Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeresniowa ja i przed okresem mam apetyt. No ale nic. Moja mama przez 9 miesięcy żadnych objawów poza rosnącym brzuchem nie miała więc liczę że brak objawów to też objaw :)

• Lucia88 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, a kiedy robisz pierwszą betę?

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Frelcia, a kiedy robisz pierwszą betę?

W przyszły wtorek:)

Minie Black, Lucia88 lubią tę wiadomość

• Malgonia Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako, ze musze zastapic w czwartek kolezanke na zmianie badania z 3dc wolalabym zrobic jutro lub w piatek. I teraz pytania za milion punktow:
    - lepiej w 2 czy 4 dc?
    - czy w celach porownawczych ma to na tyle duze znaczenie, ze lepiej poswiecic sie i isc do robo w czwartek na 11h ale zrobic badania w 3dc?

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    W przyszły wtorek:)

ja bym juz po 7 dniach leciala..

wiesz ja bym nie chciala brac lekow, zastrzykow jesli by nie wyszlo. Nie potrzebnie wtedy lykasz leki.

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pracy.... ufff już pora na L4, podzwigałam kilka razy i brzuch mnie rozbolał :( jeszcze czwarteczek i L4 :D

Po pierwsze NIKA widzisz? widzisz? widzisz? :D :D :D słuchaj się pielęgniarki to dłużej pożyjesz! ...a śmiałaś się wczoraj ze mnie że się excytuję :P ale kobiecie w ciąży trzeba wybaczyć :* Gratuluję Ci bardzo a jeszcze bardziej trzymam kciuki nadal (teraz będę miała na to dużo czasu) bo wiem, że pierwsze tygodnie to będzie dla Was duży stres. Wierzę w Waszą fasolę! <3 niech się wgryza!

Never lose hope bardzo mi przykro że się nie udało tym razem- to wspaniale że nie odkładasz broni: kto nie walczy ten nie niańczy! Trzymam kciuki za kolejne podejście a jak Ci będzie trzeba jajków to ja chętnie swoje oddam -trochę stare ale jare jak widać :* <3

lamka, never_lose_hope, Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • bazylkove Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tak mi przykro :( przytulasek i super że dalej walczycie o maleństwo :*

Frelciu mocne kciuki za Twojego okruszka :* dbaj o siebie i odpoczywaj :)

Dostałam L4 do końca tygodnia, także mogę się wygrzać pod kocykiem i smarkać do woli. Robię właśnie syrop z cebuli, macie jakieś rady jak to wypić żeby mi się nie cofnęło? :D

7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ja bym juz po 7 dniach leciala..

wiesz ja bym nie chciala brac lekow, zastrzykow jesli by nie wyszlo. Nie potrzebnie wtedy lykasz leki.

Oki. :)

• frezyjciada Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris uważaj na Was! Frelciu jedz na zdrowie! <3 jeszcze będziesz miała dość ciążowych objawów, zobaczysz ;)

• StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Po pracy.... ufff już pora na L4, podzwigałam kilka razy i brzuch mnie rozbolał :( jeszcze czwarteczek i L4 :D

Po pierwsze NIKA widzisz? widzisz? widzisz? :D :D :D słuchaj się pielęgniarki to dłużej pożyjesz! ...a śmiałaś się wczoraj ze mnie że się excytuję :P ale kobiecie w ciąży trzeba wybaczyć :* Gratuluję Ci bardzo a jeszcze bardziej trzymam kciuki nadal (teraz będę miała na to dużo czasu) bo wiem, że pierwsze tygodnie to będzie dla Was duży stres. Wierzę w Waszą fasolę! <3 niech się wgryza!
    No widzę, widzę. Miałyście lepsze przeczucia niż ja. Zmyliło mnie to, że jest inaczej niż w listopadzie.
    Gorzej, że ja czarno to widzę i sama siebie nie umiem przekonać, że teraz będzie inaczej. Mężowi powiem chyba w czwartek, jeśli przyrost będzie ok i zobaczymy, co mi doktor powie. Chyba nie ma sensu, żeby też m. się stresował, bo on ma teraz ciężkie czasy i bez nerwów o coś, na co nic nie może poradzić. Jakbym mu miała mówić dzisiaj, to pewnie bym ryczała i schizowała - raczej by się biedak wystraszył niż ucieszył.

Frelcia, ja absolutnie żadnych objawów nie mam ciążowych. Tylko cyce obolałe od proga. Pamiętam, że Flowwer się na nic nie skarżyła, a patrz jak pięknie jej kwiateczek rośnie. Mam nadzieję, że jednak zatestujesz wcześniej, ale też bardzo podziwiam Twoją wiarę w doktora i to że nie kombinujesz tylko z zaufaniem oddajesz się pod czyjąś opiekę.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 19:48

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nowa na dzielni Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już miałam napisana wiadomość ze chyba się chwilowo poddaje bo mnie to przerasta, ale poszłam na dwie godziny na zakupy i już się nie poddaje wiec dobrze ze nic nie pisałam ;).

Faceci to maja z nami, babami, masakra. Nie wiem czy bym sama ze sobą wytrzymała z tymi zmianami nastroju czasami

Kingulla, Lunaris, Meśka, Bajkaaa, Czrna 81 lubią tę wiadomość

Synek już z nami ❤️❤️ Kwiecień 20

Marzec 19 - strata, 10 tc

24.07 - || kreseczki 💕
    25.07 - beta 22 | prog 12,5
    29.07 - beta 296,5! <3 | prog 22 <3
    10.08 - serduszko +

Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kingulla Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ważne, że Ty się cieszysz. Teściowa nie musi :P

Zamówiłam donga, ale nie wiem w ogóle jak to się łyka. Jedni piszą, że biorą według zaleceń 1 tabsa dziennie, inne nawet po 3-4. A wy jak bierzecie?

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • CzeresniowaMama Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia moim pierwszym objawem długo po pierwszym usg było odrzucenie od kawy, a ja kawę kocham. Wcześniej nic, i potem nic, nawet raz nie wymiotowałam, życzę Ci tego samego.
    Wczoraj mój M. powiedział, że boi się in vitro, tego, że się nie uda i się całkiem załamie, w sumie pierwszy raz tak szczerze o tym rozmawialiśmy. Nie sądziłam, że głównie martwi się o mnie.

Córcia 05.11.2012! :) Naturals
    AMH 3.99
    Czynnik męski :(
    Morfologia 2%
    Niska koncentracja: 1,8 mln :(
    Czekamy na kwalifikację do in vitro.
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Jako, ze musze zastapic w czwartek kolezanke na zmianie badania z 3dc wolalabym zrobic jutro lub w piatek. I teraz pytania za milion punktow:
    - lepiej w 2 czy 4 dc?
    - czy w celach porownawczych ma to na tyle duze znaczenie, ze lepiej poswiecic sie i isc do robo w czwartek na 11h ale zrobic badania w 3dc?
    Kochana jesli masz dlugie cykle, to lepszy 4dc. Jesli takie normalne albo krótkie, to 2dc :)

Malgonia lubi tę wiadomość

Synek 31.08.2018r.
    Czekamy na Skrzaty♥💙
    DvLKp2.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Frelcia moim pierwszym objawem długo po pierwszym usg było odrzucenie od kawy, a ja kawę kocham. Wcześniej nic, i potem nic, nawet raz nie wymiotowałam, życzę Ci tego samego.
    Wczoraj mój M. powiedział, że boi się in vitro, tego, że się nie uda i się całkiem załamie, w sumie pierwszy raz tak szczerze o tym rozmawialiśmy. Nie sądziłam, że głównie martwi się o mnie.

Mój Mąż też się martwi zawsze tylko o mnie. Dlatego powiedział że jak teraz się uda to potem adopcja i ja jestem za. Zawsze chciałam drugie dziecko adoptować. No ale to są trudne decyzje..

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż jest absolutnie bezkonkurencyjny. Ten zrobiony teścik gdzieś tam leżał, nagle słyszę:o Jezu ale gruba kreska. On pod nos podsuwa mi test a tam to:

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9c71102a000c.jpg

Padłam. Przy nim to zmarszczek ze śmiechu dorobię się raz dwa :p

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 20:13

StaraczkaNika, Kotowa, Bocianiątko, Siwulec, Lunaris, lamka, Anna Stesia, KateHawke, Karma88, Czrna 81, Emiilka, Kaczorka, Kingulla, moyeu, nenusia, gilmoregirl, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

• StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow, a jaka ciemna. Chyba byś musiała czystym koncentratem hcg sikać ;)

Achia lubi tę wiadomość

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • CzeresniowaMama Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak trudne, nigdy nie sądziłam, że przyjdzie nam się zmierzyć z takim problemem. My raczej na adopcje się nie zdecydujemy, mamy córkę, boję się, że nie będę w stanie traktować dzieci jednakowo, albo, że będzie mi się wydawało, że je tak traktuje, a tak nie będzie i to drugie będzie nieszczęśliwe, ale gdybym dziecka nie miała to napewno bym się zdecydowała.

Córcia 05.11.2012! :) Naturals
    AMH 3.99
    Czynnik męski :(
    Morfologia 2%
    Niska koncentracja: 1,8 mln :(
    Czekamy na kwalifikację do in vitro.
  • Karolina90 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie u dr Wrony, więc w połowie miesiąca idę na 3 dni do szpitala na badania na NFZ. Potem w II fazie cyklu na dwa dni. Dr proponuje mi jeszcze 4 IUI, ale również na NFZ i między czasie laparo. Ogólnie jestem zadowolona :)

frezyjciada, Bocianiątko, Siwulec, summer86, Yoselyn82, Lunaris, Frelcia, Achia, blue00, Koteczka82, Sarna84, Sanka, lamka, Malgonia, Bajkaaa, ANkaG, Rucola, Anna Stesia, KateHawke, Karma88, Angelika83, Morusek, Czrna 81, Emiilka, Kaczorka, KateKum, Meśka, -Mamunia-, Minie Black, Flowwer, Kingulla, moyeu, Jedna_z_Wielu, nenusia, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

starania od I 2016
    M: ok
    Ja: rozjechane androgeny; mutacje PAI - 1 oraz V (R2) - (acard 150 mg); anemia, hiperinsulinemia (meta 1750);
    immuno - ok
    VII 2018 - histeroskopia - ok
    X 2018 - laparo + HSG - ok
    wrzesień 2020 - ivf (Klinika Gameta)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ju po wizycie u hematologa - swoją drogą bardo fajna kobieta (Olszewska - Szopa - Wrocław).
    Widziałyście moje ostatnie aptt (wysokie). Dr stwierdziła, że biorąc pod uwagę straty, mutacje i wywiad to zostajemy na acardzie, ale 50, a nie 75 i zalecila koniecznie w ciąży heparyne 0.6.
    Zrobiłam dzisiaj w 4 dc wszystkie hormony i morfologie. W morfologii zawyzone pdw, mpv i eozynofile. Dr podsumowała, że na to nie ma wpływu acardu. Co do aptt 50s nie jest źle, ale lepiej zmniejszyć ten acard i mam powtórzyć badanie.

Siwulec lubi tę wiadomość

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego