X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe staraczki :)
Odpowiedz

Lipcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • mar_gola Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie jestem na etapie, kiedy moja cierpliwość jest mocno nadwyrężona, czyli doszukiwanie się na siłę symptomów, a na testowanie za wcześnie :P
    Solane, czyli testujemy w ten sam dzień :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 8 bede u lekarza i moze cos powie :) zeby tylko pozwolił w tym miesiącu to bede szczęśliwa :D zaczyna Nam sie tu rozkręcać :)

  • Crisperss Autorytet
    Postów: 409 481

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solane wrote:
    Crisperss staram się byc cierpliwa, no u mnie będzie to prawdopodobnie 13dpo. Dwie ciąże nieudane (pierwsza bichemiczna, druga poronienie zatrzymane, obecnie pierwszy cykl starań po zabiegu). no i jestem pełna nadziei :) :) :) Pewnie 8 lipca pójdę na bętę, żeby mieć większą pewność :)

    ja jestem po pięciu poronieniach i sumie mam zakaz robienia testów przed dniem @ ale ze mnie głupek i nigdy nie wytrzymuję :P

    6sut9jcgeodkavnc.png
    6sutdf9heulgg01i.png
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny przeszlam z czerwcowych na lipcowe . Mam juz coreczke prawie 4 letbia i 9 miesiexy temu urodzilam w 35 tyg synka . Niestet martwego . Odklejenie sie lozyka i niekompetencja lekarzy i poloznych. Od 2 cykli zaczelismy starania . dzis był u mnie termin miesiączki. I nawet miesiączkowo się nie czuję. Brzuch boli ale tak po bokach . Dziś testowałam ( 12 dzien po owu wyznaczonym. Mimo że sądzę że owu była wcześniej o 1 góra 2 dni ) ale niestety test negatywny . Kurcze straciłam nadzieję. Mdli mnie ( mimo że ja nie z tych co łatwo wymiotuja) bolą piersi po bokach . Coś tam na dole czasami kluje. Ale to nie to co przed miesiączka. Mam w domu 2 ostatni test i sama nie wiem czy jest sens jutro testować. A jak u was?

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 lipca 2016, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Nie było mnie wczoraj, odpoczywalam po dwóch dniach sprzątania :D
    Po meczu przeżyłam trosze szok, zobaczyłam leciutkie naprawdę tyci tyci plamienie takie jasnorozowe, do tego kłucie jakby mi ktoś wbijal szpilke. Poplakalam się myśląc że to @...ale dzisiaj rano wstaje a tu nic nie ma :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz testowano ;D moze dobre wieści :D

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 1 lipca 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Nie było mnie wczoraj, odpoczywalam po dwóch dniach sprzątania :D
    Po meczu przeżyłam trosze szok, zobaczyłam leciutkie naprawdę tyci tyci plamienie takie jasnorozowe, do tego kłucie jakby mi ktoś wbijal szpilke. Poplakalam się myśląc że to @...ale dzisiaj rano wstaje a tu nic nie ma :O
    Może coś się tam przykleja ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 lipca 2016, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym testowaniem to długo poczekam. Nie chce znowu oglądać jednej tłustej krechy :P
    Pewnie i tak nic z tego no ale :) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dobrej myśli kochana :D

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 lipca 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha bądź bądź :P

  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 1 lipca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test negatywny. A miesiączki nie widać. 32 dzien cyklu przy cyklach 30 dniowych. Wogole nie czuję że ma być okres .A temperatura nie spada ale i nie rośnie. Sama nr wiem co myśleć:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2016, 10:54

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 lipca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kofeina-powtorz za kilka dni jak @ nie przyjdzie.

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 lipca 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załamałam się :( na tescie owu kresk brak... kur...

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 1 lipca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Kofeina-powtorz za kilka dni jak @ nie przyjdzie.

    Edytowalam post . Nawet nie zauważyłam że wpisałem 40 dni cyklu . A mam 30. W ostatniej ciąży już 5 dni przed wyszedł mi test a teraz cisza . :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2016, 10:56

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajszy i dzisiejszy. Kurde. nie wiem co mam myslec
    DSC_0009_JPG_300x300_q85.jpg

    Kofeina-no to albo lekarz na wywolanie @ albo czekaj cierpliwie :(

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Kofeina Autorytet
    Postów: 324 511

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Wczorajszy i dzisiejszy. Kurde. nie wiem co mam myslec
    DSC_0009_JPG_300x300_q85.jpg

    Kofeina-no to albo lekarz na wywolanie @ albo czekaj cierpliwie :(
    Kochana mam 30 lat 2 ciwz3 przeszlam a jeszcze nigdy tak nie miałam. Dzwoniłam do lekarza mają o 14 oddzwonić to się zapytam co dalej . Bo miałam badania niedawno i wszystko jest ok . Może uda mi się zapisać na betę jeśli jaśnie pani doktor się zgodzi . A co do ciebie to który test jest z dzisiaj a który z wczoraj?

    8p3odqk3vkpa5ho3.png
    iv09krhm842d4967.png
    uiklje9g90mcnvau.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To trzymam kciuki za lekarza. bedzie dobrze. albo owu ci sie przesunela albo zgniezdzenie sie przesunelo. zobaczysz sama.

    ten na gorze jest wczorajszy a ten na dole dzisiejszy. nie odnotowałam testu pozytywnego w tym cyklu ale tez ie robilam testu w srode bo mi sie skonczyly. mialam cos z pecherzem i przez wstawanie nawet temp nie moglam wczoraj zmierzyc.

    Kofeina lubi tę wiadomość

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Czincja Autorytet
    Postów: 509 222

    Wysłany: 1 lipca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo żadnych wieści ciążowych jeszcze nie ma?:) po meczu nie mam sił nadrabiać.

    6 CS pierwszy z clo i pregnyl
    30.03.2017 - Aleksander ❤️
    13.01.2015 - Anastazja ♡
  • kasieniaczek Autorytet
    Postów: 872 1199

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    To trzymam kciuki za lekarza. bedzie dobrze. albo owu ci sie przesunela albo zgniezdzenie sie przesunelo. zobaczysz sama.

    ten na gorze jest wczorajszy a ten na dole dzisiejszy. nie odnotowałam testu pozytywnego w tym cyklu ale tez ie robilam testu w srode bo mi sie skonczyly. mialam cos z pecherzem i przez wstawanie nawet temp nie moglam wczoraj zmierzyc.

    Channah miałam tak samo w poprzednim cyklu. Testy z allegro. Na USG wyszło, że była owulacja z prawego jajnika, w dniu, w którym była już jaśniejsza kreska na testach (ledwo widoczna) a w lewym był pęcherzyki na granicy pęknięcia. Owulacja była, więc albo ja pregapilam pik LH, albo coś z testami nie tak. Przy kolejnym cyklu z testami, jak będą ciemnieć kreski, będę robić 2 razy dziennie, albo przerzuce się na droższe z Rosmanna.

    Awf3p2.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziwi te wczorajsze plamienie. moze wczoraj byla owu. tyle ze przez bolacy pecherz nie myslalam nawet by mierzyc temp

    f2w3rjjg58quuhcd.png
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ