X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika zaciskam kciuki jak najmocniej się da, żeby to był Dzidziuś i z WIELKĄ, PRZYJEMNOŚCIĄ wpisze obok twojego nicku <3 jak beta będzie pozytywna :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Mam 0,4, wbijam raz z jednej raz z drugiej strony brzucha. Siniaka dużego mam tylko po pierwszym zastrzyku, reszta takich malutkich. Nie boli prawie, więc chyba idzie mi nieźle. ;-) dzięki, że pytasz. Wbijam od dołu lekko pod kątem i najpierw powietrze.

    Panan w piątek przed południem wizyta.
    Heh, chyba oglądałaś ten sam instruktaż na youtubie co ja ;)
    Mi też często zostawały takie malutkie siniorki na góra 1-2 mm, czasem ciemne.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja wbijam 0.4 w systemie 4 miejsc. Brzuch po przeciwnych stronach i uda.

    Najgorsze w tym że jak robie zastrzyki z heparyny eMkowi lub w pracy to siniakow nie ma a sobie to wygladam jak ofiara przemocy rodzinnej.
    Ja mam grube uda. Bałabym się wbijać w udo, bo jeszcze by nie wyszło podskórnie tylko dotłuszczowo. Na brzuchu jakoś łatwiej odpowiednią fałdkę zrobić.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A wiesz, Achia, ja mam teraz przerąbane z badaniami - w mojej przychodni spartolili mi krzywa cukrową i pisałam skargę... Na UCK wkurzyli mnie genetycy i pisałam skargę. Diagnostyka spartoliła mi kariotyp - pisałam 3 skargi. Do przyszpitalnego labu też nie pójdę, bo nie dam rady, i tak samo do Invikty (psychicznie za trudne). Nie pozostaje nic innego jak Bruss, ale tam mam daleko, albo jakieś przychodniowe laby, ale tam zwykle trzeba odbierać wynik osobiście. Także jak mi kiedyś wypadnie coś badać na szybko, to mam przerąbane!
    Człowiek sobie w najlepsze pisze skargi na lewo i prawo, a potem się okazuje, że już wszyscy mu obrzydli z wzajemnością.
    Nika u mnie na Osowie jest przychodnia NCM - w Gdańsku mają parę oddziałów. Jak robiłam jakieś zwykle badania krwi to dali mi dane do logowania-i wynik jest tego samego dnia już np o 14 w internecie.tylko np u mnie pobierają krew tylko miedzy 7-8.15 i bywaja duze kolejki ale zawsze tam chodze.a w Luxmedzie po 16.moze zobacz może gdzieś będziesz miała blisko?a jakieś objawy masz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2018, 09:29

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Nika tez mi się wydaje ze to normalna kreseczka jest! :)) no i wyraźniejsza na bank

    Ja sobie już narobiłam nadziei ale chyba jednak będę miała okres. Nie może się uruchomić ale od wczoraj mam skórcze macicy no i coś tam mi już jakimś brązem minimalnie błysnęło także szkoda ale jednak to nie będzie mój cykl. Ale miło było chociaż odrobine pomyśleć ze może jednak zaskoczyło.
    A Ty to dopiero psikusa robisz, bo masz podgląd na wykres z grudnia - jakby nie patrzeć, bardzo ładny wykres ze spadkiem potencjalnie implantacyjnym ;) co miesiąc Ci tam dziewczyny zieloności życzą. Ja też się nabrałam i już chciałam pytać, co to za @ w 8dpo :)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika nie oglądałam tutoriali na YouTube, całą technikę wbijania zastrzyków wzięłam z forum z tego, co dziewczyny pisały ;-) przyjmij jeszcze parę wirusków, tylko ostrzegam, że idą w parze z mdłościami. #%&§%$#£

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika mam nadzieje, ze teraz bedzie ok, bo to wyglada ciazowo jak nic.

    Mam nadzieje, ze limit pecha wyczerpalas juz.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Nika u mnie na Osowie jest przychodnia NCM - w Gdańsku mają parę oddziałów. Jak robiłam jakieś zwykle badania krwi to dali mi dane do logowania-i wynik jest tego samego dnia już np o 14 w internecie.tylko np u mnie pobierają krew tylko miedzy 7-8.15 i bywaja duze kolejki ale zawsze tam chodze.a w Luxmedzie po 16.moze zobacz może gdzieś będziesz miała blisko?a jakieś objawy masz?
    Ale ja mam godzinę drogi na Osową, nie dam rady na czczo ;(
    Raczej trzeba będzie coś ogarnąć w centrum i chodzić przed robotą.
    Nie mam żadnych objawów, co potwierdza założenie, że to tylko bobki dobie jaja robią.
    Bolą cyce, ale im do tego wcale nie potrzeba ciąży, więc to świadczy jedynie o tym, że aktualnie jestem w stanie zapewnić dobre warunki bytowe pod względem progesteronu. Tak mnie napieprzały jakoś w sierpniu przy progu 34 i potem jak brałam dupka+luteinę bo nie wiedziałam że to już bez sensu

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!

    Powoli do Was wracam. Mam do nadrobienia ponad 10 stron, więc mój post pewnie będzie wtraceniem w jakaś ważna rozmowę, za co przepraszam...

    I dziękuję Wam za życzenia urodzinowe!!! <3
    Piszę,tutaj, no już na marcu pustki.

    KateHawke lubi tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Nika nie oglądałam tutoriali na YouTube, całą technikę wbijania zastrzyków wzięłam z forum z tego, co dziewczyny pisały ;-) przyjmij jeszcze parę wirusków, tylko ostrzegam, że idą w parze z mdłościami. #%&§%$#£
    Ooo, to mdłości Cię dopadły na święta? Pewnie wokół same pyszności a Ty dalej pościsz, biedaku! Ja przepościłam całe 2 dni, bo u teściowej same węgle! Dzisiaj też pościmy, bo mam święto i odmawiam siedzenia w kuchni. Jednoczę się w bólu świętowania bez odrobiny obżarstwa!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ale oni są nie tylko na Osowie :) zobacz czy masz gdzieś blisko

    https://zapodaj.net/c55d9579ba2a2.png.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2018, 09:50

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika moje serce aż drgnęło jak zobaczyłam Twój test, Franuś aż podskoczył w brzuchu, no wybaczcie ale już nic innego nie czytałam, wiem że wcześnie i wyobrażam sibie Twój strach (ja bo cb bałam się nawet pójść sikać, a obsesje czy będzie plamienie to chyba mam do dziś) ale kochana wiedz, że całym sercem trzymam kciuki <3

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikuś powiem tylko tyle że ładne te Twoje testy, trzymam kciuki za pozytywny rozwój sytuacji <3

    Lamko współczuje mdłości ale tez troszeczkę w pozytywnym tego słowa znaczeniu zazdroszczę <3

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Nikuś gdzieś od piątku mam masakrę, najgorzej ze słodkim, nie mogę patrzeć na ciasto i czekoladę (sic!). I żałuję każdego posiłku, który zjadłam :-P
    Moja teściowa chyba podobnie gotuje jak Twoja. Albo wegle, albo majonez, albo wegle i majonez, albo wegle, sól i majonez. Brrrrrrr...

    Siwulec dzięki ;-) też trochę się cieszę, bo przynajmniej mogę podejrzewać, że fasol jeszcze żyje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2018, 10:16

    Siwulec, StaraczkaNika, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że żyje i szybko się rozwija, w piątek czekam na łzy szczęścia :*

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja heparynke pod kątem od góry podaje i też takie małe krwiaczki mam a czasem tylko kropki.

    Nikuś dopiero się obudziłam a tu taki suprajz:* jeszcze nie gratuluję bo wiem że się boisz i masz wątpliwości. My wierzymy że to Maluszek nieśmiało się pokazuje :)

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    No Nikuś gdzieś od piątku mam masakrę, najgorzej ze słodkim, nie mogę natrzeć na ciasto i czekoladę (sic!). I żałuję żadnego posiłku, który zjadłam :-P
    Moja teściowa chyba podobnie gotuje jak Twoja. Albo wegle, albo majonez, albo wegle i majonez, albo wegle, sól i majonez. Brrrrrrr...

    Siwulec dzięki ;-) też trochę się cieszę, bo przynajmniej mogę podejrzewać, że fasol jeszcze żyje.

    Ja miałam wstręt do słodkiego i jest synek :) trzymam kciuki

    Emiilka lubi tę wiadomość

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Nika ale oni są nie tylko na Osowie :) zobacz czy masz gdzieś blisko

    https://zapodaj.net/c55d9579ba2a2.png.html
    O, fajnie, dzięki! Ja mam blisko na Świętokrzyską. Myślałam, że tam jest tylko normalne przychodniowe labo. A najważniejsze, ze na tą sieć jeszcze nie pisałam skarg!

    Siwulec, Achia, Flowwer, Malgonia, nenusia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    No Nikuś gdzieś od piątku mam masakrę, najgorzej ze słodkim, nie mogę natrzeć na ciasto i czekoladę (sic!). I żałuję żadnego posiłku, który zjadłam :-P
    Moja teściowa chyba podobnie gotuje jak Twoja. Albo wegle, albo majonez, albo wegle i majonez, albo wegle, sól i majonez. Brrrrrrr...

    Siwulec dzięki ;-) też trochę się cieszę, bo przynajmniej mogę podejrzewać, że fasol jeszcze żyje.
    Traktuj mdłości jako środek komunikacji - im większe tym bardziej się maluszek panoszy ;) Pewnie skoro nie chcesz słodkiego to mówi - ej, mama, a ja to nie jestem wystarczająco słodkie?! To masz po żołądku hormonami! I daje czadu

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    No Nikuś gdzieś od piątku mam masakrę, najgorzej ze słodkim, nie mogę natrzeć na ciasto i czekoladę (sic!). I żałuję żadnego posiłku, który zjadłam :-P
    Moja teściowa chyba podobnie gotuje jak Twoja. Albo wegle, albo majonez, albo wegle i majonez, albo wegle, sól i majonez. Brrrrrrr...

    Siwulec dzięki ;-) też trochę się cieszę, bo przynajmniej mogę podejrzewać, że fasol jeszcze żyje.

    Ja mam mega wstręt do słodkiego a wczoraj do obiadu u tesciów napój Tymbark albo jakaś z cytryną fujjjjj same slodziki .... wody nie miała to poprosiłam o herbatę byle nie czarną to dostałam zieloną :O
    Przed ciążą potrafiłam do śniadania wysunąć puszkę karmelu ;)
    Jak u Panan bedę mieć syna ;)

    Emiilka lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ