Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wrocilam od endo. Poogladal te moje wyniki.. bylo 0.7, bylo 1.8 a teraz 3.3 tsh. Pomozdzyl. Stwierdzil ze jestem zdrowa jak dzwon a taki skok tsh wynika z nerwow.. ale zeby nie bylo to przed laparoskopia mam powtorzyc badanie. Jesli bedzie podwyzszona to da mi leki na obnizenie ale tylko po to aby pomoc w zajsciu w ciaze jesli faktycznie mialoby byc in vitro. Tyle w sumie. Czyli teraz czekamy na okres i rozpoczynamy cykl z lametta.

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze jestem pozytywnie nastawiona. Ciaza sie powoli zbliza.. juz nie jestem w stanie zawieszenia. Naprawde jestem spokojna.

Rucola, Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa doskonale cie rozumiem, u mnie w pracy tez 100 pytan do.. czemu cie nie bylo, a co ci bylo, a czemu nie masz dzieci itp. Zaznaczam ze u mnie w pracy wszystkie maja poza mna, przygnebiajace to jest. Gdybym miala fajna atmosfere to moze bym powiedziala co i jak. O ciazy w ktorej teraz bylam nie wiedzial nikt, tylko oddzialowa. Wiec bylo domyslow co nie miara czemu mnie nie bylo i kiedy wracam do pracy. Ale u nas nie warto nic mowic.

Agniechaaaa lubi tę wiadomość

preg.png

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Agniechaaa doskonale cie rozumiem, u mnie w pracy tez 100 pytan do.. czemu cie nie bylo, a co ci bylo, a czemu nie masz dzieci itp. Zaznaczam ze u mnie w pracy wszystkie maja poza mna, przygnebiajace to jest. Gdybym miala fajna atmosfere to moze bym powiedziala co i jak. O ciazy w ktorej teraz bylam nie wiedzial nikt, tylko oddzialowa. Wiec bylo domyslow co nie miara czemu mnie nie bylo i kiedy wracam do pracy. Ale u nas nie warto nic mowic.

Miałam zacytować :/

Ludzie to tylko wscipcy i byle dogadać (w większości) szkoda co kolwiek mowic

• Ptysia Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w pracy też wszystkie już z dziećmi, bo jestem najmłodsza;p ale nie dogadują ani nic, raczej domyślają się i zawsze jak składają życzenia to bardzo dyskretnie życzą spełnienia marzeń takich jak sobie życzę:) a dawniej zawsze wprost w życzeniach było "dzidziusia", więc widzę, że teraz już bardziej zachowawczo, żeby czasem nie popełnić gafy;p ale żadnego dogadywania ani nic nie ma, ani dopytywania na szczęście...

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Miałam zacytować :/

Ludzie to tylko wscipcy i byle dogadać (w większości) szkoda co kolwiek mowic

otoz to! szkoda mowic i tak polowa jest tylko ciekawa czemu cie nie ma. Po prostu nie warto! i jak mi sie uda to nie bede nikomu mowic. A niech sie domyslaja, gdybaja itp, mam to gdzies!

p.s wiadomo ze przyjdzie moment ze dowiedza sie ale na pewno nie predko!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 13:06

preg.png

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    GG wybacz ja nie polecę żadnej knajpy bo nigdzie nie chodzę ewentualnie do pizzeri ale to też kwestia smaku, może faktycznie dobrze wybrać się do Trzebini faktycznie blisko a jeśli jest coś wartego uwagi to warto o tym pomyśleć

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    GG jesli chodzi o Olkusz to ciezko tu zjesc cos dobrego... dla mnie pizza najlepsza jest ze Statoila kolo kopca a knajpa ...hmmm chyba nie ma nic co mogłabym z czystym sumieniem polecic. Kiedys z kolezankami z pracy bylysmy w Cafeterce na Górniczej i bylo ok. Jesli masz mozliwosc to moze jedz do Trzebini :)

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Bajkaaa jesteś z Olkusza?

• Meśka Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 14:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Ptysia my trzy z Olkusza :)

Bajkaaa lubi tę wiadomość

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • pistacjowa Koleżanka

Wysłany: 4 lipca 2017, 14:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymałam wczoraj i sięgnęłam po test i chyba w tym cyklu nic z tego nie będzie :(

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 14:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja co chwila latam do toalety patrzeć czy @ nie przyszła.... ech, niech już będzie pojutrze! :/ chyba nie wytrzymam do czwartku i jutro pójdę na betę...

laUgp2.png
    3. IMSI (???)
    2. ICSI (OviKlinika 2021): 10 komórek - 1 blastka
    * CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    1. ICSI (nOvum 2019): 7 komórek - 3 trzydniowce
    * ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    * CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    stan zapalny endometrium, test Be Ready - endometrium prereceptywne
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, mięśniaki hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 15:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli już do pizzeri to fajna jest i lokal też ok jest na szpitalnej w presto :)

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzwoniłam do mojego lekarza i mam czekać na @ także chyba już i lekarz wie że ten cykl stracony no trudno zdaza się sierpień przede mną :)

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 16:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja do Was do Olkusza jeżdzę na lody na Rynek, bo bardzo mi się tam podoba, a mieszka rzut beretem:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otwieram wino ze swoim Mężem hihihi :D PORPAWOAM SOBIE humor ;D pijemy zeby endo było piękna a śnieżynek(ki) miały piękny domek :)

Karma88, Czrna 81 lubią tę wiadomość

• Lucia88 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 17:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Otwieram wino ze swoim Mężem hihihi :D PORPAWOAM SOBIE humor ;D pijemy zeby endo było piękna a śnieżynek(ki) miały piękny domek :)

To my z Mężem upijamy się właśnie ciastem :)
    Zrobiłam sama tiramisu i chyba zbyt mocno zamoczylam biszkopty w kawie i alkoholu. A jeszcze prawie 3/4 tortownicy przed nami!

PS. Ale Was ciężko nadrobić po powrocie z pracy i jeszcze wstrzelić się w dyskusję.

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • barbarah Przyjaciółka

Wysłany: 4 lipca 2017, 18:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta pozytywna 33 :) cały czas serce mi wali:)

Agniechaaaa, Bocianiątko, E_w_c_i_a, Phnappy, Jedna_z_Wielu, sara9555, staraczka1111, Czrna 81, problemik, Yoselyn82, KateHawke lubią tę wiadomość

Aniołek 07.2017
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 18:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje! Lipiec obfituje!

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 18:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    barbarah wrote:
    Beta pozytywna 33 :) cały czas serce mi wali:)

Gratuluje :) można tylko zazdrościć (pozytywnie) :)

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego