Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wrocilam od endo. Poogladal te moje wyniki.. bylo 0.7, bylo 1.8 a teraz 3.3 tsh. Pomozdzyl. Stwierdzil ze jestem zdrowa jak dzwon a taki skok tsh wynika z nerwow.. ale zeby nie bylo to przed laparoskopia mam powtorzyc badanie. Jesli bedzie podwyzszona to da mi leki na obnizenie ale tylko po to aby pomoc w zajsciu w ciaze jesli faktycznie mialoby byc in vitro. Tyle w sumie. Czyli teraz czekamy na okres i rozpoczynamy cykl z lametta.

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze jestem pozytywnie nastawiona. Ciaza sie powoli zbliza.. juz nie jestem w stanie zawieszenia. Naprawde jestem spokojna.

Rucola, Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa doskonale cie rozumiem, u mnie w pracy tez 100 pytan do.. czemu cie nie bylo, a co ci bylo, a czemu nie masz dzieci itp. Zaznaczam ze u mnie w pracy wszystkie maja poza mna, przygnebiajace to jest. Gdybym miala fajna atmosfere to moze bym powiedziala co i jak. O ciazy w ktorej teraz bylam nie wiedzial nikt, tylko oddzialowa. Wiec bylo domyslow co nie miara czemu mnie nie bylo i kiedy wracam do pracy. Ale u nas nie warto nic mowic.

Agniechaaaa lubi tę wiadomość

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Agniechaaa doskonale cie rozumiem, u mnie w pracy tez 100 pytan do.. czemu cie nie bylo, a co ci bylo, a czemu nie masz dzieci itp. Zaznaczam ze u mnie w pracy wszystkie maja poza mna, przygnebiajace to jest. Gdybym miala fajna atmosfere to moze bym powiedziala co i jak. O ciazy w ktorej teraz bylam nie wiedzial nikt, tylko oddzialowa. Wiec bylo domyslow co nie miara czemu mnie nie bylo i kiedy wracam do pracy. Ale u nas nie warto nic mowic.

Miałam zacytować :/

Ludzie to tylko wscipcy i byle dogadać (w większości) szkoda co kolwiek mowic

• Ptysia Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w pracy też wszystkie już z dziećmi, bo jestem najmłodsza;p ale nie dogadują ani nic, raczej domyślają się i zawsze jak składają życzenia to bardzo dyskretnie życzą spełnienia marzeń takich jak sobie życzę:) a dawniej zawsze wprost w życzeniach było "dzidziusia", więc widzę, że teraz już bardziej zachowawczo, żeby czasem nie popełnić gafy;p ale żadnego dogadywania ani nic nie ma, ani dopytywania na szczęście...

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Miałam zacytować :/

Ludzie to tylko wscipcy i byle dogadać (w większości) szkoda co kolwiek mowic

otoz to! szkoda mowic i tak polowa jest tylko ciekawa czemu cie nie ma. Po prostu nie warto! i jak mi sie uda to nie bede nikomu mowic. A niech sie domyslaja, gdybaja itp, mam to gdzies!

p.s wiadomo ze przyjdzie moment ze dowiedza sie ale na pewno nie predko!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 13:06

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    GG wybacz ja nie polecę żadnej knajpy bo nigdzie nie chodzę ewentualnie do pizzeri ale to też kwestia smaku, może faktycznie dobrze wybrać się do Trzebini faktycznie blisko a jeśli jest coś wartego uwagi to warto o tym pomyśleć

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    GG jesli chodzi o Olkusz to ciezko tu zjesc cos dobrego... dla mnie pizza najlepsza jest ze Statoila kolo kopca a knajpa ...hmmm chyba nie ma nic co mogłabym z czystym sumieniem polecic. Kiedys z kolezankami z pracy bylysmy w Cafeterce na Górniczej i bylo ok. Jesli masz mozliwosc to moze jedz do Trzebini :)

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Bajkaaa jesteś z Olkusza?

• Meśka Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Ptysia my trzy z Olkusza :)

Bajkaaa lubi tę wiadomość

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • pistacjowa Koleżanka

Wysłany: 4 lipca 2017, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam wczoraj i sięgnęłam po test i chyba w tym cyklu nic z tego nie będzie :(

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja co chwila latam do toalety patrzeć czy @ nie przyszła.... ech, niech już będzie pojutrze! :/ chyba nie wytrzymam do czwartku i jutro pójdę na betę...

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 15:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli już do pizzeri to fajna jest i lokal też ok jest na szpitalnej w presto :)

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do mojego lekarza i mam czekać na @ także chyba już i lekarz wie że ten cykl stracony no trudno zdaza się sierpień przede mną :)

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja do Was do Olkusza jeżdzę na lody na Rynek, bo bardzo mi się tam podoba, a mieszka rzut beretem:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otwieram wino ze swoim Mężem hihihi :D PORPAWOAM SOBIE humor ;D pijemy zeby endo było piękna a śnieżynek(ki) miały piękny domek :)

Karma88, Czrna 81 lubią tę wiadomość

• Lucia88 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Otwieram wino ze swoim Mężem hihihi :D PORPAWOAM SOBIE humor ;D pijemy zeby endo było piękna a śnieżynek(ki) miały piękny domek :)

To my z Mężem upijamy się właśnie ciastem :)
    Zrobiłam sama tiramisu i chyba zbyt mocno zamoczylam biszkopty w kawie i alkoholu. A jeszcze prawie 3/4 tortownicy przed nami!

PS. Ale Was ciężko nadrobić po powrocie z pracy i jeszcze wstrzelić się w dyskusję.

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • barbarah Przyjaciółka

Wysłany: 4 lipca 2017, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta pozytywna 33 :) cały czas serce mi wali:)

Agniechaaaa, Bocianiątko, E_w_c_i_a, Phnappy, Jedna_z_Wielu, sara9555, staraczka1111, Czrna 81, problemik, Yoselyn82, KateHawke lubią tę wiadomość

Aniołek 07.2017
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Lipiec obfituje!

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbarah wrote:
    Beta pozytywna 33 :) cały czas serce mi wali:)

Gratuluje :) można tylko zazdrościć (pozytywnie) :)

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego