Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • olik321 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Olik ona zawsze uważała się za piękną kobietę, fajnie mieć tak wysoką samoocenę. Jednakże jakby tak się głębiej temu przyjrzeć, to może takie wysokie mniemanie o sobie jest jakąś jej specyficzną terapią... Choć ona zawsze ma żal do wszystkich o wszystko, natomiast mam wrażenie, że ja to działam na nią jak płachta na byka. Gdyby nie to, że ich najstarsza córka to moja chrześniaczka i kocham ją jak swoją własną córeczkę, to zwyczajnie ograniczyła bym znimi kontakt do widzenia na takich imprezach typu chrzciny, wesela plus święta dwa razy w roku. Bo po co ona ma się pieklić i mi działać na nerwa
    To kij jej w oko.
    Choć moja bratowa też mnie "kocha" i niby wiem, że jej gadanie jest głupie itd ale tylko ona potrafi mnie tak wpienić, że muszę wyjść z domu.
    Jak nie mam jej w zasięgu ręki to sobie mówię " a niech jej ulży jak chce niech gada" a jak już ją widzę to nie umiem tak trzymać nerwów na wodzy. Jako jedyna z całej rodziny nie powiedziała ani słowa do mnie czy eMka o ciąży :) także tego :)

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • reset Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 21:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina - wiem, jak się czujesz. Ja tak mam co chwila, ostatnio na egzaminie spotkałam koleżankę, która się pochwaliła, że jest w 9 tyg. Ucieszyłam się, ale oczywiście że było mi żal, bo razem planowałyśmy ciążę tuż po ślubie (brała tydzień po mnie). Jej się plany powiodły, mnie nie. Ot, życie.

A ja rano jadę zrobić AMH i FSH, które zlecił mi nowy gin. Na obu rękach mam zgrubienia w żyłach po piątkowym kłuciu, bo u mnie z tym w ogóle jest wieczny problem. Ale i tak się mega cieszę, że coś się zaczęło dziać!

Od pojutrza wracam do mierzenia temperatury, mam kupę testów owulacyjnych, żel conceive. Oby cykl był owulacyjny...

lamka, nowa na dzielni, KateKum, Lunaris, StaraczkaNika, Luna1993 lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Resecik kciuki za Ciebie i badania <3

Lunka, Nika trzymam :-)

reset, Luna1993 lubią tę wiadomość

• Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mylicie mnie z kimś innym . Które moje posty świadczą o notorycznej wściekłości co? Nie życzę jej ani nikomu nic złego żeby było sprawiedliwie, a sobie dobrego. A to jest różnica. Może mam problemy z przekazem, a wy widocznie z szybką oceną. Próbuje wyjaśnić ale wy już wydałyście wyrok i sie wg was tłumaczę szkoda słôw. Tak może cukrzyca nie jest skorelowana z wagą ale otyłość na pewno ze zdrowiem, a zdrowie z ciążą. Ja mam nadwagę ok, a ta osoba jest mega otyła i faktycznie nic mi
    do tego zdziwiłam się tylko,że ja w ciąże zajść nie mogę a ona bez problemu zaszła, a wy robicie ze mnie wściekłą, zazdrosną sfrustrowaną i życzącą innym źle etc itp dziękuje za psychoanalizę dr freud marnujesz się może psychoterpię powinnaś prowadzić jak mnie tak rozszyfrowałaś ? Minęłaś się z powołaniem na psychologię idź

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 22:23

• olik321 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Mylicie mnie z kimś innym ktore moje posty świadczą o notorycznej wściekłości co? Nie życze jej ani
    Nilomu nic złego żeby było sprawiedliwie a sobie dobrego. A
    To jest różnica. Może mam problemy z przekazem a wy widpcznie z szybką oceną. Próbuje wyjaśnić ale wy już wydałyście wyrok i sie wg was tłumaczę szkoda słôw
    No właśnie szkoda.
    także podarujmy sobie współpracę skoro się wszystkie nie rozumiemy, tylko niepotrzebne nerwy

nenusia lubi tę wiadomość

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Karolina90 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer ja pojawiam się codziennie, tylko nic nie pisze. Dlaczego? Sama nie wiem... Jakiś mam dziwny etap w swoim życiu, że potrzebuję detoxu. A co do reagowania na ciążę. Obecnie reaguje już w miarę okej, mianowicie cieszę się okropnie, ale i boję, że są pary na świecie, które nie mają dzieci i że to my będziemy tą parą. Zwłaszcza że ta moja przyjaciółka też mam chociażby PCOS i problemy z tarczycą i udało się od razu... Więc po prostu się zastanawiam ile jeszcze będę niosła ten swój krzyż...

relgpx9idcwsnjby.png

starania od I 2016
    M: morfo 1%
    Ja: rozjechane androgeny; mutacje PAI - 1 oraz V (R2) - (acard 75 mg); anemia, hiperinsulinemia (meta 1000);
    immuno - ok
    VII 2018 - histeroskopia - ok
    X 2018 - laparo + HSG - ok
    wrzesień 2020 - ICSI
    18.09.2020- punkcja
    23.09.2020 - transfer ET 5.1.1
    Mamy 4 ❄️
    7dpt - beta 83.4, progesteron <60ng/l
    9 dpt - beta 218
    12dpt - beta 1104
    22dpt - <3
  • JustynaG Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2020, 12:30

Czrna 81 lubi tę wiadomość

43kt3e5ee2053a1j.png

43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justynka, dzięki. Ja ogólnie nie mam jakichś kompleksów, owszem, zawsze miałam trochę pełne chociażby uda, ale przez 99% czasu mi to jakoś nie przeszkadza ;-) nie ma co się porównywać, każdy jest inny, nie znaczy, że ktoś jest gorszy.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 22:35

• reset Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamus, siostro w niedoli! ;) Dziś też mężowi jęczałam, że uda i ogólnie nogi zawsze miałam pełne jak kolumny doryckie, nawet wtedy gdy ważyłam poniżej 50 kg! Chudnę wszędzie poza nogami. I co? I nic, po prostu podkreślam talię ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 22:38

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam takie nogi! Serio! Kupuje spodnie za duże w pasie, bo mi się w mniejsze uda nie mieszczą!

Koteczka82 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam jeansy stretchowe z wysokim stanem z New Look na trzy guziczki - jedyne, które wchodzą na moje uda i jednocześnie pasują w talii. :-P

reset, nenusia lubią tę wiadomość

• nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez mam mocno zbudowane nogi, duży kuper i wąska talie ;). Tzn zawsze miałam taka figurę, teraz jestem raczej cała drobna (poza sporym tyłkiem :P). Ale tyle zawsze w biodrach, obwód w talii chyba mam całe dorosłe życie taki sam, doł puchnie czasami ;). Karolinka - wpiszesz mnie na 25? Bo zauważyłam ze się nie zapisałam w tym miesiącu :)

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam wszystkie spodnie z kapphal ;). Sporo w nich miejsca na biodra i bardzo wygodne

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może z powołaniem się nie minęłam.. Skończyłam psychologię..

Idę spać, zamykam temat metodą na "banana".

Owocnych testów, bet i wizyt jutro życzę, dobranoc:*

• Hania34 Przyjaciółka

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To gratuluję doktorze diagnoza nietrafiona

• JustynaG Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    2 ostatnie babki spotkałam właśnie zaciążone, bez obrazy dla kogokolwiek, ale dobrze po 40tce, grube i w ciąży, a ja 3lata i nic ni śladu. Ja 34 lata szczupła, zdrowo się odżywiam , tona supli i co nic!
    Hania34 wrote:
    Ja mam nadwagę ok, a ta osoba jest mega otyła i faktycznie nic mi
    do tego zdziwiłam się tylko,że ja w ciąże zajść nie mogę a ona bez problemu zaszła, a wy robicie ze mnie wściekłą, zazdrosną sfrustrowaną i życzącą innym źle etc

Droga Haniu,
    być może wcześniejszy post był niefortunny. Być może byłaś na tyle sfrustrowana, że powiedziałaś coś co mogło kogoś urazić, było nie na miejscu.
    Najpierw napisałaś, że Ty jesteś szczupła a potem, że masz nadwagę.
    Potem twierdzisz, że dziewczyny źle interpretują to co piszesz.

Większość osób, które stara się o dziecko od dłuższego czasu - w pewnym sensie czuje się gorzej gdy dowie się o ciąży kogoś znajomego. I nie chodzi o to, że życzy komuś źle. Tylko wydaje się, że innym to tak łatwo przychodzi a my mamy problem.

Jeśli chodzisz do lekarza i wiesz co Ci dolega to musisz to leczyć a nie patrzeć co kto jadł i zaszedł w ciążę. Ile kto ma lat, ile waży. To wszystko może mieć znaczenie ale nie musi.

reset, Siwulec lubią tę wiadomość

43kt3e5ee2053a1j.png

43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Lucia88 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Bo
    Mi się kazałyście cofnąć na forum i poczytać wmawiając że jestem nią?! Amnezja? To cofnij się do wątku kwietniowego

JESTEŚMY W KWIETNIOWYM WĄTKU!

reset, -Mamunia-, nenusia, Siwulec lubią tę wiadomość

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 22:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór Lejdis!

Droga Haniu, a skąd wiesz że ta Pani zaszłą ot tak? Pytałaś?

Może Tobie pisane jest jedno dziecko?
    Ja również mam jedynaka i powiem Tobie że przez ostatnie miesiące bardzo pragnęłam mieć drugie, los zadecydował inaczej, przywykłam do myśli że syn może zostać sam.
    Teraz zmieniłam nastawienie i cieszę się każdą chwilą z Nim spędzoną.
    Czuję się wolna, w końcu nie jestem osaczona myślami o staraniach i naprawdę cieszę się że mam dla kogo żyć, może z czasem zrozumiesz i docenisz swoje życie.

PS: MiniBlack mieszkano wyjebiste! :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 22:57

Bocianiątko, JustynaG, Czrna 81 lubią tę wiadomość

• MOJE Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 23:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg dziewczyny. Oby jutro był już cudowny poniedziałek. Oby ktoś wysikał dwie krechy i zapomnimy o gownoburzy. Nawet mi się nie chce tego do końca czytać ;) idę spać . Dobranoc

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • Koteczka82 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 23:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dopiero teraz mam chwilę żeby napisać. Niestety nie nadrobie Was.

Widziałam tylko że u Frelci się nie udało. Kochana cholernie mi przykro bo bardzo Ci życzę tej ciąży!!! Wierzę że już niedługo się uda i maleństwo będzie z wami.

Yos gratuluję kwalifikacji i czekam z niecierpliwością na ten najważniejszy telefon!!!

Przepraszam że do innych się nie odniosę. Nieustająco trzymam kciuki za wszystkie testy, bety, wizyty i sexy a także za ovu u tych które mają z tym problem.

Mam do Was pytanie. Zerknijcie proszę na to co biorę i powiedzcie czy jeszcze coś mogę brać?

Vit d3 z k2 4000j
    B complex 1x dz
    Vit a+e 1 x dz
    Kwas foliowy metylowany 400
    Omega 3 500mg 2500mg 1tab x 2 dz
    Magnez z b6
    Skrzypolen z biotyna
    Wiesiołek do ovu
    Niepokalanek do 18 dc
    Duphaston od 18dc 2x1tabl 10 dni
    Acard

Teraz jeszcze dołożyłam zioła ojca Sroki nr 3 i zioła ojca Klimuszko.

Jak myślicie?

Yoselyn82, StaraczkaNika, Malgonia lubią tę wiadomość

Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017
    2.05.2020 Aniołek

Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego