Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • frezyjciada Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope super lista wyprawkowa! Dodała bym nawilżany papier toaletowy z dobrym składem(można poczytać ranking u sroki na blogu) dla mnie to było wybawienie po porodzie podczas pobytu w toalecie :/ aaaaa i wyrzucialabym butelkę, bo to idealny sposób na rozpitolenie sobie mlecznej drogi, początki są trudne i lepiej nie mieć nic w zanadrzu co by nie kusiło przestać prób w kp, chyba że ktoś od razu nie chce kp to wtedy przydadzą się i ze trzy różne, bo dzieci wybrene bywają :)
    Nika superancki prog! Teraz to już MUSI być dobrze!
    Sylwia :( przytulas!

Sanka lubi tę wiadomość

• Malgonia Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Lunaris za 2 dni już będzie na L4. Obiecała że codziennie będzie się wysypiać, dzięki czemu każdy dzień będzie dobry na testowanie :)

No dobra, namówiłaś mnie :P to ja poproszę Karolinko byś mnie na 29 jeszcze raz zapisała :) Jak szaleć to szaleć

To zobaczymy ile da mi wit C w tym cyklu (chyba, ze lekarz postanowi już od razu z lutką podziałać).

aaaa i zanabyłam jeszcze wit b6 w większych dawkach. Któraś z Was się orientuję czy na proga się ją pałaszuje dopiero po owulacji, czy przed żeby komóreczka z ładnym ciałkiem żółtym urosła?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 15:46

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Sanka Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never_lose_hope tak bardzo mi przykro :( mam nadzieję że Twój plan się powiedzie i wkrótce beta wyjdzie Ci pozytywna :)

Nika ale piękny progesteron! Tak bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki za Twojego maluszka :)
    Małgonia, piękny dzień na pierwszy dzień ciąży :)

Malgonia, never_lose_hope lubią tę wiadomość

16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Sanka Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Hope super lista wyprawkowa! Dodała bym nawilżany papier toaletowy z dobrym składem(można poczytać ranking u sroki na blogu) dla mnie to było wybawienie po porodzie podczas pobytu w toalecie :/ aaaaa i wyrzucialabym butelkę, bo to idealny sposób na rozpitolenie sobie mlecznej drogi, początki są trudne i lepiej nie mieć nic w zanadrzu co by nie kusiło przestać prób w kp, chyba że ktoś od razu nie chce kp to wtedy przydadzą się i ze trzy różne, bo dzieci wybrene bywają :)
    Nika superancki prog! Teraz to już MUSI być dobrze!
    Sylwia :( przytulas!
    O to to! Popieram za ten brak butelki! A zamiast tego dodałabym lekturę bloga Hafija ;)
    Edit:
    Tak jak Frezycyjada pisze, butelka w pierwszych dniach zycia moze bardzo skutecznie popsuć laktacje, jeśli komuś zależy na karmieniu piersią to lepiej jej ze sobą nie brać. W razie gdyby pojawił się problem to mąż może donieść. A jeśli ktoś chciałby się przygotować do kp to polecam lekture ww bloga, mozna się z niego dowiedzieć jakie problemy mogą pojawic sie na poczatku i jak im zaradzic oraz gdzie zzukac pomocy.
    Oczywiscie zupelnie inna sprawa gdy ktos od poczatku nie chce kp.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 17:52

frezyjciada lubi tę wiadomość

16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Anna Stesia Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    never_lose_hope wrote:
    Hej Dziewczyny. Niestety nie udało nam się, beta <0,5 :( :(
    Ruszamy do in vitro z komórkami dawczyni, umówiłam nas już na wizytę do Salve w Łodzi. Dr Sobkiewicz - macie jakieś doświadczenia z nim?

Sylwia, bardzo mi przykro :-( :-( Jesteś bardzo dzielna i mam nadzieję, że niedługo Twoje trudy zostaną Ci wynagrodzone! Przytulam do serducha!

PVkxp2.png
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never_lose_hope przykro mi, tule :( mam nadzieję że plan się powiedzie i wkrótce beta wyjdzie Ci pozytywna :)

Nika super progesteron! :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 15:48

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel jak się czujesz przed piątkiem?

• Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tak strasznie mi przykro :-( :-( :-( To tak cholernie niesprawiedliwe... Ale cieszy mnie że nie opuściła Cię wola walki! Może faktycznie komórka dawczyni będzie u Was strzałem w dziesiątkę. Ja nieustająco będę trzymać za Ciebie kciuki <3

Czarna81
    22 cs.
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Yosel jak się czujesz przed piątkiem?

mam stresa na maksa! nawet nie chce myslec jak sie bede czula w piatek

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never Lose Hope:( ściskam mocno! Doczekamy się.

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel będę trzymać kciuki za Ciebie siedząc na fotelu u gina :-D <3

• StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Yosel będę trzymać kciuki za Ciebie siedząc na fotelu u gina :-D <3
    Tylko się nie spinaj za bardzo ;)
    Czekam na focie z lamkarzanem w postaci kropki!

Lamrzankiem? A może Tarzamką? Trudne to. O wiem, Tarzalamiątkiem :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 16:19

lamka, Malgonia, Siwulec, nowa na dzielni, Koteczka82, nenusia lubią tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    O to to! Popieram za ten brak butelki! A zamiast tego dodałabym lekturę bloga Hafija ;)
    Nie. Są wśród nas dziewczyny które nie chcą karmić piersią. Tu nie ma miejsca na laktoterror.

lamka, moyeu, Bajkaaa, Frelcia, nowa na dzielni, Meśka, Bocianiątko, Nat90, golonat, Jedna_z_Wielu, Sarna84 lubią tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika <3

• Siwulec Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nie. Są wśród nas dziewczyny które nie chcą karmić piersią. Tu nie ma miejsca na laktoterror.

Też uważam że lepiej mieć i nie skorzystać niż w pośpiechu kombinować żeby coś zdobyć, takie nerwowe akcje po porodzie nie są wskazane ;)

relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy iść do lekarza po cb zeby zobaczyć czy wszystko ok czy nie ma sensu?

❤️❤️❤️
  • frezyjciada Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikt tu o laktoterroze nie mówi ;) dlatego napisałam, że jeśli ktoś nie chce kp to jefna butelka to trochę słabo, bo czasem dziewczyny wydają krocie żeby znaleźć tą jedyną. A to też jest stres, że dziecko nie chce wcale z butelki, a czasem wystarczy dać inną, z innym smoczkiem i ciągnie jak trzeba ;)

• Yoselyn82 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka a o której masz wizyte? :-)

❤️❤️❤️
  • frezyjciada Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Dziewczyny czy iść do lekarza po cb zeby zobaczyć czy wszystko ok czy nie ma sensu?
    Jak ma Cię ta wizyta uspokoić to idź ;) ja zresztą sama też bym poszła, tak żeby mieć spokojną głowę ;) lepiej iść o raz za dużo i wyjść na przewrażliwioną, niż o raz za mało i potem mieć do siebie pretensje

Malgonia lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem butelka to konieczność, sama nie wzięłam, okazało się że nie mam pokarmu i dziecko musiałam strzykawka karmić dopóki mąż nie przywiózł-inna sprawa że na ip trafiłam w pośpiechu, za szybko. Nigdy nie wiadomo czy będzie pokarm.

Ja to pojadę ze swoim mm, butelkami i czajnikiem , bo położne czasami to laktacyjne terrorystki, wolę być samowystarczalna.

Sylwia przykro mi bardzo :( Z całego serca życzę Ci pozytywa jak najszybciej.

Nika napisałaś już do ginka? Daj znać jak Ci odpisze :)

‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego