Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika jeśli piszesz maila to opisz wszystko, a on się odniesie do tych rzeczy co uzna za ważne, a jeśli przez telefon będziesz rozmawiać to też powiedz a on zdecyduje czy to istotne, lekarze za to biorą spore pieniądze więc niech czyta o wszystkim jeśli masz jakiekolwiek obawy,
    Ja dalej trzymam kciuki <3

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie że mój nowy gin nie czyta maili. Mam mu wysyłać wyniki mmsami. Chciałam tylko poprzedzić zdjęcie jakimś wyjaśnieniem - przypomnieć który to dpo, kiedy om. No i o tym beżowym śluzie może. Nie ma jak się rozpisywać :(

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estradiol 1529 pmol/l przyp normie 1 trym. 563-11902. Nie wiem, czy to dobrze, muszę pocztać.
    Proga wciąż nie ma :(

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik w jednej pracy prawdopodobnie tak.

Nika nie przejmuj się tym mini plamieniem.

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam na dabrowskiej 3 tygodnie. Kilogramy wracają szybko ale np anty tg mi mocno spadło. Niby hashimotkom on dobrze robi.

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kargo31 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:

(...)

- jeżeli jest owulacja naturalnie i nasienie będzie ok to już nic więcej nie robić tylko poczekać jeszcze z rok i nie biadolić

(...)

"I nie biadolić" <3 Zazwyczaj działa to na mnie jak płachta na byka, ale jak to przeczytałam, to sie uśmiechnęłam i stwierdzam, że takich biadolących to tu całe forum jest :P

Jakiś psycholog/psychiatra/terapeuta mógłby się doktoryzować na nas :D

Ale rady spoko :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 13:55

nowa na dzielni lubi tę wiadomość

*44 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 1
  • Kargo31 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro jadę pobrać wymazy na MUCHę. (wyjątkowo jutro mogę,bo do Wro kawałek, więc ciężko mi to przełożyć) i pani mi mówiła jak zadzwoniłam, czy się umawiać jakoś na godzinę czy nie, żeby dziś nie współżyć. No i tak się zastanawiam, bo mi się to kłóci z aktualnym okresem owulacyjnym...

Olać zalecenia i <3 i pojechać na badanie czy lepiej sobie dać spokój z <3 jak były wczoraj i zrobić normalnie badanie?

Jak gadam pierdoły to mnie palnijcie w łeb :D

*iui x 1
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika progesteron robią długo nie wiem czemu więc pewnie wieczorem będzie,
    A dr pisz wszystko najwyższej się nie odniesie do tego, życzę Ci dużo spokoju :)

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo ja bym sobie darowała.

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo,a ja dostałam wypis a tam inne wymiary,crl 3,9mm,a serduszko bije 112,wiekowi odpowiada 6t1d,czyli ładnie do przodu,a w sb jeszcze nic nie było widać prócz pęcherzyka.Zbadali mi też progesteron i miałam przy przyjęciu 20,a TSH 3,04

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue, pomiary zawsze zależą od sprzętu i ręki mierzącego. Ale obie wersje są super. Maluszek pięknie Ci rośnie, oby tak dalej

Kargo, a może daj dziś facetowi zgromadzić odpowiednią armię żołnierzyków? Będzie podwójna korzyść

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, chwilę mnie nie ma a tu takie wieści! <3 <3 <3 Testy ekstra, beta elegancka! Trzymam kciuki aż tryskają soki!

Blue, ślicznie, że serduszko bije, jest radość!

Sylwia, czekamy na wiadomość:-* :-*

Kargo, zdecydowanie trzeba odpuścić, tak jak i przy cytologii - sperma może przekłamac wynik badania.

PVkxp2.png
  • Kargo31 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, Nika, Anna - macie rację, nie ma co popadać w paranoję chyba ;) Juz kończę moje rozmyślania "co by było gdyby" :*
    Dziękuję :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 14:38

Anna Stesia lubi tę wiadomość

*iui x 1
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uzupełniłam wiedzę tajemną staraczek o wyprawkę do szpitala :)
    Dziewczęta korzystajcie :D

Anna Stesia, Siwulec, Malgonia, KateHawke, lamka, frezyjciada, Emiilka, Bocianiątko, Kotowa, Lunaris lubią tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kingulla Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika beta jest ok :) nie martw się na zapas, wszystkie zaciskamy kciuki :)

Blue :* dobrze, że jest dobrze :)

Idę korzystać z pięknej pogody, pośmigam z młodym na rowerze :) szkoda tylko, że leje się ze mnie jak z kranu, ale w tv mówili, że @ trzeba wybiegać i sport jest jak najbardziej wskazany w tych dniach. Kiedyś słyszałam inną wersję, ale nie będę się nad tym zastanawiać :)

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Siwulec Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Uzupełniłam wiedzę tajemną staraczek o wyprawkę do szpitala :)
    Dziewczęta korzystajcie :D

dopisałabym smoczek dla dziecia ;)

relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    dopisałabym smoczek dla dziecia ;)
    Never! Moja religia mi tego zabrania :D
    A serio to nam mówili żeby przez pierwszy miesiąc nie dawać smoka.
    Jak chcecie to dopiszę ;)

Anna Stesia, frezyjciada lubią tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
  • Siwulec Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Never! Moja religia mi tego zabrania :D
    A serio to nam mówili żeby przez pierwszy miesiąc nie dawać smoka.
    Jak chcecie to dopiszę ;)

nie, ja tylko zasugerowałam bo mi kazali zabierać, jak zapomniałam to eMka wysłali żeby kupił (syn opalał się pod lampami kilka dni i mu tam wtykali). Również jestem ich przeciwniczką ale jak wymagali to miałam.
    ale widzę że znów co szpital i lekarz to inna polityka, ja np nie mogłam zabierać ciuchów dla malucha, musiałam je mieć tylko w dniu wypisu żeby mieć w czym do domu zabrać, w szpitalu dawali ciuchy i pampersy.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 14:57

relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 14:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    nie, ja tylko zasugerowałam bo mi kazali zabierać, jak zapomniałam to eMka wysłali żeby kupił (syn opalał się pod lampami kilka dni i mu tam wtykali). Również jestem ich przeciwniczką ale jak wymagali to miałam.
    ale widzę że znów co szpital i lekarz to inna polityka, ja np nie mogłam zabierać ciuchów dla malucha, musiałam je mieć tylko w dniu wypisu żeby mieć w czym do domu zabrać, w szpitalu dawali ciuchy i pampersy.
    To prawda. W moim szpitalu trzeba mieć wszystko swoje bo nie dają niczego zupełnie. Ale to każdy sobie robi jakiś rekonesans i modyfikuje listę pod siebie ;)

Siwulec lubi tę wiadomość

4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikaaaaa, wspaniałe! Wiedziałam, normalnie wiedziałam, ze będzie ciąża:) cudownie! Trzymam kciuki, żeby wszystko było dobrze:* Sylwia, czekamy na twoja betę:)

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego