X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola - mam ok 25-26 dni. Teraz mialam 24 to chyba pojde jutro :)

    Karola super plan :) a jak ten usmiech?

    Lamka ubawilam sie.

    Minie zazdroszcze wynikow. Nie mam tylko pohecia jak z estradiolem.

    Karolina90, Minie Black lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mini, Karolina super ze jesteście zadowolone z wizyt, i ze macie dobry plan. Na pewno efekt pozytywny bedzie szybko :)

    Karolina90, Minie Black lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4706 3471

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia uśmiech pozwalający - hollywoodzki :D to pierwszy gin, który podał mi rękę, żeby łatwiej było mi zejść z fotela :D

    Czrna 81, Karma88, Flowwer, Bocianiątko, Meśka lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A tak wyglada po 15 min.:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c346a5f9e87c.jpg
    Ściemniał i wyostrzył się, co trochę mnie uspokoiło


    Nika serdeczne Gratulacje <3 <3 :) :) !

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka masz już objaw ciąży! Tzw mózgobudyń zamiast mózgu :D

    lamka, Flowwer lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Karola, Minie - no, i to brzmi jak konkret :-) fajnie, że jesteście zadowolone.

    By7mistake niestety powinno już być widać.

    Mam dowcip - zjadlam dzisiaj przypadkowo luteinę dowcipną, myślicie że przeżyję? :-D
    Tak :D Moja Mamunia kiedyś zjadła 3 globulki na grzyba :) nic jej nie było tylko zapytała mnie czy znam ten lek i czy mi też się tak pieni w buzi :D

    Karma88, reset, Anna Stesia, Kotowa, problemik, Czrna 81, blue00, Siwulec, Diamond92, Lunaris, Flowwer, Koteczka82, nenusia, StaraczkaNika, Bocianiątko, Meśka, Jeżowa lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czytam Was, kibicuję i trzymam kciuki (Nikuś <3!) oraz tulę, bo nic mądrego powiedzieć nie umiem (Sylwia!).

    Przepraszam, że mnie tak mało, ale jestem psychicznie rozwalona przez ten egzamin. Nic mnie nie cieszy (właśnie obrabiałam zdjęcia ze ślubu, bo czekały od stycznia, a i tak dupa blada), starania też zeszły na dalszy plan. Piję wino i ryczę, mąż nawet ma mnie dość. Nie dziwię mu się, sama ze sobą nie mogę wytrzymać.

    Ale jestem tu z Wami cały czas :*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis, Hope, fajna lista, aż porównałam ze swoją :-)

    Luna – teściowa sympatyczna, nie ma co :-( No ale na szczęście to Twoje dziecko i Twoje życie, nie jej.

    Karolina, plan świetny! Ten Wrona najwyraźniej wie, co robi! Musi być dobrze!

    Nika, ale przykoksowałaś progesteronem!! Pięknie! Trzymam kciuki za właściwy rozwój sytuacji! A każda ciąża jest inna, więc i objawy mogą być inne. Tutaj nawet nam wszystkim zależy, żeby była inna od poprzedniej.

    Dziewczyny, tak czytam o tym karmieniu i jestem przerażona… Ja się bardzo nastawiam na kp i boję się, że mimo przeczytania połowy Internetu, dwustu książek, ukończenia warsztatów laktacyjnych oraz konsultacji z 2 doradczyniami laktacyjnymi po prostu mi się nie uda. Wiem, że nie powinnam tak się spinać i nastawiać, ale Wasze historie mnie zasmucają – raz, że w szpitalu nie ma wielkiego wyboru (i chyba nowe standardy opieki okołoporodowej jeszcze bardziej go wyrugują), a dwa, że nie ma wsparcia, tylko jakieś zachowania zakrawające o przemoc.

    Co do Aksamitnej - też się trzymam tych informacji o czerwcu, myślę, że teraz zbiera siły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 21:08

    Karolina90 lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    A w kwestii hormonów, z mojej wiedzy (niezbyt obszernej :) ) wygląda wszystko ok, rzuci ktoś okiem? (dla przypomnienia 4 dc, cykle 31/32 dni)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/6cafdc8f8942.png

    Minie, ja mogę tylko powiedzieć, że TSH i prolaktyna gites :-)

    Minie Black lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie pisałam dziewczynie w innym wątku i pomyślałam, że Wam też wkleje :)

    To są dobre testy, z resztą ovulaki tej firmy też torpeda.
    http://allegro.pl/test-ciazowy-paskowy-onestep-10miu-ml-1szt-premium-i6662579476.html

    To są chińskie testy z laboratorium wondfo. Poczytaj o wondfo np na amerykańskich stronach.
    http://allegro.pl/test-ciazowy-chinski-najczulszy-sprawdz-zdjecia-i6782399028.html

    A te testy są przynajmniej tak czułe jak bobotesty :) jeśli nie czulsze :)
    http://allegro.pl/test-ciazowy-strumieniowy-terra-i7174994207.html

    summer86, Nat90 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dziewczyny, czytam Was, kibicuję i trzymam kciuki (Nikuś <3!) oraz tulę, bo nic mądrego powiedzieć nie umiem (Sylwia!).

    Przepraszam, że mnie tak mało, ale jestem psychicznie rozwalona przez ten egzamin. Nic mnie nie cieszy (właśnie obrabiałam zdjęcia ze ślubu, bo czekały od stycznia, a i tak dupa blada), starania też zeszły na dalszy plan. Piję wino i ryczę, mąż nawet ma mnie dość. Nie dziwię mu się, sama ze sobą nie mogę wytrzymać.

    Ale jestem tu z Wami cały czas :*

    Chyba się z Tobą napije, chociaż dzisiaj mnie aż klatka piersiowa ze stresu bolała i zastanawiam się czy wino jest dobrą opcją (aż mi się przypomniałaś ze swoim stresem przedegzaminowym przypomniałaś). Nałykaj się witamin i magnezu, może Ci się przez te stresy wszystko wyplukalo i dlatego się tak posypałaś nerwowo.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Malgonia uśmiech pozwalający - hollywoodzki :D to pierwszy gin, który podał mi rękę, żeby łatwiej było mi zejść z fotela :D

    Karolina, mój tak robi na każdej wizycie i pamiętam jak na pierwszej się zdziwiłam, bo wcześniej nigdy się z tym nie spotkałam.

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Chyba się z Tobą napije, chociaż dzisiaj mnie aż klatka piersiowa ze stresu bolała i zastanawiam się czy wino jest dobrą opcją (aż mi się przypomniałaś ze swoim stresem przedegzaminowym przypomniałaś). Nałykaj się witamin i magnezu, może Ci się przez te stresy wszystko wyplukalo i dlatego się tak posypałaś nerwowo.

    Łykam, staram się spać, jeść zdrowo. Ponieważ wiem, że mam znikome szanse, by zdać (a boli to, że 4 na 5 części naprawdę napisałam nieźle) to chyba mam lekką depresję. W pracy dziś się nagle rozpłakałam przed komputerem.
    Muszę sobie znaleźć zajęcie albo się znieczulać winem. Dziś się upijam.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Dopiero wróciłam z budowy, a tutaj milion stron....

    Nika gratuluje Ci z całego serca, progesteron bomba
    Frelcia trzymam kciuki za wtorek

    Reset ja chyba też dołączę do Ciebie, bo po tych zmianach w mojej pracy to wracam do domu tylko się wyspać.

    Mój progesteron jest fatalny, całe 9, biorę lutke 2x100 podjęzykowa. Myślicie, ze to wystarczy? Może powinnam wziąć 3x100?

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateKum wrote:

    Reset ja chyba też dołączę do Ciebie, bo po tych zmianach w mojej pracy to wracam do domu tylko się wyspać.

    Zapraszam! Jedzenia u mnie w domu czasem brakuje (jak nie ma komu iść po zakupy), ale wina nigdy!;)

    KateKum lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Dziewczyny, tak czytam o tym karmieniu i jestem przerażona… Ja się bardzo nastawiam na kp i boję się, że mimo przeczytania połowy Internetu, dwustu książek, ukończenia warsztatów laktacyjnych oraz konsultacji z 2 doradczyniami laktacyjnymi po prostu mi się nie uda. Wiem, że nie powinnam tak się spinać i nastawiać, ale Wasze historie mnie zasmucają – raz, że w szpitalu nie ma wielkiego wyboru (i chyba nowe standardy opieki okołoporodowej jeszcze bardziej go wyrugują), a dwa, że nie ma wsparcia, tylko jakieś zachowania zakrawające o przemoc.
    Anna Stesia nie martw się! Masz wiedzę, jesteś przygotowana, nie pozowolisz sobie na takie traktowanie i będzie dobrze! U mnie w otoczeniu nikt nie kp, nawet moja mama, bo wierzyła, że nie ma mleka, dzieci się nie najadaja itd. Ja byłam pierwsza i każdy mi mówił, że nic z tego nie będzie, bo mama nie kp, więc i ja nie będę mieć mleka, ale tak się uwzielam, że im wszystkim udowodnie, że się udało. Mimo, że położne twierdziły, że za małe piersi, że flaki=brak mleka, że brodawki nie takie po lekarzy, którzy twierdzili, że moje mleko szkodzi dziecku, bo płacze. Nie pozwoliłam sobie na upadek, to był dla mnie szczyt szczytów do zdobycia, przewertowalam cała mataje, hafije, pisałam do nich, pytałam, znalazłam mega cdl 80km ode mnie i się udało, wbrew wszystkim opiniom i na przekór gadaniu otoczenia:) nie będę tu zaśmiecać wątku o kp jakbyś chciała pogadać to wpadaj śmiało na priv ;)
    Hope weź Ty napisz jakaś książkę o testach! Skąd Ty to wszystko wiesz! Kobito!!! SZACUN!

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset :* moja standardowa porada: kup sobie coś ładnego i zrób coś dla siebie :* każdy tutaj zrozumie taki stan ducha bo wszystkie przez to lepiej lub gorzej przechodziłyśmy czy przechodzimy. Nawet najczarniejsza noc się kiedyś kończy :*

    nowa na dzielni, KateKum lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia jesteś twarda babka i Twoje marzenie się w końcu spełni. Całuje mocno :*

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris jaki cudny suwaczek!!!!<3

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Mam dowcip - zjadlam dzisiaj przypadkowo luteinę dowcipną, myślicie że przeżyję? :-D

    Przypomnial mi sie kawal :)

    - Panie doktorze, mam biegunkę!
    - Zapiszę panu czopki.
    Po kilku dniach:
    - Panie doktorze, nic nie pomogło!
    - To ja zapiszę panu jeszcze jedno opakowanie!
    Po następnych kilku dniach:
    - Panie doktorze i tym razem nic nie pomogło! Proszę o jeszcze jedną receptę!
    - Do cholery, czy pan te czopki żre?!
    - A co?! Może mam je sobie do dupy wsadzać?!

    Lunaris, summer86, Anna Stesia, KateKum, ANkaG, Jedna_z_Wielu, KateHawke, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ