X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 lipca 2019, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Hej. Gratuluje nowych kresek.
    Przyszedl moj posiew moczu. W koncu. Z tyg opoznieniem. Niestety mam dalej ta bakterie morganella morgani. Malo tego,wyszla mi jeszxzw jedna bakteria klebsiella pneumoniae, ktora moze swiadczyc o ostrym zapaleniu pecherza lub zapaleniu miedniczek nerkowych. Jestem zakamana. Jedna i druga grozi porodem przedwczesnym. Czekam jeszcze na wynik posiewu z diagnostyki, bo w miedzy czasie zrobilam, bo balam sie,ze nie doczekam sie posiewu z alabu. Mam cicha nadzueje,ze w alabie nastapil jakis blad. Bo wysylaja ta probke odw mnie do wawy. W naszym szpitalnym labo nie robia posiewow. Pojechalam do innej miejscowosci, do diagnistyki,gdzie labo maja na miejscu i robia wszystko. Wiec probka trafila szybciej na badanie. Do wtorku musze czekac. Wszystko wytrzymam,tylko zeby moje dziecko urodzilo sue zdrowe. Bo niestety ta 2 bakteria moze zle wplywac na plod . W piatek wizyta.
    Przepraszam,ze sie nie odzywam. Podczytuje Was,ale nie umiem puki co, o niczym innym myslec.

    Szczęśliwa, mam nadzieję, że wizyta Cię uspokoi i uda się ustalić plan destrukcji tego dziada!

    Szczesliwa_mamusia lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 29 lipca 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moyeu wrote:
    Sylwian pięknie! Trzymam kciuki za piękny przyrost! ✊

    Ja odebrałam wyniki z czwartku, jestem pozytywnie zaskoczona moją tarczycą, cukrem i insuliną!
    TSH 0.678 (SZOOOOK!😱 najniższy wynik ever!)
    Ft4 0,97 (endo dążyła do 1, więc też pięknie)
    Glukoza 93
    Insulina 12.1 co daje Homa ir 2,7, ostatnio miałam 4,75 😀 dieta działa ewidentnie!
    Niestety pt w dolnej granicy, a aptt bez zmian od 2017 - poniżej normy.
    Progesteron 11.4 w 5dpo, badanie było w czwartek rano a w piątek miałam to dziwne plamienie, wzrost temperatury plus owulacyjny prog wskazują że chyba mogę wykluczyć że to był okres. Mam skąpe miesiączki więc nie do końca było to dla mnie jasne.
    W związku z tym że TSH tak mi spadło, nie wiem czy nadal brać tę samą dawkę, tj. 75. Endo mam dopiero pod koniec września ale niedługo idę do ginki to może coś mi doradzi. Z jednej strony nie chce kombinować z dawkami a z drugiej nie chciałabym za bardzo sobie obniżyć. Ech... za wysoko źle, jak już się uda zbić to stres że za nisko... 😂

    Nienawidzę nakręcania i wierz mi, nie chcę tego robić - ale gdy zobaczyłam II kreski to z tydzień wcześniej odebrałam wynik m.in. TSH i był najlepszy w mojej historii. Nigdy nie spadło poniżej 2, a miałam 1,45. mówisz, że temperatura wzrosła? O rany jak strasznie mocno Ci kibicuję.

    Ja jutro mam wizytę w ramach tego programu, obawiam się, że moja torbiel ma się znakomicie :/ Jutro odbiorę też wyniki wszystkich hormonów z 2 dc, plus właśnie TSH i nawet AMH znowu, bo też robią w tym programie. Ale wiecie co? Zupełnie mi to fruwa. Wyniki są już pewnie od tygodnia, a mnie się zupełnie nie chciało po nie iść. Może moja psychika się stabilizuje, a może to ten wkurw na architekta i wszystko co związane z wykończeniem mieszkania ;)

    syllwia91, Magduullina, nowa na dzielni, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 29 lipca 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona, ciesze sie ze stabilizacji Twojego wkurwa 👌 Tez mialam taki moment. Po prostu trzeba przeniesc go na cos innego (albo kogos) i starania staja sie mniej wku*wiajace.
    Mnie czeka bój wykończeniowy od pazdziernika... Juz sie boje.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny. Mam nadzieje,ze bedzie dobrze. Wiem tyle,ze ta morganella sie namnaza. Bo bylo 10^4 ,teraz jest powyzej 10^5. Mam tez nadzieje,ze w diagnostyce nie wyhoduja jeszcze czegos. Bo serio,zaczne sie podmywac domestosem.

    Sylwian- trzymam kciuki. W marcu zaszlysmy razen w ciaze. Wtedy sie nie udalo. Teraz zacikam bardzo mocno kciukk,zeby bylo dobrze. Musi sie udac.

    Nowa- nie mialam okazji pogratulowac. Bardzo sie ciesze,ze kolejnej kobiecie udalo sie zajsc w ciaze. Niech sie kropek dobrze zadomowi na te 8mcy :-)

    Nikodemka- fajnie,ze zobaczylaa juz "malenstwo" na usg. To przyjemny widok. Teraz nie bedziesz sie mogła doczekac kolejnego i kolejnego :-)

    Mila- ciesnienia nie lekcewaz. Jak bedzie roslo,to lepiej jechac na ip. Szczegolnie teraz jak są upały.

    Malgonia- fajnie tak ciuszki przebierac. Pamietam,ze przed 1 porodem,to moglam ciagle je ogladac i dotykac. Teraz przeraza mnie segregowanie. Kupilam tez kilka nowych rzeczy dla mojego drugiego synka (mimo 3kartonow po 1, z samymi 56/62, ale niech i on ma cos nowego),ale przegladanie tych "starych" mnie meczy :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2019, 22:22

    Malgonia, nowa na dzielni, Magduullina, Mila1996, 5ylwian, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 29 lipca 2019, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, dawno niestety, powinnam te badania zrobić w czerwcu, ale zaczęłam dietę i chciałam do niej pójść z ładnymi wynikami po dietowymi, żeby to miało sens to chciałam być z 2-3 tyg na tej diecie ale cały czas coś i koniec końców zrobiłam po 5 tygodniach diety i jak widać z prawie 2 m-cznym poślizgiem a teraz endo ma wakacje... jakoś za dwa tyg mam wizytę u ginki z medicoveru więc może ona mi coś podpowie. Narazie taki jest plan.

    Szonka ❤ uwielbiam takie historie. Nie martw się o mnie, ja już chyba bardziej nakręcona być nie mogę 😂 jakoś sobie poradzę jak @ przyjdzie. 19 razy sobie radziłam to i 20 ogarnę 😉 brzuch boli mnie tak dziwnie, jakbym miała zakwasy a macica była spuchnięta, czasem coś zakuje, uszczypnie, czasem zakłuje jajnik. Cycki bolą po bokach, jestem ciągle gorąca jak piecyk... Bejbe, ja jestem nakręcona jak pozytywka😂🙈 jutro powinna być moja paczka z nordami, będzie testowanko 🙈😱

    szona, Magduullina, Ania_85_, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:32

    moyeu, szona, Ania_85_, MonikA_89!, Malgonia, agge, Kittinka83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa-mamusia ogromnie Cię przepraszam, bo wiem że sprawa nie jest błaha ale parsknęłam śmiechem ze względu na to podmywanie domestosem

    Szczesliwa_mamusia, Magduullina, Ania_85_, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arash kochana w tym cyklu od dawna wzielam sprawy w swoje rece :) tym razem ja dowodze :) zdrowie w dzien zaraz siw wykompie i pojde wykorzystac meza nooo coo... Dopiero wrocilam... Hmm... Ale i tak leczyc sie zaczne bo dziewczyny powiem wam ze gdybym tak zaszla a mialabym miec takie odloty chorobowe majac zbuntowane male malpki w domu to chyba bym umarla ... :) noo ale wiecie ze to wy tak poprawilyscie moj humor?? :* : * :*
    Dzis oczywiscie z m sie pozarlam , nie bede z nim specjalnie gadac ... Tez ma takie humory ostatnio normalnie jak nie powiem co... :/ no ale co mi tam sprawdze co to mi wyjdzie z tego.....
    Moyeu ciesze sie ze wyniki sa dobre ;)
    Trzymam kciuki!
    Szonka dobrze ze u Ciebie lepiej :) :* kiedys musi wyjsc slonko po burzy :*
    Bardzo ciekawie i pozytywnie sie tutaj zrobilo :*
    Od powrotu Sylwi fala nam nadwszla pieknych wiadomosci!!! :*
    Dziekuje Wam za dobre slowa :*
    Przepraszam ze nie odniose sie do wszystkich kochane ale normalnie nie nadazam zapamietac co komu chcialabym napisac :*
    Ps . co do moich wypowiedzi , jestem wybuchowa , czasem cos do czegos + cos z czyms potrafia tak zawalic w mojej glowie ze wybucham ... Na raz nastepny gdybym wam tu piskala ze cos to skopciw mi pupe! :* no nic uciekam pod prysznic jutro ciezki dzien bedzie ... Tak nie lubie chodzic po lekarzwch....wrrr... Dobranoc kochane dychnijcie po tym goracym dniu :*

    syllwia91, moyeu, Ania_85_, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2019, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Szczesliwa-mamusia ogromnie Cię przepraszam, bo wiem że sprawa nie jest błaha ale parsknęłam śmiechem ze względu na to podmywanie domestosem
    Nie ma za co. Serio, ja jestem przerazona,ze takie g lapie. Juz mam na tym punkcie swira. W 1 ciazy tylko raz mialam bakterie. Pod sam koniec. A teraz,od samego poczatku jade na jakims antybiotyku.

  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 30 lipca 2019, 01:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelika, tak ja bralam estrofem przed transferem na lepsze endometrium..ale efekty nie byly w moim przypadku jakies szalowe...

    Nowa super przyrost! zycze spokojnej ciazy :*

    5ylwian, zadnej cb nie masz! wszystko bedzie dobrze tym razem :*

    U mnie zaczal sie oficjalnie 20tc.. :) leci ten czas jak szalony!!

    Niercierpliwa v2.0, MonikA_89!, Malgonia, Ochmanka, 5ylwian, Ania_85_, moni05, Angelika1313 lubią tę wiadomość

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 30 lipca 2019, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwian po cichu gratuluję, trzymam mocno kciuki za przyrost. ✊✊✊✊ na prawdę jestem z Ciebie mega dumna kochana 😘

    Moja bratowa tez wczoraj segregowane ciuszki żeby dac kuzynce swojej. Troszkę mnie serduszko uklulo, ale mam nadzieję , że w końcu ruszymy z przygitowaniami do transferu.

    Ja wczoraj pojechałam do mojej gin, ale nie przyjmowała w przychodni, napisałam sms i się okazało, ze ma dyżur w szpitalu więc mnie przyjęła. Byłam w 2dc jajniki czyste i po torbielach ani śladu. Wtedy co czułam ból to musiały być te torbiele.

    Malgonia, 5ylwian, moni05 lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Olga_89 Autorytet
    Postów: 1152 2430

    Wysłany: 30 lipca 2019, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia mam nadzieje,ze stymulacja, transfer przejda bezproblemowo i sprawnie :) mi zajelo wszystko raptem 2 mies, licze ze u Ciebie tez bedzie wszystko pozytywnie! :)
    w razie jakichkolwiek pytan smialo pisz:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2019, 06:01

    8p3oskjozzzi1rdx.png
    Udzial w badaniach lkinicznych, Kriobank Bialystok-IVF
    AMH 8.62
    lekko Policystyczne jajniki
    07.03. 19 transfer 5 dniowego kropka 4AA
    mamy jeszcze:❄️❄️❄️
    15.03.19 8dpt beta 0
    Crio 05.04.19 4AA
    9dpt--> beta 178 😍 prog 15.53... 11dpt--> beta 389 😊 18dpt-->beta 8630 😄
    05.05--> serce wali jak dzwon :) <3 mamy 11mm :)
    07.07.19--> znamy plec :) chlopczyk! Gabrys <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2019, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_mamusia trzymam kciuki żebyś szybko się pozbyła dziada i żeby już nic się nie czepiało i żebyś mogła się cieszyć ciążą ba spokojnie do samego końca ✊❤

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 30 lipca 2019, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    Elfia mam nadzieje,ze stymulacja, transfer przejda bezproblemowo i sprawnie :) mi zajelo wszystko raptem 2 mies, licze ze u Ciebie tez bedzie wszystko pozytywnie! :)
    w razie jakichkolwiek pytan smialo pisz:)
    Kochana dziękuję za chęć niesienia pomocy, ale my podchodzimy do criotransferu adoptowanego zarodka. Z moim amh na poziomie 0,036 może uzyskalibysmy 1 komórkę. Aczkolwiek korci mnie żeby amh powtórzyć czy suplementy dhea i q10 chociaż troszkę podniosły moje amh

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie czysto techniczne pytanie mam :) ile czasu po odstawieniu duphastonu branego od 16 dc do 25 powinien przyjść okres? Dwa dni czy więcej? Bo nie chcę bez sensu marnować testu. Inna rzecz, że jak zawsze cycki bolały tak nie bolą, w ogóle jakoś najmniej bolesny pms w moim życiu i martwię się, że jak małpiszon przyjdzie to mi z nawiązką "wynagrodzi" 😂

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 30 lipca 2019, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia trzymam kciuki zeby Wasze ⛄urosly szybko w Twoim brzuszku.

    Olga juz niedlugo bedziemy na wylocie ;)

    Magdulinka wracaj do zdrowia. Pierwsza rzecza ktora zrobilam po poronieniu to poszlam zrobic porzadek z zebami, jak zajdziesz to moga Ci jeszcze bardziej dokuczac.

    Magduullina lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 30 lipca 2019, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:43

    Madziandzia lubi tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 30 lipca 2019, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Takie czysto techniczne pytanie mam :) ile czasu po odstawieniu duphastonu branego od 16 dc do 25 powinien przyjść okres? Dwa dni czy więcej? Bo nie chcę bez sensu marnować testu. Inna rzecz, że jak zawsze cycki bolały tak nie bolą, w ogóle jakoś najmniej bolesny pms w moim życiu i martwię się, że jak małpiszon przyjdzie to mi z nawiązką "wynagrodzi" 😂
    U mnie zawsze na 4 dzień od odsrawienia przychodzi

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekam :)
    I już humor nie dopisuje bo zauważyłam trzy wielkie rozstępy na moich wypierdach, które udają cycki... no co to jest? One nawet nie są duże i na bank nagle nie urosły, schudnąć też nie schudłam więc co to ma znaczyć?

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 30 lipca 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia ja bym chyba zrobiła to amh jeszcze raz. Mam taką naturę że lubię na bieżąco wiedzieć na czym stoję

    szona, Arashe lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ