X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny witam się słonecznie.

    Nika gratulacje!!! Trzymam dalej kciuki żeby wszystko było dobrze!!

    Never bardzo mi przykro, bądź silna!!! Łódź to moje miasto oby lekarze z salve wam pomogli i zapraszam na kawę po wizycie ;-)

    Mnie prawie przestały boleć piersi jutro mam ostatni dzień dupka i 27 dc myślicie że jest sens testować? Czy lepiej poczekać do czwartku? Mam pink test super czuły i żółty bobo.

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope! Kawał dobrej roboty zrobiłaś! Brawo! ;)

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna a Ty pisałaś jak teściowa przyjęła wieści o wnuku/wnuczce? Nie czytałam za dużo przez święta to mogłam pominąć :)

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nie. Są wśród nas dziewczyny które nie chcą karmić piersią. Tu nie ma miejsca na laktoterror.

    Daleko mi do laktoterrorystki (co za okropne określenie). Wyedytowałam swój poprzedni komentarz w którym nieprecyzyjnie sie wyraziłam. Wiadomo że każdy sam podejmuje tą decyzję jak karmi. Wiedza na temat kp jest w Polsce wciąz bardzo mała dlatego zachęcam do poczytania i przygotowania się na to jakie trudności mogą się pojawić na początku :)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Sylwia przykro mi :( Ciężkie to wszytko a M ma dobre wyniki że tylko KD a nie AZ ?

    Mąż ma średnie wyniki, zrobimy jeszcze fragmentację DNA przed nową procedurą.. Bardzo bym chciała żeby Maleństwo miało jego geny, moje będzie spod serduszka, nie mam żadnych wątpliwości. Dlatego decyzja o KD.
    AZ to nasz plan C, ale mamy nadzieję, że nie będzie konieczny.
    Jesteśmy mega wdzięczni, że mamy taką możliwość. Mam nadzieję, że nasza popier**olona władza nie weźmie się za to, bo zabiorą ostatnią nadzieję na ciążę parom takim jak my :(

    Dziękuję Dziewczyny za ciepłe słowa :*
    Wstaliśmy już i poprawiliśmy koronę. Mamy marzenie do zrealizowania, a samo się nie zrobi!! :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 18:09

    Siwulec, summer86, Koteczka82, Czrna 81, Anna Stesia, Emiilka lubią tę wiadomość

  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A niby jaką ? Moja gin już sama przy histero powiedziała że mam zapalenie a biopsja ją tylko potwierdzi.Widoczne zmiany parogenowe w strukturze endometrium były widoczne gołym okiem. 2 tyg to wieczność
    Żadna fajna nie jest: albo zapalenie endometrium (i to obstawiam) albo endometrium polipowate. Niestety ja teraz będę miała tylko biopsję aspiracyjną bez histeroskopii więc gin nie podejrzy jak endo wygląda... Dopiero na histero, a ta pewnie w czerwcu... Za dwa tygodnie biopsja i później koszmarne dwa tygodnie czekania na wynik...

    Never loose Hope, strasznie mi przykro :( tulę! :***

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tulę... :(

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Luna a Ty pisałaś jak teściowa przyjęła wieści o wnuku/wnuczce? Nie czytałam za dużo przez święta to mogłam pominąć :)
    Kinguś nic nie pisałam, bo to przykry temat. Umiarkowany optymizm. Raczej nie było tematu. Emek pokazał zdjęcia, gratuluję i to w sumie wszystko :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po świętach i widzę dobre wieści, gratuluję zaserduszkowanym.

    Never przyjdzie dla nas czas, przytulam Cię mocno.

    Frelcia jak Ty się czujesz, podczytywałam, że na jedzenie Cię bierze :) :)

    Ja od rana dzwonię po ginach, żeby ktoś mnie od przyszłego tygodnia przyjął na monitoring i dał ten pregnyl. Udało się kogoś tam znaleźć i idę za tydzień, mam nadzieję, że nie będzie robić problemów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Beta HCG 42.89 mlU/ml
    Boję się. Jest jeszcze niżej niż ostatnio - wtedy miałam 55 w 12dpo

    FT4 19.78 pmol/l przy normie dla 1 trymestru do 19.6

    TSH 1.68 mlU/l
    Spojrzałam na pierwszą stronę i SZOK!!!
    Nie spodziewałam się <3 <3 <3 Tak mocno Tobie Gratuluję, nosisz pod serduszkiem Grudniową Gwiazdkę :D <3

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeresniowa ja i przed okresem mam apetyt. No ale nic. Moja mama przez 9 miesięcy żadnych objawów poza rosnącym brzuchem nie miała więc liczę że brak objawów to też objaw :)

  • Lucia88 Autorytet
    Postów: 792 794

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, a kiedy robisz pierwszą betę?

    PRZERWA W STARANIACH

    29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    Frelcia, a kiedy robisz pierwszą betę?

    W przyszły wtorek:)

    Minie Black, Lucia88 lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako, ze musze zastapic w czwartek kolezanke na zmianie badania z 3dc wolalabym zrobic jutro lub w piatek. I teraz pytania za milion punktow:
    - lepiej w 2 czy 4 dc?
    - czy w celach porownawczych ma to na tyle duze znaczenie, ze lepiej poswiecic sie i isc do robo w czwartek na 11h ale zrobic badania w 3dc?


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    W przyszły wtorek:)

    ja bym juz po 7 dniach leciala..

    wiesz ja bym nie chciala brac lekow, zastrzykow jesli by nie wyszlo. Nie potrzebnie wtedy lykasz leki.

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pracy.... ufff już pora na L4, podzwigałam kilka razy i brzuch mnie rozbolał :( jeszcze czwarteczek i L4 :D

    Po pierwsze NIKA widzisz? widzisz? widzisz? :D :D :D słuchaj się pielęgniarki to dłużej pożyjesz! ...a śmiałaś się wczoraj ze mnie że się excytuję :P ale kobiecie w ciąży trzeba wybaczyć :* Gratuluję Ci bardzo a jeszcze bardziej trzymam kciuki nadal (teraz będę miała na to dużo czasu) bo wiem, że pierwsze tygodnie to będzie dla Was duży stres. Wierzę w Waszą fasolę! <3 niech się wgryza!

    Never lose hope bardzo mi przykro że się nie udało tym razem- to wspaniale że nie odkładasz broni: kto nie walczy ten nie niańczy! Trzymam kciuki za kolejne podejście a jak Ci będzie trzeba jajków to ja chętnie swoje oddam -trochę stare ale jare jak widać :* <3

    lamka, never_lose_hope, Anna Stesia, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tak mi przykro :( przytulasek i super że dalej walczycie o maleństwo :*

    Frelciu mocne kciuki za Twojego okruszka :* dbaj o siebie i odpoczywaj :)

    Dostałam L4 do końca tygodnia, także mogę się wygrzać pod kocykiem i smarkać do woli. Robię właśnie syrop z cebuli, macie jakieś rady jak to wypić żeby mi się nie cofnęło? :D

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    ja bym juz po 7 dniach leciala..

    wiesz ja bym nie chciala brac lekow, zastrzykow jesli by nie wyszlo. Nie potrzebnie wtedy lykasz leki.

    Oki. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris uważaj na Was! Frelciu jedz na zdrowie! <3 jeszcze będziesz miała dość ciążowych objawów, zobaczysz ;)

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Po pracy.... ufff już pora na L4, podzwigałam kilka razy i brzuch mnie rozbolał :( jeszcze czwarteczek i L4 :D

    Po pierwsze NIKA widzisz? widzisz? widzisz? :D :D :D słuchaj się pielęgniarki to dłużej pożyjesz! ...a śmiałaś się wczoraj ze mnie że się excytuję :P ale kobiecie w ciąży trzeba wybaczyć :* Gratuluję Ci bardzo a jeszcze bardziej trzymam kciuki nadal (teraz będę miała na to dużo czasu) bo wiem, że pierwsze tygodnie to będzie dla Was duży stres. Wierzę w Waszą fasolę! <3 niech się wgryza!
    No widzę, widzę. Miałyście lepsze przeczucia niż ja. Zmyliło mnie to, że jest inaczej niż w listopadzie.
    Gorzej, że ja czarno to widzę i sama siebie nie umiem przekonać, że teraz będzie inaczej. Mężowi powiem chyba w czwartek, jeśli przyrost będzie ok i zobaczymy, co mi doktor powie. Chyba nie ma sensu, żeby też m. się stresował, bo on ma teraz ciężkie czasy i bez nerwów o coś, na co nic nie może poradzić. Jakbym mu miała mówić dzisiaj, to pewnie bym ryczała i schizowała - raczej by się biedak wystraszył niż ucieszył.

    Frelcia, ja absolutnie żadnych objawów nie mam ciążowych. Tylko cyce obolałe od proga. Pamiętam, że Flowwer się na nic nie skarżyła, a patrz jak pięknie jej kwiateczek rośnie. Mam nadzieję, że jednak zatestujesz wcześniej, ale też bardzo podziwiam Twoją wiarę w doktora i to że nie kombinujesz tylko z zaufaniem oddajesz się pod czyjąś opiekę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 19:48

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ