Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • KateKum Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Ja dzisiaj wrzuciłam na mój profil zdjęcie pracowni które wrzuciłam i tu no i dostałam komentarz od laski typu:czy nie lepiej jakby owerlok stał po prawej a maszyna po lewej bo to jak to stoi to musi być niewygodnie szyc. Poczym napisała że no chyba że zdjęcie pokazówka:) hahaha.

Szczerze ppowiedziawszy to szyję tak jak stoją maszyny na zdjęciu i nie widzę w tym nic dziwnego czy niewygodnego i czemu maialm zmieniać je miejscami:D no uwielbiam takie nic nie wnoszące uszczypliwości. Masakra.

Katekum a co tam u Was? Jakieś badania robicie w kierunku starań?

Luna jejku to już ?:) Ehh ale ja Ci zazdroszczę ! Te bym chciala.... Ale to chyba jasne. Oczywiście że coś uszyje, ale to masz jeszcze czas :)

Kurcze czuje się jakbym była tu sto lat .. pamiętam że w tamtym roku właśnie w pierwszy ciepły weekend kwietniowy pojechaliśmy na wycieczkę do Lublina i chyba ojmarys wysikala kreskę. Kurcze kiedy to było... Tyle czasu minęło a tu dalej nic. Wczoraj jak zobaczyłam tego kuzyna męża który brał w tym samym czasie ślub co my to dotarło do mnie znowu, że sznase u nas są marne. U nas 0 dziecia, a u nich już z 3 miesięczny bobek... Ehhh. Za co my musimy się tak męczyć...

Iza u nas w sumie to budowa przejęła cały wolny czas. W pracy u mnie też było duże zamieszanie, więc mnie trochę nie było bo musiałam odpocząć. Co do badań zrobiłam mutacje i wszystko wyszło ok.
    Teraz pobrałam krew ma homocysteine i przeciwciała p. kardiolipinowe (tak mi się wydaje).
    Endokrynolog opiepszyła mnie za niski progesteron, wiec biorę luteinę. Za dwa tygodnie wizyta u gina i zobaczymy co dalej.

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Ale co cię to obchodzi jak wygląda i co je.. Patrz na siebie i nie oceniaj innych.
    Tyle w temacie bo tylko wywołujesz gownoburze i wkur**** wszystkich. Zawsze tu był spokój póki się nie pojawiłas. Pytasz o milion badań, robisz na oślep, dziewczyny nie raz mówiły co i kiedy robić. Wpadasz napiszesz jeden post, wywołasz gownoburze, a po kilku godzinach pojawisz się i tłumaczysz, że niby nie to miałaś na myśli. Gówn* prawda właśnie to miałaś na myśli.. I jakbyś nie zauważyła to nie jesteś tu mile widziana.
    Mówicie o ocenianiu, a same nie jesteście lepsze. W moim poście zobaczyłyście to co chciałyście nie to co chciałam przekazać. Mąż miał dziwne podobne przemyślenia. I już wiem skąd skojarzenie z veles bo też dziewczynę podobnie pojechałyście i wykurzyłyście. A jaką ja gównoburzę wywołałam kiedykolwiek poza dziś nie wiem o czym piszesz. Spoko nie będę się narzucać powodzenia wszystkim

Minie Black lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania, daje lajka na pożegnanie

nenusia, Bajkaaa lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe czy bys jej to w Realu powiedziała że jest gruba i na dzieci nie zasługuje.
    Koniec tematu

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Mówicie o ocenianiu, a same nie jesteście lepsze. W moim poście zobaczyłyście to co chciałyście nie to co chciałam przekazać. Mąż miał dziwne podobne przemyślenia. I już wiem skąd skojarzenie z veles bo też dziewczynę podobnie pojechałyście i wykurzyłyście. A jaką ja gównoburzę wywołałam kiedykolwiek poza dziś nie wiem o czym piszesz. Spoko nie będę się narzucać powodzenia wszystkim
    Papa Veles, daje ci kilka dni i wrócisz znów z innym nickiem :D

• Anaaa90 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Time to say goodbye :)

2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam jakiś optymistyczny dzień :) patrzę na nasze grono i naprawdę, jest nas już praktycznie więcej w ciąży niż bez! :) To mi naprawdę daje nadzieje! (A nawet jak nie w ciąży - to w inny sposób się zbliżamy do posiadani dzieci :))

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 20:54

Czrna 81, KateHawke lubią tę wiadomość

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • olik321 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer radzę obejzec płytki czy panele do domu. Kolory zawsze w internecie są przeklamane.
    U mnie super sposobem bylo zapisywanie zdjęć gotowych pomieszczeń i z tyn szlam do sklepu.
    Więc kuchnie zamówiłam od ręki,lazienke prawie tez. Panele pozniej do plytek na korytarzu i juz jest wszystko.
    Drzwi ogladalam w necie i wyslalam emka by zamówił.
    Co do urządzanie domu/ mieszkania. Nie widzę różnicy. Jeśli nie robimy od razu ogrodu i terenów zewnetrznych. W domu jest nawet latwiej bo od razu wiesz gdzie pralka czy wanna a w mieszkaniu często trzeba kombinowac by sie ze wszystkim zmiescic..

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:

No właśnie nie wykurzyłyśmy Veles, bo wróciła jako Hania. Co to jest? Trójwarstwowy papier toaletowy?!
    Kolejna warstwa jakie będzie nosić imię?

Bajkaaa, nenusia lubią tę wiadomość

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdzie nie napisałam, że nie zasługuje nenusia masz problem ze zrozumieniem i interpretacją. Nie jestem
    Veles co mówiłam nie raz. Sytuacja pokazuje jak wiele osób wam nie pasuje a niby nie oceniacie i tolerancyjne jesteście. I bez obaw nie wróce są inne fora na których jestem i tam dziewczyny odbierają moje posty zgodnie z tym co chcę przekazać.

• wisienka94 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka mój małżonek też jest niższy niż ja :) wcale mi to nie przeszkadza ale na początku naszej znajomości mieliśmy kilka nieprzyjemnych sytuacji ze strony znajomych. No ale miłość nie wybiera i nie ważny jest wygląd czy wzrost :)
    Co do mieszkania to my mamy malutkie dwupokojowe mieszkanko nie całe 40m2 ale ja się tak bardzo cieszę, że jest nasze. Bo niektórzy muszą np wynajmować. Dlatego doceniam właśnie takie rzeczy bardzo :)
    StaraczkaNika mam takie pytanko, czy poziom tkanki tłuszczowej wpływa na estrogeny? Bo widziałam, że o tym wcześniej pisałaś. Ja właśnie mam niski estradiol i się zastanawiam czy niski poziom tkanki tłuszczowej może być tego powodem? Bo ja mam fizia na punkcie sportu troszkę i zdrowego odżywiania

ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko nie było mnie tu od rana, wchodzę patrzę, "o kurka tyle stron do nadrobienia, więc pewnie weteranka wysikała dwie kreski". No to gmeram, czytam i kurde.... Banan w Velvecie. Szkoda słów!
    My dziś byliśmy na chrzcinach u mojego brata,moja ukochana bratowa jak zawsze musiała skomentować mój wygląd, sugerując żebym przystopowala z jedzeniem, bo przytyje więcej niz w pierwszej ciąży i na bank nie zrzuce. Sama nie jest najszczuplejsza, nie dba o siebie ale nigdy jej nie dogryzałam ani nie sugerowałam, że mogła by o siebie zadbać choć trochę np. Ułożyć wlosy. A ona wiecznie mi docina, wiecznie, teraz tym bardziej bo była obrażona, że u nas będzie drugi chłopak, więc to jej na złość tak zrobiliśmy, bo chłopak miał być tylko u nich jako jedyny wnuczek(mają teraz trzy dziewczyny i jednego chłopca), a tu nie dość, że pierwszy był syn(też była obrażona, bo na dodatek jeden rocznik z jej synem) to teraz będzie drugi, a to oni tak chcieli a mają dziewczynkę. Ludzie zawiast cieszyć się, że dzieci Zdrowe i "na zawołanie" to takie pierdy mają we łbach. Podniosła mi ciśnienie jak nie wiem. Aaaa no i oxYwskce standard "tak zbrzydłaś, na pewno nie dziewczynka?" Kufa no miss to ja nie jestem, zawsze miałam pełno kompleksów, bo mi ten brat dogryzał, p ślubie mąż mnie 'wyleczył' a teraz w ciąży jestem taka podatna na emocje z tak skrajnych głupot, że aż samej mi wstyd przed sobą. A "bebzol" to normalny ciążowy, no gdzie to dziecko niby ma się ulokować? Ale jak ktoś mnie wita ze słowami "o ludzie jaki bebzol, ty się pilnuj trochę, bo rośniesz w oczach" to mi gula normalnie staje, serio.
    Sorki kochanieńkie, ale musiałam to z siebie wyrzucić....
    Kto jutro wysika dwie kreski na poprawę humoru?

lamka, nenusia lubią tę wiadomość

• Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj lucia tak se wytlumaczcie jestem veles śmiech okłamujcie się dalej aż mi żal, że nie mam kontaktu z tą dziewczyną widocznie musiała być podobna do mnie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 21:12

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jesteś Veles ale dokładnie wiesz jak ją potraktowalysmy. Ciekawe skąd. To chyba zamyka dyskusję ;)

Wisienka też mamy mieszkanko 38 m2 ale w zupełności starcza, a my doceniamy, że jest nasze własne :) jak pójdę do pracy to pomyślimy o domku. Ważne żeby doceniać co się ma :)

wisienka94 lubi tę wiadomość

• Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo
    Mi się kazałyście cofnąć na forum i poczytać wmawiając że jestem nią?! Amnezja? To cofnij się do wątku kwietniowego

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 21:05

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezyjciada polubiłam za banana ;-)
    A co do docinek, to znam to od podszewki, przytyło mi się z 5kg od ślubu (m.in. przez stres związany z poronieniami) i ciotka mojego męża (95kg wagi) co chwilę mi wytyka, że jestem nie do poznania tyle ciała (63kg), także to tylko świadczy o tych osobach. ;-) Ale ja jestem pyskata i zawsze coś powiem od serca na swoją obronę :-D

• Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak
    Ja też jestem gruba waże 66kg i co z tego ale się nakręcłyście. Ta babka waży ze 100 min bo się obżera mcdonaldami jezu

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 21:09

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ja zawsze wychodzę z założenia "ciasne ale własne" :) my też mamy małe mieszkanko, przerobione z garażu i kawałka strychu, ciasno jak siemasz ale ważne, że nasze, że jesteśmy tu razem i nikt nam się nie wtrąca,choć Teście za ścianą ;)
    We wtorek zaczynamy budowę-przyjedzie pan kopać piwnicę <3 cieszę się ogromnie, bo to wieeeeeeelki krok do wieeeeelkiej zmiany, a z drugiej strony jakoś mi smutno, że kiedyś przestaniemy budzić się w tym pokoju gdzie tyle pięknych chwil razem przeżyliśmy

Luna1993 lubi tę wiadomość

• Karolina90 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was pod koniec weekendu. Myślałam że wpisze kolejne serduszko, a tu gównoburza.

Hania jeżeli masz wywoływać takie negatywne emocje to proszę przejdź do innego wątku. I oszczędź nerwow i bezsensownych dyskusji.

Co do wykańczania domków, bo też jestem cały czas w trakcie to Summer pamiętaj, żeby porównywać ceny w kilku sklepach :) można sporo zaoszczędzić :) my jesteśmy na etapie robienia tarasu.

A z tych innych wieści to dziś się dowiedziałam, że moja przyjaciółka jest w 11 tygodniu ciąży. Cieszę się, ale wewnętrznie jestem rozwalona. Taki o to mam koniec weekendu.

summer86 lubi tę wiadomość

relgpx9idcwsnjby.png

starania od I 2016
    M: morfo 1%
    Ja: rozjechane androgeny; mutacje PAI - 1 oraz V (R2) - (acard 75 mg); anemia, hiperinsulinemia (meta 1000);
    immuno - ok
    VII 2018 - histeroskopia - ok
    X 2018 - laparo + HSG - ok
    wrzesień 2020 - ICSI
    18.09.2020- punkcja
    23.09.2020 - transfer ET 5.1.1
    Mamy 4 ❄️
    7dpt - beta 83.4, progesteron <60ng/l
    9 dpt - beta 218
    12dpt - beta 1104
    22dpt - <3
  • olik321 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka ja tez z tych pyskatych, przybij piątke ! :)

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego