X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciu zgodnie z obietnicą moja cała dzisiejsza modlitwa na rezurekcji poleciała do Pana w Waszej intencji! :*
    Wiecie co... Drugi raz w tym tygodniu musiałam wyjść z kościoła, bo tak mi było słabo :( czułam się jak jakaś niedołężna, chora baba, i ten wzrok ludzi... Brrrrr....

    Frelcia, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frezylcjada nie przejmuj się ludzmi. Niech oni sie wstydzą.
    Mam nadzieje, ze lepiej sie czujesz. Dbaj o siebie :*


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie czuje się dobrze, ale jak muszę stać gdzieś gdzie jest sporo ludzi, duszno itd to zaraz mi słabo, wstyd mi! Młoda(26 to chyba jeszcze mogę tak mówić)zdrowa dziewucha, a fika po chwili stania, fakt brzuch dość widoczny, choć w kurtce się kamufluję jeszcze, no niby w ciąży to tak bywa, ale mi i tak wstyd :( kobiety po 50-60lat stoją a ja pół godziny i ciemno przed oczami :(
    Ale życzę Wam wszystkim żebyście też mdlały z tego powodu!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Frelciu zgodnie z obietnicą moja cała dzisiejsza modlitwa na rezurekcji poleciała do Pana w Waszej intencji! :*
    Wiecie co... Drugi raz w tym tygodniu musiałam wyjść z kościoła, bo tak mi było słabo :( czułam się jak jakaś niedołężna, chora baba, i ten wzrok ludzi... Brrrrr....

    Dziękujemy bardzo! Nawet mój Mąż się wzruszył. A swoją słabością się nie przejmuj. W święta jest bardzo dużo ludzi w kościele, mniej tlenu. Ja normalnie bym miała problem ustać.

  • joan85 Ekspertka
    Postów: 201 178

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dostałam dzisiaj okres. Chyba zrobię sobie urlop od starań, bo mi po prostu nie służy ten cały stres i ma głowę mi pada.

    06837800ba.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny w kwietniu!! Trzymam kciuki za Was wszystkie:* Czekam z niecierpliwoscia na betę Frelci i Wasze piękne parzyste krechy!!

    Frelcia, Malgonia lubią tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia trzymam kciuki za twojego malucha w brzuszku!! Przykro mi że pozostałe nie przetrwały.

    Nika za Ciebie też kciuki!!!

    Wszystkim życzę żeby kwiecień był dla nas szczęśliwy!!!

    Ja mam do testowania 2-3 dni zależy ile wytrzymam :-P

    Frelcia lubi tę wiadomość

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta witam was w kwietniu! I chciałabym wam życzyć jeszcze radosnych i spokojnych Świąt!
    Dawno się nie odzywałam, w środę mąż mnie zaskoczył stwierdzeniem że powinniśmy ponownie przemyśleć decyzję o drugim dziecku. On się obawia że nie damy drugiemu dziecku tyle czasu i uwagi ile potrzebuje, martwi się jeszcze o kwestie finansowe co jest moim zdaniem głupotą bo na prawdę mamy doskonałe warunki. Nic konkretnego nie ustatliliśmy, temat na razie się urwał ale <3 wczoraj było więc może nie zakończymy starań.

    Trzymam kciuki za wszystkie testujące jutro. Nika, mam nadzieję że to nie był evap. Bardzo też współczuję Świąt u teściowej, ja z moją zaliczyłam mega kłótnię w ostatnią wigilię :/
    Frelcia, bardzo mi przykro z powodu pozostałych maluszków, ale liczę że ten jeden w brzuszku właśnie wije sobie przytulne gniazdko!

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 1 kwietnia 2018, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    To sprobuje :) w tym cyklu pilam pokrzywe. Gorzej, ze to drugi cykl z tak krotka fl. 10 ide do gina. Zobaczymy co mi powie. O ten ocet zapytam pozniej, bo jak znam siebie to zapomne przez tydzien.
    Mam donga na ten cykl. Oby mi tylko okres nie trwal 12 dni ;) no ale do dnia matki mam 2 szanse. Musi sie udac, ale mam nadzieję, że jeszcze w tym zaskocze.

    Nika poki co licze na te dwie kreseczki u Ciebie.
    Ja też 10 idę do gina i też w tym cyklu zaczęłam stosować donga. Mam nadzieję że pomoże mi nieco podwyższyć estrogeny i podkoksuje mi endo bo w ostatnim głupim 50-dniowym cyklu było kiepskie, @ była dość skąpa, trwała tylko 4dni a potem przez kolejne 4 niewielkie plamienia. Dodatkowo stosuje wiesiołek (tabletki, oeparol) oraz castagnus. Zobaczymy czy to coś pomoże...

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy jak 2 dzień z rzędu wychodzi cień cienia po czasie, to można dalej zwalać na testy?

    Bo napewno nie jest to powód do radosci. W listopadzie kreska była od razu, dużo wyraźniejsza w 12dpo. A u mnie dziś najpierw całkiem bielutko, po jakichś 5 min dopiero coś zaczęło przebijać i może po 10 minutach dopiero było naprawdę widoczne.
    Martwię się, że hormony mi wariują, albo gorzej. Ovitrelle to już chyba nie jest, bo zastrzyk był 14 dni temu, a ja zawsze na 14 dzień miałam bielutko.
    Martwię się, czy takie bladziochy po czasie nie świadczą o czymś złym. Jeszcze wczoraj to było w tym coś humorystycznego, w końcu był prima aprilisowy psikus. A dzisiaj to już jest zmartwienie.
    Chyba trzeba zmienić testy. Jakie polecacie? Ale takie, na których po czasie nic nie wychodzi!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jest ilustracja do tej opowiesci:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b92dea0057e7.jpg

    Wczoraj kreska była bardziej widoczna, ale jak test całkiem dosechł, to strasznid zżółkł - najpewniej przez to, ze ostatnio codziennie brałam b-complex z Jarrow.

    Dzisiaj to dłuuugo nic nie było. Nawet miałam wrażenie, że w tym miejscu, gdzie powinna być kreska, było wyjątkowo biało, jakby test chciał powiedzieć - patrz, jesteś bardziej niż nie w ciąży. A potem zaczęło coś przebijać aż ok 10 minut po obsikaniu było wyraźnie widoczne (tzn widoczne wg naszych standardów - nie dla normalnych ludzi. O odcieniu ciężko coś powiedzieć, bo za blade.

    lamka, MamaFabianka, Malgonia, Flowwer, Siwulec, KateHawke, Czrna 81, Bocianiątko, moyeu, Koteczka82, Barbarka1984, innamorata88, blue00, mi88, Kargo31, ANkaG, Emiilka lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i po co ja się obudziłam tak wcześnie przy święcie!? Z tego zawsze się biorą porąbane pomysły. Trzeba było sobie spać!

    Teraz siedzę i rozkminiam jakie hormony mi się znowu rozregulowały i co się dzieje :(

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika kochanie, wg mnie to jest konkretna krecha, zwłaszcza, jak na 11dpo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2018, 06:38

    MamaFabianka lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale po czasie, niestety. Jakby była z 3 minuty po siku to ok, a ona doszła do koloru ze zdjęcia jakieś 10 minut później.

    Mam w pamięci Meśkowego i Boćkowego super bladziocha po czasie i wiem, że z takich spóźnialskivh to tylko nerwy a nie dzieci

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie w ciągu tych 10 minut to nie jest po czasie, jesteś dopiero 11dpo i tak wyszła Ci szybko i w dodatku bardzo ładna jak na tyle dni po owulce :) zobaczysz, jutro sikniesz i wyjdzie jeszcze ładniejsza! Nawet nie wiesz, jak czekałam na Twoje kreseczki :) teraz musi być dobrze!

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikuś jak dla mnie ta dzisiejsza kreska jest już dobrze widoczna. Ten 11 dpo liczysz od owulacji w którym dniu? Bo pamiętam, że różne apki wyznaczały Ci między 13 a 15.

    Trzymam mocno kciuki i z całego serducha życzę aby była to wielkanocna fasolka :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika wg mnie trzeba sikać dalej albo iść na betę. Wg moich obserwacji, jak jest jeszcze dość świeża beta to wychodzi trochę później, niż np. trzycyfrowa.

    Trzymam kciuki <3
    U nas dzisiaj śnieg na całego :-O hejtuję.

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika hormon przy kazdej ciazy rosnie inaczej I to ze kiedys miakas ciemniejsza w 12 dpo I pokazala sie w ciagu przepisowych 5 min to nie znaczy ze przy kazdej ciazy tak bedzie. Moim zdanie to dzidzius I kreska bedzie tylko.wyrazniejsza w kolejnych dniach. Zycze Ci tego z calego serca bo wiem co.przeszlas. kreska nie jest szara tylko ma kolor a ze.pare minut po to akurat nic nie.wyklucze. moje wszystkie ciaze potwierdzalam testami na ktorych cien cien bylo.widac po dluzszym czasie I bylo ok, takze kciuki zacisniete I po cichu gratuluje. Los w.koncu musi sie odwrocic!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2018, 06:59

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Nikuś jak dla mnie ta dzisiejsza kreska jest już dobrze widoczna. Ten 11 dpo liczysz od owulacji w którym dniu? Bo pamiętam, że różne apki wyznaczały Ci między 13 a 15.

    Trzymam mocno kciuki i z całego serducha życzę aby była to wielkanocna fasolka :)
    Liczę od tej późniejszej daty, bo bardziej do mnie przemawiała. Czyli na dobrą sprawę to mógłby być nawet 13dpo, ale wątpię, bo ból i tempka wskazują że owu była te 2 dni później, przed wzrostem tempki. Tak jak wyznaczył Ff(bo w końcu i on się nawrócił

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8e8a94de3498.png

    summer86 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To co Nika, jutro beta? :)

    I zgadzam się z justyna14, pamiętam jak w październiku schizowałam, że kreska wyszła słaba i porównywalna do czerwcowej gdy miałam cp i betę ledwo 60 następnego dnia, a w październiku przy podobnej kresce beta wyszła 500. Test robiłam chyba 15 dpo.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ