Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Summer - faktycznie! Jak teraz wrzuciłam w google hasło "clo a tycie" to masa jest takich wpisów jak mój. A ponieważ wiem jak cholerne kilogramy ciężko jest zgubić to chyba od dziś zacznę jakieś uprawianie sportu... Jakiś spacerotrucht czy coś.

    Reset, na szczęście objawy ustępują jak już się kończy stymulacja a z reguły to tylko kilka dni.
    Ja miałam tylko jeden cykl na CLO (upośledziło mi endo, ale Ty masz ochronnie estrofem, więc powinno być ok :) ), później lekarz zmienił na letrozol.

    reset lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Golonat śliczna kreska ;)

    Hope pokaż proszę pozytywa

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaarma kciuki kochana!!!!

    Golonat gratulacje!

    U mnie dzisiaj znowu lekkie plamienie, a juz myślalam, że nie wroci. Brzuch mnie ćmi. Wizyta za 2 tygodnie i tak się zastanawiam czy nie przełożyć jej na wcześniejszy termin. Nie chcę osiwieć do tego czasu ;)

    golonat lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12964

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma
    po pierwsze po cichu gratuluję ! Jeju tak sie cieszę ♡
    Po drugie sama wiesz ze dobrze rokuje w dniu @ beta powyżej 100 a dobra sprawa trzeba byc pewnym dnia ovu, moze się przesunąć.
    Co do wlewów to najlepiej wyślij maila do docenta ja brałam 2 tyg przed transferem, w dniu transferu oraz kolejna po 4 tyg od poprzedniej. Jeszcze inna sprawa to encorton.

    A tak z reszty to wit prenatalne bierz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 09:58

    Karma88 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Reset, na szczęście objawy ustępują jak już się kończy stymulacja a z reguły to tylko kilka dni.
    Ja miałam tylko jeden cykl na CLO (upośledziło mi endo, ale Ty masz ochronnie estrofem, więc powinno być ok :) ), później lekarz zmienił na letrozol.

    Summer - udam, że nie przeczytałam powyższego ;), bo mi spadnie motywacja by się poruszać. Nie chcę wpadać w jakiś wir ćwiczeń itp., ale może takie marszobiegi by mi dobrze zrobiły, pogoda zaczęła sprzyjać. A ja po każdym spotkaniu z Młodą mam taki przebłysk, że trzeba dbać o formę, bo chciałabym mojemu rodzonemu dziecku dać tyle samo - i np. razem z nim jeździć na hulajnodze, chodzić po parkach linowych, wygłupiać się w aquaparku*. Teraz robię to mając 32 lata (i 11 letnią Młodą na stanie), gdy moje własne będzie miało 11 lat to ja będę sporo po 40stce. Czas zacząć się ruszać :)

    A tak serio - dziękuję za pocieszenie co do przemijających skutków ubocznych <3

    *Odnośnie aquaparku anegdota - byliśmy z Młodą dwa lata temu na wakacjach... Przez cały dzień szaleliśmy w basenie i na zjeżdżalniach (nogi mi odpadały od ciągłego wbiegania po schodach, dodatkowo z pontonem w rękach), na samych zjeżdżalniach zjechaliśmy ponad 50 razy. W pewnym momencie przysiedliśmy na lody na ławeczce, Młoda z moim M. stali w kolejce, a do mnie zagadała pewna mamusia, która pół dnia moczyła się w jacuzzi:
    - To Pani dziecko? - zapytała
    - Nie, to córka mojego narzeczonego - odpowiedziałam zgodnie z prawdą.
    - Tak myślałam... Z własnym to by się pani tak nie chciało ganiać, a tu to się trzeba przypodobać...

    (dodam, że pani była od nas z hotelu i z własnymi dziećmi to jej się nic nie chciało robić - obserwowałam ją trochę, bo ona zawsze ładnie zrobiona, ładnie ubrana, a ja to w szortach i stroju jednocześciowym, bo bikini i zjeżdżalnie w parze nie szły :P)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 10:05

    nowa na dzielni, summer86 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Golonat śliczna kreska ;)

    Hope pokaż proszę pozytywa
    Uwaga! Bobo to tez ovulak!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/74da3d815f3f.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 10:11

    summer86, reset, Meśka, Flowwer, nick nieaktualny, Malgonia, Siwulec, Czrna 81, KateHawke, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bocianiątko, Morusek, nick nieaktualny, moyeu lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset, mam dwie koleżanki, które urodziły w wieku 43 lat i to je jeszcze dodatkowo odmłodziło. Więc mam nadzieję, że my w tym samym wieku nadążymy za naszymi nastolatkami ;) Ale masz rację, jest to dodatkowa mobilizacja do dbania o siebie i swoją kondycję fizyczną.

    A pani z basenu - mistrz :D

    reset lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma kciuki mocno zaciśnięte :) będzie dobrze
    Miałam rano śmigać po test ale pomyślałam sobie głupia i tak będzie jedna kreska, więc nie psuj sobie tego pięknego dnia.

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • golonat Autorytet
    Postów: 255 161

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ weź Ty mi wytłumacz, tak jak krowie na rowie, jak Ty wklejasz zdjęcia bezpośrednio tu? [img][/img] mi nie działa :/

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    golonat wrote:
    _Hope_ weź Ty mi wytłumacz, tak jak krowie na rowie, jak Ty wklejasz zdjęcia bezpośrednio tu? [img][/img] mi nie działa :/
    Ja nic nie dodaje sama. Na zapodaj na forum wybieram opcje 500 500 i klikam zapodaj. Potem kopiuje bbcode i wklejam ;)

    golonat lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew upuszczona. Czekamy na wynik...

    reset, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Siwulec, Morusek lubią tę wiadomość

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Uwaga! Bobo to tez ovulak!
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/74da3d815f3f.jpg
    Ulalalala nieźle, a tak wszyscy Bobo polecają, że najszybciej pokazuje ciążę.... Ciekawe czy inny ciążowy też by LH wykrył...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka wrote:
    Krew upuszczona. Czekamy na wynik...
    Czekamy!!!!

    Vivanillka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, wiem że już nie raz pisałaś, ale teraz to mnie przekonałaś do różowych owulaków ;) Możesz dać namiary ??

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma ogromniaste kciuki za betę :*

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka, to Bobo, ale owulacyjny : wygląda tak samo i Hope lubi nam czasem tętno podnieść takimi zdjęciami :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope, na pewno? W szoku jestem i aż niedowierzaniam!

    Edit. Doczytałam, że Tez jest opcja z lh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2018, 10:35

  • Vivanillka Autorytet
    Postów: 750 1448

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka priv

    3jgx43r8f7ktg11a.png
    klz9uay3wdw0gjek.png
    12.09 - 12cm/ Martynka <3
    20.08-82mm/97%female <3
    10.08 - 63mm człowieka <3
    13.07 - kropuś 23mm i <3
    23.06 - 8mm pęcherzyk
    01.2012 - Żanetka <3
    2010 i 2018 aniołki [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Klamka, to Bobo, ale owulacyjny : wygląda tak samo i Hope lubi nam czasem tętno podnieść takimi zdjęciami :P
    Aaaaa :) Kurcze ile ja się na tym forum przez tydzień nauczyłam to cała biologia w podstawówce się chowa :)))

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W życiu im nie darujemy z mężem. Bez przesady, pozostałości po szybie trzymam w reklamówce żeby zaprezentować panu serwisantowi.
    Kate my też wszystko mamy z whirlpoola i byłam zadowolona,tylko ten piekarnik :/ my to pecha mamy...


    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 219 220 221 222 223 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ