X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Dziękuję, gdzie zakupilas?

    http://www.ma-outlet.com/pl/

    Koło Korony we Wrocławiu jest Giant i tam maja outlet. Bardzo dobra jakość.

    lamka, olik321 lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, reset, wpadłam bo mi się przypomniało słowo, zedytowalam post, to był sarkazm z tym pytaniem co jest nie tak!
    Wracam spokojnie gnic dalej w lozku

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, Kargo - dziękuję za rady <3 w razie czego będę Was męczyć.

    Znaczną część rzeczy typu płytki i panele będzie robił tato mojego M., więc jeśli chodzi o kleje i inne pierdoły zdamy się na niego, bo mniej więcej ogarnia tematy, od lat ludziom remonty robi, ale raczej mieszkania niż domy.

    Znajomych popytaliśmy o większe tematy, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tak cięzko będzie znaleźć kogoś od kominka czy schodów.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co prawda nie po 40, bo mam 25 lat, ale też będę "grubą babą w ciąży"... jak milutko usłyszeć coś takiego. Naprawdę myślałam, że w dorosłym życiu jesteśmy trochę powyżej takiego oceniania, przez które nienawidziłam całego mojego dzieciństwa.

    Moja mama poza tym urodziła mnie dosyć późno, nie z wyboru, a dlatego, że 10 lat czekała na diagnozę dziwnej narośli na oku, która jej się pojawiła w ciąży z moim bratem. Diagnozy się wtedy nie doczekała (czy to rak i/lub czy to coś dziedzicznego), zaryzykowała, urodziłam się ja i dopiero kilka lat temu wyjaśniono, że to jest niedziedziczna postać amyloidozy. Ale wyobraźcie też sobie jak ludzie patrzyli na kobietę, która przez kilkanaście lat miała powiekę 3-4 razy większą niż normalnie i wyglądała jakby od środka była czymś napompowana... (dodam tylko, że po operacji wszystko wygląda już w porządku). Tak więc nie, nie oceniamy po wyglądzie do jasnej cholery.

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Frelcia, przynajmniej do 40 Ci daleko :P

    tą kwestię pomijam... bo od kilku dni się czuję na 100 :P

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer - to masz połowę sukcesu, skoro teść ogarnia temat :) Do tego w domu oglądaj inspiracje (polecam homebook.pl) i dasz radę!

    Olik - a propo homebooka...Znasz? Tu masz stoły różnych firm:
    https://www.homebook.pl/produkty/stoly

    Moja przyjaciółka chcąc stół nieco industrialny (a w rozsądnej cenie), robiła u stolarza taki:

    http://takemehome.pl/stoly-i-biurka/287-stol-industrialny-orlando-dab.html?utm_term=[hb_id:affc91c9-def6-43f3-ad44-4bc459d16436]&utm_source=homebook&utm_medium=cpc&utm_campaign=homebook
    Frelcia wrote:
    tą kwestię pomijam... bo od kilku dni się czuję na 100 :P

    Frelciu, ponieważ znamy Twoje zdjęcia to i tak wiemy, że nawet jakbyś miałam 120 kg i 120 lat to i tak każdy się będzie patrzył na Twoją śliczną buźkę i oczy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 18:48

    lamka, olik321, summer86 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Homebook jest super :-)

    KateKum dzięki za cynk odnośnie outletu!

    Minie u nas pochmurno ale bez opadów i ptaki śpiewają na Biskupinie ;-)

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waga wagą, ja też do najchudszych nie należę 73 przy wzroście 169. To mnie aż tak w oczy nie kłuje chociaż osobiście uważam, że gdybym zrzuciła parę kilo to z pewnością byłoby łatwiej w niektórych sferach np. zabawach z dzieckiem. Bardziej wkurza mnie jak widze kobietę w ciąży z fajką albo piwem. Wtedy jestem poirytowana i to bardzo.

    Nika popieram Twoje zdanie. Ja muszę się bardzo natrudzić żeby zgubić choć pół kilograma. Nie powiem, przyjmowanie mety pomogło mi stracić 8 kg, ale teraz stoję w miejscu i czy jem czy nie to nie ma różnicy. To irytujące, ale co zrobić. Wsiadam zaraz na rowerek bo stoi i się kurzy :) może dojadę do "mojej mety" w tym miesiącu :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo, Lamciu, to my chyba mieszkamy całkiem niedaleko siebie :D czekam na burzę, bo mam nadzieję, ze jak grzmotnie, to mnie łeb przestanie boleć ;(

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżowa wrote:
    Ooo, Lamciu, to my chyba mieszkamy całkiem niedaleko siebie :D czekam na burzę, bo mam nadzieję, ze jak grzmotnie, to mnie łeb przestanie boleć ;(
    Jeżuś a Ty gdzie? :-)

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tak podsumowując post szanownej Hanny
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a2a7250b5894.jpg

    Powiem tak ja mam pierdolca na punkcie sylwetki, staram się dobrze odżywiać, ćwiczyć, nie jem słodyczy, mie pije kolorowych napoi itd Lubię też dbać o siebie, fryzjer, kosmetyczka i co?
    Często słyszę np. tempa laska, ty to pewnie nic nie robisz...........

    Przerażajace jest to ile w ludziach jest nienawiści, zazdrości i hipokryzji. Masakra w jakim kierunku zmierza świat. Ja zawsze miałam serce na dłoni, ale to życie nauczyło mnie, żeby je schować pod skorupę.

    Luna1993, Yoselyn82, Lunaris, Emiilka, nenusia, Czrna 81, Siwulec lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Homebook jest super :-)

    KateKum dzięki za cynk odnośnie outletu!

    Minie u nas pochmurno ale bez opadów i ptaki śpiewają na Biskupinie ;-)

    Lamcia u mnie wiosenna burza, a blisko mam do Biskupina ;)

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Jeżuś a Ty gdzie? :-)

    też Biskupin :D

    lamka lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg patrzę co tu tyle nadrabianie. Co za nową beta albo dwie krechy staraczki się pojawiły a tu znów to samo. Ehhh Hania Hania... Każda z nas jest zazdrosna o inne ciężarne ale przewertuj ostatnie wątki, czy ktokolwiek napisał w taki sposób jak ty... Ehhh

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum? A czy Ty nie powinnaś czegoś dziś obsikać?!

    KateKum lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Jeżuś to jak się będę czuła lepiej to możemy iść do Ciepło Zimno na jakąś kawę albo lody :-D

    Ja od dawna mam teorie, że na BSK jest inny mikroklimat, nieraz miałam słońce tutaj, a na grunwaldzie w tym samym czasie śnieg. :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2018, 19:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Resecik oblałam się rumieńcem. :*

    reset lubi tę wiadomość

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Kurde Jeżuś to jak się będę czuła lepiej to możemy iść do Ciepło Zimno na jakąś kawę albo lody :-D

    Ja od dawna mam teorie, że na BSK jest inny mikroklimat, nieraz miałam słońce tutaj, a na grunwaldzie w tym samym czasie śnieg. :-D

    Z przyjemnością <3

    lamka lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset znam homebook, 3 lata temu urządzalam dom. Teraz mieszkanie. Mamy inny budzet i inne założenia.
    Eyy no wy na biskupinie a my na krzykach to nie fair. Tez chcę iść na kawę

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik z krzyków dwójeczką i jesteś :-D

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ