X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    O, fajnie, dzięki! Ja mam blisko na Świętokrzyską. Myślałam, że tam jest tylko normalne przychodniowe labo. A najważniejsze, ze na tą sieć jeszcze nie pisałam skarg!

    I obyś nie musiała ;) pamiętaj tylko żeby poprosić na początku o konto :)

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja mam mega wstręt do słodkiego a wczoraj do obiadu u tesciów napój Tymbark albo jakaś z cytryną fujjjjj same slodziki .... wody nie miała to poprosiłam o herbatę byle nie czarną to dostałam zieloną :O
    Przed ciążą potrafiłam do śniadania wysunąć puszkę karmelu ;)
    Jak u Panan bedę mieć syna ;)

    Zależy jak się u kogo sprawdza bo to tylko zabobony. Mnie akurat ciągło do serów i mięsa a do słodkiego wogole i każdy mówił że syn

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika po cichu gratuluję, oby tym razem było wszystko dobrze :-) doskonale rozumiem twój strach.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka a jak nie robiłaś bety to robisz sobie testy? :-) chociaz pewnie jak juz sie zaczynają mdłości to pewnie maluszek sie pięknie rozwija :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer - najgorzej! Nigdy nie rozumiałam, jak się można napić słodkimi napojami. Dobrze, że chociaż herbatę dostałaś ;-)

    Panan mnie odrzuca i od mięsa i od słodyczy. Najchętniej bym jadła ziemniaki w mundurkach albo pomarańcze :-P

    Yosel nie robię testów, nie robię drugiej bety, czekam na wizytę w piątek z nadzieją, że będzie dobrze. Beta i testy i tak nic nie zmienią, biorę lutkę i heparynę, nic więcej nie mogę zrobić.

    Kochane sorry, że tak znowu o sobie. Myślicie, że w piątek czyli 5t1d, kiedy w teorii betę powinnam mieć jakieś 3-6tys, będzie już widać zarodek, czy tylko pęcherzyk?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2018, 10:30

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, póki co zamiast gratulacji, masz moje kciuki do czasu wyników bety:* Choć nie ukrywam, że buzia mi się już śmieje z radości po tym, jak ujrzałam Twoje zdjęcie.

    A ja wczoraj przeżyłam, raz tylko odeszłam z łzami od stołu, jak zaczęła się rozmowa o egzaminie.Ale mój M. ostro zareagował, rodzinę ustawił do pionu i był spokój. Drugi raz nieco przykro było jak wujek powiedział do taty, że doświadczy tego samego co on jak doczeka się swoich wnuków (wujek ma ich czworo) i widziałam taty minę. Moi rodzice wiedzą o moich problemach, stąd pewnie im też przykro w takich chwilach.

    Ja myślałam, że zajdę w urodzinowym miesiącu (bo urodziny mam za kilka dni), ale chyba nic z tego. Na pocieszenie był mega fajny <3 wieczorem ;)

    A teraz leżę obok M., piję kawę, czytam książkę, cieszę się drobiazgami jak nowa pościel, zajadam ciasto (i powiem Wam, że jak rano stanęłam na wadze z ciekawości to wyszło, że jeszcze schudłam, więc ciasto mi smakuje podwójnie :P) i staram się nie myśleć ani o egzaminie, ani o staraniach. Muszę się jakoś psychicznie pozbierać i to będzie pierwszy krok ku temu... Odpocząć i docenić drobne rzeczy.

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika pogratuluję jak tylko ujrzysz jutro kolejną krechę lub pozytywną betę :) na razie mocno zaciskam kciuki i mam dobre przeczucia :*

    Lamka wydaje mi się, że jak dobry sprzęt to coś tam może doktorek dojrzy. :)

    Lecę na śniadanie, bo z głodu żołądek sam się trawi :P niestety nie mam mdłości ciążowych, ani żadnych innych więc wciągam jak odkurzacz :P Dobrego dnia dziewczyny ! Psiiiikam wirtualnie wodą, aby szczęście Wam towarzyszyło każdego dnia !

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset trzymam kciuki za Ciebie żebyś szybko ogarnęła się psychicznie i była gotowa na podbój świata :-)

    U nas zamiast dyngusa jest śniegus. Życzę Wam więc samych gorących i szczęśliwych chwil na przekór.

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łojezu Reset przepraszam, ale całkiem zapomniałam Ci pogratulować przejścia przez te egzaminy. Mnie wszystko bolało po tym, co przeczytałam, jesteś twarda sztuka! I czekam z niecierpliwością na wynik, jak kiedyś w końcu zabiję męża to zgłoszę się do Ciebie :D

    KateHawke lubi tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Flowwer - najgorzej! Nigdy nie rozumiałam, jak się można napić słodkimi napojami. Dobrze, że chociaż herbatę dostałaś ;-)

    Panan mnie odrzuca i od mięsa i od słodyczy. Najchętniej bym jadła ziemniaki w mundurkach albo pomarańcze :-P

    Yosel nie robię testów, nie robię drugiej bety, czekam na wizytę w piątek z nadzieją, że będzie dobrze. Beta i testy i tak nic nie zmienią, biorę lutkę i heparynę, nic więcej nie mogę zrobić.

    Kochane sorry, że tak znowu o sobie. Myślicie, że w piątek czyli 5t1d, kiedy w teorii betę powinnam mieć jakieś 3-6tys, będzie już widać zarodek, czy tylko pęcherzyk?
    To już zależy od sprzętu. Na dobrym będzie już widać dzieciusia :) A gin od niepłodności napewno ma dobry sprzęcior, więc liczę na foty!

    lamka lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak weszłam przed chwila i zobaczyłam ze już od rana kilka stron do nadrobienia, to wiedziałam ze coś się dzieje dobrego:) Nikus, ja tak jak Dziewczyny, wierze, ze u Ciebie to dobrze wróży i trzymam mocno kciuki za Ciebie i już przebieram nogami na wyniki Twojej bety:)

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nika, póki co zamiast gratulacji, masz moje kciuki do czasu wyników bety:* Choć nie ukrywam, że buzia mi się już śmieje z radości po tym, jak ujrzałam Twoje zdjęcie.

    A ja wczoraj przeżyłam, raz tylko odeszłam z łzami od stołu, jak zaczęła się rozmowa o egzaminie.Ale mój M. ostro zareagował, rodzinę ustawił do pionu i był spokój. Drugi raz nieco przykro było jak wujek powiedział do taty, że doświadczy tego samego co on jak doczeka się swoich wnuków (wujek ma ich czworo) i widziałam taty minę. Moi rodzice wiedzą o moich problemach, stąd pewnie im też przykro w takich chwilach.

    Ja myślałam, że zajdę w urodzinowym miesiącu (bo urodziny mam za kilka dni), ale chyba nic z tego. Na pocieszenie był mega fajny <3 wieczorem ;)

    A teraz leżę obok M., piję kawę, czytam książkę, cieszę się drobiazgami jak nowa pościel, zajadam ciasto (i powiem Wam, że jak rano stanęłam na wadze z ciekawości to wyszło, że jeszcze schudłam, więc ciasto mi smakuje podwójnie :P) i staram się nie myśleć ani o egzaminie, ani o staraniach. Muszę się jakoś psychicznie pozbierać i to będzie pierwszy krok ku temu... Odpocząć i docenić drobne rzeczy.
    A kiedy przyjeżdża córa? Pamiętam, że mieliście ją dostać na trochę? Byłoby fajnie zabrać gdzieś młodą i razem się zresetować i nie mieć czasu na martwienie się.
    Ja bym chciała przepisy na takie ciasta, co się od nich chudnie! Jak znalazł dla mojego męża - ostatnio żyje w stresie i przybiera w zastraszającym tempie :(

    nenusia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lameczko u mnie 5+0 byl pecherzyk i mala jasna plameczka. I tez na poczatku tylko pomarancze i zolty ser mi szly, a tydzien pozniej bylam juz jak odkurzacz.

    U mnie sie rozkreca, ale temperatura znow wzrosla wiec poki nie bedzie zywej krwi to sie wstrzymam z ogloszeniem pierwszego dnia ciazy :)

    lamka, Siwulec lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, trzymam kciuki! :)

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lameczko u mnie w 5+0 przy becie powyżej 14 tysięcy (badana w 4+8 ) było widać pęcherzyk żółtkowy i początki zarodka, tydzień później było serduszko :)

    Nika zaciskam kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2018, 10:58

    lamka lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamuś, u mnie w 4t6d był tylko pęcherzyk, w 5t1d szansa jest, ale tak jak piszą dziewczyny dużo zależy od sprzętu i umiejętności doktorka, zatem jakby nie było widać to nie zamartwiaj się.

    lamka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 5+6 było już serduszko. Ale u mnie to wiadomo. W każdym razie pan doktor nr 6 miał fajny sprzęt

    lamka lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki trochę po czasie ale chciałam wam życzyć dużo pięknych, pękających pęcherzyków, największej armii świata i dużo serduszkowania ;)

    Mala90 lubi tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi zależy żeby w ogóle chociaż pęcherzyk było widać, to już mnie ucieszy niesamowicie, bo nigdy nie miałam.

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika! <3 Ja coś czułam że będzie pozytyw w tym cyklu :) organizm przestawił się na tryb MAMA :D trzymam mocno kciuki żeby było wszystko dobrze :* :* :* ale proga to może jakiegoś weź tak dla świętego spokoju :) mnie ostatnio cycki zaczęły boleć 2 dni przed @ Kiedy już wszystkie hormony były na dnie :P

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ