X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka mój małżonek też jest niższy niż ja :) wcale mi to nie przeszkadza ale na początku naszej znajomości mieliśmy kilka nieprzyjemnych sytuacji ze strony znajomych. No ale miłość nie wybiera i nie ważny jest wygląd czy wzrost :)
    Co do mieszkania to my mamy malutkie dwupokojowe mieszkanko nie całe 40m2 ale ja się tak bardzo cieszę, że jest nasze. Bo niektórzy muszą np wynajmować. Dlatego doceniam właśnie takie rzeczy bardzo :)
    StaraczkaNika mam takie pytanko, czy poziom tkanki tłuszczowej wpływa na estrogeny? Bo widziałam, że o tym wcześniej pisałaś. Ja właśnie mam niski estradiol i się zastanawiam czy niski poziom tkanki tłuszczowej może być tego powodem? Bo ja mam fizia na punkcie sportu troszkę i zdrowego odżywiania

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko nie było mnie tu od rana, wchodzę patrzę, "o kurka tyle stron do nadrobienia, więc pewnie weteranka wysikała dwie kreski". No to gmeram, czytam i kurde.... Banan w Velvecie. Szkoda słów!
    My dziś byliśmy na chrzcinach u mojego brata,moja ukochana bratowa jak zawsze musiała skomentować mój wygląd, sugerując żebym przystopowala z jedzeniem, bo przytyje więcej niz w pierwszej ciąży i na bank nie zrzuce. Sama nie jest najszczuplejsza, nie dba o siebie ale nigdy jej nie dogryzałam ani nie sugerowałam, że mogła by o siebie zadbać choć trochę np. Ułożyć wlosy. A ona wiecznie mi docina, wiecznie, teraz tym bardziej bo była obrażona, że u nas będzie drugi chłopak, więc to jej na złość tak zrobiliśmy, bo chłopak miał być tylko u nich jako jedyny wnuczek(mają teraz trzy dziewczyny i jednego chłopca), a tu nie dość, że pierwszy był syn(też była obrażona, bo na dodatek jeden rocznik z jej synem) to teraz będzie drugi, a to oni tak chcieli a mają dziewczynkę. Ludzie zawiast cieszyć się, że dzieci Zdrowe i "na zawołanie" to takie pierdy mają we łbach. Podniosła mi ciśnienie jak nie wiem. Aaaa no i oxYwskce standard "tak zbrzydłaś, na pewno nie dziewczynka?" Kufa no miss to ja nie jestem, zawsze miałam pełno kompleksów, bo mi ten brat dogryzał, p ślubie mąż mnie 'wyleczył' a teraz w ciąży jestem taka podatna na emocje z tak skrajnych głupot, że aż samej mi wstyd przed sobą. A "bebzol" to normalny ciążowy, no gdzie to dziecko niby ma się ulokować? Ale jak ktoś mnie wita ze słowami "o ludzie jaki bebzol, ty się pilnuj trochę, bo rośniesz w oczach" to mi gula normalnie staje, serio.
    Sorki kochanieńkie, ale musiałam to z siebie wyrzucić....
    Kto jutro wysika dwie kreski na poprawę humoru?

    lamka, nenusia lubią tę wiadomość

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj lucia tak se wytlumaczcie jestem veles śmiech okłamujcie się dalej aż mi żal, że nie mam kontaktu z tą dziewczyną widocznie musiała być podobna do mnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 21:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś Veles ale dokładnie wiesz jak ją potraktowalysmy. Ciekawe skąd. To chyba zamyka dyskusję ;)

    Wisienka też mamy mieszkanko 38 m2 ale w zupełności starcza, a my doceniamy, że jest nasze własne :) jak pójdę do pracy to pomyślimy o domku. Ważne żeby doceniać co się ma :)

    wisienka94 lubi tę wiadomość

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo
    Mi się kazałyście cofnąć na forum i poczytać wmawiając że jestem nią?! Amnezja? To cofnij się do wątku kwietniowego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 21:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada polubiłam za banana ;-)
    A co do docinek, to znam to od podszewki, przytyło mi się z 5kg od ślubu (m.in. przez stres związany z poronieniami) i ciotka mojego męża (95kg wagi) co chwilę mi wytyka, że jestem nie do poznania tyle ciała (63kg), także to tylko świadczy o tych osobach. ;-) Ale ja jestem pyskata i zawsze coś powiem od serca na swoją obronę :-D

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak
    Ja też jestem gruba waże 66kg i co z tego ale się nakręcłyście. Ta babka waży ze 100 min bo się obżera mcdonaldami jezu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 21:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ja zawsze wychodzę z założenia "ciasne ale własne" :) my też mamy małe mieszkanko, przerobione z garażu i kawałka strychu, ciasno jak siemasz ale ważne, że nasze, że jesteśmy tu razem i nikt nam się nie wtrąca,choć Teście za ścianą ;)
    We wtorek zaczynamy budowę-przyjedzie pan kopać piwnicę <3 cieszę się ogromnie, bo to wieeeeeeelki krok do wieeeeelkiej zmiany, a z drugiej strony jakoś mi smutno, że kiedyś przestaniemy budzić się w tym pokoju gdzie tyle pięknych chwil razem przeżyliśmy

    Luna1993 lubi tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was pod koniec weekendu. Myślałam że wpisze kolejne serduszko, a tu gównoburza.

    Hania jeżeli masz wywoływać takie negatywne emocje to proszę przejdź do innego wątku. I oszczędź nerwow i bezsensownych dyskusji.

    Co do wykańczania domków, bo też jestem cały czas w trakcie to Summer pamiętaj, żeby porównywać ceny w kilku sklepach :) można sporo zaoszczędzić :) my jesteśmy na etapie robienia tarasu.

    A z tych innych wieści to dziś się dowiedziałam, że moja przyjaciółka jest w 11 tygodniu ciąży. Cieszę się, ale wewnętrznie jestem rozwalona. Taki o to mam koniec weekendu.

    summer86 lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka ja tez z tych pyskatych, przybij piątke ! :)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Frezyjciada polubiłam za banana ;-)
    A co do docinek, to znam to od podszewki, przytyło mi się z 5kg od ślubu (m.in. przez stres związany z poronieniami) i ciotka mojego męża (95kg wagi) co chwilę mi wytyka, że jestem nie do poznania tyle ciała (63kg), także to tylko świadczy o tych osobach. ;-) Ale ja jestem pyskata i zawsze coś powiem od serca na swoją obronę :-D
    Lamka i bardzo dobrze :) guzik powinna innych obchodzić nasza waga czy uroda itp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 21:12


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taki zamiar jak przestaniecie do mnie i o mnie pisać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka ja ogólnie też mam ozor cięty, ale w tej ciąży jestem jak jakaś mameła, zapłon mam taki, że szkoda gadać:D

    lamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada z Twoich wypowiedzi zauważam, że w ogóle mamy chyba podobny styl bycia :-D

    Olik no i tak powinno być! :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ogólnie wiecie co jest najlepsze? Ona waży 98kg, a ja miesiąc temu 53 a teraz nie wiem, bo nie mam wagi w domu. Ale ja nigdy jej nie zwracałam uwagi na jej wygląd, bo co mnie to czemu jest taka a nie inna, ale ni hu hu nie czaję czego ona ode mnie chce, że tak mnie się czepia.

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże chroń mnie of takich "znajomych" jak Hania, którzy mnie bardzo lubią a jednak uważają się za lepszych.

    Zawsze mnie dziwi to że są osoby które są niemile gdzieś widziane a i tak na siłę się pchają...

    Już pisałam kiedyś, jak komuś nie odpowiada to nasze kółko wzajemnie adoracji to do widzenia.



    Frelcia kochana czasem ludzie nie okazują współczucia bo poprostu nie wiedzą jak to zrobić, ja sama jestem taka osobą nie potrafię przytulić kogoś i pocieszyć albo chociaż przytulić, ciężko mi z tym okazywaniem uczuć i mój mąż też tak ma także mam nadzieję że rodzinka poprostu z tego powodu tak zrobiła :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Tak
    Ja też jestem gruba waże 66kg i co z tego ale się nakręcłyście. Ta babka waży ze 100 min bo się obżera mcdonaldami jezu
    Co ci do tego co jada i jak jada,wyluzuj kobieto.

    nenusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie przytulenie to mówienie: jestem z Tobą. Wypłacz się. Razem przez to przejdziemy. To bardzo ważne żeby umieć przytulać...bo to krótka a skuteczna terapia i oznaka dojrzałości emocjonalnej. Wiem że sporo ludzi ma jakąś taką blokadę. Fajnie ja przełamać. To jest milion razy lepsze niż współczucie.
    Idę spać. Sen to ostatnio mój najlepszy przyjaciel. Trzymajcie się:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 21:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Frezyjciada z Twoich wypowiedzi zauważam, że w ogóle mamy chyba podobny styl bycia :-D
    Może jesteśmy mentalnymi bliźniaczkami :D

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    A ogólnie wiecie co jest najlepsze? Ona waży 98kg, a ja miesiąc temu 53 a teraz nie wiem, bo nie mam wagi w domu. Ale ja nigdy jej nie zwracałam uwagi na jej wygląd, bo co mnie to czemu jest taka a nie inna, ale ni hu hu nie czaję czego ona ode mnie chce, że tak mnie się czepia.
    Mnie sie wydaje ze ona ma kompleksy na Twoim punkcie. Uwadzanie w wygląd czy wagę drugiej osoby często jest próbą postawienie siebie samego w lepszym lub przynajmniej równym świetle

    JustynaG lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ