Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • bondzik007 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black przecież 58kg to jest w sam raz! Ja już miałam różne etapy w życiu i nadwagę i niedowagę, wiem jak to łatwo popaść w skrajności w skrajność. Moja najniższa waga gdy popadłam w depresję to była 42kg przy 170cm - czy byłam szczęśliwa? ANI TROCHĘ. Miałam wrażenie że depresja się pogłębia. Dzięki mojemu chłopakowi (teraz już mężowi!:) ) Udało mi się z tego wyjść. I wiecie czego bałam się najbardziej jako chudzielec..? że zrobiłam sobie krzywdę, że nie będę mogła mieć dzieci! Zatrzymała mi się miesiączka, miałam zawirowania hormonalne.. Dlatego NIE MOGĘ słuchać jak ktoś krytykuje czyjąś wagę! Musimy uważać na słowa, bo nawet te najdrobniejsze uwagi, dla nas być może zabawne, kogoś mogą bardzo skrzywdzić. Nigdy nie wiemy, jak ta osoba zareaguje, jak odbierze i jaką ma psychikę. Widzicie, ja miałam słabą i byłam naprawdę blisko nieszczęścia... Teraz wagę trzymam, mam 60kg! Tak, 60 :D ktoś może powiedzieć że dużo. Ja jestem naprawdę szczęśliwa i doceniam to, że te kilogramy mam, bo właśnie dzięki nim mogę teraz starać się o dziecko! Także Haniu, GRUBE BABY po 40 też mogą mieć dzieci..

Czrna 81 lubi tę wiadomość

12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

[*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

[*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • reset Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Reset, ja nie napisałam tego żeby się "zalic" (nie twierdzę też że dokaladnie tak to odebrałas, ale mam mega kaca i nie mogę znaleźć odpowiedniego slowa), bo to czy będę ważyła teraz 45, 60 czy 70 nie ma dla mnie większego znaczenia. Waga i wygląd szczęścia mi nie dadzą, ja nie z tych :)
    Napisałam to dla przykładu, że to wszystko kwestia losu w jakich warunkach zajdziemy w ciążę (no i trochę medycyny, ale to inny temat).

Minie, mnie oburzył tekst Twojego M. i tyle :) Zwłaszcza że mam przed oczami Twój tyłek i nadal czuję zazdrość ;) On sobie może mówić, że masz sadło, ale słuchaj nas- wiadomo, że to forum ma zawsze rację :)

Minie Black lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haniu, te grubsze od Ciebie przed 30, wydające patologicznie młodo dzieci na świat też nie mogą się doczekać kolejnych

nenusia lubi tę wiadomość

• Kargo31 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

Ilość postów wskazywała albo jakaś dobra informacje albo kolejna burzę. Hania - przegielaś. I niestety musisz sobie dać na wstrzymanie, bo w miejscowości,w której mieszkasz każda mijana kobieta pcha wózek z małym dzieckiem albo jest w ciąży. (O ile mnie pamięć nie zawodzi co do miejscowości ;) )

Ja dalej chora... zapalenie spojówek. Jeeeee!!! :/

Urządzanie domu - lepiej zobaczyć w sklepie,ale zamawiać w necie. Na panelach zaoszczedziliśmy 15zl na metrze, na płytkach 30zl.. przy urządzaniu całego domu zrobiła się całkiem ładna suma. Farby zamawiane przez neta na oficjalnej stronie śnieżki, też były najtańsze. Panel prysznicowy, odpływ liniowy też. Większość rzeczy z Ikei, ja bardzo lubię ten sklep. Meble idealnie się składa, nie narzekalam nigdy na jakość. Da się urządzić dom za trochę mniejsze pieniądze. Jak coś to piszcie priv, dam namiary gdzie zamawialam :p

summer86 lubi tę wiadomość

*57 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.
    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki - jeden ❄
    - I criotransfer 27.08.2021 - 3 dniowy Maluch - udany :)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Minie, mnie oburzył tekst Twojego M. i tyle :) Zwłaszcza że mam przed oczami Twój tyłek i nadal czuję zazdrość ;) On sobie może mówić, że masz sadło, ale słuchaj nas- wiadomo, że to forum ma zawsze rację :)
    I o to mi chodziło właśnie, że nawet najbliżsi mogą czasem "dowalic" do pieca. Każda z nas zdaje sobie sprawę ze swoich niedoskonałości, ale patrzy na siebie trochę poblazliwie.
    A Hania mnie jeszcze dziś rozjuszyła dodatkowo w gorącym temacie

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję Hania, że po tym wspaniałym przykładzie swojej jadowitości i obłudy, dasz sobie spokój z dalszym pogrążaniem się i przeniesiesz się łaskawie na inny wątek.

Mówię to ja, dietetyczka ważąca 63kg ;-)

Minie Black, nenusia, Luna1993, nadzieja73, KateKum, MaryAnn, Bajkaaa, Mala90, Bocianiątko lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wracam do łóżka, nie dość, że przesadziłam wczoraj z alkoholem to wróciłam do domu o 11 - rano. Już nie te lata co kiedyś na takie wojaże

Edit. U Nas burza z gradem, Lamka jak Wrocław?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 18:33

• reset Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer - jeszcze co do urządzania. Dobry fachowiec, który podpowie co i jak oraz który część zakupów weźmie na siebie (wszystkie kleje, hydroizolacje czy mniej istotne rzeczy jak kratki odpływowe). To zajmuje sporo czasu i jest upierdliwe (przy budowie restauracji nawoziłam się wszystkiego sama i wiem, co mówię. Choć z drugiej strony nauczyłam się wtedy fugować i montować syfony, regulować ilość wody w gebericie itp.).

I serio - pytaj doświadczonych, którzy akurat budowę/ urządzanie mają za sobą. Dowiesz się o ciekawych rozwiązaniach, adresach w realu i w sieci i dasz radę :)

summer86 lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed kuracją do IVF miałam 62 kg. Prawie PO mam 70. Super nie? Hipopotam. Powinnam się zakopać pod ziemię, bo taki tłuścioch nie powinien się pokazywać publicznie. ; ) Mój Mąż natomiast kocha i całuje każdy cm, więc chyba to jest najważniejsze. A żebym ja siebie zaczęła akceptować wykupiłam karnet i wracam na fitness za tydzień.. Żeby za kilka miesięcy moje ciało było gotowe i zdrowe na kolejną walkę.

Hania jesteś po prostu pusta. Ten tekst pokazał to w całej okazałości.

• reset Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, przynajmniej do 40 Ci daleko :P

relgmg7ymfbmxgyl.png

• KateKum Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Dziękuję, gdzie zakupilas?

http://www.ma-outlet.com/pl/

Koło Korony we Wrocławiu jest Giant i tam maja outlet. Bardzo dobra jakość.

lamka, olik321 lubią tę wiadomość

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, reset, wpadłam bo mi się przypomniało słowo, zedytowalam post, to był sarkazm z tym pytaniem co jest nie tak!
    Wracam spokojnie gnic dalej w lozku

• summer86 Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, Kargo - dziękuję za rady <3 w razie czego będę Was męczyć.

Znaczną część rzeczy typu płytki i panele będzie robił tato mojego M., więc jeśli chodzi o kleje i inne pierdoły zdamy się na niego, bo mniej więcej ogarnia tematy, od lat ludziom remonty robi, ale raczej mieszkania niż domy.

Znajomych popytaliśmy o większe tematy, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tak cięzko będzie znaleźć kogoś od kominka czy schodów.

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Jeżowa Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda nie po 40, bo mam 25 lat, ale też będę "grubą babą w ciąży"... jak milutko usłyszeć coś takiego. Naprawdę myślałam, że w dorosłym życiu jesteśmy trochę powyżej takiego oceniania, przez które nienawidziłam całego mojego dzieciństwa.

Moja mama poza tym urodziła mnie dosyć późno, nie z wyboru, a dlatego, że 10 lat czekała na diagnozę dziwnej narośli na oku, która jej się pojawiła w ciąży z moim bratem. Diagnozy się wtedy nie doczekała (czy to rak i/lub czy to coś dziedzicznego), zaryzykowała, urodziłam się ja i dopiero kilka lat temu wyjaśniono, że to jest niedziedziczna postać amyloidozy. Ale wyobraźcie też sobie jak ludzie patrzyli na kobietę, która przez kilkanaście lat miała powiekę 3-4 razy większą niż normalnie i wyglądała jakby od środka była czymś napompowana... (dodam tylko, że po operacji wszystko wygląda już w porządku). Tak więc nie, nie oceniamy po wyglądzie do jasnej cholery.

eUncp2.png
    8Vdcp1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Frelcia, przynajmniej do 40 Ci daleko :P

tą kwestię pomijam... bo od kilku dni się czuję na 100 :P

• reset Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer - to masz połowę sukcesu, skoro teść ogarnia temat :) Do tego w domu oglądaj inspiracje (polecam homebook.pl) i dasz radę!

Olik - a propo homebooka...Znasz? Tu masz stoły różnych firm:
    https://www.homebook.pl/produkty/stoly

Moja przyjaciółka chcąc stół nieco industrialny (a w rozsądnej cenie), robiła u stolarza taki:

http://takemehome.pl/stoly-i-biurka/287-stol-industrialny-orlando-dab.html?utm_term=[hb_id:affc91c9-def6-43f3-ad44-4bc459d16436]&utm_source=homebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=homebook
    Frelcia wrote:
    tą kwestię pomijam... bo od kilku dni się czuję na 100 :P

Frelciu, ponieważ znamy Twoje zdjęcia to i tak wiemy, że nawet jakbyś miałam 120 kg i 120 lat to i tak każdy się będzie patrzył na Twoją śliczną buźkę i oczy!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 18:48

lamka, olik321, summer86 lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Homebook jest super :-)

KateKum dzięki za cynk odnośnie outletu!

Minie u nas pochmurno ale bez opadów i ptaki śpiewają na Biskupinie ;-)

• Kingulla Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waga wagą, ja też do najchudszych nie należę 73 przy wzroście 169. To mnie aż tak w oczy nie kłuje chociaż osobiście uważam, że gdybym zrzuciła parę kilo to z pewnością byłoby łatwiej w niektórych sferach np. zabawach z dzieckiem. Bardziej wkurza mnie jak widze kobietę w ciąży z fajką albo piwem. Wtedy jestem poirytowana i to bardzo.

Nika popieram Twoje zdanie. Ja muszę się bardzo natrudzić żeby zgubić choć pół kilograma. Nie powiem, przyjmowanie mety pomogło mi stracić 8 kg, ale teraz stoję w miejscu i czy jem czy nie to nie ma różnicy. To irytujące, ale co zrobić. Wsiadam zaraz na rowerek bo stoi i się kurzy :) może dojadę do "mojej mety" w tym miesiącu :)

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Jeżowa Autorytet

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, Lamciu, to my chyba mieszkamy całkiem niedaleko siebie :D czekam na burzę, bo mam nadzieję, ze jak grzmotnie, to mnie łeb przestanie boleć ;(

eUncp2.png
    8Vdcp1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Ooo, Lamciu, to my chyba mieszkamy całkiem niedaleko siebie :D czekam na burzę, bo mam nadzieję, ze jak grzmotnie, to mnie łeb przestanie boleć ;(
    Jeżuś a Ty gdzie? :-)

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego