X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę
Odpowiedz

LIPCOWE TESTOWANIE '18, czyli idealny czas na ciążę

Oceń ten wątek:
  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czemu. Jak mu ostatnio powiedziałam, że mi tak wygodnie i dobrze, to powiedział mi, że nie tylko ja tu mieszkam xD potem już nie drążyłam, ale podejrzewam, że potem nie może "zapanować" nad sobą.. hmm.. nie wiem :) zapytam.

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja jak na razie częściej podczytuje czerwcowy wątek i zapomniałam Wam tutaj napisac2o mojej ostatniej wizycie.
    W czwartek byłam na monitoringu owulacji. To był 14dc i w lewym jajniku były dwa pecherzyki dominujace 12 i 13 mm. Cykle mam dłuższe także jak na ten czas to niby wszystko ok, ale... W tamtym cyklu bylam na HSG i wyszlo, ze lewy jajowod jest gorzej przepuszczalny, więc po części ten cykl spisuje na straty. Chociaż nadzieja jest. Jak zawsze.
    Chciałabym pójść jeszcze w poniedziałek ale brak wolnych terminów, może poszukam w mieście obok czy jest coś wolnego.

    kubekkawy lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    I prawidłowo ;) Nabiał też powinien się wietrzyć :D
    Hahahaha, jestem tego samego zdania :D

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubekkawy wrote:
    Nie wiem czemu. Jak mu ostatnio powiedziałam, że mi tak wygodnie i dobrze, to powiedział mi, że nie tylko ja tu mieszkam xD potem już nie drążyłam, ale podejrzewam, że potem nie może "zapanować" nad sobą.. hmm.. nie wiem :) zapytam.
    Dziwne. Mój to by się cieszyl gdybym spała nago. Mój to nie moze zapanowac nad sobą nawet gdy jestem w pizamie. :D

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapytałam go przed chwilą i powiedział, że jak nie mamy w planach <3, a mamy iść spać, to on nie chce się rozbudzać za bardzo, bo potem spać nie może i chce mu się <3 xD
    ale właśnie zrobiliśmy mały kompromis, że po mieszkaniu nago nie, ale pod kołdrą schowana tak hahahah

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kubekkawy wrote:
    Zapytałam go przed chwilą i powiedział, że jak nie mamy w planach <3, a mamy iść spać, to on nie chce się rozbudzać za bardzo, bo potem spać nie może i chce mu się <3 xD
    ale właśnie zrobiliśmy mały kompromis, że po mieszkaniu nago nie, ale pod kołdrą schowana tak hahahah
    Dobre i to :)

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Ola_445 Ekspertka
    Postów: 262 54

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj ppzytywny test ale dopiero dzisiaj rano przytulanko bo wczoraj maz sie zbuntował. Tez jest chory tak jak ja. Jeszcze dzisiaj wieczorem i jutro wieczorem

    kubekkawy lubi tę wiadomość

    03.2014 r Aniołek
    Syn 2015 ♡
    Ponad 2 lata starań
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola_445 wrote:
    U mnie wczoraj ppzytywny test ale dopiero dzisiaj rano przytulanko bo wczoraj maz sie zbuntował. Tez jest chory tak jak ja. Jeszcze dzisiaj wieczorem i jutro wieczorem
    Spokojnie, jak test wyszedł pozytywny, to owulacja będzie w po 24-36h. :)

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny, ja zatestuję 10.07 w dzien @, uprzejmie proszę o wpisanie *)
    Pozatym to dzień kiedy wszystko jest możliwe więc ... ❤️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2018, 17:44

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dopiero 3 cs, wiec początek drogi i mam nadzieje że krótkiej :)
    22.06 usg pokazało piękny pęcherzyk 14,9mm, owu przewidywana 26/27 czerwca.

    Mam 38 lat i chciałaby jeszcze przed 40 trzeciego maluszka, corka 17lat, syn 13 a wizja pustego domu przeraża.
    Pozatym oboje z mężem czujem sie bardzo młodo i nie wyobrażamy sobie cichego życia tylko we dwoje.
    Nawet dom większy kupujemy żeby potencjalnemu domownikowi było wygodnie :)

    Trzymam kciuki za wszystkie lipcowe testujące <3

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iga trzymam kciuki aby większy dom okazał się "za chwilę" jednak za mały :)

    Iga66 lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Iga66 Autorytet
    Postów: 712 615

    Wysłany: 24 czerwca 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Iga trzymam kciuki aby większy dom okazał się "za chwilę" jednak za mały :)

    O matko - taka wróżba to i trojaczki przepowiada , Hihihi :)

    Siwulec dzięki za dopisanie - oby to był szczęsliwy wpis

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2018, 23:13

    Siwulec lubi tę wiadomość

    40 lat - 13cs 🥰
    Czekamy na Zuzię 😍❤ 6.01.2020
    thgf3e3khr8j7bti.png
  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) U mnie dopiero 1 cs, ale kto wie :) Niby się nie nastawiam, tym bardziej że mam dość wysokie przeciwciała aTPO i ANA2. Ale jednak czekam na te 2 kreseczki. Jestem w okolicach/tuż po owu więc myślę że testować będę 3 albo 4 lipca :)

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie będzie chyba cykl bezowulacyjny, bo jestem w 16dc i testy ovu wychodzą negatywne od tygodnia. Śluz miałam tylko przez jeden dzień i był bardzo gęsty. Jednak nadzieja umiera ostatnia, może jeszcze nic straconego ;)

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie ruszyło :-)
    Od wczoraj kreska ciemnieje, dzisiaj już pozytyw :-D
    <3 też będą (nawet siłą to zmuszę ;-) )

    Jakoś tak jestem o wiele pozytywniej nastawiona - wręcz optymistycznie :-)

    kubekkawy, Danq, m_d_f lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patuniek86 wrote:
    A u mnie ruszyło :-)
    Od wczoraj kreska ciemnieje, dzisiaj już pozytyw :-D
    <3 też będą (nawet siłą to zmuszę ;-) )

    Jakoś tak jestem o wiele pozytywniej nastawiona - wręcz optymistycznie :-)

    ale szybko :) zazdroszczę <3

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
  • Acilya Autorytet
    Postów: 342 227

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95, też myślałam że mój będzie bezowulacyjny, bo nie miałam żadnych objawów - zwykle mam płodny śluz i ból jajnika, teraz nic. Test owulacyjny wyszedł na granicy. Ale mam ładny skok temperatury, więc chyba owu była :) Też jestem dobrej myśli, chociaż też jest i czarnowidzenie typu że może coś jest nie tak i moje problemy przekreślą ciążę...

    Ania95 lubi tę wiadomość

    9 dpo - bHCG 19,82 mIU/ml | 11 dpo - 69,63 mIU/ml | 13 dpo - 170,8 mIU/ml
    uwo93e3kvtyzyw16.png
    1cs z Hashimoto, aTPO, ANA2
  • Dori1811 Autorytet
    Postów: 418 516

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj byłam na monitoringu z wynikami hormonów :) jest ciałko żółte Wiec jajeczko ładnie pękło, wyniki badań bardzo dobre, Wiec teraz muszę czekać, aż mój ksieciunio się zbierze na badania :) No chyba, ze.... po tym miesiącu okażą się niepotrzebne :D Acilya mam nadzieje, ze nie będziesz tu długo gościć :) starasz się o pierwsze maleństwo?

    Synek 💙
    img

    Problem męski: morfologia 1%
    2 lata starań,Udany cykl po HSG <3
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acilya wrote:
    Ania95, też myślałam że mój będzie bezowulacyjny, bo nie miałam żadnych objawów - zwykle mam płodny śluz i ból jajnika, teraz nic. Test owulacyjny wyszedł na granicy. Ale mam ładny skok temperatury, więc chyba owu była :) Też jestem dobrej myśli, chociaż też jest i czarnowidzenie typu że może coś jest nie tak i moje problemy przekreślą ciążę...

    Żałuję, że nie zaczęłam mierzyć tempki tak jak sobie obiecałam w poprzednim cyklu :P bym wiedziała na czym stoję, teraz to mogę wróżyć z fusów czy owulka była czy nie ;)

  • kubekkawy Ekspertka
    Postów: 232 84

    Wysłany: 25 czerwca 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acilya wrote:
    Ania95, też myślałam że mój będzie bezowulacyjny, bo nie miałam żadnych objawów - zwykle mam płodny śluz i ból jajnika, teraz nic. Test owulacyjny wyszedł na granicy. Ale mam ładny skok temperatury, więc chyba owu była :) Też jestem dobrej myśli, chociaż też jest i czarnowidzenie typu że może coś jest nie tak i moje problemy przekreślą ciążę...


    ładnie, ładnie :) niech rośnie

    To będzie dobry dzień, ale najpierw kawa.
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ