X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona jestem pewna, ze ktoras z dzoewczyn na donusiach miala ueraplasme jak w ciaze zaszla. Dostala antybiotyk i bylo ok. Szybko wiec do lekadza po leki. Nie widm za bardzo ck to badziewie robi, ale msm nadzieje ze jak wyleczysz to bedzie wszystko super.

    Przepraszam, ze bede wpadac z doskoku, ale tak mnie bolu kregoslup, ze musze sobie szukac aktywnosci na krzeselku (na wszystmim muekkim hest mi tragicznie) wiec siedze i puzzle ukladam. Oby kilka dnu rolowania pomoglo.

    szona, Ania_85_ lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset miała na pewno ale przed ciążą miała już wyleczoną :)

    Ja miałam właśnie metoda PCR ale z moczu, tez się zastanawiam czy to tak samo skuteczne. W każdym razie j tak będziemy powtarzać jesienią obydwoje

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa, masz super brzuszek 😊

    Sasanko, los się musi odmienić i będziesz mieć słodkiego szkraba 😘

    Alis, ktoś gdzieś wrzucam info, ze duoek nie blokuje owulacji, nie wychodzi w krwi, ani nie wpływa na temp. Ule w tym prawdy nie wiem . Wiem ze na 100% nie ma go w krwi. Kochana wiem jak jest ciężko się nie nakrecac ale dla swojego świętego spokoju zbadaj betę i proga za kilka dni.

    Kittinka teraz też się z tego śmieje, ale wtedy chciałam go zamordować. Jeszcze potem zrobiłam awanturę że mnie nie szanuje i jak ja mam go traktować poważnie skoro zachowuje się jakby miał 5 lat. I ciekawostka. Mamy grę towarzyską karty dżentelmenów, cos na zasadzie kart przeciwko ludzkości. Ostatnio padło pytanie "co stoi na przeszkodzie aby ba świecie zapanował pokój.?" Odpowiedź emka : "PMS "

    Ja się kurczę zastanawiam czy mi dobrze biocenoze zrobią, bo jakieś zamieszanie się zrobiło jak podeszłam z karteczka do rejestracji ze oni biocenozy nie robią potem zadzwonili do lekarki, lekarka cos powiedziała o mykocostam i w końcu nie wiem.... 🤔 przekonam się za dwa tygodnie

    Kittinka83, alis132, MonikA_89!, Sasanka55, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 9 cs :D i chyba jestem jedyną, która się z tego cieszy :P
    Trochę jestem w stresie, bo dostałam ten duphaston, lekarz mi powiedział od kiedy brać a ja i tak nie wiem o co kaman... brać przez 10 dni a potem co? Odstawić i czekać na @? Wybaczcie dziewczyny ale jestem zielona pod tym względem :(
    Tak czytam i powoli dochodzę do wniosku, że pewnie też powinnam zrobić muchę, żeby potem mieć mniej zmartwień, ale póki co i tak pewnie szybko w ciążę nie zajdę, bo dużo jest do sprawdzenia i unormowania. To potrwa ale cieszę się, że coś wiem :)

    Salome, Kittinka83, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia, ja tez mialam problem z biocenoza. Popatrzyli na mnie dziwnie, jakby nie wiedzieli o co mi chodzi. Odebralam wynik, a tam posiew tlenowo i beztlenowo -_- Pozniej musialam powtarzac badanie...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Reset miała na pewno ale przed ciążą miała już wyleczoną :)

    Nowa, co za pamięć! :) Miałam ureaplasmę stwierdzoną po raptem 4 m-cach starań i robiłam badanie jako obligatoryjne przez HSG. Dostaliśmy z M. antybiotyk na 10 dni oboje (w tym czasie zero stosunków albo w prezerwatywie) i potem kontrolny wymaz. Sama ureaplasma może być przyczyną poronień, ale też - co ważne - zrostów w jajowodach i ich niedrożności. U mężczyzn wpływa na parametry nasienia, a po długim czasie nieleczenia może prowadzić do poważnej bezpłodności. Dlatego ja tu na większości wątków namawiam do badania.

    ElfiaKsiężniczka, nowa na dzielni, szona, Arashe, Kittinka83, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Elfia, ja tez mialam problem z biocenoza. Popatrzyli na mnie dziwnie, jakby nie wiedzieli o co mi chodzi. Odebralam wynik, a tam posiew tlenowo i beztlenowo -_- Pozniej musialam powtarzac badanie...
    No to ujnia, czuję ze będę musiała powtarzać... i specjalnie do Krakowa jechać bo u mnie w diagnostyce tylko badania krwi

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2019, 12:46

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 4 lipca 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, mam nadzieję, że ból kręgosłupa szybko minie *; Też właśnie układam puzzle! (; Tak na odstresowanie (:

    MonikA_89!, Malgonia lubią tę wiadomość

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 23:13

    moni05, szona, okularnica91, Ania_85_, MonikA_89!, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 4 lipca 2019, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Wiem, że np trombofilia i celiakia mogą mieć wpływ na zajście i donoszenie ciąży.

    Celiakii nie mam, a trombofilia i te wszystkie mthfr to mój kolejny cios w niepłodność!

    Wróciłam z krwi. 375 zł nara, ale wszystkie toxo, cyto i reszte zrobiłam. Jutro wynik, w sb gin, antybiotyki i wracam do ataku!

    moni05, okularnica91, Ania_85_, Kittinka83, MonikA_89!, Ochmanka, Sasanka55 lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka83 wrote:
    Maria 87…bardzo Ci współczuję tej przypadłości…Mnie kiedyś dopadła taka opcja, że w godzinach popołudniowych miałam mega masakryczne gazy, przepraszam za to wasze wrażliwe kobiece natury, ale była naprawdę miazga. Nie wiedziałam co mam z tym zrobić. Bałam się gdziekolwiek wyjść(np. wizyta u gin. 18.30 a ja daję jak z armaty…). Wszelkie wyjścia do znajomych czy inne opuszczenie domu po południu były dla mnie straszne…W końcu okazało się, że to wina…MLEKA. Na dzień dzisiejszy nie mogę go spożyć więcej niż pół filiżanki do kawy… Może u Ciebie też jest coś co zaostrza objawy choroby? Wiem jakie to krępujące i frustrujące. Przytulaski :*

    Nikodemko..ja właśnie przed owulacją dostaje takiego pałera, że siebie nie poznaję i trwa to tak ze dwa trzy dni…potem już równia pochyła :|

    Magdullina a czy Wy przypadkiem nie spłodziliście tego potomka w dniu powrotu Twojego M. ?? ;) coś długo Ci się ten okres spóźnia ;)

    Ochmanko.. dziękuję, że pytasz o moje remonty ;) cóż, wczoraj zakończyłam montowanie brodzika na silikon. Czy pomyślnie przeszła ta operacja dowiemy się jutro, przy teście wody…jak nic nie będzie leciało i przeciekało to będziemy zbliżać się do upragnionego finiszu :)

    Alis.. jeśli to pojedyncze plamienie, a Ty jesteś na prog. to czekamy na teścik za kilka dni :D życzę Ci żeby to było TO <3

    Hope  bardzo mi przykro…przytulam mocno!!! :*

    Elfia…przepraszam Cię, ale wyobraziłam sobie scenkę z bąkiem i lecącą gąbką do naczyń i nie mogę przestać się śmiać… cudna małżeńska scenka <3

    Szczęsliwa mamusia.. właśnie tak ma być, że te smutne informacje są przesłaniane przez takie jak Twoje…brzuszki, pozytywy i każda dobra wiadomość daje nam kopa do dalszego działania i wlewa troszke wiary i nadziei ;) śliczny brzuszek, teraz już z górki <3

    Sasaneczko chcesz czy nie, celowo czy nie, optymizm wieje z Twoich postów i bardzo to lubię!! Jesteś naszym słoneczkiem formowym :* a biel na teście przy drugiej ciąży to ja widziałam do 18dp… ;D buziaczki kochana, zazdroszczę Ci ( oczywiście pozytywnie ) wyprawy rowerowej!!!

    Niecierpliwa…dziękuję za propozycję prowadzenia wątku, bardzo to miłe, ale nie będę dobrą prowadzącą…w połowie lipca jadę z Moimi nad morze i nie będzie mnie tutaj, ponieważ na wyjazdach wczasowych odcinamy się od internetu. Zero smartfonów, tabletów, laptopów itp…tak więc nie powinnam się podejmować tego zaszczytnego zadania :*

    Szona, super, że masz taką dzielną siostrę :D chyba w genach macie taką siłę!! Życzę Tobie i jej też żeby szybko doczekała się swojego upragnionego bobasa!!!
    Mam nadzieję, że ta urea była przyczyną i teraz wszystko pójdzie tak jak powinno!! :*

    Miłego dnia kochane, dzielne kobietki :)
    No serce powiem Ci ze 40dc a tu dalej cisza :) sie okaze :)

    moni05, Ania_85_, Kittinka83, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okularnica cudowny dzidzius :* dobrze ze dobrze wszystko! :* rosnijcie zdrowo

    okularnica91 lubi tę wiadomość

  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 4 lipca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    Szczesliwa, masz super brzuszek 😊

    Sasanko, los się musi odmienić i będziesz mieć słodkiego szkraba 😘

    Alis, ktoś gdzieś wrzucam info, ze duoek nie blokuje owulacji, nie wychodzi w krwi, ani nie wpływa na temp. Ule w tym prawdy nie wiem . Wiem ze na 100% nie ma go w krwi. Kochana wiem jak jest ciężko się nie nakrecac ale dla swojego świętego spokoju zbadaj betę i proga za kilka dni.

    Kittinka teraz też się z tego śmieje, ale wtedy chciałam go zamordować. Jeszcze potem zrobiłam awanturę że mnie nie szanuje i jak ja mam go traktować poważnie skoro zachowuje się jakby miał 5 lat. I ciekawostka. Mamy grę towarzyską karty dżentelmenów, cos na zasadzie kart przeciwko ludzkości. Ostatnio padło pytanie "co stoi na przeszkodzie aby ba świecie zapanował pokój.?" Odpowiedź emka : "PMS "

    Ja się kurczę zastanawiam czy mi dobrze biocenoze zrobią, bo jakieś zamieszanie się zrobiło jak podeszłam z karteczka do rejestracji ze oni biocenozy nie robią potem zadzwonili do lekarki, lekarka cos powiedziała o mykocostam i w końcu nie wiem.... 🤔 przekonam się za dwa tygodnie


    heheh no już bede tylko testy robić`jak ma wyjsc to wyjdzie :)
    ale dziwna sprawa :) choc wydaje mi sie ze o wiele za pozno i ze jak rano robiłam bete to cos by było wiecej niz <0,1 ... pare godzin pozniej tylko ten incydent nie trwał nawet 4 godzin raz troszke drugi raz troszkę i ni ma , dziś puuuuuuuuuuuuusto :) ale chyba sie nie nastawiam :) bo cos mi sie wydaje ze to za pozno jak owu była tak wcześnie :)

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 4 lipca 2019, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale powiem Wam... wyrzuty sumienia jak stad do Księżyca. Myślę, że mogłam zbadać wcześniej, wcześniej ubić i może cieszyc się z 6-7 tygodnia. 😞 Rany, jak to dręczy 🥺

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 4 lipca 2019, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nowa, co za pamięć! :) Miałam ureaplasmę stwierdzoną po raptem 4 m-cach starań i robiłam badanie jako obligatoryjne przez HSG. Dostaliśmy z M. antybiotyk na 10 dni oboje (w tym czasie zero stosunków albo w prezerwatywie) i potem kontrolny wymaz. Sama ureaplasma może być przyczyną poronień, ale też - co ważne - zrostów w jajowodach i ich niedrożności. U mężczyzn wpływa na parametry nasienia, a po długim czasie nieleczenia może prowadzić do poważnej bezpłodności. Dlatego ja tu na większości wątków namawiam do badania.

    Reset, ginekolog zalecił hsg już po 4 miesiącach starań? Wszyscy wokół mnie kręcą nosami, a teraz po biochemie już w ogóle.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 4 lipca 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Ale powiem Wam... wyrzuty sumienia jak stad do Księżyca. Myślę, że mogłam zbadać wcześniej, wcześniej ubić i może cieszyc się z 6-7 tygodnia. 😞 Rany, jak to dręczy 🥺


    niech nie dręczy !!!! robisz co możesz <3 wszystko jest zapisane u góry a my czasem nie mamy wpływu na niektóre rzeczy!!! <3

    szona, Kittinka83 lubią tę wiadomość

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 23:13

    okularnica91, szona lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 lipca 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się dręcze bo mam PAI a nie brałam nawet accardu, ale to nie ma sensu, zdrowy silny zarodek da radę przy mutacjach, bakteriach i innych przeszkodach. Tak nas stworzyła natura. Możemy się wspomagać ale najczęściej ciąże które roniny nie miały szans się utrzymać co bysmy nie zrobiły

    Co nie zmienia faktu, ze własnego spokoju sumienia oczywiście jak się uda będę się wspomagać czym się da ;). Ale mój racjonalny umysł mi mówi, ze to ma bardzo mały wypływ.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2019, 14:38

    MarLenka, szona, Malinaa90, Malgonia, Ochmanka lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 lipca 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Reset, ginekolog zalecił hsg już po 4 miesiącach starań? Wszyscy wokół mnie kręcą nosami, a teraz po biochemie już w ogóle.

    Szona, tak. Z tym, że ja podeszłam bardzo zadaniowo do ciąży i właściwie od 1 cs był monitoring. Po 3 m-cach wiadomo było, że jest kijowo z owulacją, że albo kiepska albo wcale, więc po 4 m-cu starań lekarz najpierw kazał robić HSG, a potem chciał włączyć stymulację (bo jego zdaniem bez sensu tracić czas i faszerować się hormonami, skoro nie wiemy jak z jajowodowami). Potem wyszła mi bakteria i egzamin zawodowy plus trudności z ustaleniem terminu hsg i ostatecznie ono się odsuwało w czasie, by w 14 cs zrobić je już w ramach histerolaparoskopii. Jak trafiłam w 14 cs na oddział to nikt nie wierzył jak można mieć tyle przebadane w tak krótkim czasie ;)

    I zostało mi to do dzisiaj - mimo, że mam dwóch ginekologów prowadzących sama sobie zlecam pewne badania nadal. Tak wyszło mi obniżone białko S w 5 tc i dzięki temu mam od razu heparynę, tak samo teraz zrobiłam dodatkowo b12 i poza anemią wyszło, że jednak muszę wrócić do witaminy b i to w dawkach na receptę. A żaden z nich, mając pełen wgląd w dokumentację, tego nie zlecił. Mam baaaaardzo ograniczone zaufanie do lekarzy.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Ania_85_ Autorytet
    Postów: 300 1019

    Wysłany: 4 lipca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w lipcu 😀 Od wczoraj próbuję coś sklecić, ale mi nie wychodzi, bo cały czas coś mnie od forum odrywa 😉

    Melissa- gratulacje 😁 pięknie zaczęty lipiec😃

    Maria- kurcze strasznie współczuję problemów żołądkowych 😟 a myślałam, że to ja mam przechlapane, bo przed każdym ważnym spotkaniem, przed wyjściem do pracy, dawniej przed każdym egzaminem musiałam zaliczyć wizytę w 🚻 dobrze, że pracuję na swoim, bo przy tym jaki jestem nerwus, to gdyby jakiś szef na mnie wrzasnął, to pewnie musiałabym mieć w pracy stałą rezerwację w 🚾 😝 "Stres, "nadaktywność myślowa", nadmierne analizowanie wszystkiego"- jakbym czytała o sobie. Czasem tak bardzo zazdroszczę mojemu mężowi, który ma na wszystko wyrąbane. 😏
    No i gratuluję awansu 😃
    A może dzidziuś wszystko naprostuje- podobno ciąża zmienia dużo w organizmie- trzymam kciuki, żeby u Ciebie zabrała IBS 😉 Jak najszybciej 😀

    Szonka- jak ja Cię doskonale rozumiem 😟 Ile ja nocy przeryczałam w poduszkę zastanawiając się, czy kiedykolwiek będę mamą. Zastanawiając się czy przez własną głupotę nie straciłam za dużo czasu. Czy nie jestem już na to za stara... A każda "dobra" wiadomość zamiast czystej radości wywoływała ukłucie zazdrości 🙁 Ale zobaczysz- już niedługo i Ty utulisz swojego małego bobaska. Mam nadzieję, że właśnie znalazłaś przyczynę i szybko się jej pozbędziesz 😘

    Kittinka- życzę udanego finału remontu 😃 Ja też jestem często domowym hydraulikiem i złotą rączką 😝 Przed ślubem dostałam opiernicz od męża, jak wyrywałam mu z rąk śrubokręt i wkrętarkę, żeby poskładać meble do salonu, bo uważałam, że sobie z tym lepiej poradzę 😛 Ale to nie moja wina, że mam techniczny umysł i bawi mnie takie "układanie klocków" 😉 Kiedyś mój chłop mi się poskarżył, że ja go nigdy nie doceniam, a jemu się tak miło zrobiło i tak męsko się poczuł, jak go koleżanka z pracy poprosiła, żeby pomógł jej skręcić krzesło (dostali nowe w pudełkach do biura). Od tego czasu czasem daję mu się wykazać grając nieporadną blondynkę 😛 ale nie jest to takie proste 😝

    okularnica 😍 jaki śliczny maluszek 😍 7cm to już kawał dzidziusia 😁 Nie mogę się już doczekać jak jutro zobaczę swoje maleństwo 😀

    Szczęśliwa mamusia- jaki śliczny brzusio 😍 Powodzenia jutro ✊✊ Ja też mam rano prenatalne- dobrze, że mam tyle pracy i nie mam czasu się stresować 😝

    I mocne kciuki za Was wszystkie- mam nadzieję, że w lipcu przynajmniej połowa staraczek zobaczy II ❤️😀... a druga połowa w sierpniu 😁

    Pati96, szona, Kittinka83, okularnica91, Melissa93, Salome, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    uwo9skjob07enzxz.png
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ