Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Melevis Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie laktoterroru... syna przestałam kp dosyć szybko, po 2 miesiącach (to nie było dla mnie, nienawidziłam tego, czułam się uwiązana, młody wisiał non stop, mogłabym wymieniać i wymieniać - za to z córką idzie nam świetnie), a moja znajoma jeszcze karmiła swojego niespełna rocznego synka. Nasza wspólna koleżanka pewnego dnia wygarnęła mi „jak to, już nie karmisz?!”, a następnego dnia to tej karmiącej palnęła „jak to, jeszcze karmisz?!” :D no kabaret.

Czrna 81, Nat90, Lunaris, Sarna84 lubią tę wiadomość

l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, odpisał tylko że mam powtórzyć betę w czwartek i zgłosić się do recepcji kliniki po receptę na Clexane. Bez sensu to powtarzanie bety. Ostatnio miałam ładny przyrost za 1 razem i to o niczym nie świadczy. No ale doktor chce, to trzeba iść.

Luna, a zrobisz zdjęcie swojej walizce jak będziesz jechała rodzić?! Pliiiiiiz!

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia bardzo mi przykro, z calego serca Ci zycze zeby kolejna proba byla juz udana :*

Odnosnie kp, ja bardzo chcialam , mialam milion stanikow do karmienia, myslalam ze kp to naturalna, instynktowna sprawa, juz przy pierwszym przystawieniu okazalo sie jak bardzo sie mylilam. Po dwóch tygodniach męki bo inaczej nazwac tego nie moge , gdy prawie wyladowalam u psychiatry, gdy nie potrafilam cieszyc sie z macierzyństwa i odrzucalam syna od siebie, moja siostra kupila mi mm, maz zalatwil bromka na zanik pokarmu a ja po dwoch dniach bylam zupelnie inna osoba.
    Nigdy nie osadze zadnej kobiety ktora nie karmila piersia. Czasami to nie jest nasz wybór a konieczność.

golonat, Lunaris, Emiilka lubią tę wiadomość

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh miałam nadzieję, że oszczędzi Ci stresu z tą beta :( mam nadzieję, że nie będzie kazał dalej badać. Trzymam mocno kciuki za kropka :*

Teraz walizkę pakuje już koło 23 tygodnia jak wszystko będzie ok. Wtedy to głównie dla mnie, maluszka dopakuje tak porządnie po 30tc. Ale mogę się pochwalić, spróbuje być mistrzem organizacji ;) zaraz zerknę co Hope wymieniła

Nawet sobie nie zdajecie sprawy jakie ja przykre komentarze czasem dostaje, jak ktoś pyta czy będę kp. Tym razem postanowiłam otwarcie mówić, że nie będę bo nie chce i już. Ja nie wiem co to w ogóle kogo obchodzi. Z córką było tak jak Meśka piszesz, ogromną presja i moje załamanie. Aż odpuściłam. Nigdy więcej

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 17:15

• Kingulla Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja miałam inną przygodę z karmieniem. W szpitalu zero pokarmu, karmiłam młodego butlą chociaż położne na siłę chciały udowodnić mi, że pokarm jest i tak cisnęły piersi, że omal nie zemdlałam. Jak wróciłam do domu i przyszła położna to powiedziała, że nie widzi u mnie szans na karmienie, cycye puste. Jak wróciła w 7dobie po porodzie to mogłam psikać mlekiem jak z pistoletu na śmigusa :P nie wierzyła. Ale u nas genetycznie. Babcia dostał pokarm dopiero kilka dób po porodzie, mama tak samo i ja też odziedziczyłam gen spóźnionego pokarmu :P a w szpitalu też musiałam się prosić, żeby dostać mleko więc nie dziwię Ci się Luna, że tak się pakujesz na porodówkę. Chyba wezmę z Ciebie przykład jeśli będę miała możliwość :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 17:17

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce to wszystko zabrać, bo urodziłam młoda na początku 36 tygodnia, wazyla 2800 a przez te głupie baby które nie dawały mi przez dwie doby mleka, spadła z wagi do 2400 i zaostrzyla się jej zoltaczka, musiała tydzień leżeć na lampie . Teraz nie chce dopuścić do tego, żeby ktoś decydował za mnie o moim dziecku. A podobno szpital ma pomagać, a nie szkodzić

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny siknelam jednak żeby zobaczyć kreskę nawet po ovitrelle a tam nic nie ma tzn pod latarka może widać cień cienia cienia
    Zastrzyk miałam w zeszły poniedziałek czyli dziś 8dpo. Czy to znaczy że z ciąży nici? Czy jeśli jednak się udało a zastrzyk już wyparował to okruszek może dopiero zacząć produkować hcg?

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 17:22

• Melevis Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika brzydko sobie pozwolę napisać, co było w mojej torbie, może się zanispirujesz :)

Dla mnie: ręcznik, 2 piżamy, miękki stanik do karmienia, wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe, majtki siateczkowe wielorazowe, klapki pod prysznic, szczotka do włosów, woda, laktator (przydał się w 3 dobie przy nawale, wersje mini: żel do higieny intymnej, żel pod prysznic, pasta, szczoteczka, maszynka do golenia

Dla dziecka: 2 pajace, 2 body, 2 półśpiochy, pampersy mała paczka, chusteczki nawilżane, mleko gotowe w płynie Enfamil + sterylne smoczki do tych butelek (nauczona doświadczeniem z poprzedniego porodu, gdzie po cc nie miałam w ogóle pokarmu i syn cały czas płakał z głodu a z neonatologii nie chciały dać mm - teraz akurat nie użyłam, ale wolałam mieć zwłaszcza, że w moim mieście stacjonarnie nie do dostania), kocyk, podkład do przewijania.

Z tym wszystkim zmiescilam się w jednej walizce, takiej podręcznej do samolotu :)

l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisalam i smoczek i nawilżany papier. To i tak jest tylko przykładowa lista i każdy sobie sam ją dostosuje :) tak jak napisałam w moim szpitalu taka podali a w każdym może być inna.

frezyjciada, Anna Stesia lubią tę wiadomość

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Hej dziewczyny siknelam jednak żeby zobaczyć kreskę nawet po ovitrelle a tam nic nie ma tzn pod latarka może widać cień cienia cienia
    Zastrzyk miałam w zeszły poniedziałek czyli dziś 8dpo. Czy to znaczy że z ciąży nici? Czy jeśli jednak się udało a zastrzyk już wyparował to okruszek może dopiero zacząć produkować hcg?
    Hcg od dziecka jeszcze może nie być :) mu wychodzi 9 dpo test ale nie rano tylko po 14 :D rano jest wizir :)

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Koteczka82 Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny witam się słonecznie.

Nika gratulacje!!! Trzymam dalej kciuki żeby wszystko było dobrze!!

Never bardzo mi przykro, bądź silna!!! Łódź to moje miasto oby lekarze z salve wam pomogli i zapraszam na kawę po wizycie ;-)

Mnie prawie przestały boleć piersi jutro mam ostatni dzień dupka i 27 dc myślicie że jest sens testować? Czy lepiej poczekać do czwartku? Mam pink test super czuły i żółty bobo.

Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017
    2.05.2020 Aniołek

Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • frezyjciada Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope! Kawał dobrej roboty zrobiłaś! Brawo! ;)

• Kingulla Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 17:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna a Ty pisałaś jak teściowa przyjęła wieści o wnuku/wnuczce? Nie czytałam za dużo przez święta to mogłam pominąć :)

Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

V 2019 IVF - 😭

III 2020 😭

Czekam na cud..

HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Sanka Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nie. Są wśród nas dziewczyny które nie chcą karmić piersią. Tu nie ma miejsca na laktoterror.

Daleko mi do laktoterrorystki (co za okropne określenie). Wyedytowałam swój poprzedni komentarz w którym nieprecyzyjnie sie wyraziłam. Wiadomo że każdy sam podejmuje tą decyzję jak karmi. Wiedza na temat kp jest w Polsce wciąz bardzo mała dlatego zachęcam do poczytania i przygotowania się na to jakie trudności mogą się pojawić na początku :)

16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Sylwia przykro mi :( Ciężkie to wszytko a M ma dobre wyniki że tylko KD a nie AZ ?

Mąż ma średnie wyniki, zrobimy jeszcze fragmentację DNA przed nową procedurą.. Bardzo bym chciała żeby Maleństwo miało jego geny, moje będzie spod serduszka, nie mam żadnych wątpliwości. Dlatego decyzja o KD.
    AZ to nasz plan C, ale mamy nadzieję, że nie będzie konieczny.
    Jesteśmy mega wdzięczni, że mamy taką możliwość. Mam nadzieję, że nasza popier**olona władza nie weźmie się za to, bo zabiorą ostatnią nadzieję na ciążę parom takim jak my :(

Dziękuję Dziewczyny za ciepłe słowa :*
    Wstaliśmy już i poprawiliśmy koronę. Mamy marzenie do zrealizowania, a samo się nie zrobi!! :) :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 18:09

Siwulec, summer86, Koteczka82, Czrna 81, Anna Stesia, Emiilka lubią tę wiadomość

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A niby jaką ? Moja gin już sama przy histero powiedziała że mam zapalenie a biopsja ją tylko potwierdzi.Widoczne zmiany parogenowe w strukturze endometrium były widoczne gołym okiem. 2 tyg to wieczność
    Żadna fajna nie jest: albo zapalenie endometrium (i to obstawiam) albo endometrium polipowate. Niestety ja teraz będę miała tylko biopsję aspiracyjną bez histeroskopii więc gin nie podejrzy jak endo wygląda... Dopiero na histero, a ta pewnie w czerwcu... Za dwa tygodnie biopsja i później koszmarne dwa tygodnie czekania na wynik...

Never loose Hope, strasznie mi przykro :( tulę! :***

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tulę... :(

08.05.2020 - II na teście 💕
    c55f9jcgwm6tmib4.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Luna a Ty pisałaś jak teściowa przyjęła wieści o wnuku/wnuczce? Nie czytałam za dużo przez święta to mogłam pominąć :)
    Kinguś nic nie pisałam, bo to przykry temat. Umiarkowany optymizm. Raczej nie było tematu. Emek pokazał zdjęcia, gratuluję i to w sumie wszystko :(

• CzeresniowaMama Autorytet

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po świętach i widzę dobre wieści, gratuluję zaserduszkowanym.

Never przyjdzie dla nas czas, przytulam Cię mocno.

Frelcia jak Ty się czujesz, podczytywałam, że na jedzenie Cię bierze :) :)

Ja od rana dzwonię po ginach, żeby ktoś mnie od przyszłego tygodnia przyjął na monitoring i dał ten pregnyl. Udało się kogoś tam znaleźć i idę za tydzień, mam nadzieję, że nie będzie robić problemów.

Córcia 05.11.2012! :) Naturals
    AMH 3.99
    Morfologia 2%
    Kwalifikacja.
    Długi protokół.
    WIERZYMY!
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 kwietnia 2018, 18:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Beta HCG 42.89 mlU/ml
    Boję się. Jest jeszcze niżej niż ostatnio - wtedy miałam 55 w 12dpo

FT4 19.78 pmol/l przy normie dla 1 trymestru do 19.6

TSH 1.68 mlU/l
    Spojrzałam na pierwszą stronę i SZOK!!!
    Nie spodziewałam się <3 <3 <3 Tak mocno Tobie Gratuluję, nosisz pod serduszkiem Grudniową Gwiazdkę :D <3

StaraczkaNika lubi tę wiadomość

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego