X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie testujace w lipcu :) po roznych przebojach od poczatku roku wracam do gry :) dzis 13dc, napewno już po owu (9dc pecherzyk mial ponad 20mm). Mysle, ze ewentualne testowanie 22 lipca :) powodzenia zycze wszystkim!! :)

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    To bierzecie 2? My też ale będą emocje. Agniechaaaa a bralas ten klej przy transferze?


    Mieliśmy embrio glue i warto ;) moze to nie jego zasługa ale uniknęła stresu ze mogło cofnąć sie do jajowodu :)

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej wiem dziewczyny że wam marudzę ale czy ten wynik progesteronu naprawdę świadczy o tym że owulacji nie było? A gin na monitoringu mówiła że była :(
    Smutno mi teraz

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka owu była na pewno i z taki progesteronem ciąża jest na 100% możliwa

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o owulacji mówimy gdy progesteron 7dpo jest powyżej 3. Jeśli jest powyżej 10 to ciążą jest jak najbardziej możliwa!!! nie wszystkie dziewczyny mają proga rzędu 20....

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lekarz mowil ze jesli progesteron 7dpo jest powyzej 10 to byla owulacja:) ja zawsze mialam miedzy 13 a niecale 14 ;)

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka wg mnie tez ovu byla przy takim progu. Nic sie nie martw :) super ze masz prace ! W naszej miescinie czy bedziesz dojezdzdac?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Niestety wynik 1,0 :(

    :( :( :( walczymy dalej !!!
    nadzieja73 wrote:
    Ok.Mnie już możecie elegancko wypisać z testowania.Ide się rozgościć na sierpień ;)

    a jak sytuacja z piersiami ?
    loteria wrote:
    Hejka mogę się do Was przyłączyć? Testowałam dzisiaj rano niestety - . Na teście nie było nawet cienia a to już 15 dpo . Jestem cała w nerwach ani @ ani drugiej kreski. Mógłby ktoś doświadczony zerknąć na mój wykres czy mam się dalej łudzić. Pozdrawiam wszystkich

    wiesz sama że nadzieja umiera wraz z @
    MamaFabianka wrote:
    Hej dziewczyny. Dlugo mnie nie bylo bo duzo sie działo ostatnio, aż za dużo. Na pocz marca stracilam malenstwo. W czerwcu gdy zobaczylam 2 krechy myslalam ze wreszcie bedzie dobrze ale niestety znowu samoistne poronienie w 6tyg. Chcialam was zapytac pewnie sie orientujecie... Poronilam 17go krwawienie mialam do 22go. Myslalam ze juz wszystko ok i czekalam na normalny okres a tu zonk. W sobote miałam doslownie 3plamki krwi potem nic i dzis znowu dwie krople i koniec. Niewiem czy dalej mnie czyści czy moze mój organizm zwariowal. Co myślicie?


    nie wyobrażam sobie bólu jaki odczuwasz po tych dwuch stratach, takie plamienia mogą występować ale niech się wypowiedzą dziewczyny które były w podobnej sytuacji.
    Może zrob sobie z 2 mies przerwy i w tym czasie pare badań wykonasz ?
    Kaczorka wrote:
    Wy jesteście mądre to może mi coś powiecie :) robiłam dziś badanie obciążenia glukozą 75g. Wyniki są chyba ok, bo na czczo cukier 78, po 1h - 88 a po 2h - 104.
    Tylko tak mnie zastanawia czy to normalne, że po 2h zamiast spadać to rośnie? I co to może oznaczać?

    mi to zalatuje cukrzycą ciążową bo po 2h powinna spaść, mała dieta i będzie ok to nic strasznego
    gg88 wrote:
    Ja to mam spust ;p dostałam czekoladę od taty wczoraj i zjadłam ją całą w pracy :) a miałąm od dziś być na diecie hahahah :)

    Ja mam to samo wsuwam wszystko co można do ust włożyć ;)
    Agniechaaaa wrote:

    Flo moja Ty wojowniczło <3 zawsze Twoje wpisy ladują energią <3
    JA ?!!!!! wojowniczka ? nie mam wyboru, życie kopie mnie w chudy blond tyłek :D wiec odegram się na nim i zafasolkuje <3
    staraczka1111 wrote:
    Kochana czekam na okres w tym tygodniu ma przyjść. Wczoraj zabrałam ostatnią tabletkę ovulastanu. Jak sobie o tym pomyśle że to już nie długo czuje ogromny strach że stracę bałwanki, że się nie zadomowią u mnie. A jednakowo czuję takie motylki w brzuchu jak bym się zakochała jak się uda a musi się udać to chyba oszaleje ze szczęścia <3 pierwsza ty pójdziesz po śnieżynkę <3 ja już trzymam kciukasy za Ciebie i maleństwo <3

    Ale będą emocje, nie one już są !!! Do końca lata macie przeprowadzić się na fioletową stone nim boćki odlecą na dobre do afryki !!!!

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Tami88 Przyjaciółka
    Postów: 99 22

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Bajkaaa GRATULUJE pracy, a co bedziesz robic? :)

    Maja a sprawdzalas potem bete czy spadla?

    Tami88 a ktory dpo? na pewno musisz powtorzyc krew za 48h

    12dpo, za 2 dni powtórzę Betę.
    Ale stresior :/

    Tami
    39 lat, 5m starań, 2 dzieci (18l i 10l)
    2 c. biochem.
    Hormony+
    Materiał+
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Ej wiem dziewczyny że wam marudzę ale czy ten wynik progesteronu naprawdę świadczy o tym że owulacji nie było? A gin na monitoringu mówiła że była :(
    Smutno mi teraz

    włożyłam bym Cię pod zimny prysznic :D była ovu !!!
    Masaż relaksacyjny polecam z lodami :D

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie czytałam że po owulacji powinien być min 15 :(
    Ale dziękuję że nie odbieracie mi resztek nadzieji:)

    Meśka tak u nas w mieście, ale w środę będę wiedziała czy dogadam się z nimi tan na 100%

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    włożyłam bym Cię pod zimny prysznic :D była ovu !!!
    Masaż relaksacyjny polecam z lodami :D
    Nawet nie proponuje tego emkowi bo od razu by podlpal temat heh czekam na środę heh :)

    I powiem wam że nawet dziś mówiłam że jak nie będzie teraz ciąży to nic bo nowa praca ale jednak mi smutno jak pomyślę że coś jest nie tak nie wiem czy jest sens jutro wciskać się do ginekologa z tym progesteronem

    Flowwer lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No właśnie czytałam że po owulacji powinien być min 15 :(
    Ale dziękuję że nie odbieracie mi resztek nadzieji:)

    Meśka tak u nas w mieście, ale w środę będę wiedziała czy dogadam się z nimi tan na 100%

    Co prawda ja nie po owulacji ale mialam po transferze i progesteron byl pierw 9, potem 11 a potem 21. Wiec u ciebie ciaza jest mozliwa, progesteron rosnie tez wraz z hcg wiec urosnie :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech, głupia jestem... :/ przejrzałam całe 79 stron wykresów ciążowych z owu w 11-12 dc i szukałam tych gdzie w 13 dpo test był negatywny a później jednak fasolka... znalazłam tylko kilka ale chcę wierzyć że mój będzie następny... chyba dlatego wolę betę niż sikańce... :/ ale tak jak wcześniej nic, tak dzisiaj po negatywnym teście czuję się MEGA ciążowo, NIE okresowo... nic nie zapowiada jutrzejszej @... zwariować można. .. :/ pocieszam się dobrym winkiem... doktorek za granicą, ma się odezwać w czwartek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 21:29

    Tami88, Flowwer, innamorata88, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ja po transferze w ciazy miałam w okolicach 13/14 raz wyszło mi nawet 6 (?) to chyba w kiepskim momecie pobrali mi krew :p wiec na spokojnie :) z takim progiem ovu na pewno było!!!

    Flo a żebyś wiedziała zemściły sie i my będziemy kopać życie po dupie a co!!! Zazdrosne chudej dupki moja po hormonach niestety przybrała ale po porodzie (kiedy to nadejdzie hihihi) i z tym bede walczyć bede fit mama :D

    Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 lipca 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w kwietniu widzimy sie na fioletowej stronie :)

    Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 lipca 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Nawet nie proponuje tego emkowi bo od razu by podlpal temat heh czekam na środę heh :)
    Temat lodów :P ? Bo zimny prysznic raczej na męskim ego odbiło się mu :D
    A ja właśnie delektuje się Grycan o smaku owoce leśne!! Jedyne lody bez glutenu ;) które znalazłam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 22:06

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 3 lipca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Temat lodów :P ? Bo zimny prysznic raczej na męskim ego odbiło się mu :D
    A ja właśnie delektuje się Grycan o smaku owoce leśne!! Jedyne lody bez glutenu ;) które znalazłam
    To smacznego Flowwer a jutro może sobie zrobię mała ucztę,
    Ale tak wracając do tego prog to uważacie że warto iść do ginekologa z tym czy nie ma sensu?

    No i dziękuję dziewczyny na was zawsze można liczyć :*

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Abs Ekspertka
    Postów: 137 62

    Wysłany: 3 lipca 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    ech, głupia jestem... :/ przejrzałam całe 79 stron wykresów ciążowych z owu w 11-12 dc i szukałam tych gdzie w 13 dpo test był negatywny a później jednak fasolka... znalazłam tylko kilka ale chcę wierzyć że mój będzie następny... chyba dlatego wolę betę niż sikańce... :/ ale tak jak wcześniej nic, tak dzisiaj po negatywnym teście czuję się MEGA ciążowo, NIE okresowo... nic nie zapowiada jutrzejszej @... zwariować można. .. :/ pocieszam się dobrym winkiem... doktorek za granicą, ma się odezwać w czwartek.
    Bocianiatko ja Ci kibicuje no nigdy nic nie wiadomo. Musisz nam podbić ciążowe statystyki. No i żeby nie było reszta też ma podbijać, nie odbijać się, a co :) i odstaw to wino wszak w ciąży jesteś!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 22:14

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 lipca 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    ech, głupia jestem... :/ przejrzałam całe 79 stron wykresów ciążowych z owu w 11-12 dc i szukałam tych gdzie w 13 dpo test był negatywny a później jednak fasolka... znalazłam tylko kilka ale chcę wierzyć że mój będzie następny... chyba dlatego wolę betę niż sikańce... :/ ale tak jak wcześniej nic, tak dzisiaj po negatywnym teście czuję się MEGA ciążowo, NIE okresowo... nic nie zapowiada jutrzejszej @... zwariować można. .. :/ pocieszam się dobrym winkiem... doktorek za granicą, ma się odezwać w czwartek.
    Teoretycznie implantacja może być do 12 dpo więc czarujemy wredne @

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 37 38 39 40 41 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ