X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel będę trzymać kciuki za Ciebie siedząc na fotelu u gina :-D <3

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Yosel będę trzymać kciuki za Ciebie siedząc na fotelu u gina :-D <3
    Tylko się nie spinaj za bardzo ;)
    Czekam na focie z lamkarzanem w postaci kropki!

    Lamrzankiem? A może Tarzamką? Trudne to. O wiem, Tarzalamiątkiem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 16:19

    lamka, Malgonia, Siwulec, nowa na dzielni, Koteczka82, nenusia lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    O to to! Popieram za ten brak butelki! A zamiast tego dodałabym lekturę bloga Hafija ;)
    Nie. Są wśród nas dziewczyny które nie chcą karmić piersią. Tu nie ma miejsca na laktoterror.

    lamka, moyeu, Bajkaaa, Frelcia, nowa na dzielni, Meśka, Bocianiątko, Nat90, golonat, Jedna_z_Wielu, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika <3

  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nie. Są wśród nas dziewczyny które nie chcą karmić piersią. Tu nie ma miejsca na laktoterror.

    Też uważam że lepiej mieć i nie skorzystać niż w pośpiechu kombinować żeby coś zdobyć, takie nerwowe akcje po porodzie nie są wskazane ;)

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy iść do lekarza po cb zeby zobaczyć czy wszystko ok czy nie ma sensu?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt tu o laktoterroze nie mówi ;) dlatego napisałam, że jeśli ktoś nie chce kp to jefna butelka to trochę słabo, bo czasem dziewczyny wydają krocie żeby znaleźć tą jedyną. A to też jest stres, że dziecko nie chce wcale z butelki, a czasem wystarczy dać inną, z innym smoczkiem i ciągnie jak trzeba ;)

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka a o której masz wizyte? :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny czy iść do lekarza po cb zeby zobaczyć czy wszystko ok czy nie ma sensu?
    Jak ma Cię ta wizyta uspokoić to idź ;) ja zresztą sama też bym poszła, tak żeby mieć spokojną głowę ;) lepiej iść o raz za dużo i wyjść na przewrażliwioną, niż o raz za mało i potem mieć do siebie pretensje

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem butelka to konieczność, sama nie wzięłam, okazało się że nie mam pokarmu i dziecko musiałam strzykawka karmić dopóki mąż nie przywiózł-inna sprawa że na ip trafiłam w pośpiechu, za szybko. Nigdy nie wiadomo czy będzie pokarm.

    Ja to pojadę ze swoim mm, butelkami i czajnikiem , bo położne czasami to laktacyjne terrorystki, wolę być samowystarczalna.

    Sylwia przykro mi bardzo :( Z całego serca życzę Ci pozytywa jak najszybciej.

    Nika napisałaś już do ginka? Daj znać jak Ci odpisze :)

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie laktoterroru... syna przestałam kp dosyć szybko, po 2 miesiącach (to nie było dla mnie, nienawidziłam tego, czułam się uwiązana, młody wisiał non stop, mogłabym wymieniać i wymieniać - za to z córką idzie nam świetnie), a moja znajoma jeszcze karmiła swojego niespełna rocznego synka. Nasza wspólna koleżanka pewnego dnia wygarnęła mi „jak to, już nie karmisz?!”, a następnego dnia to tej karmiącej palnęła „jak to, jeszcze karmisz?!” :D no kabaret.

    Czrna 81, Nat90, Lunaris, Sarna84 lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, odpisał tylko że mam powtórzyć betę w czwartek i zgłosić się do recepcji kliniki po receptę na Clexane. Bez sensu to powtarzanie bety. Ostatnio miałam ładny przyrost za 1 razem i to o niczym nie świadczy. No ale doktor chce, to trzeba iść.

    Luna, a zrobisz zdjęcie swojej walizce jak będziesz jechała rodzić?! Pliiiiiiz!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia bardzo mi przykro, z calego serca Ci zycze zeby kolejna proba byla juz udana :*

    Odnosnie kp, ja bardzo chcialam , mialam milion stanikow do karmienia, myslalam ze kp to naturalna, instynktowna sprawa, juz przy pierwszym przystawieniu okazalo sie jak bardzo sie mylilam. Po dwóch tygodniach męki bo inaczej nazwac tego nie moge , gdy prawie wyladowalam u psychiatry, gdy nie potrafilam cieszyc sie z macierzyństwa i odrzucalam syna od siebie, moja siostra kupila mi mm, maz zalatwil bromka na zanik pokarmu a ja po dwoch dniach bylam zupelnie inna osoba.
    Nigdy nie osadze zadnej kobiety ktora nie karmila piersia. Czasami to nie jest nasz wybór a konieczność.

    golonat, Lunaris, Emiilka lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh miałam nadzieję, że oszczędzi Ci stresu z tą beta :( mam nadzieję, że nie będzie kazał dalej badać. Trzymam mocno kciuki za kropka :*

    Teraz walizkę pakuje już koło 23 tygodnia jak wszystko będzie ok. Wtedy to głównie dla mnie, maluszka dopakuje tak porządnie po 30tc. Ale mogę się pochwalić, spróbuje być mistrzem organizacji ;) zaraz zerknę co Hope wymieniła

    Nawet sobie nie zdajecie sprawy jakie ja przykre komentarze czasem dostaje, jak ktoś pyta czy będę kp. Tym razem postanowiłam otwarcie mówić, że nie będę bo nie chce i już. Ja nie wiem co to w ogóle kogo obchodzi. Z córką było tak jak Meśka piszesz, ogromną presja i moje załamanie. Aż odpuściłam. Nigdy więcej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 17:15

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam inną przygodę z karmieniem. W szpitalu zero pokarmu, karmiłam młodego butlą chociaż położne na siłę chciały udowodnić mi, że pokarm jest i tak cisnęły piersi, że omal nie zemdlałam. Jak wróciłam do domu i przyszła położna to powiedziała, że nie widzi u mnie szans na karmienie, cycye puste. Jak wróciła w 7dobie po porodzie to mogłam psikać mlekiem jak z pistoletu na śmigusa :P nie wierzyła. Ale u nas genetycznie. Babcia dostał pokarm dopiero kilka dób po porodzie, mama tak samo i ja też odziedziczyłam gen spóźnionego pokarmu :P a w szpitalu też musiałam się prosić, żeby dostać mleko więc nie dziwię Ci się Luna, że tak się pakujesz na porodówkę. Chyba wezmę z Ciebie przykład jeśli będę miała możliwość :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 17:17

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce to wszystko zabrać, bo urodziłam młoda na początku 36 tygodnia, wazyla 2800 a przez te głupie baby które nie dawały mi przez dwie doby mleka, spadła z wagi do 2400 i zaostrzyla się jej zoltaczka, musiała tydzień leżeć na lampie . Teraz nie chce dopuścić do tego, żeby ktoś decydował za mnie o moim dziecku. A podobno szpital ma pomagać, a nie szkodzić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny siknelam jednak żeby zobaczyć kreskę nawet po ovitrelle a tam nic nie ma tzn pod latarka może widać cień cienia cienia
    Zastrzyk miałam w zeszły poniedziałek czyli dziś 8dpo. Czy to znaczy że z ciąży nici? Czy jeśli jednak się udało a zastrzyk już wyparował to okruszek może dopiero zacząć produkować hcg?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 17:22

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika brzydko sobie pozwolę napisać, co było w mojej torbie, może się zanispirujesz :)

    Dla mnie: ręcznik, 2 piżamy, miękki stanik do karmienia, wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe, majtki siateczkowe wielorazowe, klapki pod prysznic, szczotka do włosów, woda, laktator (przydał się w 3 dobie przy nawale, wersje mini: żel do higieny intymnej, żel pod prysznic, pasta, szczoteczka, maszynka do golenia

    Dla dziecka: 2 pajace, 2 body, 2 półśpiochy, pampersy mała paczka, chusteczki nawilżane, mleko gotowe w płynie Enfamil + sterylne smoczki do tych butelek (nauczona doświadczeniem z poprzedniego porodu, gdzie po cc nie miałam w ogóle pokarmu i syn cały czas płakał z głodu a z neonatologii nie chciały dać mm - teraz akurat nie użyłam, ale wolałam mieć zwłaszcza, że w moim mieście stacjonarnie nie do dostania), kocyk, podkład do przewijania.

    Z tym wszystkim zmiescilam się w jednej walizce, takiej podręcznej do samolotu :)

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisalam i smoczek i nawilżany papier. To i tak jest tylko przykładowa lista i każdy sobie sam ją dostosuje :) tak jak napisałam w moim szpitalu taka podali a w każdym może być inna.

    frezyjciada, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Hej dziewczyny siknelam jednak żeby zobaczyć kreskę nawet po ovitrelle a tam nic nie ma tzn pod latarka może widać cień cienia cienia
    Zastrzyk miałam w zeszły poniedziałek czyli dziś 8dpo. Czy to znaczy że z ciąży nici? Czy jeśli jednak się udało a zastrzyk już wyparował to okruszek może dopiero zacząć produkować hcg?
    Hcg od dziecka jeszcze może nie być :) mu wychodzi 9 dpo test ale nie rano tylko po 14 :D rano jest wizir :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ