X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 4 lipca 2019, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Jak tam dziewczynki testuje ktoś dziś?

    U mnie przejaja z tym wczorajszym incydentem :D trzeba mieć szczescie zeby isc na bete i proga dostac wyniki a 3h pozniej zobaczyć jakieś ślady krwi... Niewiem co to było . Pierwszy raz z tym się spotykam - owszem czasem plamiłam przed okresem fakt ale tak przedmiesiaczkowo jak prog juz byl koło 1 :o a tutaj prog mnie zaskakuje i 7 ng .

    Z drugiej strony skoro beta wczoraj wgl nie drgneła to chyba bez szans :) hehehe mimo wszystko jestem tak przejeta ta sytuacją że poprostu spać nie mogłam hehehe.

    i zastanawiam się jak czy może to byc mozliwe skoro wczoraj byl 22 dc a 14dc ginekolog nic nie widział znaczy stwierdził ze chyba po owulacji bo plyn lekki był w jajniku prawym chyba ale nie był przekonany jak zawsze :) ale moim skromnym zdaniem w 22 dc to juz choc troche powinno drgnac jak owu była wczesniej :)

    teścik dzis ciazowy i owulacyjny biel pokazuje :)

    * TRZYMAM KCIUKI ZA WSZYSTKIE TESTUJĄCE - pokażcie testom swoje HCG ! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2019, 06:51

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 4 lipca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis, a miałaś kiedyś późne owulacje po 20dc? To może być również plamienie owulacyjne. Prog 7 to dzień po domniemanej owulacji zwykle świadczy o tym, że jednak jej było. Co nie znaczy, że się nie przesunęła i jesteś bo 2-3 dpo.

    Aeiouy, cieszę się, że wróciłaś do nas z nową siłą do działania. Bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki! Immunolog to dobry wybór. Może wystarczy steryd albo inne leki i donosisz ciążę ✊😘

    Maria, ten zespół jelita drażliwego brzmi strasznie 😱 Skoro trzymasz dietę, to chyba objawy nie powinny być aż tak dokuczliwe. Myślałaś może o jakiś lekach/ziołach na uspokojenie? Szczególnie kiedy wiesz, że będziesz w stresującej sytuacji, warto by je wziąć. Bo tak to nie dość, że martwisz się czymś co ciebie czeka, to dokładasz sobie stres związany z niedogodnościami choroby 🤔

    Hope, dlaczego ponowne hsg? Co się dzieje?

    Miłego dzionka!!! 😘

    aeiouy lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aeiouy, jesteś super silną kobietą. Mam nadzieję że już w nie długo będziesz sie cieszyć z rosnącego brzuszka 😘

    Hope, przytulam kochana będzie dobrze . Jaki jest powód kolejnego hsg?

    Nikodemko, Ja mam teraz przed okresem zjazd. Rzuciłam w męża mokrą gąbka do garów , a porem zamknęłam się w pokoju na klucz. Zdenerwowal mnie tym że sobie bąka puścił...

    Jeszcze trzy dni i zaczynam kolejny bezowocny cykl...

    Jechałam dzisiaj do pracy a tu było 10 stopni! Dobrze ze dżinsy ubralam.

    Miłego dnia dziewczyny 😘

    aeiouy lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shelikeastar- przykro mi, że i Ty zostalaś oszukana przez testy. Jak sie test rozmyje,to zawsze lepiej powtorzyc na 2. Szkoda rozczarowan. Trzymam kciuki za 2kreski w sierpniu.

    Aeiuoy- cieszę się,ze sie podniosłaś i walczysz dalej. Mam nadzieję,ze ta walka nie potrwa dlugo i teraz bedzuesz w ciazy cale,nudne,dlugie 9 mcy. Życzę Ci tego z całego serca.

    Agge- przykro mi z powodu Twojej babci. Masz jednak czas,żeby moc sie z nią pozegnac. Ja wiem,że jak odchodzą nam osoby bliskie sercu,to zawsze jest za wczesnie. Ja też bardzo tesknie za swoja babcia. Zmarła nagle,nie miakam okazji jej odwiedzic. Cieszę się,ze czasem odwiedza mnie we snie i mozemy pogadac.

    Szona- nie pitol. Będziesz mamą. Wiem,że boli jak człowiek czegos pragnie,a wszystkim w koło przychodzi to łatwo. Ale na pocieszenie powiem,ze jestes tutaj w gronie bsbeczek,ktorym łatwo nie jest. Także,rozumiemy. I z własnego doswuadczenia powiem,ze czasem to trwa dluzej,ale w koncu sie udaje. Wiem. Marne pocieszenie. Ale jak nie 8,to na pewno 9 bedzie szczesliwa. Idealny czas na zachodzenie w ciaze. Omina Cie upały,zima jeszcze nie bedziesz miec duzego brzuszka,a na wiosne urodzisz slicznego bobaska :-)

    Sasanko- Ty rownież bedziesz mama. Głowa do góry. Nie poddajemy sie tak szybko. Mam kolezanke po 6 iui- nueudanych,4 in vitro- nieudanych,a mimo to,wierzy,ze sie uda. Ty zachodzisz w ciaze. Trzeba tylko popracowac nad tym,zeby ja utrzymac. A jestes juz blisko celu :-)

    Hope- przykro mi,ze kolejny mc w plecy. Wiem,jakie to frustrujace.

    Przykro mi,ze tyle fajnych babeczek musza czekac na swoje szczescie. Ale sie doczekacie.

    Sasanka55, szona, aeiouy, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle smutnych wiadomosci. Ze nie wiem,czy pisac ten post i jak tu się cieszyć.
    Dziś kończę rowno 20 tyg. Z tej okazji zwazylam się i przybrałam pierwszy kilogram. Do porodu zostało 140dni.
    Tymek lezy tak niziutko,że dzis z mezem poczulismy dupcie i udko.
    Krew oddana, jutro ide na 1 połowkowe :-) drugie mam 15lipca . Mam 2,bo jedno u mojego doktora,drugie na nfz.
    A to my ;-) jak patrze na zdjecie,to nie wydaje sie taki duzy,a z gory jak na niego patrze,to wydaje sie ogromny.
    a35048629edbb0c3med.jpg

    Z okazji skoncxonego tyg zostawiam
    %$@%&£₩₩(&&%%==×#^*,;:$%#@×/^€¥₩£€^%$@@?^%$:;/=÷@#"&£₩₩*^$#$#!×$^,€*%
    Ich całe mnóstwo. Dla Was kochane,przyszłe mamusie.

    Ochmanka, ElfiaKsiężniczka, Melissa93, Sasanka55, Malgonia, okularnica91, szona, moyeu, Salome, Pati96, Magduullina, nowa na dzielni, Kittinka83, Karolina, moni05, Ania_85_, Malinaa90, Meggs, aeiouy, Cecylia, Mila1996, MonikA_89!, Madziandzia, Arashe, Tele...79, Iseko lubią tę wiadomość

  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Alis, a miałaś kiedyś późne owulacje po 20dc? To może być również plamienie owulacyjne. Prog 7 to dzień po domniemanej owulacji zwykle świadczy o tym, że jednak jej było. Co nie znaczy, że się nie przesunęła i jesteś bo 2-3 dpo.

    Aeiouy, cieszę się, że wróciłaś do nas z nową siłą do działania. Bardzo mocno trzymam za ciebie kciuki! Immunolog to dobry wybór. Może wystarczy steryd albo inne leki i donosisz ciążę ✊😘

    Maria, ten zespół jelita drażliwego brzmi strasznie 😱 Skoro trzymasz dietę, to chyba objawy nie powinny być aż tak dokuczliwe. Myślałaś może o jakiś lekach/ziołach na uspokojenie? Szczególnie kiedy wiesz, że będziesz w stresującej sytuacji, warto by je wziąć. Bo tak to nie dość, że martwisz się czymś co ciebie czeka, to dokładasz sobie stres związany z niedogodnościami choroby 🤔

    Hope, dlaczego ponowne hsg? Co się dzieje?

    Miłego dzionka!!! 😘


    ale jestem juz 9 dzien na duphastonie to jak owulacja :o może sie zapisze do lekarza dzis :o

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • Melissa93 Przyjaciółka
    Postów: 76 224

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia, śliczny 20-tygodniowy brzuszek! *; Gratulacje z okazji połowy ciąży (;
    Trzymam mocno kciuki za jutrzejszą wizytę. Koniecznie daj znać jak poszło (:

    Szczesliwa_mamusia, Magduullina lubią tę wiadomość

    67wdp2.png
    marzec 2019 - CB
    29.06 - II
    23.07 - dwa Okruszki ❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Kittinka <3 to nie optymizm, a pogodzenie sie z tym, co mam w chwili obecnej :) Optymistka na pewno nie jestem, ale nauczylam sie cieszyc dana chwila i drobiazgami- weekendem, dobrym filmem, obiadem ugotowanym przez meza, czy spacerem do lasu. Te fajne drobiazgi skladaja mi sie w calosc, tworzac szczescie, chwilowe bo chwilowe, ale szczescie :)

    Maria, przykro mi z powodu jelit... rety, jakbym czytala o sobie. Sama sie nakrecam, myslami "ojej, a co jak zachce mi sie do toalety?" No i ta mysl powoduje stres, a stres wiadomo co :D Boje sie, ze dostane biegunki, wiec dostaje biegunki ze stresu. Nienawidze tego! Kiedy ide w nowe miejsce, wizualizuje sobie kibelek. Mnie na dluzszy czas (tzn. jakies 4 miesiace) pomaga Xifaxan, choc nie jest na zespol jelita drazliwego.

    Hope, mocno tule :* :* :*

    Szczesliwa Mamusia, wierze! Dziekuje :* <3 Przeciez juz sie umowilysmy na spacer z wozkami :) :* Jaki masz juz pieeeekny brzuszek 😍😍😍😍 Nigdy nie wahaj sie pisac tu wesolych wiadomosci, nawet gdy pomiedzy nimi beda same zle- to wlasnie takie jak Twoja daja nam nadzieje i powoduja usmiech na twarzy :)

    Przepraszam, ze nie odniose sie do wszystkich, ale musze wziac sie do pracy :/ Chcialam tylko napisac, ze u mnie biel na Nordzie. Dzis w najlepszym wypadku 13dpo, wiec jutro testuje ostatni raz i odstawiam dupka. Jest mi troche smutno, ale nie na tyle, by plakac :) Mam nadzieje, ze powroce do staran jeszcze w tym roku. Tak bardzo chcialam, by lipiec i rocznica pierwszego poronienia przyniosly mi dwie kreski na 9miesiecy, ale trudno. Za 2 tygodnie wyjezdzam do Szklarskiej Poreby na rower i bez przeszkod bede mogla pokonac swoje lenistwo i inne bariery, wjezdzajac na Szrenice (albo chociaz rowerujac od baru do baru ;) ). Buziaki, Piekne :)

    szona, Salome, Szczesliwa_mamusia, Magduullina, Kittinka83, Ochmanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!

    Aeiuoy cóż za podejście! Super! 😊 bardzo się cieszę, że u Ciebie trochę lepiej 😊

    Alis może to jednak owulka?

    Coś miałam jeszcze pisać, ale nie pamiętam! 😂

    Trzymam kciuki za Was dziewczynki.

    Miłego dnia 😘

    aeiouy lubi tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 4 lipca 2019, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mamusia gratulacje. Teraz to juz z gorki :)

    Maria gratuluje awansu i wspolczuje choroby. Domyslam sie jak jej objawy sa uciazliwe dla Ciebie. A to, ze sie nimi stresujesz jeszcze dodatkowo nakreca sytuacje. Cale szczescie medycyna ciagle idzie do przodu i moze w kobcu znajda jakis skuteczny lek, ktory Ci pomoze.

    Alis ja bym jeszcze poczekala chwile. Co prawda nie mialam plamienia, ale 3 dni po progu u mialam meeeeega bladziocha i to na nordzie, ktory jest raczej z tych czulszych. Moze jeszcze ten cykl przyniesie cos dobrego.

    Szczesliwa_mamusia, alis132 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Niercierpliwa v2.0 Autorytet
    Postów: 1182 2201

    Wysłany: 4 lipca 2019, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2020, 21:24

    okularnica91 lubi tę wiadomość

    12.03.2020 II ♡
    H1rnp1.png
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 4 lipca 2019, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alis, koleżanka, o której pisałam wczoraj w poniedziałek miała plamienie. Zasmuciło ją to, by myślała, że cykl skrócił się jeszcze bardziej. Ale później wszystko ustało i już nie wróciło ;) Wczoraj zrobiła pozytywny test. Trzymam kciuki ✊

    Hope, z czego wynika wskazanie do kolejnego hsg?

    Szczęśliwa, pięknie wyglądacie. Mam apel! Mamy! Piszcie więcej, dzielcie się swoim szczęściem, mnie to bardzo cieszy, naprawdę. Jak bumerang wraca do mnie myśl, że ja matką nie zostanę, jęczę wtedy tak, że samej ciężko mi to znieść, a później daje sobie mentalnego liscia i staję na nogi. Ja nie chciałabym się zagnieździć w jęczącej Ewce, wiec dla dobra dziecka ogarniam się ;)

    W bia zimno! Dziś uro mojej siostry i Taty. Swoją droga, siostrę mam niesamowitą. Ona stara się o dziecko z 2,5 roku. Jest ode mnie młodsza. Miała już 3 nieudane iui. A TO ONA MNIE POCIESZA. Bosz, gdzie moja klasa i takt? Staje do pionu, mikrocycki w gore. Będzie dobrze i już 💪

    Szczesliwa_mamusia, alis132, moni05, Ochmanka, Ania_85_, agge, Kittinka83, MonikA_89!, moyeu lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Salome Autorytet
    Postów: 4447 6659

    Wysłany: 4 lipca 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki, dziewczyny! Tak, macie rację - duży udział ma tu psychika... Czasem wspomagam się ziołowymi tabletkami na uspokojenie, ale nie wiem, czy coś pomagają. A najgorsze jest to, gdy czasem myślę sobie - ok, idę do kosmetyczki na relaks, co ma się dziać, brzuszek pusty, więc będzie ok, a tu nagle bum! To się może trochę łączyć z tym moim nadmiernym analizowaniem wszystkiego, przejmowaniem się. Ale nie chce mi się znowu chodzić do psychologa, ech. Czytałam, że są jakieś treningi relaksacyjne i mogą pomóc. Zobaczymy!
    Pewnie ten stres i "nadaktywność myślowa" też nie sprzyjają zajściu w ciążę.

    Ale dziś będzie dobry dzień, mimo mych okropnych zakwasów :p

    Miłego!

    Ochmanka lubi tę wiadomość

    2020-2022: 3 procedury -> 2 transfery -> 0 ciąż

    16.12.2022 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • transfer zarodka po PGT (encorton, equoral, accofil, neoparin, acard, cyclogest, atosiban) - klapa

    6.03.2023 - Reprofit • AZ • cykl naturalny z ovitrelle • przebadany zarodek (intralipid, immunoglobuliny - Bioven, clexane, aspirin cardio, utrogestan, estrofem, atosiban)
    🍀7dpt - beta 67,67, prog 28,80
    🍀9dpt - beta 196,70, prog 32,30
    🍀14dpt - beta 1931, prog 43,40
    🍀24dpt - beta 33812, prog 32,20, CRL 4,3mm i ♥️
    🍀30dpt - CRL 8,6mm
    🍀8+2 - CRL 1,72cm
    🍀9+1 - CRL 2,71cm
    🍀16.05 prenatalne - wszystko ideolo
    🍀3.07 19+5 połówkowe 👍
    age.png
  • Hope&Baby Autorytet
    Postów: 345 166

    Wysłany: 4 lipca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję że reszta z was którą ma testowanie przed sobą ujrzy dwie kreski A tym którym się nie udało życzę powodzenia na następny miesiąc. Trzeba się starać być dobrej myśli jeśli to tylko możliwe. Dla zaasolkowanych ogromne gratulacje i kciuki za spokojną nudną ciążę.
    U mnie w sumie nie mam pojęcia po co hsg skoro udało mi się zajść w ciążę. No ale to wszystko ma być przedyskutowane na wizycie w przyszłym tygodniu. Zobaczymy. Ja niby mam przodozgiecie macicy może to jest powód nie wiem . Chociaż lekarze mówili że raczej bardziej tylozgieciw byłoby gorsze

    02.2019- laparoskopia z elektrokauteryzacją
    03.2019- szczęśliwy cykl ❤
    05.2019- Aniołek [*]👼
    11.07.2019 powrót do walki ✊
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 4 lipca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    okularnica91 wrote:
    Cześć!

    Aeiuoy cóż za podejście! Super! 😊 bardzo się cieszę, że u Ciebie trochę lepiej 😊

    Alis może to jednak owulka?

    Coś miałam jeszcze pisać, ale nie pamiętam! 😂

    Trzymam kciuki za Was dziewczynki.

    Miłego dnia 😘


    kurcze ale jestem na duphastobnie to raczej owulka była by zachamowana :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze, ze było tu trochę dołków, tez wczoraj miałam ciężki humor. To przed spadki proga, bo przecież jesteśmy silne babko wszystkie ;)

    Sasanka ja z kolei naczytałam się ze często po poronieniu zaskakuje w 3 miesiącu i tez chyba byłam mocniej nastawiona. Zdecydowaliśmy starać się naturalnie do września a potem spróbować IUI.

    Z info które uważam za dobre pierwszy raz po poronieniu temperatura zjechała mi przed okresem do bardzo niskiej podstawowej. Takiej niskiej jak miałam kiedyś rano, po poronieniu nie spadała poniżej 36,6 a teraz mam 36,3. Jakoś biorę to za dobry objaw, powrotu do normy organizmu

    Ania_85_, moni05 lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa mamusia ale piekniusi :* polowa za Toba teraz juz z gorki ,przeleci :* i bedziesz tulic malenstwo...
    Alis kochana sprawdz dla swojego spokoju ale wydaje mi sie wybacz ze za bardzo sie nakrecasz :*
    Co ma byc bedzie :* trzymam kciuki zeby bylo dla Ciebie dobrze :* nie poddawaj sie :*
    Sasanko super podejscie :* normalnie az chce sie brac z Ciebie przyklad podejscia do sytuacji :*
    Dobrze ze tutaj jestescie!
    Ja sie musze wziasc za jakies porzadki ale takiego mam lenia ze normalnie ....

    Sasanka55 lubi tę wiadomość

  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje jak zwykle dziewczyny za Wasze slowa! Wiele dla mnie znacza!

    Jeszcze tydz temu nie nazwalybyscie mnie ani silna ani dzielna. Przedstawialam raczej obraz nedzy i rozpaczy polaczonej z patologia bo przez kilka dni nie trzezwialam....

    Ale trzeba sie ogarnac, bobo samo sie nie zrobi! Trzeba walczyc!

    Pewnie jeszcze nie raz pekne i bede plakac ale na ten moment chce walczyc dalej, tak samo jak moj M.

    Bede powoli nadrabiac watek lipcowy, bo czerwcowego juz nie dam rady!

    Przyjezdzaja do mnie dzieci mojego rodzenstwa i zostaja do soboty a w poniedzialek wracam juz do pracy.

    Milego dnia!

    Magduullina, moni05, Salome, Ania_85_, Ochmanka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • aeiouy Autorytet
    Postów: 826 1736

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ja dobrze pamietam, ze Jaszczurek miala termin porodu na dzis? Ciekawe co u niej...

    Magduullina, agge lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecię od 12.2017
    5 poronien: 03.2018 & 12.2018 & 06.2019 & 03.2020 & 08.2020
    12.2018 - pierwsza wizyta w klinice
    04.2019 - HSG: prawy jajowód niedrożny
    Od 08.2019 - Pacjentka Prof. M.
    10-11.2019 szczepienia limfocytami męża ->allo mlr 23.3%
    01.2020 - 06.2020 - szczepienia pullowane -> allo mlr 22%
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 4 lipca 2019, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    88a61bae7fed.png

    Ureaplasma 🤔 I co teraz?

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ