X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 31 lipca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa Mamusia dobrze ze krzywa cukrowa ok. Ja jutro robię

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga, Irvine cudowne chłopaki ❤️

    Irvine90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agge wrote:
    Szczesliwa Mamusia dobrze ze krzywa cukrowa ok. Ja jutro robię
    Powodzenia :-)

    agge lubi tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka cudowne wieści! Kamień z serca😀

    Irvine te nóżki są boskie🤩
    Olga to już kawał mężczyzny!

    Szczęśliwa ja to bym narobila rabanu w tym pierd...niku! Jestem uczulona na fuszerę i niekompetencję 😡

    Kciuki za dzisiejsze badania i wizyty!✊

    A ja chyba będę musiała zmienić plany urlopowe. Szukały domu na cito no to już mają...😆🤷‍♀️

    1b66af6116cb.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 sierpnia 2019, 07:10

    5ylwian, MonikA_89!, agge, Melissa93, Mila1996, Szczesliwa_mamusia, Irvine90, Nikodemka, Gosiek1993, Gosiek1993, moyeu, Niercierpliwa v2.0, Angelika1313, Arashe, Magduullina, Ania_85_, szona, Madziandzia, moni05, nuśka91, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka są cuuuudne. Uwielbiam kociaki. Szkoda, ze w naszym malzenstwie tylko ja :/

    Magduullina, Ochmanka, Kittinka83 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanko - co za slodziaki! Tydzien temu zagninal moj ukochany kot... Nie moge sie z tym pogodzic :(
    Wygladal jak ten Twoj bialy z szara glowka.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, Lucek? :( :(

    Ochmanka - cuda 😍😍😍

    Malgonia, u nas też tylko ja kochałam koty. Skończyło się tym, że mamy dwa i eMek je uwielbia, nosi na rękach i całuje 😂

    Malgonia, agge, Magduullina, Ania_85_, Madziandzia, Ochmanka, moni05, Gosiek1993 lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irvine90 - tak, tym razem przepadl na dobre, jestesmy pewni, ze juz nie wroci... Ostatnie poranki przeplakiwalam. Wiem, ze to „tylko” kot, ale strasznie za nim tesknie. Tym bardziej, ze nie wiem co sie z nim stalo :(

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka wrote:
    Nikodemka cudowne wieści! Kamień z serca😀

    Irvine te nóżki są boskie🤩
    Olga to już kawał mężczyzny!

    Szczęśliwa ja to bym narobila rabanu w tym pierd...niku! Jestem uczulona na fuszerę i niekompetencję 😡

    Kciuki za dzisiejsze badania i wizyty!✊

    A ja chyba będę musiała zmienić plany urlopowe. Szukały domu na cito no to już mają...😆🤷‍♀️

    1b66af6116cb.jpg
    Jakie slodziaki 😍 chociaz z trojka to pewnie mnostwo roboty hehe

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie czekam na rozpoczecie pierwszego dnia nowej pracy. Po 3 miesiacach i w obecnym stanie to tak mi sie chce,ze... :( ale 19.08 mam urlop 10dni wiec o ile Kropka ze mna zostanie to musze wytrzymac do 16.08 i potem juz wolne. Jutro pojde zbadac bete i oby szybowala.

    Magduullina, szona, moni05, Ochmanka, Malgonia, moyeu, MonikA_89! lubią tę wiadomość

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:44

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamusia cukier na czczo to już masz graniczny, może masz za duża przerwę od kolacji do badania

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Irvine90 Autorytet
    Postów: 555 1854

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka, wiem, że to nie żaden "tylko" kot. Kochasz to stworzenie przepotwornie i w pełni Cię rozumiem i przytulam :( choć nadal mam nadzieję, że może tylko poszedł na wycieczkę...

    5ylwian, mocne kciuki za pierwszy dzień. Oczywiście, że Kropka z Tobą zostanie. Oby do 19 szybciutko zleciało :)

    Nikodemka, szona, 5ylwian, Ochmanka lubią tę wiadomość

    01.2019 - poronienie zatrzymane (10tc) Aniołek

    age.png

    Antoś 25.12.2019 <3 3740 g, 56 cm

    age.png

    Alicja 07.04.2023 <3 3600 g, 57 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż tak samo 😊 rzekomo nie lubił kotów a efekt jest taki, że mamy kotkę już od 3 lat i to jest jego oczko w głowie, całuje ją i nosi na rękach. Ale miłość jest odwzajemniona, bo ona też częściej wybiera jego niż mnie :D

    Irvine90, moyeu, agge, Kittinka83 lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koty uwielbiam, mój M się ich boi 😂 Ale uwielbia psy, wszelkie. W sumie mamy usposobienia podobne do tych zwierząt - ja kot, muszę mieć swój bufor bezpieczeństwa i granice prywatności, nie mam potrzeby okazywać ciagle uczuć ;p a mój mąż cieszy się ze wszystkiego, przytula, ma zazwyczaj dobry humor, jest bardzo otwarty, trochę naiwny. Nie wiem jak my się w sumie dogadujemy 😅

    Nikodemko, a ja myślę, że Lucek wroci ✊

    Dotarł do mnie wynik tsh. W cyklu ciążowym - gdy już młody był zagniezdzony, tsh wyszło mi 1,45. Najpiękniejsze ever. Zawsze miałam 2,0-2,2. A teraz mam 2,59 :/ Czy te piec sekund ciazy mogło na to wpłynąć? Mam jeszcze tsh zrobione z początku lipca - w ramach tego programu. Ale nie mam jeszcze wyników ;)

    Generalnie to nic z tym robić póki co nie będę. Jeden z bialistockich gin-endo z Artemidy stwierdził, ze tsh zmienia się w ciągu dnia, jeśli jest mniejsze niż 3 trzeba to olac. Zobaczę co mi powie gin z tego programu. Dziś temperatura już podskoczyła, więc możliwe, że już po owulacji. Jeśli potwierdzi to śluz, to odliczam 7 dni i wio na krew.

    Niestety jest we mnie przeświadczenie, ze robię te badania, postępuje zgodnie z jakimś tam planem, ale i tak póki co nic z tego nie będzie. Nie wiem z czego to wynika.

    A z wynikami krwi - z tym panelem krzepliwości - iść do hematologa? Ginekologa? Kogo? :/ ponawiam pytanie - czy może ktoś stad wie, czy te parametry krzepnięcia są Ok?

    Pięknego dnia i nieustająco trzymam za Was kciuki moje Siostry Z Całej Polski ;*

    moni05, Ochmanka, Magduullina, Angelika1313, Ania_85_, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arashe wrote:
    Mamusia cukier na czczo to już masz graniczny, może masz za duża przerwę od kolacji do badania
    Zobacze co mi powie jutro lekarz na wizycie. Fakt,kolacje jadlam o 18.30. A krew mialam pobierana 7.50. Ale,czy az tak to by wplynelo.zazwyczaj tak jadlam i wychodzilo ok. Na szczescie jutro wizyta. W ostatecznosci powtorze ten tes za 2tyg

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko wiem co czujesz☹ moja poprzednia kotka zginęła w marcu. Była przesłodka, jak szliśmy na spacer z psem to szła za nami. Jak miała dosyć to się darła i trzeba było ją nieść😆 często usypiala mi na rękach. No i była śliczna. Podobna do tego puchatego kota Irvine tylko że jaśniutko ruda. Oczywiście też znajda. Ktoś nam ją podrzucił. Tydzień czasu wystawiałam jedzenie że może wróci. Nie mówię już o tym jak dwie noce nie spałam kiedy mój psiak postanowił pomieszkać u fryzjerki w sąsiedniej wsi...
    Ale znam i dobrą historię. Na szkółce moja szefowa miała czarną kotkę, standardowo znajda😝. Zginęła przed sylwestrem. Bożenka obszukała cały las wkoło szkółki, rozkopywała lisom nory że może ją upolowały i nic. Kot się zapadł pod ziemię. Franca wredna wróciła w maju... i wysterylizowana była. Także zwierzaki różne numery odstawiają. Jeszcze jest nadzieja 😚

    5ylwian moje koty mieszkają na zewnątrz. M. ma uczulenie na kocią sierść więc i tak nie byłoby opcji. Szczerze mówiąc czy jeden czy trzy to ja nie widzę różnicy. Tak czy siak nie można sobie pojechać na tydzień z domu nie zapewniając zwierzęciu bytu. A młode zwierzaki dużo lepiej się chowają w towarzystwie niż jak się weźmie jedno małe szczenię czy kocię. Im jest poprostu smutno.

    Btw. Mój też kotów za nic w świecie dopóki w październiku nie zastał dwóch małych rudych kociaków pod bramą jak wrócił z pracy. No i po chłopie😋

    5ylwian powodzenia w pracy!

    moni05, Ania_85_, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ochmanka- sliczne kociaki. Szacu za cala 3.
    Ja mialam 2. Jeden niestety (kocur) poszedl i nie wrocil. Kocica jakos sie trzyma. Straszna z niej zolza,ale fajna jest. Oba przybledy. Mam tez 2 psy. Tez wyrzutki. Jeden sam przyszedl do nas i nie chcial odejsc. A drugiego sama zgarnelam z ulicy,bo wygladal jak 7nieszczesc. Biegal wzduz za samochodami. Dopiero po tyg udalo mi sie go zlapac i przekonac do siebie.

    Ochmanka, Malgonia lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, gdy zaginął kot mojej kolezanki, gdy nie pomogły inne metody, rozkleiła ogłoszenia, ze szuka kota bo JEST BARDZO CHORY i wymaga pilnego leczenia. Była to ściema, a kota prawdopodobnie zagarnął ktoś z osiedla. Dopiero po wiadomosci, ze kot jest tak bardzo chory - nagle w sekundę się znalazł. Podejrzewamy, ze ktoś go wtedy wypuścił. Może tak spróbuj?

    Nikodemka lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 1 sierpnia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko trzymam ociuki za Lucka. Juz raz wrocil i oby tym razem tez tak bylo :)

    Magduullina lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
‹‹ 145 146 147 148 149
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ