X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 4 lipca 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, mocno Cię przytulam i strasznie mocno Ci kibicuję. Wiadomość o Twojej ciazy ucieszy mnie jak o własnej. Wierze w Was bardzo!

    Ochmanka, Kittinka83, okularnica91 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro sadny dzien heh zastanawiam sie tylko czy zrobic przed praca o 4 czy jak wroce.... Hmmm nasiusiam do pojemnika a zrobie jak wroce okolo 8 , dzis bylam tu i tam i tyle bociusiow widzialam ze ohh :) heh ale pewnie jak zwykle sie rozczaruje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do odbierania mezom tych przyjemnosci ja mojemu zrobilam inaczej tez lubie naprawiac , skrecac itd ale np ja mojemu powiedzialam ze jak mi np posprzata umyje gary, odkurzy i umyje podlogi raz za czas kiedy np zostaje z dziecmi a ja jade do pracy to bedzie jeszcze bardziej meski w moich oczach czasem robi ;) ale wtedy mam wrazenie ze az tak dumny jakbym mu miala tydzien dziekowac haha :D serio... Facetow nie da sie pojac ,jak i nas kobiet w sumie ale ostatnio trafilam wlasnie na fajny artykul, watek o kobietach / matkach a facetach , od nas wymagaja wszystkiego wszyscy i zawsze to my mamy najwieksze wciery za to lub za cos czego nie zrobilysmy ja mojemu i mojej TESCIOWEJ USWIADOMILAM W INNY SPOSOB MOJE MYSLENIE NO OK SKORO TAK TO kobieta ma byc piekna i sexy zawsze nie?? No to bede chodzic do spa, psikac sie perfumami ,chodzic na paznokcie by wygladac jak milion dolarow a chlop ma utrzymac rodzine i placic za nianie i sprzataczke bo ja bede zbyt zajeta by sie zajac dziecmi czy isc do pracy bo pazurki polamie? Wtedy zrozumieli tzn moj maz bo tesciowa to nigdy nie zrozumie tez robie wszystko co w mojej mocy by bylo lepiej , wiem ze on to wie ale teksty mojej tesc ktora na 5 rano do pracy jedzie wraca o 20 i nic nie robi w domu doslownie, ( jej mama zyje i rowniez mieszka z nia to gotuje i sprzata, robi zakupy) one obie mnie doprowadzaja do szalu no ale coooz zrobic czasem trzeba ugryz jezyk by tylko syczec :D ich juz nie zmienie ani nie przetlumacze wiec po co sie wkurzac...heh ja poprostu jak nie mam ochoty i sily robie potrzebne rzeczy dla dzieci i siebie i tyle a maz pracuje te 10 h przyjdzie zmeczony wierze ale nic juz nie musi robic obiad gotowy w miare ogaeniete mieszkanie z dnia na dzien, dzieci umyte ,pojedzone do spania a ja jeszcze jade i pracuje ... Czy rano czy wieczorem jade tak jak jutro o 5 musze jechac bo dzis m mial sobie wybryk sie przejechac tu tam ok czasem sama sobie sie dziwie ze nadal mam marzenie o 3 dziecku i chce robic wszystko dla nich... Serio .. Wybaczcie mi moje pitolenie ale sie rozpisalam jakos musialam to z siebie wywalic... Wiem ze Wy niektore kochane staracie sie o 1 malenstwo i smutno mi ze Was tak zawalam takimi moimi ale wiedzcie ze baba to baba zawsze znajdzie w sobie te moc by pomimo klod skacze przez nie do celu!

    MonikA_89!, Tele...79, szona, okularnica91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialabym jeszcze Was zapytac zrobic jutro amil czy pink test? Takie pani w aptrce mi dala ? Jutro 41 dc kurde ale moj cykl zwariowal z braku chlopa .. I tak okolo 8 zrobie jak wroce :) zobaczymy co w trawie piszczy ... Ale jak teraz zrobia mnie w konia te testy lub @ z rana zrobi akuku to bardzo sie zdenerwuje... Zwlaszcza ze od wczoraj czuje sie fatalnie jakby od nowa jakies chorubsko mnie przytulilo, zimno mi jak cholercia ,dreszcze, nawet mnie mdlilo?! Ale spokojnie musze wytrwac! Uciekam spac zaraz bo znow bede jutro jak ta tlusta mucha z opozniona reakcja
    ....

    szona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullinka, jutro testujemy razem! Znowu! :) Wez sie postaraj, bo u mnie pewnie bedzie biel :)

    Szoneczko, ja wierze, ze nawet jesli jestes w ciazy, to ureagowno Was nie ruszy!

    Dobrze, ze jutro piatunio :) To bedzie fajny dzien, niezaleznie od wyniku testu - tak, w koncu doszlam do tego etapu. Buziaki, milej nocy :*

    Alis, cyce to cyce, moze po prostu silniej grawitacja zadzialala :* :) Nie sugerujmy sie nimi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2019, 23:34

    Kittinka83, Magduullina, MonikA_89!, szona, Tele...79, okularnica91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 00:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko i Magdullino melduję się rano pod kiblem u Was z zacisniętymi kciukami :* !!!!!!!!!!!
    Bardzo chcę !! Waszych II kresek!!! i mają być <3 !!!!!!!!!!!!!

    moni05, Magduullina, Sasanka55, Ania_85_, MonikA_89!, szona lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullinka, kciuki :)


    Na moim Nordziku biel. Odstawiam dzis dupka - troche sie boje ze wzgledu na pozne zagniezdzenia w poprzednich ciazach, ale juz za pozno na cien, nawet u mnie. Milego dnia, Dziewczyny :) :* W koncu piatunio <3

    Magduullina, Kittinka83 lubią tę wiadomość

  • Ochmanka Autorytet
    Postów: 1466 3962

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanka buuu☹ ale szkoda.
    Cieszę się bardzo że serducho działa już trochę w zgodzie z rozumem i potrafisz znaleźć spokój w tym wszystkim❤

    Magdullina czekamy!

    Izape meeega trzymam kciuki za Ciebię! Urlop to zawsze fajna rzecz😀 to Wy jedziecie do Chorwacji czy coś poknociłam? Czekam niecierpliwie na focie sukienek 🤩

    Próbując coś sklecić cały wczorajszy wieczór uświadomiłam sobie że tak właściwie to ja nie mam nic mądrego do powiedzenia. Wszystkie staraczkowe mądrości wiem od Was a w "powiedzeniu dobrego słowa" jestem beznadziejna. Hmm
    Tak więc moje Drogie Staraczki i Mamusie. ZAWSZE życzę Wam wszystkiego co najlepsze!❤

    Magduullina, Ania_85_, Kittinka83, Sasanka55, aeiouy, Madziandzia lubią tę wiadomość

    K5IHp2.png

    starania od 09.2018
    **************
    ona: długie cykle, hashimoto, niedoczynność, pai homo
    -euthyrox75, bromergon
    **************
    on: asthenoteratozoospermia> 92% nieruchomych, morfo 3%, żpn II st.
    **************
    10.2019 - 7tc [*]
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdullina, trzymam kciuki , długo nas będziesz trzymać w niepewności 😝

    Sasanko, przytulam. Ja wczoraj też zobaczyłam biel po raz kolejny ... kłucie w serduszku było, ale nic na to już nie poradzę 🙁 w niedzielę emek chciał mnie zabrać w góry, ale czuję ze zbliża się tsunami...

    Izape przesyłam uściski ❤

    Ochmanko, moja wiedza tez głównie pochodzi z naszego forum i ewentualnie z tego co doczytam w Internecie. Ale forum to nie tylko pisanie o staraniach. Napisz nam też czasem co u ciebie ❤

    Magduullina, okularnica91, Kittinka83, MonikA_89!, Sasanka55, Ochmanka, aeiouy lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie czekam pod gabinetem i chyba zaczynam się stresować, bo aż mi niedobrze 😣 Proszę trzymajcie mocno kciuki 🙏

    ElfiaKsiężniczka, Ochmanka, Karolina, Kittinka83, Magduullina, Niercierpliwa v2.0, MonikA_89!, moyeu, szona, Pati96, Angelika1313, moni05, Sasanka55, MamaStasia :), Arashe, okularnica91, aeiouy, Izape_91, agge lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chwila wrocilam dopiero :* zaraz bedzie sprawa mam nadzieje jasna... :* dziekuje Wam

    ElfiaKsiężniczka, Ochmanka, Karolina, szona lubią tę wiadomość

  • Karolina Ekspertka
    Postów: 183 698

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, Magdulina kciuki ✊✊
    Sasanko szkoda, że biel :( Nie lubię :(

    Ania_85_, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    ijnZp2.png

    08.2012 córcia ❤️
    06.2014 synek ❤️

    Czekamy na trzecie maleństwo TP 18.04.2020 ❤️
  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_85_, zaciskam kciuki z całej siły! *;

    Ania_85_ lubi tę wiadomość

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poddaje sie ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A juz mam dosc doszukiwania sie pod swiatlo kreseczek cieni cienia, bo pozniej to boli ze wzgledu ze nie wiem kiedy moglam miec owu czekam dalej jak @ nie przyjdzie do poniedzialku powtorze test ale normalnie az zla jestem :(
    Aniu kciuki!

  • kasiasiasia28 Ekspertka
    Postów: 236 333

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny. U mnie dziś biel na teście 15dpo ☹️ ananas nie pomógł 😂😂😂

    Starania od 2017
    HSG, hormony - OK, AMH - 3,64
    Czynnik męski - morfologia 2%, słaby ruch, ŻPN
    2 x IUI nieudane
    03.2020 - punkcja - zostało: 1 x morula ❄️ 1 x 2AB ❄️
    04.2020 - crio transfer 1 x 2AB ❄️
    7dpt - beta 35, prog 77, tsh 1.
    9 dpt - beta 114,4, prog 90.
    16 dpt - beta 1652.
    22.06.2020 12t0d - prenatalne - OK
    Spodziewamy się córeczki 🥰😍
    26t3d Edit: spodziewamy się synka! 💙
    30.12.2020 na świecie pojawił się synek 💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie lubię tego białego testu :| wiem, że gdzieś zawsze jest ta igiełka, która kłuje, choćbyśmy się nie wiem jak zarzekały, że nas to nie rusza...ale Ty potrafisz tą drzazgę szybko wyciągnąć i baardzo to lubię, że dajesz radę Sasaneczko <3

    Magdullinko przytulaski i buziaczki, nie smuć się!! :*

    edit. Kasiasiasia dla Ciebie też pocieszaczek-buziaczek!! :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 07:54

    Magduullina, Sasanka55 lubią tę wiadomość

  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:24

    Magduullina, Angelika1313, Ochmanka lubią tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu , sasaneczko chyba zostaje czekac na kolekny cykl! Ja juz nie mam normalnie sily dziewczyny do tego wszystkiego staran, testow stresow z tym zwiazanych, masakra normalnie czemu to nie moze byc tak cyk pyk i juz?? :( zawsze cos nie tak ;(

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do pracy rodacy!!
    Dziś kończenie łazienki i UWAGA co??
    Mój pierwszy od 4 LAT!!! weekend z M. BEZ DZIECI!!!!!!! Jadą do babci( mojej mamusi! )
    Bardzo je kocham i umrę z tęsknoty za nimi przez te dwa dni...ale spróbujcie jeść przez całe życie tylko czekoladę...Czasem fajnie zjeść coś nie słodkiego ;)
    Tyle z przenośni...czeka nas w te dwa dni przemeblowanie ( <3 matko, jak ja kocham przestawianie mebli, hahaha) dziecięcego pokoju i jego odgracenie z rzeczy małych i bardzo dziecięcych..pewnie będzie trochę smuteczku, ale dzieciaki po wakacjach ruszają do szkoły...więc etap grzechotek i grających pianinek chyba trzeba zakończyć...
    Buziaczki na cały dzień dla Was!!!

    Magduullina, MonikA_89!, szona, Ania_85_, Ochmanka, aeiouy lubią tę wiadomość

‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ