X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia okropnie mi przykro :-( Bardzo.

    Nika takim progiem to byś mogła się jeszcze z jedną ciężarną podzielić :-D jest super!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 15:26

    Rucola lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never Lose bardzo mi przykro :( ale trzymam kciuki za kolejne podejście, o którym piszesz.

    Nika prog marzenie :*

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never_lose_hope wrote:
    Hej Dziewczyny. Niestety nie udało nam się, beta <0,5 :( :(
    Ruszamy do in vitro z komórkami dawczyni, umówiłam nas już na wizytę do Salve w Łodzi. Dr Sobkiewicz - macie jakieś doświadczenia z nim?

    Bardzo mi przykro :(
    Ale najważniejsze to nie stracić nadziei.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika weź kopsnij chociaż z piątkę :P


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie, Sylwia, tak mi przykro.
    Ale masz plan i udźwigniesz to. Jesteś silna i wywalczysz dzidziusia czystym uporem.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia lipa na maxa. Przykro mi!

    Nika prog wywalony w kosmos! W ciąży biochemicznej na luteinie 2x 100 uhodowałam ledwie 30 ;)


    Liznęłam troche mutacje.Na wiecej mi dzieć nie pozwala.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor kazał powtórzyć betę w czwartek. Ehh. No trudno. I tak można sobie planować. Mam też zadzwonić na recepcję i poprosić o receptę na clexane. Ale to zrobię po pracy. Póki co i tak ciągnę na zachomikowanych zapasach, więc nie ma się co spieszyć.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Aaaaaaa tak w ogóle to zapomniałam ogłosić pierwszy dzień swojej ciąży :P

    Skoro Lunaris już nie ma dyżurów to jest jakiś inny szczególnie szczęśliwy dzień tygodnia odpowiedni na testowanie? Bo nie wiem, czy się jeszcze gdzieś wciskać na koniec miesiąca, czy od razu zająć sobie miejsce u Niki...
    Lunaris za 2 dni już będzie na L4. Obiecała że codziennie będzie się wysypiać, dzięki czemu każdy dzień będzie dobry na testowanie :)

    Malgonia, Lunaris lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia :(

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Nika weź kopsnij chociaż z piątkę :P
    Wiesz, że ja zawsze chętnie odstąpię, zwłasza ten 4-krotnie za wysoki w 1 fazie.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope super lista wyprawkowa! Dodała bym nawilżany papier toaletowy z dobrym składem(można poczytać ranking u sroki na blogu) dla mnie to było wybawienie po porodzie podczas pobytu w toalecie :/ aaaaa i wyrzucialabym butelkę, bo to idealny sposób na rozpitolenie sobie mlecznej drogi, początki są trudne i lepiej nie mieć nic w zanadrzu co by nie kusiło przestać prób w kp, chyba że ktoś od razu nie chce kp to wtedy przydadzą się i ze trzy różne, bo dzieci wybrene bywają :)
    Nika superancki prog! Teraz to już MUSI być dobrze!
    Sylwia :( przytulas!

    Sanka lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Lunaris za 2 dni już będzie na L4. Obiecała że codziennie będzie się wysypiać, dzięki czemu każdy dzień będzie dobry na testowanie :)

    No dobra, namówiłaś mnie :P to ja poproszę Karolinko byś mnie na 29 jeszcze raz zapisała :) Jak szaleć to szaleć

    To zobaczymy ile da mi wit C w tym cyklu (chyba, ze lekarz postanowi już od razu z lutką podziałać).

    aaaa i zanabyłam jeszcze wit b6 w większych dawkach. Któraś z Was się orientuję czy na proga się ją pałaszuje dopiero po owulacji, czy przed żeby komóreczka z ładnym ciałkiem żółtym urosła?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 15:46


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never_lose_hope tak bardzo mi przykro :( mam nadzieję że Twój plan się powiedzie i wkrótce beta wyjdzie Ci pozytywna :)

    Nika ale piękny progesteron! Tak bardzo się cieszę i trzymam mocno kciuki za Twojego maluszka :)
    Małgonia, piękny dzień na pierwszy dzień ciąży :)

    Malgonia, never_lose_hope lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Hope super lista wyprawkowa! Dodała bym nawilżany papier toaletowy z dobrym składem(można poczytać ranking u sroki na blogu) dla mnie to było wybawienie po porodzie podczas pobytu w toalecie :/ aaaaa i wyrzucialabym butelkę, bo to idealny sposób na rozpitolenie sobie mlecznej drogi, początki są trudne i lepiej nie mieć nic w zanadrzu co by nie kusiło przestać prób w kp, chyba że ktoś od razu nie chce kp to wtedy przydadzą się i ze trzy różne, bo dzieci wybrene bywają :)
    Nika superancki prog! Teraz to już MUSI być dobrze!
    Sylwia :( przytulas!
    O to to! Popieram za ten brak butelki! A zamiast tego dodałabym lekturę bloga Hafija ;)
    Edit:
    Tak jak Frezycyjada pisze, butelka w pierwszych dniach zycia moze bardzo skutecznie popsuć laktacje, jeśli komuś zależy na karmieniu piersią to lepiej jej ze sobą nie brać. W razie gdyby pojawił się problem to mąż może donieść. A jeśli ktoś chciałby się przygotować do kp to polecam lekture ww bloga, mozna się z niego dowiedzieć jakie problemy mogą pojawic sie na poczatku i jak im zaradzic oraz gdzie zzukac pomocy.
    Oczywiscie zupelnie inna sprawa gdy ktos od poczatku nie chce kp.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 17:52

    frezyjciada lubi tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never_lose_hope wrote:
    Hej Dziewczyny. Niestety nie udało nam się, beta <0,5 :( :(
    Ruszamy do in vitro z komórkami dawczyni, umówiłam nas już na wizytę do Salve w Łodzi. Dr Sobkiewicz - macie jakieś doświadczenia z nim?

    Sylwia, bardzo mi przykro :-( :-( Jesteś bardzo dzielna i mam nadzieję, że niedługo Twoje trudy zostaną Ci wynagrodzone! Przytulam do serducha!

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never_lose_hope przykro mi, tule :( mam nadzieję że plan się powiedzie i wkrótce beta wyjdzie Ci pozytywna :)

    Nika super progesteron! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia 2018, 15:48

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yosel jak się czujesz przed piątkiem?

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tak strasznie mi przykro :-( :-( :-( To tak cholernie niesprawiedliwe... Ale cieszy mnie że nie opuściła Cię wola walki! Może faktycznie komórka dawczyni będzie u Was strzałem w dziesiątkę. Ja nieustająco będę trzymać za Ciebie kciuki <3

    Czarna81
    22 cs.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Yosel jak się czujesz przed piątkiem?

    mam stresa na maksa! nawet nie chce myslec jak sie bede czula w piatek

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 kwietnia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never Lose Hope:( ściskam mocno! Doczekamy się.

‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ