X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i żeby nie było. W ramach psikusa test mi evapa pokazał. To na bank nie wyszło w czasie, bo wgapiałam się w test dobre 10 minut i nic nie było. A po ok godzinie spojrzałam i była taka mega blada kreska, tak blada że nie sposób powiedzieć, czy szara, ale chyba tak.

    Na nic nie liczę, ale jak zobaczyłam toto po jakiejś godzinie, to się wkurzyłam. No bardzo kurde śmieszne. Następny test wywalam do wc. Nie będzie żadnego ogladanka po czasie!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, masz jeszcze testy? Może warto jeszcze jutro siknąć? Tak dla pewności :)

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, oby to był taki test przygotowujący przed pełnowartosciowymi dwiema kreskami :)

    lamka lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze 2 bobki. Siknę we wtorek, najpierw wypłukam z siebie b-complex, bo od tego test jest cały zółty i słabo cokolwiek widać. Po 2 dniach odwyku juz chyba nie będę sikać na cytrynowo.

    Muszę jeszcze przetrwać rodzinny obiad i rodzinne kawkowanie przy cieście (bardzo śmieszne, jak ani kawy ani ciasta nie wolno). A potem ewakuacja!

    Małgonia, mam nadzieję, że w przyszłym cyklu nowy lek coś poprawi. Obyś miała rację!

    Malgonia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Pisałam kiedyś w którymś miesiącu z Wami. Do tej pory się nie udało.
    Dziś też robiłam test i zrobił mi Prima aprilisowego psikusa. Patrzę jest różowa kreska ale poszła w górę po teście i zniknęła :(. Powtórzę we wtorek ale nie wierzę w cuda.
    W lipcu mam laparoskopie i drożność.
    Staramy się do końca roku tylko i potem odpuszczamy.


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczęta w świąteczny, kwietniowy, okropnie zimny dzień:) Nika, czekamy na kolejny sik, oby pokazał dwie kreski w przepisowym czasie:) misiak a dlaczego tylko do końca roku daliście sobie termin starań?

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    A raczej :( ja dziś lecę do tej jamy (czy jak ja nazywacie) w każdym razie mam taki humor że już płakałam kilka razy dziś i czekam aż emek łaskawie z pracy wróci i jadę do teściów i już mną telepie na samą myśl że tam będę ogólnie bym się schowala dziś pod jakimś kocem i płakała cały czas i niestety to nie prima aprilis zresztą ja nigdy nie obchodzilam tego bo mój tata 29lat temu właśnie 1 kwietnia umarł także u mnie dziś smutno

    Wybaczcie że w takie święto się żale ale nie mam do kogo

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    No i żeby nie było. W ramach psikusa test mi evapa pokazał. To na bank nie wyszło w czasie, bo wgapiałam się w test dobre 10 minut i nic nie było. A po ok godzinie spojrzałam i była taka mega blada kreska, tak blada że nie sposób powiedzieć, czy szara, ale chyba tak.

    Na nic nie liczę, ale jak zobaczyłam toto po jakiejś godzinie, to się wkurzyłam. No bardzo kurde śmieszne. Następny test wywalam do wc. Nie będzie żadnego ogladanka po czasie!

    Sikaj ponownie! Może to jednakak nie evap;) a za tydzień ja wysikam 2 kreski i spotkamy się na porodówce w grudniu :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2018, 13:34

    lamka lubi tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko rozumiem, ze ta data jest dla Ciebie bardzo przykra. Jama wszystkie mysle, ze przyjmie wiec wiesz. ;-)

    Yoselyn tak o intralipidzie mowie. Jakos pojde w te kroplowki, ale coraz bardzie dochodzi do mnie, ze to walka z wiatrakami. Moge sie seksic 100x dziennie codziennie i nic z tego nie bedzie.

    Od tygodni czuje, ze jestem w jakims dole z ktorego ciezko mi wyjsc w kwestii staran.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych Świąt Wielkanocnych kochane ❤❤❤
    Życzę Wam abyście niedługo tuliły swoje upragnione dzieciątko,życzę Wam dużo miłości szczęścia i radości ❤❤❤
    Ja wczoraj wsadzilam do koszyczka jajko ozdobione dwiema czerwonymi kreskami...symbol nam wiadomy

    Flowwer, Czrna 81, Kingulla, Lunaris lubią tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    No i żeby nie było. W ramach psikusa test mi evapa pokazał. To na bank nie wyszło w czasie, bo wgapiałam się w test dobre 10 minut i nic nie było. A po ok godzinie spojrzałam i była taka mega blada kreska, tak blada że nie sposób powiedzieć, czy szara, ale chyba tak.

    Na nic nie liczę, ale jak zobaczyłam toto po jakiejś godzinie, to się wkurzyłam. No bardzo kurde śmieszne. Następny test wywalam do wc. Nie będzie żadnego ogladanka po czasie!

    Wiesz co ja robiłam pierwszy test 9 dpo i wyszedł negatywny więc sir wkurzyłam i liczyłam że cos się pojawi i go zostawiłam. Dopiero patrzę po kilku godzinach że chyba coś jest albo mam zwidy i dałam go na ścianę... Beta kolejnego dnia była 12,30 mIu

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiak a jak M i jego samopoczucie ? Zrobił M fragmentacje DNA nasienia ?

    Nie odpuszczaj, szukaj przyczyny bo na pewno jest.


    Karma ja wierzę że u mnie parę czynników na raz wspomogło to że jestem w ciąży- kroplówki choć bardziej acoffil i wyleczenie zapalenie endometrium. Druga sprawa to "ten zarodek".

    Reset ja rozumiem Problemik bo wiem co przeszła moja siostra i koleżanka. Ivf to nie bułka z masłem i każdy zarodek jest na wagę złota bo " kochamy od pierwszej komórki " i płaczemy po stracie każdego.
    Trzeba wierzyć w każdy ale dać się zwariować bo upadek z wierzowca boli co nie znaczy że nie wierzymy w zarodek Frelci.

    problemik lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • misiak17 Ekspertka
    Postów: 231 219

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower mąż różnie. Ma kryzysy ale w miarę ok. Nie robił jeszcze badań. Wolną chwilą ma zrobić. W kwietniu ma endokrynologa a w maju hematologa.
    Tak wogole to spokojnych Świąt Dziewczyny.
    My wróciliśmy od rodziców a później mają wpaść znajomi z 3 dzieci.


    Usunięcie mięśniaka
    3 aniołki + 1cp
    Jeszcze będzie dobrze, musi być :)
    30.08 - 1 IUI ☹
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikusia ja sie non stop modlę o Ciebie, zebys sie nie poddała i żeby w koncu byłondane i Tobie. I wiem, ze sie uda. Dobrze, ze Ty tez znow zaczynasz w to wierzyc.

    U mnie @ brak. Oby ten spadek byl wynikiem zmiany miejsca, uchylonego okna lub implantacji mego maluszka. Jeszcze nadzieja sie tli. Sprawdzilam swoj ciazowy wykres to bole menstruacyjbe mialam juz 5 dni przed pozytywem. Ale jak nie to sobie na urodziny wysikam :)

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Późno się witam, ale jestem :) wpadłam na chwilkę.

    Malgoniu jak dla mnie to to wygląda na spadek implantacyjny. Poza tym chyba co pisałaś o lekkim plamieniu? To by się wszystko kupy trzymało ;D

    Nika trzymam kciuki, żeby test pokazał na dniach dwie, piękne krechy :)

    U mnie @ się rozkręciła, chociaż potopu nie ma jak to zwykle bywało. Może chociaż w tym miesiącu nie będę czuła się jak kura znosząca jaja.

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Nikusia ja sie non stop modlę o Ciebie, zebys sie nie poddała i żeby w koncu byłondane i Tobie. I wiem, ze sie uda. Dobrze, ze Ty tez znow zaczynasz w to wierzyc.

    U mnie @ brak. Oby ten spadek byl wynikiem zmiany miejsca, uchylonego okna lub implantacji mego maluszka. Jeszcze nadzieja sie tli. Sprawdzilam swoj ciazowy wykres to bole menstruacyjbe mialam juz 5 dni przed pozytywem. Ale jak nie to sobie na urodziny wysikam :)


    Kochana wypiłam dziś za Twoja implantację toast :* wiec na Twoje urodziny ja wysyłam pozytywa<3

    Malgonia lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha. No ja sie nie napalam, bo poza wczorajszym skokiem to raczej sie na malpe zbiera niz ciaze.. no ale podobno kazda jest inna ;) w kwietniu tez bedzie fajnie zajsc. Moge Nice podniesc statystyki.

    Maz mnie zabral na spacer do parku w Chorzowie. A ja wiosenne laszki. On biega a mi dupsko marznie. Skotralam sie w aucie i mam pol godziny dla siebie.. i dla Was :)

    Kingula i Siwulec milo, ze ktos tam wierzy w tego mojego kropka :) ciekawe co poranek jutro przyniesie.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się baaardzo leniwie.
    Malgonia taki spadek 9dpo to akurat obiecująco wygląda. Trzymam kciuki :-)

    Frelcia orzesz kurwasz! Wczoraj byłam tylko na marcówkach, także dopiero doczytałam :-( Przykromi że reszta kropków nie dała rady... Ale wierzę że powtórzy się sytuacja jak u Katehawke :-)

    Tak patrzyłam na pierwszą stronę i coraz mniej weteranek :-) Jeszcze kilka osób zostało,które były tu przede mną... Także ten,dziewczyny spinać tyłki i nie blokować kolejki!Haha!

    A teraz muszę się pochwalić moimi chłopakami. Pierwszy raz zostałam obudzona na świąteczne śniadanie. Stół był nakryty, wszystko ładnie przygotowane, niby nic wielkiego, ale było mi bardzo miło że raz nie musiałam ja nad nimi skakać :-) :-)

    Lunaris, Frelcia, Siwulec, Malgonia, Luna1993, Emiilka, nowa na dzielni, Izape_91, moyeu, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia trzymam kciuki za Twojego maluszka- niech zrobi prima aprilis i odwrotnie do rodzenstwa przyczepi się do Was na zawsze!

    Jeśli pozwolicie to potowarzysze Wam kwietnioweczki w staraniach. Kibicuje Wam z całej siły i zostawiam Wam Świąteczne wirusów +(:-_;)£¥]\{<*>¥§%~|£&,'^*{¥} <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2018, 20:57

    Siwulec, Malgonia, Frelcia, Karma88, StaraczkaNika, Luna1993, Emiilka, Morusek, nowa na dzielni, Izape_91, Mala90, Czrna 81, Koteczka82, KateKum, Kargo31 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Dzień dobry dziewczyny :)
    A raczej :( ja dziś lecę do tej jamy (czy jak ja nazywacie) w każdym razie mam taki humor że już płakałam kilka razy dziś i czekam aż emek łaskawie z pracy wróci i jadę do teściów i już mną telepie na samą myśl że tam będę ogólnie bym się schowala dziś pod jakimś kocem i płakała cały czas i niestety to nie prima aprilis zresztą ja nigdy nie obchodzilam tego bo mój tata 29lat temu właśnie 1 kwietnia umarł także u mnie dziś smutno

    Wybaczcie że w takie święto się żale ale nie mam do kogo
    Doskonale Cię rozumiem, moja mama zmarła 8 lat temu 3 kwietnia w Wielką Sobotę, więc święta nie są dla mnie w żadnym wypadku wesołe. Ide do Ciebie do jamy, mam ciasto i ajerkoniak :)

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ