X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mieszkam pod Wrocławiem, ale mobilna jestem wiec bez problemu mogę dojechać wszędzie

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum mieszkasz od mojej wymarzonej strony dla domu czyli od Długołęki/warszawy?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka przyjadę tylko nie w tym tyg. Aktualnie pije lipe i oglądam 6 odcinek the crown pod pierzynką

    KateKum, lamka lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    KateKum? A czy Ty nie powinnaś czegoś dziś obsikać?!

    Przed Tobą Nikuś to się nic nie ukryje. Ten cykl pierwszy z luteiną, więc muszę przyznać, że nawet testu nie kupiłam. Pewnie zrobię to jutro albo pojutrze, żeby wiedzieć czy odstawić lutke :)

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    KateKum mieszkasz od mojej wymarzonej strony dla domu czyli od Długołęki/warszawy?

    Dokładnie :)
    Zapraszam teraz mam łyse pole dookoła i możemy zostać sąsiadkami :)

    lamka, olik321 lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może 20.04? Wtedy jeszcze Minie będzie we Wro :-D

    olik321 lubi tę wiadomość

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi 20.04 pasuje :D

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocław sie umawia, stoolyca juz byla na spotkaniu a slask sie dalej obija! :D

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:
    Dokładnie :)
    Zapraszam teraz mam łyse pole dookoła i możemy zostać sąsiadkami :)
    Cały czas ogladam działki w domaszczynie.ale ceny troche mnie odstraszaja

    Lamka mi tez pasuje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 19:27

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ekstra, Minie ma chyba na 12 wizytę, ja na 13.00 więc trzeba to jakoś zrobić chyba przed ;-)

    Odnośnie działek - w czwartek podpisujemy <3

    KateKum, olik321, Jeżowa, Emiilka lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik, ja z uwagi na budżet homebook głównie podglądam jako inspiracje i ewentualnie co można podzlecic stolarzowi ;) Niestety, ciągle są inne wydatki, a i pensja aplikanta to żadne kokosy :/

    Choć stół tam dziś widziałam fajny za 999 zł, więc jeszcze w granicach rozsądku (mowie to ja, właścicielka stołu za 130 zł;)). Choć z drugiej strony kumulując wydatki na mieszkanie i na dziecko, to może jednak powinnam linkować Ci tylko mój stół ;) Przynajmniej nie żal jak dziecko zniszczy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 19:36

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze dwa lata temu w Domaszczynie działki były po ok 90 tys. Uzbrojone. Ja mieszkam jeszcze ok. 4-5km od Domaszczyna. Ale tutaj też już ceny ok 130 za 10 arów.
    Ja mam szkolenie, ale jak po południu to się postaram wyrobić

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset dlatego właśnie nie umiem wybrać stolu idealnego. Podobają mi się z debowym blatem i metalowymi czarnymi nogami, ale cena takich to okolice 2 tych..
    I tak sobie myślę ze bobik i tak zniszczy wiec nie jest mi az bardzo żal ze takiego drogiego nie kupię haha

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Hania, jak mnie wkurza takie ocenianie innych... aż mi ciśnienie podniosło! Bo o ile rozumiem i sama tak mam, że człowiek zazdrości płodności patologii to jednak
    obraz przez Ciebie narysowany to co innego. Skoro Ci ludzi przyszli z dziećmi do kościoła to chyba jakoś o nie dbają i zapewne te dzieci to nie jest czysty przypadek i wynik seksu patologii. I sorry, ale nie masz bladego pojęcia czy te grube baby po 40stce to aby nie starały się o dziecko latami, a przytyły, bo mają IO albo jechały miesiącami na encortonie?!

    Czyli co- grube i dobrze po 40stce to na dziecko zasługują mniej niż Ty - szczupła trzydziestoparolatka? Bo co - wygrałaś genetyczny los w tej loterii i akurat jesteś szczupła?

    I jeszcze jedno - naprawdę niefajnie się czyta, że kobieta o kobiecie mówi per "gruba baba", tylko dlatego, że stoi obok Ciebie w kościele i miała szczęście mieć więcej dzieci niż Ty. Nie mówię, że nigdy o kimś źle nie powiedziałam (ba, nie dalej jak wczoraj podobnych słów użyłam odnośnie kobiety, która uderzyła mi wózkiem w auto, rysując jego bok i na moją uwagę, kazała mi się od...ć, bo to nie jej wina, że na parkingu jest ciasno, sic!), ale może jednak więcej zrozumienia dla innych?
    Nie zrozumiałyście.Po pierwsze per patologia niemówiłam o ludziach z kościoła bo ich tam nie było.A o ludziach z bloku obok stoją wiecznie pod blokuem faja za fają , puszka w ręku i język gwieździsty. I mają 3-4. A tą "grubą babę "znam bo to matka dziecka z grupy mego syna. Wiem czemu jest gruba i zawsze taka była i wiem ile się o to dziecko starali. I nie chciałam jej obrazić tylko uświadomić niesprawiedliwość . Że ona przy kości a ja szczupła i ja dziecka mieć nie mogę tylko cholesterol, stan przedcukrzycowy i z czego no bo nie z diety. To sprawiedliwe? Ona się obżera, je byle co ...Osobiście ją b lubię. Jestem rozżalona tyle. I sama nie jestem super młoda-niedługo 35, ani szczupła przy wsroście 163 ważę 66kg. I latamo brałam encorton, metypred. Po ciąży przytyłam 28kg! Więc daleko mi do oceniania innych chodziło mi o to że ona nie miała problemów z cukrYcà , cholesterolem. A wiem jaki tryb życia prowadzi, jak się odżywia. Ma prawie 47lat , waży przy wzroście pl 165ze 100 kg i bez problemu zaskoczyła, a my tony supli, dieta, leki i nic tylko o to. To b fajna kobieta osobiście

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 20:14

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Lunaris przypomnij mi czemu miałaś laparoskopia??


    Witam Was dziewczyny wieczorkiem :) To ja -stara i gruba baba w dodatku z 2 dzieckiem w ciąży i w dodatku z innym ojcem... no patologia normalnie :P

    Doszłam w nadrabianiu właśnie do Twojego przecudnego kącika Izuś <3 jestem zakochana! Mnie się marzy taki mój kącik z biurkiem zamykanym z Ikei...może kiedyś...

    Laparoskopię miałam robioną po 7 latach bezowocnej walki o dziecko, przy stwierdzonej obustronnej niedrożności i po 4 zabiegach HSG mających na celu je udrożnić.

    Czytam dalej... :)

    lamka, summer86, Izape_91, nenusia, Emiilka, nadzieja73, KateHawke lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane idę spać, bo mnie nerwy zżerają. Spokojnego wieczoru :*

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:

    Przerażajace jest to ile w ludziach jest nienawiści, zazdrości i hipokryzji. Masakra w jakim kierunku zmierza świat. Ja zawsze miałam serce na dłoni, ale to życie nauczyło mnie, żeby je schować pod skorupę.

    Ja dzisiaj wrzuciłam na mój profil zdjęcie pracowni które wrzuciłam i tu no i dostałam komentarz od laski typu:czy nie lepiej jakby owerlok stał po prawej a maszyna po lewej bo to jak to stoi to musi być niewygodnie szyc. Poczym napisała że no chyba że zdjęcie pokazówka:) hahaha.

    Szczerze ppowiedziawszy to szyję tak jak stoją maszyny na zdjęciu i nie widzę w tym nic dziwnego czy niewygodnego i czemu maialm zmieniać je miejscami:D no uwielbiam takie nic nie wnoszące uszczypliwości. Masakra.


    Katekum a co tam u Was? Jakieś badania robicie w kierunku starań?


    Luna jejku to już ?:) Ehh ale ja Ci zazdroszczę ! Te bym chciala.... Ale to chyba jasne. Oczywiście że coś uszyje, ale to masz jeszcze czas :)

    Kurcze czuje się jakbym była tu sto lat .. pamiętam że w tamtym roku właśnie w pierwszy ciepły weekend kwietniowy pojechaliśmy na wycieczkę do Lublina i chyba ojmarys wysikala kreskę. Kurcze kiedy to było... Tyle czasu minęło a tu dalej nic. Wczoraj jak zobaczyłam tego kuzyna męża który brał w tym samym czasie ślub co my to dotarło do mnie znowu, że sznase u nas są marne. U nas 0 dziecia, a u nich już z 3 miesięczny bobek... Ehhh. Za co my musimy się tak męczyć...

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wróciłam od teściów. Dostałam śliczna bransoletkę z Włoch.. I się poryczalam. I tak płakałam dobre pół godziny aż mnie Mąż doprowadził do domu. Wszyscy mnie wyprzytulali oprócz szwagra i szwagierki, którzy mają to w dupie. Przykro mi że nawet brat do brata głupiego "będzie dobrze" nie powiedział no ale.. moja mama też mnie nie przytulila. Smutno mi. Wiem że tragedia się nie stała ale fajne jest takie przytulenie.

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Witam Was dziewczyny wieczorkiem :) To ja -stara i gruba baba w dodatku z 2 dzieckiem w ciąży i w dodatku z innym ojcem... no patologia normalnie :P

    Doszłam w nadrabianiu właśnie do Twojego przecudnego kącika Izuś <3 jestem zakochana! Mnie się marzy taki mój kącik z biurkiem zamykanym z Ikei...może kiedyś...

    Laparoskopię miałam robioną po 7 latach bezowocnej walki o dziecko, przy stwierdzonej obustronnej niedrożności i po 4 zabiegach HSG mających na celu je udrożnić.

    Czytam dalej... :)
    Kurcze sorki że tak dopytuje bo chyba już kiedyś pytałam o to... Ale teraz jak wyszła ta cysta to próbuje szukać nowej nadzieji, ale wiem w głębi duszy że to na 99% nie jest przyczyną. No i powtarzamy za 3 tygodnie badanie nasienia w tym laboratorium które polecił nam lekarz. Modlę się, żeby coś się zmieniło...

    Lunaris nie ma to jak kawałek mieszkania tylko dla siebie. Takie zamykane biureczko to też super sprawa, tylko że ja mam tyle pomysłów a mieszkanie wcale nie robi się większe :D a pokój stoi cały czas nieumeblowane. Na co ja czekam?!


    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    No nie zaslugujemy na ciążę :/ przykre jak kobieta o kobiecie może tak mówić. Już wiem dlaczego moim najlepszym przyjacielem jest mój mąż

    Luna - polubiłam, za Męża. Bo ja mam podobnie, mam w nim sporo oparcia i nie przyszłoby mi do głowy, że jestem pulchną, bezdzietną babą. Wszystkie jesteśmy piękne, o!

    Hania, żal mi Ciebie i tego co masz w głowie...

    Luna1993, KateHawke lubią tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ