X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Jesli wziąśc pod uwage srednia dlugosc cyklu (25 dni) bo to roznie z tym bywa to wlasnie w poniedzilaek wychodzi mi termin @

    czyli idealnie na testowanko :)) u mnie wg fazy lutealnej dziś najwcześniej powinna się @ pojawić. ale może coś się przesunęło. ja już chcę poniedziałek!

    Meśka lubi tę wiadomość

  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O! W zasadzie to jeszcze dziwny jest brak PMS, jestem bardzo spokojna. Nawet mój mąż mnie spytał co ja taka spokojna, bo zazwyczaj przed @ jestem bardzo nerwowa.

    Tinaa2015 lubi tę wiadomość

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinaa2015 wrote:
    kochane - jakie testy ciążowe polecacie? ja dziś robiłam z apteki DOZ czułość 10, ale wyczytałam że często może dawać fałszywie dodatni wynik...
    wiem, że już po niego nie sięgnę bo mam wątpliwości.

    Ja mam w domu kupiony BOBO Test o czułości 25 i chyba nie będę kupowała takiego o czułości 10?

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
  • malysmok84 Autorytet
    Postów: 367 371

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinaa2015,KateHawke - dzięki Dziewczyny..chyba faktycznie dotrwam jakoś do rana,ale aż się skupić nie mogę...

    Tinaa2015 - jak to fałszywie dodatni? Mi babeczka dzisiaj poleciła w aptece jakiś test dr.max czułość właśnie 10...

    Lilka <3
    f2w39jcge388wdve.png

    Endometrioza, Hiperinsulinemia, Hiperprolaktynemia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malysmok84 wrote:

    Tinaa2015 - jak to fałszywie dodatni? Mi babeczka dzisiaj poleciła w aptece jakiś test dr.max czułość właśnie 10...

    tzn że wyjdzie Ci blada druga kreska a ciąży nie będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka12 wrote:
    Ja mam w domu kupiony BOBO Test o czułości 25 i chyba nie będę kupowała takiego o czułości 10?

    właśnie słyszałam że wiele dziewczyn stosuje BOBO testy, quixxx, pink test lub pink eco.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    A ja właśnie wracam z labu i żyły od tych kłuć bolą. To sobie zrobiłam w 3dc
    LH
    FSH
    TSH
    ANTY-TPO
    ANTY-TG
    DHEA-SO4
    INHIBINA B
    SHBG
    P/C.Przeciw plemnikom
    Troche się naczekam na wyniki bo niektóre dziś a niektóre w przyszłym tygodniu.
    A co do kw. Foliowego to biore folic i femibion natal 1 może zrezygnuje z folica. Ale i tak zrobię badanie na mutacje jak w tym cyklu nir uda się. Gdzieś przyczyna musi być bo to u mnie trwa za długo.
    15.05 jestem umówiona na immunofenotyp.
    Lece z tym koksem czasu co raz mniej..

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Aneczka12 Ekspertka
    Postów: 162 78

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinaa2015 wrote:
    właśnie słyszałam że wiele dziewczyn stosuje BOBO testy, quixxx, pink test lub pink eco.

    Myślę, że dlatego, że są do kupienia w Rossmannie :D

    rok od odstawienia anty. durne PCOS.
    Glucophage XR 1000 mg + Ovarin + wit. D
    44c874a369cc7eb63c9f645f899d8bce.png
  • malysmok84 Autorytet
    Postów: 367 371

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinaa2015 wrote:
    tzn że wyjdzie Ci blada druga kreska a ciąży nie będzie.

    z tego co ja czytałam, podobno test może dać fałszywy dodatni wynik tylko w przypadku niektórych chorób albo stosowania leków hormonalnych...inaczej w organizmie nie ma tego hormonu wiec nawet najczulszy test by nic nie wykazał...

    Lilka <3
    f2w39jcge388wdve.png

    Endometrioza, Hiperinsulinemia, Hiperprolaktynemia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malysmok84 wrote:
    z tego co ja czytałam, podobno test może dać fałszywy dodatni wynik tylko w przypadku niektórych chorób albo stosowania leków hormonalnych...inaczej w organizmie nie ma tego hormonu wiec nawet najczulszy test by nic nie wykazał...

    owszem, zgodzę się. wynik fałszywie pozytywny możliwy jest również kiedy test robi się zbyt wcześnie po wystąpieniu owulacji, rzekomo wtedy w organizmie występuje coś podobnego do hcg i tym samym zaburza wynik.innym razem - kiedy odczytamy wynik po zbyt długim czasie wskazanym przez producenta. także historie mogą być różne :)

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A ja właśnie wracam z labu i żyły od tych kłuć bolą. To sobie zrobiłam w 3dc
    LH
    FSH
    TSH
    ANTY-TPO
    ANTY-TG
    DHEA-SO4
    INHIBINA B
    SHBG
    P/C.Przeciw plemnikom
    Troche się naczekam na wyniki bo niektóre dziś a niektóre w przyszłym tygodniu.
    A co do kw. Foliowego to biore folic i femibion natal 1 może zrezygnuje z folica. Ale i tak zrobię badanie na mutacje jak w tym cyklu nir uda się. Gdzieś przyczyna musi być bo to u mnie trwa za długo.
    15.05 jestem umówiona na immunofenotyp.
    Lece z tym koksem czasu co raz mniej..

    Muszę sobie te badania zapisać... ten P/C jest z krwi pobierany?

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malysmok - nie zgodzę sie, że test może dać fałszywie dodatni wynik tylko w przypadku jakichś chorób powodujących wydzielanie hcg, zawsze sikam na dwa testy różnych firm i raz właśnie test DOZ pokazał mi w regulaminowym czasie leeeedwo widoczny cień, na drugim innej firmy nic, raz Facelle płytkowy pokazał cień widoczny nawet na zdjęciu, test innej formy znowu nic. Oczywiście ciąż nie było, badania z krwi na hcg tego samego dnia negatywne.

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Muszę sobie te badania zapisać... ten P/C jest z krwi pobierany?
    Tak

    KateHawke lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • malysmok84 Autorytet
    Postów: 367 371

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinaa2015 wrote:
    owszem, zgodzę się. wynik fałszywie pozytywny możliwy jest również kiedy test robi się zbyt wcześnie po wystąpieniu owulacji, rzekomo wtedy w organizmie występuje coś podobnego do hcg i tym samym zaburza wynik.innym razem - kiedy odczytamy wynik po zbyt długim czasie wskazanym przez producenta. także historie mogą być różne :)
    Kurcze, to mi dałaś teraz do myslenia...chyba po prostu jak wyjdzie pozytywny to powtórzyć nastepnego dnia i potem na krew dla pewności...bo takie agentki jak ja z poplątanymi hormonami to mogą mieć wszystko mozliwe...;)

    Lilka <3
    f2w39jcge388wdve.png

    Endometrioza, Hiperinsulinemia, Hiperprolaktynemia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malysmok84 wrote:
    Kurcze, to mi dałaś teraz do myslenia...chyba po prostu jak wyjdzie pozytywny to powtórzyć nastepnego dnia i potem na krew dla pewności...bo takie agentki jak ja z poplątanymi hormonami to mogą mieć wszystko mozliwe...;)

    kochana, ja też jestem poplątana :)) generalnie póki nie ma wyraźniejszej kreski to bym się jakoś mocno nie ekscytowała. ja robiłam jeden test dziś, kolejny jeśli @ nie przyjdzie, robię w poniedziałek. właśnie ponoć najlepiej tak jak pisze koleżanka wyżej - robić testy dwóch różnych firm.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jeszcze jak się bierze leki, pewnie też mają wpływ. ja jestem 11 dzień po zastrzyku z hcg więc też się nie napalam. chociaż... w podanym czasie odczytu nie było kreski, więc teoretycznie nie mam już w sobie pozostałości zastrzyku. kreska wylazła po około 1h, ale powyżej 5 minut juz się nie powinno odczytywać.

  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tinaa2015 wrote:
    a jeszcze jak się bierze leki, pewnie też mają wpływ. ja jestem 11 dzień po zastrzyku z hcg więc też się nie napalam. chociaż... w podanym czasie odczytu nie było kreski, więc teoretycznie nie mam już w sobie pozostałości zastrzyku. kreska wylazła po około 1h, ale powyżej 5 minut juz się nie powinno odczytywać.

    Suri też miała zastrzyk i po zrobieniu testu był już cień i oczywiście ciąża :) także Twój test to już tylko formalność :*

    KateHawke lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Suri też miała zastrzyk i po zrobieniu testu był już cień i oczywiście ciąża :) także Twój test to już tylko formalność :*


    wyszło mi coś podobnego: http://images43.fotosik.pl/260/188ca64bfc6d7f34med.jpg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    naprawdę mocno trzeba było się przyjrzeć żeby dostrzec. więc to moze być odbarwienie po prostu. tym bardziej że odczytałam po godzinie od zrobienia.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Suri też miała zastrzyk i po zrobieniu testu był już cień i oczywiście ciąża :) także Twój test to już tylko formalność :*
    Pamiętam ten cień cienia który ciemniał z dnia na dzień !!!! Też tak bym chciała ♡

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ