Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 3 lipca 2017, 21:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    włożyłam bym Cię pod zimny prysznic :D była ovu !!!
    Masaż relaksacyjny polecam z lodami :D
    Nawet nie proponuje tego emkowi bo od razu by podlpal temat heh czekam na środę heh :)

I powiem wam że nawet dziś mówiłam że jak nie będzie teraz ciąży to nic bo nowa praca ale jednak mi smutno jak pomyślę że coś jest nie tak nie wiem czy jest sens jutro wciskać się do ginekologa z tym progesteronem

Flowwer lubi tę wiadomość

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 3 lipca 2017, 21:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    No właśnie czytałam że po owulacji powinien być min 15 :(
    Ale dziękuję że nie odbieracie mi resztek nadzieji:)

Meśka tak u nas w mieście, ale w środę będę wiedziała czy dogadam się z nimi tan na 100%

Co prawda ja nie po owulacji ale mialam po transferze i progesteron byl pierw 9, potem 11 a potem 21. Wiec u ciebie ciaza jest mozliwa, progesteron rosnie tez wraz z hcg wiec urosnie :)

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 3 lipca 2017, 21:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ech, głupia jestem... :/ przejrzałam całe 79 stron wykresów ciążowych z owu w 11-12 dc i szukałam tych gdzie w 13 dpo test był negatywny a później jednak fasolka... znalazłam tylko kilka ale chcę wierzyć że mój będzie następny... chyba dlatego wolę betę niż sikańce... :/ ale tak jak wcześniej nic, tak dzisiaj po negatywnym teście czuję się MEGA ciążowo, NIE okresowo... nic nie zapowiada jutrzejszej @... zwariować można. .. :/ pocieszam się dobrym winkiem... doktorek za granicą, ma się odezwać w czwartek.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 21:29

Tami88, Flowwer, innamorata88, Czrna 81 lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 lipca 2017, 21:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ja po transferze w ciazy miałam w okolicach 13/14 raz wyszło mi nawet 6 (?) to chyba w kiepskim momecie pobrali mi krew :p wiec na spokojnie :) z takim progiem ovu na pewno było!!!

Flo a żebyś wiedziała zemściły sie i my będziemy kopać życie po dupie a co!!! Zazdrosne chudej dupki moja po hormonach niestety przybrała ale po porodzie (kiedy to nadejdzie hihihi) i z tym bede walczyć bede fit mama :D

Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 3 lipca 2017, 22:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w kwietniu widzimy sie na fioletowej stronie :)

Flowwer, Bocianiątko lubią tę wiadomość

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 3 lipca 2017, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Nawet nie proponuje tego emkowi bo od razu by podlpal temat heh czekam na środę heh :)
    Temat lodów :P ? Bo zimny prysznic raczej na męskim ego odbiło się mu :D
    A ja właśnie delektuje się Grycan o smaku owoce leśne!! Jedyne lody bez glutenu ;) które znalazłam

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 22:06

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 3 lipca 2017, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Temat lodów :P ? Bo zimny prysznic raczej na męskim ego odbiło się mu :D
    A ja właśnie delektuje się Grycan o smaku owoce leśne!! Jedyne lody bez glutenu ;) które znalazłam
    To smacznego Flowwer a jutro może sobie zrobię mała ucztę,
    Ale tak wracając do tego prog to uważacie że warto iść do ginekologa z tym czy nie ma sensu?

No i dziękuję dziewczyny na was zawsze można liczyć :*

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Abs Ekspertka

Wysłany: 3 lipca 2017, 22:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    ech, głupia jestem... :/ przejrzałam całe 79 stron wykresów ciążowych z owu w 11-12 dc i szukałam tych gdzie w 13 dpo test był negatywny a później jednak fasolka... znalazłam tylko kilka ale chcę wierzyć że mój będzie następny... chyba dlatego wolę betę niż sikańce... :/ ale tak jak wcześniej nic, tak dzisiaj po negatywnym teście czuję się MEGA ciążowo, NIE okresowo... nic nie zapowiada jutrzejszej @... zwariować można. .. :/ pocieszam się dobrym winkiem... doktorek za granicą, ma się odezwać w czwartek.
    Bocianiatko ja Ci kibicuje no nigdy nic nie wiadomo. Musisz nam podbić ciążowe statystyki. No i żeby nie było reszta też ma podbijać, nie odbijać się, a co :) i odstaw to wino wszak w ciąży jesteś!!!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 22:14

Bocianiątko lubi tę wiadomość

2016 Pawełek 28tc
    2018 Weronika moja największa radość
    2020 Piotruś moja druga największa radość
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 3 lipca 2017, 22:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Teoretycznie implantacja może być do 12 dpo więc czarujemy wredne @

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 3 lipca 2017, 22:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Teoretycznie implantacja może być do 12 dpo więc czarujemy wredne @
    No jakoś coś mi mówi ze ta implantacja mogła być właśnie wczoraj... w ogóle nie czuje nadchodzącej @... a winka było niewiele, niech fasolka się napije, bo później miesiące abstynencji nas czekają! :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2017, 22:19

Czrna 81 lubi tę wiadomość

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 lipca 2017, 22:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się do Was nie zapisuje.

Oczywiście dlatego żeby nie zepsuć statystyk <3

Ale cały czas podczytuje :D

• Meśka Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 07:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka nie wiem czy jest sens. Ja bym poczekała do terminu @ - jak wyjda 2 krechy to na bete i od razu zrobic progesteron jesli wyjdzie za niski to wtedy po dupka czy luteine do ginekologa.

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 07:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to takie dziwne, bo ogólnie wynik cukru niski. Tylko tego spadku brak. Więc niby nie cukrzyca a cukrzyca?
    Czy to znaczy, że insulina gdzieś nawala?
    Może to przez to mam problemy z chudnięciem! Bo ogólnie uwielbiam słodycze i z reguły ich sobie nie odmawiam.

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 07:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziś :) Kaczorko kochana, nie denerwuj się :* spokojnie poczekaj na wizytę u doktora i będzie dobrze :) jeśli rzeczywiście to to, przy cukrzycy ciążowej leczenie to dieta i lekka aktywność fizyczna wiec nic strasznego :) głowa do góry!

A u mnie dziś termin @, ale się na nią nie zanosi... temperatura skoczyła zamiast spaść... jak jutro będzie tak samo to chyba pójdę na betę...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 07:33

Kaczorka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

laUgp2.png
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 07:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiąto czuję fasolkę :D bo pięknie poszła do góry temp 14 dpo !!!!

Kaczorka mała dieta bez pączków i czekolady do końca ciąży i będzie dobrze.
    Ale mniej na uwadze że jak się pojawiła w ciązy to może za 10-20 lat rozwinąć więc trzeba nieć to w przyszłości na oku.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    Provita-Paliga
    ⛄⛄⛄
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 07:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko - ja się nie denerwuję tylko rozkminiam ;) próbuję zrozumieć. Jedną wizytę mam akurat dzisiaj ;)
    A za pozytywną betę trzymam kciuki :) niech rośnie!

Flowwer - hehe, kiedy ja teraz największą ochotę mam akurat na pączki i czekoladę :p

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 07:50

Flowwer lubi tę wiadomość

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 08:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Bocianiąto czuję fasolkę :D bo pięknie poszła do góry temp 14 dpo !!!!

Kaczorka mała dieta bez pączków i czekolady do końca ciąży i będzie dobrze.
    Ale mniej na uwadze że jak się pojawiła w ciązy to może za 10-20 lat rozwinąć więc trzeba nieć to w przyszłości na oku.
    Flowwer, dzięki za wiarę w moją fasolkę :) jeśli jutro sytuacja się powtórzy to zacznę mieć nadzieję ;) bo juz kiedyś tak było... 14 dpo wysoko, a @ przyszła 15 rano... ale rzeczywiście ten cykl jest jakiś inny ;) eMek dziś powiedział, że ja nie jestem standardowa ;) i żebyśmy sobie dali parę dni, więc poczekamy i zobaczymy :P

laUgp2.png
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko nie chce Ci robić nadziei jesli faktycznie @ idzie ale Twoj wykres jest naprawde ładny :) niewiem jakie były poprzednie ale ten jest obiecujacy :)
    na moją pierwszą ciąże też czekałam 8 cykli :) powodzenia :)

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 08:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Bocianiątko nie chce Ci robić nadziei jesli faktycznie @ idzie ale Twoj wykres jest naprawde ładny :) niewiem jakie były poprzednie ale ten jest obiecujacy :)
    na moją pierwszą ciąże też czekałam 8 cykli :) powodzenia :)
    Dziękuję :) @ nie widać na horyzoncie ale moje wykresy zawsze są ładne i nic z nich nie wynika :P ten cykl jest rzeczywiście jest inny (no i zbiłam prolaktynę! :) ) więc jeśli temperatura jutro się utrzyma to będę myśleć co z tym zrobić :P

laUgp2.png
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 09:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiatko trzymam kciuki :)

Flowwer mogłabyś powiedzieć coś o tym wyniku

SHBG 44,01nmol/l 32,40 128,00

Niby w normie ale nie mam pojęcia czy to powinno być takie czy większe czy któraś się zna?

No i ja chyba jednak jak uda mi się dostać do ginekologa to się przejdę bo martwi mnie mimo wszystko ten Progesteron

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie kalendarza owulacji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego