X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już miałam napisana wiadomość ze chyba się chwilowo poddaje bo mnie to przerasta, ale poszłam na dwie godziny na zakupy i już się nie poddaje wiec dobrze ze nic nie pisałam ;).

    Faceci to maja z nami, babami, masakra. Nie wiem czy bym sama ze sobą wytrzymała z tymi zmianami nastroju czasami

    Kingulla, Lunaris, Meśka, Bajkaaa, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ważne, że Ty się cieszysz. Teściowa nie musi :P

    Zamówiłam donga, ale nie wiem w ogóle jak to się łyka. Jedni piszą, że biorą według zaleceń 1 tabsa dziennie, inne nawet po 3-4. A wy jak bierzecie?

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia moim pierwszym objawem długo po pierwszym usg było odrzucenie od kawy, a ja kawę kocham. Wcześniej nic, i potem nic, nawet raz nie wymiotowałam, życzę Ci tego samego.
    Wczoraj mój M. powiedział, że boi się in vitro, tego, że się nie uda i się całkiem załamie, w sumie pierwszy raz tak szczerze o tym rozmawialiśmy. Nie sądziłam, że głównie martwi się o mnie.

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Jako, ze musze zastapic w czwartek kolezanke na zmianie badania z 3dc wolalabym zrobic jutro lub w piatek. I teraz pytania za milion punktow:
    - lepiej w 2 czy 4 dc?
    - czy w celach porownawczych ma to na tyle duze znaczenie, ze lepiej poswiecic sie i isc do robo w czwartek na 11h ale zrobic badania w 3dc?
    Kochana jesli masz dlugie cykle, to lepszy 4dc. Jesli takie normalne albo krótkie, to 2dc :)

    Malgonia lubi tę wiadomość

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Frelcia moim pierwszym objawem długo po pierwszym usg było odrzucenie od kawy, a ja kawę kocham. Wcześniej nic, i potem nic, nawet raz nie wymiotowałam, życzę Ci tego samego.
    Wczoraj mój M. powiedział, że boi się in vitro, tego, że się nie uda i się całkiem załamie, w sumie pierwszy raz tak szczerze o tym rozmawialiśmy. Nie sądziłam, że głównie martwi się o mnie.

    Mój Mąż też się martwi zawsze tylko o mnie. Dlatego powiedział że jak teraz się uda to potem adopcja i ja jestem za. Zawsze chciałam drugie dziecko adoptować. No ale to są trudne decyzje..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż jest absolutnie bezkonkurencyjny. Ten zrobiony teścik gdzieś tam leżał, nagle słyszę:o Jezu ale gruba kreska. On pod nos podsuwa mi test a tam to:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9c71102a000c.jpg


    Padłam. Przy nim to zmarszczek ze śmiechu dorobię się raz dwa :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 20:13

    StaraczkaNika, Kotowa, Bocianiątko, Siwulec, Lunaris, lamka, Anna Stesia, KateHawke, Karma88, Czrna 81, Emiilka, Kaczorka, Kingulla, moyeu, nenusia, gilmoregirl, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, a jaka ciemna. Chyba byś musiała czystym koncentratem hcg sikać ;)

    Achia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak trudne, nigdy nie sądziłam, że przyjdzie nam się zmierzyć z takim problemem. My raczej na adopcje się nie zdecydujemy, mamy córkę, boję się, że nie będę w stanie traktować dzieci jednakowo, albo, że będzie mi się wydawało, że je tak traktuje, a tak nie będzie i to drugie będzie nieszczęśliwe, ale gdybym dziecka nie miała to napewno bym się zdecydowała.

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie u dr Wrony, więc w połowie miesiąca idę na 3 dni do szpitala na badania na NFZ. Potem w II fazie cyklu na dwa dni. Dr proponuje mi jeszcze 4 IUI, ale również na NFZ i między czasie laparo. Ogólnie jestem zadowolona :)

    frezyjciada, Bocianiątko, Siwulec, summer86, Yoselyn82, Lunaris, Frelcia, Achia, blue00, Koteczka82, Sarna84, Sanka, lamka, Malgonia, Bajkaaa, ANkaG, Rucola, Anna Stesia, KateHawke, Karma88, Angelika83, Morusek, Czrna 81, Emiilka, Kaczorka, KateKum, Meśka, -Mamunia-, Minie Black, Flowwer, Kingulla, moyeu, Jedna_z_Wielu, nenusia, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ju po wizycie u hematologa - swoją drogą bardo fajna kobieta (Olszewska - Szopa - Wrocław).
    Widziałyście moje ostatnie aptt (wysokie). Dr stwierdziła, że biorąc pod uwagę straty, mutacje i wywiad to zostajemy na acardzie, ale 50, a nie 75 i zalecila koniecznie w ciąży heparyne 0.6.
    Zrobiłam dzisiaj w 4 dc wszystkie hormony i morfologie. W morfologii zawyzone pdw, mpv i eozynofile. Dr podsumowała, że na to nie ma wpływu acardu. Co do aptt 50s nie jest źle, ale lepiej zmniejszyć ten acard i mam powtórzyć badanie.

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina i to jest super plan działania!

    Karolina90 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina, cieszę się, że wizyta udana. Plan brzmi super, widać że szybko działa ten lekarz :) Trzymam kciuki za efekty!

    Minie Black, dobrze że trafiłaś w dobre ręce i od razu masz konkretne zalecenia.

    Karolina90, Minie Black lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • bondzik007 Autorytet
    Postów: 1401 992

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!

    Gratuluję zafasolkowanym :D NIKA TOBIE NIEDOWIARKU :D :*
    nadrobiłam te strony, idziecie jak burza ;D

    Ja obecnie 19dc, 2dpo - chyba :D w 16dc piękny owulak więc mam nadzieję że i ta owu była :) coś się się poserduszkowało, zobaczymy jakie będą efekty. :D Cykle 29 dni, ale muszę zatestować wcześniej bo 12.04 lecimy na urodziny i nie wiem czy mogę piwko przyjąć :P MAM NADZIEJĘ ŻE NIE BĘDĘ MOGŁA :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 20:33

    12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

    [*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

    Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

    [*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

    MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a wie ktoś coś,co u Aksamitnej? Może przegapiłam jej posta...?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w kwestii hormonów, z mojej wiedzy (niezbyt obszernej :) ) wygląda wszystko ok, rzuci ktoś okiem? (dla przypomnienia 4 dc, cykle 31/32 dni)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6cafdc8f8942.png

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika, o Aksamitnej myślę kilka razy w tygodniu. Chyba dawno nic nie pisała.
    W lutym miała wizytę u profesora i z tego co pamiętam w czerwcu ma mieć zakładana taśmę TAC i dopiero po tym będa robic transfer maluszków.

    Anna Stesia, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini, Karolina- super ze jesteście zadowolone z wizyt, dobry plan to podstawa.
    Ja wychylam tylko nos z jamy, żeby powiedziec ze od rana właściwie plamienie ustalo, ale popoludniowy test razi bielą. Nie wiem po co glupia go w ogóle robiłam. Moj emek skwitowal: Idz sikaj jeszcze raz ale na jakiś porządny test żeby dobrze wyszedł, a nie na jakis badziew z Tesco. Dzis chyba 13 dpo wiec juz powinno byc cos widac, nie?

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, Minie - no, i to brzmi jak konkret :-) fajnie, że jesteście zadowolone.

    By7mistake niestety powinno już być widać.

    Mam dowcip - zjadlam dzisiaj przypadkowo luteinę dowcipną, myślicie że przeżyję? :-D

    Minie Black, Karolina90, Lunaris, Emiilka, Anna Stesia, blue00, Meśka, Koteczka82, StaraczkaNika, Jeżowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, jak masz bobki jeszcze to weź na zagryche :D

    summer86, Luna1993, Anna Stesia, Lunaris, Emiilka, Morusek, blue00, Koteczka82, StaraczkaNika, lamka, Jeżowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    By7mistake, powinno być widać... A chłopa opierdziel, bo hydrex z tesco mi kreche pokazał przy hcg 4!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 20:46

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ