X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    Witam was :) jeszcze 3 dni do @ a ja chyba oszaleję :( tak bym chciała już wiedzieć :(

    Trzeba wytrzymać...ja też już się stresuję a jeszcze więcej mi zostało do wyczekiwania niż Tobie :) u mnie najgorsze są nudy w pracy-wtedy dopiero włącza się myślenie...dobrze, że mam tutaj Was dziewczyny :)

    motylek1909 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam to samo, w pracy ostatnio nic sie nie dzieje, a juz chcialabym zeby owulacja byla i zeby byl maj ;p

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę dziewczyn z forum to stosuje...zaszkodzić nie zaszkodzi ale może pomoże :)Jeżeli teraz się nie uda to kupuję!!!

    http://sklep.babyandmamamed.com/mieszanka-ziolowa-plodnosc-faza-1-i-2

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siedzę jeszcze z właścicielem firmy w jednym pokoju i cały czas muszę udawać, że niby coś robię a pomysły mi się kończą bo do roboty nie ma nic...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobre dla dziewczyn ktore maja regularne cykle bo tak to trzeba wiecej kupowac bo to starcza na 30dni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na szczescie nie musze nic udawac, nawet jak chce moge isc spac na biurku. ;p

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super masz pracę :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie taka super ale kazde lepsza niz zadna ;]

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pracę biurową, zajmuję się reklamą... non stop przy kompie, ale szefowa w pokoju obok ;) także do woli siedzę na różnych forach, m.in. tutaj :)

    marta1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak to sie u nas pracuje ;)

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też w biurze ale to firma dwuosoba ja i szef, który w dodatku jest debilem a trzyma mnie tu tylko umowa....bo jak rozpocznę nową pracę to znowu będzie trzeba odłożyć starania...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    ja też w biurze ale to firma dwuosoba ja i szef, który w dodatku jest debilem a trzyma mnie tu tylko umowa....bo jak rozpocznę nową pracę to znowu będzie trzeba odłożyć starania...
    no to witam w klubie ;) mam umowę do końca 2016 roku i mam zamiar załapać się na macierzyński ;)

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też pracuje w biurze i własnie dostałam info, że prawdopodobnie zamkną firmę z końcem miesiąca... Jeśli się okaże, że ja jestem w ciąż a firmę zamkną to co wtedy ?

    a.png
    a.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pisze do Was na przzerwach albo jak mlodziez sama cos robi. Albo z zebrania;)

    Dzisiaj wyslalam zdjecie piersi narzeczonemu,zeby patrzyl czy sie zmienilu, ale ani on, ani ja niczego nie wypatrzylismy. W ogole w ramach doszukiwania sie tych ultrawczesnyvh objawow mam tylko klucie jajnikow i napiecie w podbrxuszu, wczoraj wzdecie, a dzis mi sie odbija, ale wiadomo, to moze nic nie znaczyc. No, ale przynajmniej J popatrzyl sobie na moje cycki;);););)

    marta1987, kamiii lubią tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ja mam to samo. Dobra praca bo jak zajde moge sobie pracowac bo ciezka nie jest.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Ja też pracuje w biurze i własnie dostałam info, że prawdopodobnie zamkną firmę z końcem miesiąca... Jeśli się okaże, że ja jestem w ciąż a firmę zamkną to co wtedy ?


    Ja mam podobnie mam dwa miesiace dlatego zeby zajsc ale ja mam umowe zlecenie tylko jak zajde mam szanse na przeniesienie sie do innej firmy...a jak nie zajde bede bez pracy i trzeba bedzie odlozyc tarania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Wlasnie ja mam to samo. Dobra praca bo jak zajde moge sobie pracowac bo ciezka nie jest.
    ja pewnie będę od razu na L4, bo mam za sobą 2 nieudane ciąże...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    A ja pisze do Was na przzerwach albo jak mlodziez sama cos robi. Albo z zebrania;)

    Dzisiaj wyslalam zdjecie piersi narzeczonemu,zeby patrzyl czy sie zmienilu, ale ani on, ani ja niczego nie wypatrzylismy. W ogole w ramach doszukiwania sie tych ultrawczesnyvh objawow mam tylko klucie jajnikow i napiecie w podbrxuszu, wczoraj wzdecie, a dzis mi sie odbija, ale wiadomo, to moze nic nie znaczyc. No, ale przynajmniej J popatrzyl sobie na moje cycki;);););)


    Kurde z tym odbijaniem dwa tygodnie sie meczylam!!! Az @ przyszla :( swieta mialam popsute bo nic jesc nie moglam i miete tylko pilam....

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sle to jest naprawde frustrujace - nie dosc,zeby udalo sie zajsc, to jeszcze w scisle okreslonym terminie. Cieszcie sie dziewczyny,ze macie regularne cykle, ja sie bardzo boje,ze jesli ta owulacja niezaoeocowala, to nie mam pojecia kiedy bede miec kolejna.
    A tez ze wzgledu na prace bardzo wazne jes dla mnie, by zajsc teraz.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motylek1909 wrote:
    ja pewnie będę od razu na L4, bo mam za sobą 2 nieudane ciąże...
    Na zlecenie nie moge isc na L4 bo zasilku macierzynskiego wtey nie dostane.:(

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ