X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Dzięki, dziewczyny.
    Cabrera, nie chcę jeździć przez całe miasto w poszukiwaniu czynnego labu, bo przecież taki bladzioch to nie powód. A ja jestem strasznym asekurantem, wiec juz i tak nic więcej nie da się zrobić. Kleksa już wbiłam, dupka mi póki co nie trzeba, bo cyce mówią że progesteronu jest w pip, wszystkie suple wątpliwe w czasie ciąży odstawiałam max 5dpo, łykam tylko bezwzględnie bezpieczne rzeczy.
    Zresztą, ja mam uraz do betowania - tylko pierwsze 2 wspominam dobrze, pozostałe 4 to trauma. Jak mi się kiedyś jeszcze przytrafi taki cud, to zrobię jedną jedyną żeby dostać recepty i koniec.

    Ale weź ewentualnie choć profilaktycznie ta luteinę ja też tak biorę

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mi w tej ostatniej ciazy na początku też kreska wychodziła po czasie. Gdzieś po 10-15 minutach. W tym samym czasie na nordzie i allegrakach strumieniowych o czasie. Beta jest jeszcze niska ale teraz niech rośnie jak szalona!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Nika mam dokładnie takie same lęki odnośnie bety, dlatego zrobiłam tym razem jedną jedyną i na tym koniec.

    Powtórz Lamka bete :) z ciekawości

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ja leze i rycze. Tosz to ciaza jak byk. Moze i poczasiak ale na pewno nie bladzioch. Te ciaze na Swieta przez zamkniete laby sa okupione troche taka doza niepewnosci, ale wg mojego nosa to sie musi dobrze skonczyc :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noł noł noooł, spokojnie, Hope, żadnych nadziei sobie nie robię. Dużo tu było takich ładnych bladziochów-pocześków, co tylko dziewczynom rozczarowania przyniosły. A ponieważ to może być kontynuacja tych wczorajszych psikusów, to tym bardziej trzeba zachować spokój.

    Martwię się raczej, że to jakieś zawirowania hormonalne. W końcu po poronieniu zawsze albo się poprawia, albo się pogarsza.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Nika mam dokładnie takie same lęki odnośnie bety, dlatego zrobiłam tym razem jedną jedyną i na tym koniec.
    Ja poprostu wiem, że nawet jeśli będą znowu złe przyrosty, to do końca będę podtrzymywać i wmawiać sobie, że bedzie OK. Ładne przyrosty wcale nie gwarantują zdrowej ciąży, więc też by mi nic nie dały - i tak będę się zamartwiać.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Żadne zawirowania hormonalne nie dają ciemniejacej kreski na teście ciazowym.
    Z resztą zrobiłaś zastrzyk wiec dobrze wiesz co się dzieje. Pozdrawiam i całuje.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika doczytalam, ze po 5 byl duszek. No i juz w ogole wstane splakana. To ani bladzioch ani poczasiak. Rozumiem, ze boisz sie nakrecic ale dwa dni z rzedu nie wyszlyby krechy gdyby tam nic nie bylo. Nie moge sie jutra doczekac :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Ale weź ewentualnie choć profilaktycznie ta luteinę ja też tak biorę
    Może wcisnę na noc, jeśli cyce zaczną mi odpuszczać. Póki co są niedotykalskie, a u mnie to oznacza fajny progesteron. Musiałam biednego kota pogonić, żeby sobie znalazł inne posłanie niż ja ;)

    panan12 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A to jest ilustracja do tej opowiesci:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b92dea0057e7.jpg

    Wczoraj kreska była bardziej widoczna, ale jak test całkiem dosechł, to strasznid zżółkł - najpewniej przez to, ze ostatnio codziennie brałam b-complex z Jarrow.

    Dzisiaj to dłuuugo nic nie było. Nawet miałam wrażenie, że w tym miejscu, gdzie powinna być kreska, było wyjątkowo biało, jakby test chciał powiedzieć - patrz, jesteś bardziej niż nie w ciąży. A potem zaczęło coś przebijać aż ok 10 minut po obsikaniu było wyraźnie widoczne (tzn widoczne wg naszych standardów - nie dla normalnych ludzi. O odcieniu ciężko coś powiedzieć, bo za blade.

    Dla mnie to ciążowa kreska ja nawet 11 dpo ( 6 dpt) miałam jeszcze jaśniejszą i długo wybarwiała się. Zostawiłam na pamiątkę te moje testy :D
    Nikuś po cichu gratuluję cudu świątecznego

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    To jeszcze ja się wypowiem ja w mojej poprzedniej ciąży miałam mega super krechy od razu i piękna betę... No ale pierwsza, i było jak było, a w tej ciąży miałam bladziochy które dopiero po chwili wyszły a na dodatek 13lub 14dpo dalej było mega blado i betę miałam coś koło 150... A w poprzedniej ciąży pierwsza beta była około 600...

    Dlatego Nika życzę Ci by ta niewiedza krótko trwała i żeby ta ciąża dała Ci tyle spokoju co moja teraz :)
    Wybaczcie dziewczyny ale całe moje kciuki trzymam za Nike do momentu wyjaśnienia :)

    Siwulec, Czrna 81, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nie. Żadne zawirowania hormonalne nie dają ciemniejacej kreski na teście ciazowym.
    Z resztą zrobiłaś zastrzyk wiec dobrze wiesz co się dzieje. Pozdrawiam i całuje.
    Jeśli jest szansa 1 na 100, to trzeba zadbać o wszystko, zresztą wiem, że Ty to doskonale rozumiesz :) Ale w poprzednim cyklu też odstawiłam wątpliwe suple po owu - mimo tego, że <3 było 6 (!) dni przed owu. Nie ma to jak wiara w niemożliwe :)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Powtórz Lamka bete :) z ciekawości
    Chyba mnie nie zrozumiałaś. Nie chcę absolutnie powtarzać bety. Z ciekawości to Ty sobie możesz powtórzyć ;-)

    Lunaris, Bajkaaa, Luna1993, Siwulec, Jeżowa, reset, nenusia, Barbarka1984, Nat90, blue00, Minie Black, Meśka, staraczka1111 lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamuś, a jak Ci idzie wbijanie zastrzyków? Układasz już sobie wzorek z siniaczków? Masz 0.4 czy 0.6?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika trzymam kciuki:) po prostu.nic na razie nie wiadomo na 100% ale idź jutro na betę. Od marca cuda się tu dzieja więc kto wie..?:)

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Lamuś, a jak Ci idzie wbijanie zastrzyków? Układasz już sobie wzorek z siniaczków? Masz 0.4 czy 0.6?
    Ja wbijam 0.4 w systemie 4 miejsc. Brzuch po przeciwnych stronach i uda.

    Najgorsze w tym że jak robie zastrzyki z heparyny eMkowi lub w pracy to siniakow nie ma a sobie to wygladam jak ofiara przemocy rodzinnej.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Chyba mnie nie zrozumiałaś. Nie chcę absolutnie powtarzać bety. Z ciekawości to Ty sobie możesz powtórzyć ;-)

    Hehe :) mi już w 24 tygodniu ciąży beta nie potrzebna :) ja tam robiłam do wyniku 1738 no ale ok rozumiem. Kiedy masz wizytę?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 0,4, wbijam raz z jednej raz z drugiej strony brzucha. Siniaka dużego mam tylko po pierwszym zastrzyku, reszta takich malutkich. Nie boli prawie, więc chyba idzie mi nieźle. ;-) dzięki, że pytasz. Wbijam od dołu lekko pod kątem i najpierw powietrze.

    Panan w piątek przed południem wizyta.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2018, 09:12

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika tez mi się wydaje ze to normalna kreseczka jest! :)) no i wyraźniejsza na bank

    Ja sobie już narobiłam nadziei ale chyba jednak będę miała okres. Nie może się uruchomić ale od wczoraj mam skórcze macicy no i coś tam mi już jakimś brązem minimalnie błysnęło także szkoda ale jednak to nie będzie mój cykl. Ale miło było chociaż odrobine pomyśleć ze może jednak zaskoczyło.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiesz, Achia, ja mam teraz przerąbane z badaniami - w mojej przychodni spartolili mi krzywa cukrową i pisałam skargę... Na UCK wkurzyli mnie genetycy i pisałam skargę. Diagnostyka spartoliła mi kariotyp - pisałam 3 skargi. Do przyszpitalnego labu też nie pójdę, bo nie dam rady, i tak samo do Invikty (psychicznie za trudne). Nie pozostaje nic innego jak Bruss, ale tam mam daleko, albo jakieś przychodniowe laby, ale tam zwykle trzeba odbierać wynik osobiście. Także jak mi kiedyś wypadnie coś badać na szybko, to mam przerąbane!
    Człowiek sobie w najlepsze pisze skargi na lewo i prawo, a potem się okazuje, że już wszyscy mu obrzydli z wzajemnością.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 19 20 21 22 23 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ