X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 4 lipca 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Flowwer :) czyli nie mam się czym martwić :)

    No i kurcze tak myślę teraz ze idąc do pracy nie będę miała możliwości monitoringu także będę na czuja następny cykl się starać

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ludzie w zeszłym Tyg byli tak z szokowa i moim powrotem ze naprawdę nikt bić nie komentował.. a teraz od wczoraj świra dostanę!!! Co chwile jakieś głupie pytania :/ Ci którzy nie mają pojecia o ciazy to pytają czy bedzie dzidzia, stanowczo zaprzeczam i automatycznie zmieniam temat zeby nie drążyli dalej. Ale gorzej z tymi którzy wiedza, nie chciałam wczoraj Wam smęcić ale boli mnie to do tej pory... koleżanka z firmy zaczęła mi jojciec co to trzeba robić zeby ciaza sie rozwijała i wogole (ku*wa pizda (za przeproszeniem) bezdzietna i wielki znawca jak byśmy jako kobiety miały na to wpływ) Nosz szlak mnie chce trafić :( pouczali sie (chociaż wiem ze nic na to zeobic nie mogłam) jął bym zrobiła cos źle, zwyczajnie mi smutno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 11:30

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 4 lipca 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wiecie co ludzie w zeszłym Tyg byli tak z szokowa i moim powrotem ze naprawdę nikt bić nie komentował.. a teraz od wczoraj świra dostanę!!! Co chwile jakieś głupie pytania :/ Ci którzy nie mają pojecia o ciazy to pytają czy bedzie dzidzia, stanowczo zaprzeczam i automatycznie zmieniam temat zeby nie drążyli dalej. Ale gorzej z tymi którzy wiedza, nie chciałam wczoraj Wam smęcić ale boli mnie to do tej pory... koleżanka z firmy zaczęła mi jojciec co to trzeba robić zeby ciaza sie rozwijała i wogole (ku*wa pizda (za przeproszeniem) bezdzietna i wielki znawca jak byśmy jako kobiety miały na to wpływ) Nosz szlak mnie chce trafić :( pouczali sie (chociaż wiem ze nic na to zeobic nie mogłam) jął bym zrobiła cos źle, zwyczajnie mi smutno
    Agniecha trzymaj się jakoś, pomyśl że za niedługo nie będziesz ich oglądać bo Snieżynka będzie się pięknie rozwijała :) ja już olewam docinki, po prostu mówię wprost że mam problem i kopara im opada i cisza nastaje- mam już dość ukrywania że wszystko wporządku.

    W weekend przyjeżdżają znajomi to się trochę wygadam i rozerwę :)

    Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 4 lipca 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pytanie do Bajki i Meśki jaką restaurację polecacie żeby wybrać się ze znajomymi na Obiad w Olkuszu :)i gdzie warto ich zabrać :)

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Agniecha trzymaj się jakoś, pomyśl że za niedługo nie będziesz ich oglądać bo Snieżynka będzie się pięknie rozwijała :) ja już olewam docinki, po prostu mówię wprost że mam problem i kopara im opada i cisza nastaje- mam już dość ukrywania że wszystko wporządku.

    W weekend przyjeżdżają znajomi to się trochę wygadam i rozerwę :)

    Ja tez chetnie bym powiedziała wszystkim do okola ale mój M by tego nie dźwignął on jako samiec Alfą woli trzymać do ludzi kamienna twarz

  • gg88 Autorytet
    Postów: 1075 894

    Wysłany: 4 lipca 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja tez chetnie bym powiedziała wszystkim do okola ale mój M by tego nie dźwignął on jako samiec Alfą woli trzymać do ludzi kamienna twarz
    mój powoli już odpuszcza nawet wczoraj jak rozmawiał ze znajomym to mówi że nie udaje się i idzie na badania dzisiaj więc może twój też potrzebuje czasu...

    Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2% w 2017

    staranie o 2 dziecko od 2019 i nadal nic
    Morfologia nasienia 0% w 2022r
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 lipca 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym jej sie zapytała skad taki znwaca jak sama jeszcze w ciąży nie była i nie wie czy jak będzie to tak ją pięknie utrzyma.. jak mnie wk.... tacy ludzie... az mi się cisnienie podniosło jak to przeczytałam;/

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 lipca 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    a pytanie do Bajki i Meśki jaką restaurację polecacie żeby wybrać się ze znajomymi na Obiad w Olkuszu :)i gdzie warto ich zabrać :)
    Ja Ci mogę polecić świetną knajpę, ale w Trzebini, to nie jest daleko od Olkusza (około 15-20 minut autem), a jedzenie pyszne, knajpa meksykańska.
    A bajka i meśka też z olkusza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gg watpie teściowie z małej wsi wiedza o problemach ale o in vitro nigdy w życiu M im nie powie... oni tez do ludzi temat zaslaniaja moimi studiami :/ No coz zobaczymy jak to bd

    Ptysia ta baba wazy ponad 100kg i ma ok40 lat woec pewnie juz w ciazy nie bedzie...

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 lipca 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Gg watpie teściowie z małej wsi wiedza o problemach ale o in vitro nigdy w życiu M im nie powie... oni tez do ludzi temat zaslaniaja moimi studiami :/ No coz zobaczymy jak to bd

    Ptysia ta baba wazy ponad 100kg i ma ok40 lat woec pewnie juz w ciazy nie bedzie...
    Znając życie sama ma problemy i jej ulży jak dogada komuś innemu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wrocilam od endo. Poogladal te moje wyniki.. bylo 0.7, bylo 1.8 a teraz 3.3 tsh. Pomozdzyl. Stwierdzil ze jestem zdrowa jak dzwon a taki skok tsh wynika z nerwow.. ale zeby nie bylo to przed laparoskopia mam powtorzyc badanie. Jesli bedzie podwyzszona to da mi leki na obnizenie ale tylko po to aby pomoc w zajsciu w ciaze jesli faktycznie mialoby byc in vitro. Tyle w sumie. Czyli teraz czekamy na okres i rozpoczynamy cykl z lametta.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze jestem pozytywnie nastawiona. Ciaza sie powoli zbliza.. juz nie jestem w stanie zawieszenia. Naprawde jestem spokojna.

    Rucola, Bocianiątko, Flowwer lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 lipca 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa doskonale cie rozumiem, u mnie w pracy tez 100 pytan do.. czemu cie nie bylo, a co ci bylo, a czemu nie masz dzieci itp. Zaznaczam ze u mnie w pracy wszystkie maja poza mna, przygnebiajace to jest. Gdybym miala fajna atmosfere to moze bym powiedziala co i jak. O ciazy w ktorej teraz bylam nie wiedzial nikt, tylko oddzialowa. Wiec bylo domyslow co nie miara czemu mnie nie bylo i kiedy wracam do pracy. Ale u nas nie warto nic mowic.

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Agniechaaa doskonale cie rozumiem, u mnie w pracy tez 100 pytan do.. czemu cie nie bylo, a co ci bylo, a czemu nie masz dzieci itp. Zaznaczam ze u mnie w pracy wszystkie maja poza mna, przygnebiajace to jest. Gdybym miala fajna atmosfere to moze bym powiedziala co i jak. O ciazy w ktorej teraz bylam nie wiedzial nikt, tylko oddzialowa. Wiec bylo domyslow co nie miara czemu mnie nie bylo i kiedy wracam do pracy. Ale u nas nie warto nic mowic.


    Miałam zacytować :/

    Ludzie to tylko wscipcy i byle dogadać (w większości) szkoda co kolwiek mowic

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 lipca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w pracy też wszystkie już z dziećmi, bo jestem najmłodsza;p ale nie dogadują ani nic, raczej domyślają się i zawsze jak składają życzenia to bardzo dyskretnie życzą spełnienia marzeń takich jak sobie życzę:) a dawniej zawsze wprost w życzeniach było "dzidziusia", więc widzę, że teraz już bardziej zachowawczo, żeby czasem nie popełnić gafy;p ale żadnego dogadywania ani nic nie ma, ani dopytywania na szczęście...

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 lipca 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Miałam zacytować :/

    Ludzie to tylko wscipcy i byle dogadać (w większości) szkoda co kolwiek mowic


    otoz to! szkoda mowic i tak polowa jest tylko ciekawa czemu cie nie ma. Po prostu nie warto! i jak mi sie uda to nie bede nikomu mowic. A niech sie domyslaja, gdybaja itp, mam to gdzies!

    p.s wiadomo ze przyjdzie moment ze dowiedza sie ale na pewno nie predko!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 13:06

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 4 lipca 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GG wybacz ja nie polecę żadnej knajpy bo nigdzie nie chodzę ewentualnie do pizzeri ale to też kwestia smaku, może faktycznie dobrze wybrać się do Trzebini faktycznie blisko a jeśli jest coś wartego uwagi to warto o tym pomyśleć

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 4 lipca 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GG jesli chodzi o Olkusz to ciezko tu zjesc cos dobrego... dla mnie pizza najlepsza jest ze Statoila kolo kopca a knajpa ...hmmm chyba nie ma nic co mogłabym z czystym sumieniem polecic. Kiedys z kolezankami z pracy bylysmy w Cafeterce na Górniczej i bylo ok. Jesli masz mozliwosc to moze jedz do Trzebini :)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 lipca 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty Bajkaaa jesteś z Olkusza?

  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 4 lipca 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Ptysia my trzy z Olkusza :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ