Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe staraczki :)
Odpowiedz

Lipcowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobieto Tt tu sobie nie wróż tylko czekaj grzecznie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2016, 21:10

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah jesli to było do mnie to nierealne - z natury jestem w goracej wodzie kąpana (jedynie w pracy wykazuje duzo cierpliwosci, co jest dla mnie mega dziwne) ;)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baba_Jagna wrote:
    channah jesli to było do mnie to nierealne - z natury jestem w goracej wodzie kąpana (jedynie w pracy wykazuje duzo cierpliwosci, co jest dla mnie mega dziwne) ;)
    Tak do Cb :p ale ja mam to samo.cos okropnego. Ale mamy jeszcze czas ;)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Zieziulka Autorytet
    Postów: 1017 931

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może byśmy się wszystkie znalazły trzymajmy się tego samego nazewnictwa czyli sierpniowe staraczki, potem wrześniowe staraczki itp. i nie róbmy pięciu wątków, bo się porozdzielamy.

    ⚡ PCOS, Celiakia, Oligozoospermia⚡

    🤱 Marta 30.04.2017 r. 💜 36+1 tc
    🤱 Antosia 24.05.2020 r. 💜 38+1 tc

  • Olcc. Autorytet
    Postów: 318 124

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, bo tu tak miło jest a później się porozbiegamy po kilku różnych grupach :(

    7 cs szczęśliwy
    f2w33e3kfq66sy2y.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem za! :D jak się wszystkie zaciążymy to utworzymy sobie kółko wsparcia ;)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 11 lipca 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja do Was miesiąc później dołączę;)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka a czemu miesiąc później ?

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    farmaceutka77 wrote:
    to ja do Was miesiąc później dołączę;)
    To obie możemy założyć juz wrześniowe. A Ty z jakiego powodu dopiero na jesień ??

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja zrozumiałam, że Wy już w lipcu pozaciążacie, a ja dopiero w sierpniu i temu miesiąc później dołączę do Was na fioletową stronę mocy ;)

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa nie niestety ja z testowaniem odpadam do września, teraz po @ mam histeroskopie i dopiero od września wracamy do gry. A właśnie miała któraś z Was to robione ??? Zbieram inf bo jestem przerażona

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 11 lipca 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Histeroskopia (w zależności od szpitala, robiona w znieczuleniu lub tylko na lekach przeciwbólowych) ma na celu pokazać w dużym powiększeniu co jest w macicy i jak jest jej stan. Mogą zostać pobrane wycinki do analizy (tzw badanie histopatologiczne). Po zabiegu powinnaś się ciut oszczedzac, mniej dzwigac (ale to powinien Ci wszystko powiedziec lekarz) ;)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 11 lipca 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Farmaceutka ja w tym mc odpadam - na pewno test bedzie ujemy (przy takiej temperaturze nie moze byc inaczje)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Kaczuszka86 Autorytet
    Postów: 1315 862

    Wysłany: 12 lipca 2016, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 9dpo jakieś nitki krwi :/ stawiam na rozkrecajaca się @ :(

    mhsv9vvj9veszbog.png
    25.11.2013 [*] 8tc zaśniad częściowy
    23.11.2014 [*] 9tc puste jajo płodowe
    31.10.2015 [*] Ula 22tc niewydolność szyjki
    19.11.2017 nasz największy skarb Norbert <3
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 12 lipca 2016, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nawet nie chce wiedzieć jak bardzo jestem rozjechana z hormonami - dziś mam wzrost temperatury!

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Taśka22 Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 12 lipca 2016, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baba_Jagna no u mnie dzis też wzrost znikąd a powinna być @

    28.04.2017 r - urodził się Michał <3 (mój naturalny cud)

    Starania o drugie dziecko od grudnia 2017.

    Prawy jajowód - udrożniony
    Zrosty usunięte
    Endometrium - uszkodzone mechanicznie po porodzie.
    Lekka nadwaga
    1 IUI 😐
    2 IUI 😐

    05.2021 - 1 IVF - słaba odpowiedź na stymulacje, tylko 3 komórki pobrane, nic się nie zapłodniło

    10-11.2021 - 2 IVF - długi protokół - 7 oocytów pobranych, 6 zapłodnionych, 3 zarodki w 3 dobie, 1 zarodek podany w 3 dobie(8B), 2 pozostałe nie dotrwały do mrożenia :(


    Luty 2022
    Zmiana kliniki
    Pcos
    Insulinooporność + hiperinsulinemia (opanowane 2024r)

    2023 i 2024 - przerwa czyszczenie głowy <3

    listopad 2024
    powrót do walki
    kwalifikacja do programu
    grudzień 2024 - długi protokół (menopur 300 + gonapepyd 1/2 amp.)
    4 oocyty, 4 zapłodnione - rozwinął się tylko 1 zarodek

    12.02.2025 r. - transfer 3 dniowy zarodek
  • Malinka181216 Koleżanka
    Postów: 52 19

    Wysłany: 12 lipca 2016, 06:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja do was chciałbym dołączyć. Testować będę 23.

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 12 lipca 2016, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taśka22 wrote:
    baba_Jagna no u mnie dzis też wzrost znikąd a powinna być @
    jak znkikąd jak znikąd? na pewno będzie zielony groszek:)
    u mnie spadek,ale dalej jest wysoko i dalej plamię;/

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • Taśka22 Autorytet
    Postów: 1783 2298

    Wysłany: 12 lipca 2016, 06:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aj i dupa... @ przyszła... jedyny plus że wyczyściłam testy w szafie i nic nie zalega...

    28.04.2017 r - urodził się Michał <3 (mój naturalny cud)

    Starania o drugie dziecko od grudnia 2017.

    Prawy jajowód - udrożniony
    Zrosty usunięte
    Endometrium - uszkodzone mechanicznie po porodzie.
    Lekka nadwaga
    1 IUI 😐
    2 IUI 😐

    05.2021 - 1 IVF - słaba odpowiedź na stymulacje, tylko 3 komórki pobrane, nic się nie zapłodniło

    10-11.2021 - 2 IVF - długi protokół - 7 oocytów pobranych, 6 zapłodnionych, 3 zarodki w 3 dobie, 1 zarodek podany w 3 dobie(8B), 2 pozostałe nie dotrwały do mrożenia :(


    Luty 2022
    Zmiana kliniki
    Pcos
    Insulinooporność + hiperinsulinemia (opanowane 2024r)

    2023 i 2024 - przerwa czyszczenie głowy <3

    listopad 2024
    powrót do walki
    kwalifikacja do programu
    grudzień 2024 - długi protokół (menopur 300 + gonapepyd 1/2 amp.)
    4 oocyty, 4 zapłodnione - rozwinął się tylko 1 zarodek

    12.02.2025 r. - transfer 3 dniowy zarodek
  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 677

    Wysłany: 12 lipca 2016, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( wyślij ją do mnie, bo mnie to już męczy...

    xnw4krnt7935gj3w.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ