X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe staraczki :)
Odpowiedz

Lipcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    U mnie jeszcze z 13 dni do testowania ;) to jest dopiero oczekiwanie ;)
    A 6 testów mam w domu :)

    Czekanie jest najgorsze. Nigdy nie należałam do cierpliwych, może dlatego od dwóch lat nie zaszłam w ciąże - matka natura postanowiła nauczyć mnie cierpliwości ;)

    f2w343r82gqzimgw.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms wrote:
    Czekanie jest najgorsze. Nigdy nie należałam do cierpliwych, może dlatego od dwóch lat nie zaszłam w ciąże - matka natura postanowiła nauczyć mnie cierpliwości ;)
    Diagnozowałaś się już z partnerem?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Diagnozowałaś się już z partnerem?

    Tak - ogólne badania ok, hormony w normie. Mąż też zrobił badanie, wyszło wszystko dobrze. Nie wiadomo o co chodzi. Wiem na pewno, że czasem mam cykle bezowulacyjne dlatego od 4 miesięcy biorę Clostilbegyt. No i śluzu płodnego mam bardzo mało.

    Jak teraz się nie uda, to w następnym cyklu będę robiła badanie na wrogość śluzu.

    Dopiero w tym cyklu zaczęłam mierzyć temp i zapisywać wszystko, więc ciągle mam nadzieję, że najlepsze dopiero przed nami :)

    f2w343r82gqzimgw.png
  • Tita92 Przyjaciółka
    Postów: 96 57

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, przez jaki czas trzeba mierzyć temperaturę, żeby można było wiarygodnie interpretować wyniki? Zaczęłam dzisiaj, bo czas oczekiwania na testowanie tak wkręca, że nie da się myśleć o niczym innym. Szuka się objawów na każdym kroku, a przecież na nie jeszcze za wcześnie...

    2nn33e3k1si9i3gh.png
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tita92 wrote:
    Dziewczyny, przez jaki czas trzeba mierzyć temperaturę, żeby można było wiarygodnie interpretować wyniki? Zaczęłam dzisiaj, bo czas oczekiwania na testowanie tak wkręca, że nie da się myśleć o niczym innym. Szuka się objawów na każdym kroku, a przecież na nie jeszcze za wcześnie...

    Moim zdaniem cały cykl, tak żeby widzieć jak się zmienia i odróżnić dwie fazy (przed i po owulacji). Jeśli jesteś przy końcówce cyklu to możesz mierzyć temp i patrzeć czy utrzymuje się na wyższym poziomie niż zazwyczaj masz czy zaczyna spadać - spadek zwykle oznacza @

    f2w343r82gqzimgw.png
  • Tita92 Przyjaciółka
    Postów: 96 57

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedź :) wejdę przynajmniej już w rytm mierzenia. Przyda się w przyszłym cyklu, jeżeli z tego nic nie wyjdzie.

    2nn33e3k1si9i3gh.png
  • mar_gola Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 1 lipca 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms wrote:
    No i śluzu płodnego mam bardzo mało.

    Podobno dobrze jest brać olej z wiesiołka w pierwszej połowie cyklu, żeby śluz płodny się poprawił. Ja biorę od dwóch cykli i faktycznie w tym miesiącu bez testów wiedziałam, że mam owu. Może to od tego :)

  • Tita92 Przyjaciółka
    Postów: 96 57

    Wysłany: 1 lipca 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    hej! testuje w podobnym terminie, ja 10, może wytrzymam do 11 jak @ szybciej nie przyjdzie. powodzenia! :)

    Marta95, to testujemy razem. Mam nadzieję że obie zobaczymy 2 kreseczki :D

    2nn33e3k1si9i3gh.png
  • Solane Ekspertka
    Postów: 132 225

    Wysłany: 1 lipca 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też pojawił sie biały śluz, którego normalnie nie mam (a miałam przy poprzednich ciążach). Aaaa to czekanie mnie wykończy, jeszcze 7 dni do testowania, chyba że jak będę dziś w sklepie to znajdę jakieś tańsze testy i spróbuję wcześniej :) bo normalnie płacę za test ok 12 zł a beta 15 zł dlatego wolę chodzić na betę.

    w57v9n73n742fstj.png
  • mar_gola Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 1 lipca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie beta 30 zł

  • Tita92 Przyjaciółka
    Postów: 96 57

    Wysłany: 1 lipca 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widziałam betę po 35zł, więc faktycznie 15zł to świetna cena.

    2nn33e3k1si9i3gh.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 1 lipca 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tita92 wrote:
    Marta95, to testujemy razem. Mam nadzieję że obie zobaczymy 2 kreseczki :D
    Ciekawe czy zdążę haha :D nie mam żadnych testów kupionych i narazie na pewno nie kupię :)
    Życzę ci dwóch kreseczek! :*

  • misKolorowy Autorytet
    Postów: 666 673

    Wysłany: 1 lipca 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Solane wrote:
    U mnie też pojawił sie biały śluz, którego normalnie nie mam (a miałam przy poprzednich ciążach). Aaaa to czekanie mnie wykończy, jeszcze 7 dni do testowania, chyba że jak będę dziś w sklepie to znajdę jakieś tańsze testy i spróbuję wcześniej :) bo normalnie płacę za test ok 12 zł a beta 15 zł dlatego wolę chodzić na betę.
    Jeśli masz u siebie w mieście to zobacz w Tesco, tam test pepino o czułości 10 jest za 4,50 zł ;)

    zem3i09k8uqplda3.png
    04.04.2017 Misiu ❤️
    Starania o drugiego bobasa od 09.2018
    "Nie rezygnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy się nie wydarzy."
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 1 lipca 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tita92 wrote:
    Dzięki za odpowiedź :) wejdę przynajmniej już w rytm mierzenia. Przyda się w przyszłym cyklu, jeżeli z tego nic nie wyjdzie.

    No zaczęłam brać olej z wiesiołka (oeparol) ale dopiero od tego cyklu, więc jeszcze efektów nie było. W tym miesiącu niesytety śluzu było bardzo mało... a to chyba też utrudnia zajście w ciąże..

    f2w343r82gqzimgw.png
  • Helmi Autorytet
    Postów: 709 373

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zagladam czasem do Was dziewczyny i moge sie wypowiedziec co do wiesiolka :)
    Ogolnie nie wiem czy pomogl mi zajsc w ciaze bo udalo nam sie w pierwszym cyklu ale ze z moim sluzem roznie to bralam w tym cyklu od 1dc do owulki 3x2 tabletki dziennie. Jakiegos mega szalu nie zauwazylam po nim w sluzie, moze bylo go odrobine wiecej ale w ciaze zaszlam wiec moze mial w tym swoj udzial :)

    7v8r3e3k6t0s43kt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Was kochane pozdrawiam z Zakopanego HEJ !!

    misia_, marta95, Taśka22 lubią tę wiadomość

  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 1 lipca 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A ja Was kochane pozdrawiam z Zakopanego HEJ !!
    Oo ale Ci dobrze, wakacjeeee :D
    Podeślij nam oscypka :P

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 1 lipca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bym pojechała do Zakopanego ale niestety niema czasu :) od poniedziałku do soboty pracujemy. Zresztą wydaliśmy kasę na naprawę samochodu i na inne rzeczy i lipa :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 1 lipca 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tita92 wrote:
    Ja widziałam betę po 35zł, więc faktycznie 15zł to świetna cena.
    U mnie beta 50 zł ;/

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 1 lipca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms wrote:
    Tobie też powodzenia! :) a z tą cierpliwością u mnie najgorzej... ;)
    HEHE, u mnie tez nie jest najlepiej i jednego dnia mysle sobie, mam cierpliwosc zyciowa a czasami wogole ;)

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ