X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe staraczki :)
Odpowiedz

Lipcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Anetkak85 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) jestem tu nowa. To mój pierwszy cykl po porodzie mój mąż chciałby synka ...mamy trzy córeczki :) Małżonek ma lekki niedosyt staramy się ,testowanie przypada na 3 lipca :) 1d3d78a69859b7bca3937f0d33636dd6.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2016, 13:00

  • Dziunka Ekspertka
    Postów: 126 123

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymamy kciuki za synka ;) czincja moj ma niecale 3cm..ale jak zapytalam gina cczy nie bedzie problemu z zajsciem w ciaze po zabiegu zdecydownie zaprzeczyl..juz sama nie wiem co o tym myslec..nie ma sie co sugerowac wierzyc trzeba poprostu ze nam sie uda..;) a uda sie napewno..tylko ten maluchsam widocznie musi wybrac sobie dogodny dla siebie termin ;)

    f2w33e3kembcagk8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od wczoraj mam okres w pełnej krasie. Do dupy to wszystko

  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak. Ja się zdecydowałam bo lekarz powiedział ze przy tej wielkości to już samo może peknąć. A gdyby pękło w ciąży to jeszcze gorzej. A że miałam rok czasu na zaczęcie starań to si zdecydowałam. I nie polecam laparoskopi tylko zwykła operacje. Rana nie dużo większą a ile mniej bólu. Wyłam tydzień tak mnie bolało, nie rana ten gaz który rozpierał wewnątrz. Masakra kobitka po normalnym otwarciu leżała tyle samo co ja a ja nie bolało tak.

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mignona wrote:
    A ja od wczoraj mam okres w pełnej krasie. Do dupy to wszystko

    Czyli juz w krotce ovu !!! Myśl w ten sposób ;) kolejna szansa na sukces ;D

  • Dziunka Ekspertka
    Postów: 126 123

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czincja o bolu nie myslalam..ale slyszalam ze lekarze mowia ze to mniej inwazyjne zwlaszcza jak jest male trzeba korzystac..ale od samych poszkodowanych faktycznie raczej nieciekawie to przechodziły..no nic zresztą zobaczymy jak bedzie bo narazie 3 lipca testuję :) ...co bedzie to będzie..jestem dobrej mysli ;)

    f2w33e3kembcagk8.png
  • Anetkak85 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziunka - mój się wkurza...mówi że same dziewczyny ale ja się tam cieszę chociaż te dwie starsze rozrabiają :) dla mnie najważniesze by zdrowe było. 8 DC test był negatywny trochę się boje ...mam nadzieję ,że wszystko będzie ok. już nie mogę się doczekać testowania a zarazem się boje. A Wy co myślicie dziewczyny ?1d3d78a69859b7bca3937f0d33636dd6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myśle, ze nie masz co sie stresować ;) masz cudowne córy i to juz jest powód do dumy i radości :) jak to mówią żeński krawiec :D

  • Anetkak85 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje za miłe słowa :) Ale mimo to denerwuje się przed testowaniem....serce mocno mi biję :) Już nie mogę się doczekać :) 1d3d78a69859b7bca3937f0d33636dd6.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeżeli bedzie kolejna córcia to będziecie jeszcze próbować ?? Wiesz nieraz tak sie mówi ze facet ma tylko żołnierzy płuci męskiej albo żeńskiej. A i w innym przypadku (znam taki osobiście) znajoma ma 3synow a dwie ciaze żeńskie poroniła poprostu organizm ich nie utrzymywał... Czasem poprostu natura tak działa :* ale trzymam za Was mocno kciuki

  • Modrzewiowa Autorytet
    Postów: 340 197

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja znalazłam świetnego gin i ten po zobaczeniu wyników zaczął dalszą diagnozę i odrazu stymulacja i udało sie za 3razm a jak sie dowiedział o poronieniu to odrazu diagnostyka i lecimy dalej, nie marnuje ani miesiąca cały czas cos robi i to w nim lubię. Czuje, że ide do przodu a nie stoję w miejscu


    A zdradzisz skąd jesteś, jak się zwie ten świetny lekarz?

    dev358pr___.png

    Franciszek :*
    10.05.2017 r. serduszko naszego Serduszka :)

    cbpregz2jivxh5d2.png

    Me­dicus cu­rat, na­tura sa­nat
  • Madera2000 Autorytet
    Postów: 1032 721

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Crisperss wrote:
    Dziewczyny znacie Kalendarz płodności cyklu księżycowego... robiłam go jakoś na początku roku i w sumie porównałam te wszystkie miesiące. Powiem wam ze u mnie się w 100% pokrył z rzeczywistymi terminami owulacji :D szok! nawet ten cykl wyliczyło mi, że owulacja będzie 24 czerwca o godz. 3:30... Ovu wyznaczyło mi na 23 czerwca, więc można przyjąć że się zgadza... hehe ale jajca :D i wg tego księżycowego, jeśli zajdę w ciążę to urodzę chłopca w znaku wodnika

    A podaj stronke chetnie sobie tez takie cos zrobie :D

    2013 córeczka 💜
    2 aniołki
    Ja: NT i przeciwciała Atg i Atpo; MTHFR 1298
    dqprx1hp00wr3pez.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modrzewiowa wrote:
    A zdradzisz skąd jesteś, jak się zwie ten świetny lekarz?

    Jestem z Krakowa mój gin to M. Szlachcic polecam gorąco!!!

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy nowe dziewczyny :)
    Crisperss wrote:
    Dziewczyny znacie Kalendarz płodności cyklu księżycowego... robiłam go jakoś na początku roku i w sumie porównałam te wszystkie miesiące. Powiem wam ze u mnie się w 100% pokrył z rzeczywistymi terminami owulacji :D szok! nawet ten cykl wyliczyło mi, że owulacja będzie 24 czerwca o godz. 3:30... Ovu wyznaczyło mi na 23 czerwca, więc można przyjąć że się zgadza... hehe ale jajca :D i wg tego księżycowego, jeśli zajdę w ciążę to urodzę chłopca w znaku wodnika

    też mi się to kiedyś zgadzało,teraz nawet termin ten mam zaznaczony na wykresie :P jakiś czas temu chorowałam na grype i brałam antybiotyk, po tym się wszystko rozjechało..według tych faz księżyca powinnam owulke mieć dzisiaj a miałam tydzień temu :) podobno jak się te dwa cykle pokryją to najwieksza szansa na ciąże jest ;)
    na jakiej stronce to sprawdzałaś?

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się zrobiłam w balona.zamowilam testy owulacyjne. Juz wczoraj były w mojej miejscowości i myślałam że na dzisiaj dojdą.a tu dupa.doszly akurat o 19 gdzie mi dziecko zasnelo i nie mam jak iść na pocztę. No i dziś nie testuje bo nie mam czym :) haha

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia pobrałam "plik wykonawczy" z tej strony... http://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Cykle.htm
    wyliczyło mi owulacje do końca 2017roku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2016, 20:33

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • Anetkak85 Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A jeżeli bedzie kolejna córcia to będziecie jeszcze próbować ?? Wiesz nieraz tak sie mówi ze facet ma tylko żołnierzy płuci męskiej albo żeńskiej. A i w innym przypadku (znam taki osobiście) znajoma ma 3synow a dwie ciaze żeńskie poroniła poprostu organizm ich nie utrzymywał... Czasem poprostu natura tak działa :* ale trzymam za Was mocno kciuki
    Ja też mu tak mówie ,że ma tylko za dziewczynki :) zobaczymy jak to będzie ...nie wiem tylko jaki test kupić może ten czulszy 10 mlU/ml...jak myślicie ? denerwuje sie bo w sobotę wyjeżdżamy na urlop...pakowanie żeczy dzieci, pieluchy,kosmetyki , nasze żeczy ....ufff...normalnie nie wiem co ze sobą zrobić...1d3d78a69859b7bca3937f0d33636dd6.png

    Misiaimis lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Cały dzień nie pisałam :( ale calutki dzień biegalam po mieście i jeszcze od nowa sprzatalam po wczorajszej zmianie drzwi i szczerze mówiąc nawet nie wiem kiedy zlecial mi dzień..a tu zaraz trzeba kłaść się spać, przez ten mały remoncik nie mam czasu pomyśleć o naszych mniej intensywnych staraniach :D może to i lepiej, głowa czymś zajęta :):):)

  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 pewnie, że lepiej jak się tylko o tym myśli to można zwariować :) Ja mieszkam w niewykończonym domu już 3 miesiąc, więc Cię rozumiem, drzwi wstawiałam w ubiegłym tygodniu i to też nie wszystkie. Zawsze jakaś odskocznia :D

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis mega zakupy zrobiłam ;D miałam kupić kilka rzeczy na wyjazd który bedzie w weekend a oprócz tego wróciłam do domu z antycznym dębowym stołem :D tez zajęłam głowę i szybko dzien zleciał :)

    Zieziulka lubi tę wiadomość

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ