X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry moje piękne! Nowy dzień, nowy tydzień, to kto tam się pochwali nowym życiem pod serduszkiem? Szybciutko tu dwie kreski proszę wysikać!
    Na zachętę zostawiam wiruski℅℅℅℅℅%%%%%%%℅℅℅℅℅%%%%%%℅℅℅℅℅℅℅℅℅℅℅℅℅℅%%%%%%%%

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojeju ja jestem jedynaczka 3/4 życia i raczej Ci co mieli rodzeństwo to mi zazdroscili że mam pokój, rodziców i zabawki tylko dla siebie. Dopiero z rozwodem rodziców i ich kolejnymi związkami "nabyłam " dwie siostry i trzech braci z czego więź mam z siostrami. Nigdy mi ni było gorzej z faktu bycia jedynym dzieckiem mojej Mamy :) tym bardziej że długo byłam kompletnym egocentrykiem.

    Luncia ❤ Resecik ❤ kciukasy przytulasy:)

    Idę spać dalej. Dobranoc :D

    Luna1993, JustynaG lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jestem jedynak, mialam pokój i zabawki tylko dla siebie, mąż ma rodzeństwo, starszego brata. Czasem myślę sobie jakby to bylo gdybym miała siostre. Czasem było mi przykro ze nie mam brata czy siostry z którymi mogłabym sie bawić, zwierzyc itp :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, reset kciuki mocne! :-)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lo moj Boze... no nadrobilam, ale ciezko bylo. Pewnie fajne tematy uciekly przez awanture :/

    Koteczko ja podobnie jak Nika dorzucilabym cynk i selen. Dla Małża też ;)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam kciuki za wizyty i bety!
    A Wy trzymajcie kciuki za mnie. Dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy.

    Czrna 81, blue00, reset, Meśka, Malgonia, Kaczorka, KateHawke, Yoselyn82, Morusek, Achia, nenusia, KateKum, Karma88, Bocianiątko, MOJE lubią tę wiadomość

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Dziewczyny, trzymam kciuki za wizyty i bety!
    A Wy trzymajcie kciuki za mnie. Dzisiaj pierwszy dzień w nowej pracy.
    Powodzenia :-)

    Lucia88 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za Was moje Dróżki ❤❤❤

  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obrywa w cudzysłowiu w sensie, że nia ma tego wszystkiego co dzieci mające rodzwństwo-wspólnej zabawy, wspaecia, zwierzeń etc. Ja też jestem jedynaczką i poza tym że wszystko dla mnie łàcznie z uwagą zalet nie widzę. Mąż ma siostrę i jest raźniej

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Co nadrobię i chcę coś napisać to Wy już znowu naprodukujecie :D
    Gratuluję pozytywnych bet, trzymam kciuki za przyrostu, za wizytujące :)
    U mnie owu za rogiem. Jajniki bolą już na całego :)

    Malgonia, KateHawke lubią tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Kciukasy za wyniki i wizyty :)
    Miłego dnia :)
    Ktoś dzisiaj testuje?

    Hania wczoraj się z nami zegnalas!

    Bajkaaa, Luna1993, nenusia lubią tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Obrywa w cudzysłowiu w sensie, że nia ma tego wszystkiego co dzieci mające rodzwństwo-wspólnej zabawy, wspaecia, zwierzeń etc. Ja też jestem jedynaczką i poza tym że wszystko dla mnie łàcznie z uwagą zalet nie widzę. Mąż ma siostrę i jest raźniej

    Hania na litość boską skończ już ! wczoraj wieczorem weszłam na forum i odechciało mi się pisać bo przez tą awanturę nie wiedziałam co komu mam napisać więc stwierdziłam że to przemilczę. A tu na drugi dzień to samo!
    Wiadomo że super jest mieć rodzeństwo, jest się z kim bawić, zwierzyć itp.
    ale doceń to że masz syna, który jest ZDROWY i nienarzekaj !

    Ja też chce rodzeństwa dla mojego synka ale wiem że jesli mi sie nie uda to swiat mu sie nie zawali. Zycie nie jest sprawiedliwe ! Nikt Ci tego nie powiedział ?

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ka skończyłam odpowiadam jedynie na posty w których mnie wywołują z grzeczności

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania34 wrote:
    Obrywa w cudzysłowiu w sensie, że nia ma tego wszystkiego co dzieci mające rodzwństwo-wspólnej zabawy, wspaecia, zwierzeń etc. Ja też jestem jedynaczką i poza tym że wszystko dla mnie łàcznie z uwagą zalet nie widzę. Mąż ma siostrę i jest raźniej

    Skończ jojczyc i podrzuć syna w sobotę do kuzynów czy kolegów. Mit o tym, że rodzeństwo się świetnie bawi razem itp. jest mitem! Nawet jak teraz zajdziesz w ciążę to myślisz, że przed dorosłością te dzieci złapią wspólny kontakt? Wyobraź sobie te zwierzenia 15 latka siedmiolatkowi? Albo zabawę dziesięciolatka z dwulatkiem, który mu wszystko zabiera i niszczy?! Póki co to byłaby relacja bardziej opiekuńcza niż kumpelska.

    JustynaG, nenusia, Luna1993, Czrna 81, Lucia88 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie testujące. Wątek Extesterki czeka na kolejny napływ ciężarówek ;)
    Hania34 wrote:
    Obrywa w cudzysłowiu w sensie, że nia ma tego wszystkiego co dzieci mające rodzwństwo-wspólnej zabawy, wspaecia, zwierzeń etc. Ja też jestem jedynaczką i poza tym że wszystko dla mnie łàcznie z uwagą zalet nie widzę. Mąż ma siostrę i jest raźniej
    Haniu, z tego co widzę w Twojej stopce to synek ma 8lat. Nawet jakbyś teraz urodziła to wydaje mi się, że maluch nie nadawałaby się do zabawy.
    Raczej wyobrażam to sobie tak - mamo ona/on mi przeszkadza. Oczywiście za jakieś x lat to się może odmienić. Ale przy tak dużej różnicy wieku to raczej to nienarodzone mogłoby się zwierzać bratu a nie odwrotnie.
    Znam jedną parę, u ktorej różnica wieku między synem a córką to 7 lat. Czy 16 latek może traktować 9 latkę jako wsparcie czy by się zwierzyć. Nie sądzę. OCzywiście, w namawianiu rodziców na coś - tworzą świetny duet. ;) Ale na ogół to ona mu przeszkadza.

    Haniu, pomyśl o sobie. To Ty chcesz mieć to dziecko i dlatego się o nie starasz. Nie tłumacz "bo mój syn nie ma rodzeństwa".

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • Hania34 Przyjaciółka
    Postów: 269 24

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie wiesz co to jojczenie , ja tylko stwierdzam suche fakty. A wy zauważyłam jedno nowych osób się czepiacie o wszystko , każde słowo , a sobie słodzicie i wybaczacie wszystko mln pytań, złe humory, frustracje. Wbić się w was o zasłużyć na uznanie to niemożliwa sprawa. Zamknijcie to swoje forum napiszcie, że obcy niemile widziano i tyle. A nie psychologia tłumu wszystkie osoby na jedną i każda kolejna przytakuje , by zdobyć uznanie reszty. Przestańcie o mnie pisać to przestanę odpowiadać bo czuję się wywoływana.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 08:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia kochane pięknie dziś słońce świeci co mnie natchneło do sprzątania chałupy, kurde po co mi 160 Mk?!

    Haniu, mój najstarszy ma prawie 10 lat, średnia 6 a najmłodsza prawie 5 i powiem szczerze, że syn nie specjalnie się z nimi bawi. Powiem więcej cały czas się kłócą, bo młode mu przeszkadzają, tzn. On woli sam wyjść z kolegami niż bawić się z młodszymi siostrami. Wieczne kłótnie i krzyki więc mieć rodzeństwo to nie jest tak super. Ja mam troje rodzeństwa jestem najstarsza siostra o 6 lat młodsza, brat o 9 lat młodszy, a druga siostra o 18 lat młodsza (w wieku mojego syna) i zawsze mnie wnerwiało, że musiałam ich pilnować, brać ze sobą na dwór. Więc mieć dużo młodsze rodzeństwo czasem nie jest tak fajne jakby się mogło wydawać. Może jak będą starsi to się trochę zmieni ale póki są dziećmi to jest trochę inaczej

  • sAnsa_28 Autorytet
    Postów: 3825 3152

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja wiem, ja też jestem tutaj, na tym wątku raczej nowa i nie spotkalam się z niczym o czym ty mówisz. Co więcej zawsze mogę liczyć na porady osób z większą wiedzą i doświadczeniem. Nikt też mnie nie oceniał. Może pora zastanowić się nad sobą? Na tym wątku nie udzielam się zbyt często ale czytam raczej na bieżąco. Z tego co zdążyłam zauważyć to Ty niestety najczęściej jesteś prowodyrem gównoburzy. Ty czy tam Veles, którą jesteś albo nie :)

    nenusia, Meśka, Bajkaaa, summer86, Emiilka, KateHawke, Morusek, Bocianiątko, Lucia88 lubią tę wiadomość

    f312925a50.png
    Aniołek 8/11tc [*] - 06.07.2017
    Angelius Provita, dr M. Paliga - od 13.04.2018
    L + H 05.09.2018
    On :DFI 50%, po 4 msc. 35 % , hla-c c2c2
    Ja: adenomioza, endometrioza I
    Kir AA, NK 17%
    MTHFR_677C-T, MTHFR_1298A-C, PAI-1 4G - układy hetero
    25.02.2019 IMSI+macs 3BB🙁
    13.06.2019 IMSI+macs 8A🙁🙁❄️❄️❄️
    02.10.2019 ket 4AB🙁 cb 6dpt 84,6 8dpt 194,4 9dpt 352,3 13dpt 375,9 16dpt 33,5
    8.11.2019 ket 3BB 🙁
    01/2020 03/2020 CB 🙁🙁
    Szczepienia limfocytami
    11/2020 22dc 41,5 23dc 77,6 25dc 210 28dc 928,9 35 dc 10976 39dc ❤️
    5.07.2021 r Milena 2790g 51 cm
    06/2022 07/2022 CB 🙁🙁
    09/2022 47 dc ❤️czekamy na synka 👶🏼
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi się dzisiaj przyspało. :-O

    Miłego dnia Kochane, czekam na info od Reset i Luny.

    Melevis lubi tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:

    Ja mam troje rodzeństwa jestem najstarsza siostra o 6 lat młodsza, brat o 9 lat młodszy, a druga siostra o 18 lat młodsza (w wieku mojego syna) i zawsze mnie wnerwiało, że musiałam ich pilnować, brać ze sobą na dwór. Więc mieć dużo młodsze rodzeństwo czasem nie jest tak fajne jakby się mogło wydawać. Może jak będą starsi to się trochę zmieni ale póki są dziećmi to jest trochę inaczej

    hahaha jakbym czytała o mnie i mojej siostrze 8 lat starszej :) jak byłam mała chodziłam z nią na randki czego ona nie znosiła i siedziała ze mną w domu gdy byłam chora a mama nie mogła mieć urlopu :) narzeka na to do tej pory i smiejemy się z tego :) nasza prawdziwa relacja zaczeła się gdy ja miałam 16-17 lat i dojrzałam. Wtedy dopiero miałysmy o czym rozmawiać, ona była dla mnie wsparciem nie tylko finansowym jako zarabiająca już starsza siostra :) ale i mentalnym a ja byłam jej niezawodną nianią do dzieci :)

    nenusia lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ