Forum W oczekiwaniu na testowanie LIPCÓWKI :)
Odpowiedz

LIPCÓWKI :)

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 09:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka zrobiłaś test ?
    Bocianiątko mało widzę wykresów gdzie temp idzie w górę w 14dpo ;)

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Flowwer, dzięki za wiarę w moją fasolkę :) jeśli jutro sytuacja się powtórzy to zacznę mieć nadzieję ;) bo juz kiedyś tak było... 14 dpo wysoko, a @ przyszła 15 rano... ale rzeczywiście ten cykl jest jakiś inny ;) eMek dziś powiedział, że ja nie jestem standardowa ;) i żebyśmy sobie dali parę dni, więc poczekamy i zobaczymy :P
    Bocianiątko ja trzymam za Ciebie kciuki MEGA MOCNO! Jeśli się uda to dasz mi nadzieję :-D W końcu tak jak Ty zaczęłam 8 cs - rocznicowy ;-)
    Także w stronę @ a kysz, a kysz, a kysz! :-D

Bocianiątko lubi tę wiadomość

Czarna81
    22 cs.
  • Flowwer Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 09:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:

Flowwer mogłabyś powiedzieć coś o tym wyniku

SHBG 44,01nmol/l 32,40 128,00

Niby w normie ale nie mam pojęcia czy to powinno być takie czy większe czy któraś się zna?

No i ja chyba jednak jak uda mi się dostać do ginekologa to się przejdę bo martwi mnie mimo wszystko ten Progesteron

na moje oko są w normie.

kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 09:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    ech, głupia jestem... :/ przejrzałam całe 79 stron wykresów ciążowych z owu w 11-12 dc i szukałam tych gdzie w 13 dpo test był negatywny a później jednak fasolka... znalazłam tylko kilka ale chcę wierzyć że mój będzie następny... chyba dlatego wolę betę niż sikańce... :/ ale tak jak wcześniej nic, tak dzisiaj po negatywnym teście czuję się MEGA ciążowo, NIE okresowo... nic nie zapowiada jutrzejszej @... zwariować można. .. :/ pocieszam się dobrym winkiem... doktorek za granicą, ma się odezwać w czwartek.
    U mnie w ciąży test 15dpo wyszedł negatywny. Dopiero 20dpo test lekko pozytywny przy necie 170.

Tami88, Bocianiątko lubią tę wiadomość

• barbarah Przyjaciółka

Wysłany: 4 lipca 2017, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po necie. Wieczorem będą wyniki. Rano wyszedł mi cień nad cieniami z testu z allegro. Jak mi się uda to wstawię zdjęcie.

Flowwer lubi tę wiadomość

Aniołek 07.2017
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 10:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    U mnie w ciąży test 15dpo wyszedł negatywny. Dopiero 20dpo test lekko pozytywny przy necie 170.
    coraz bardziej namawiasz mnie na jutrzejszą betę :P chociaż planowałam iść w czwartek jeśli jutro mnie panna @ nie nawiedzi... bo ten Twój wynik to chyba nie był taki do końca oczywisty na - z tego co pamiętam? a kiedy powinna przyjść @ u Ciebie? może pójdźmy razem, solidarnie na betę w czwartek jeśli jutro tempki będą przyzwoite i @ się nie objawią? ;)

barbarah, trzymam kciuki! :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 10:25

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • Meśka Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Meśka zrobiłaś test ?

Może gdybym miała w domu jakikolwiek test to bym sikneła dla formalności.
    Za to pieluche założyłam i czekam na @ bo plamienia coraz ciemniejsze...

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Tami88 Przyjaciółka

Wysłany: 4 lipca 2017, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:

Czyli wyszedł pozytywny, ale dopiero później tak? Beta w 20dpo = 170 tak??

Tami
    39 lat, 5m starań, 2 dzieci (18l i 10l)
    2 c. biochem.
    Hormony+
    Materiał+
  • problemik Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    20dpo powinna być ok 1000

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 12:15

07.2016 Crio :(
    II ICSI - ⛄⛄⛄⛄⛄⛄
    11.2016 et 4tc :(
    02;07;09.2017 crio :(
    11.2017 leczenie immuno
    12.2017 crio ☃☃4tc :(
    III ICSI ⛄⛄
    4.2018 crio :(
    07.2018 pożegnanie z Novum
    10.2018 telefon do OA.
    10.2019 Nowy rozdział w życiu ❤
  • Tami88 Przyjaciółka

Wysłany: 4 lipca 2017, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to proszę mnie wpisać na sierpień :( Beta spadła :(
    Ahhhhh :(

Tami
    39 lat, 5m starań, 2 dzieci (18l i 10l)
    2 c. biochem.
    Hormony+
    Materiał+
  • Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 11:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Flowwer :) czyli nie mam się czym martwić :)

No i kurcze tak myślę teraz ze idąc do pracy nie będę miała możliwości monitoringu także będę na czuja następny cykl się starać

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 11:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co ludzie w zeszłym Tyg byli tak z szokowa i moim powrotem ze naprawdę nikt bić nie komentował.. a teraz od wczoraj świra dostanę!!! Co chwile jakieś głupie pytania :/ Ci którzy nie mają pojecia o ciazy to pytają czy bedzie dzidzia, stanowczo zaprzeczam i automatycznie zmieniam temat zeby nie drążyli dalej. Ale gorzej z tymi którzy wiedza, nie chciałam wczoraj Wam smęcić ale boli mnie to do tej pory... koleżanka z firmy zaczęła mi jojciec co to trzeba robić zeby ciaza sie rozwijała i wogole (ku*wa pizda (za przeproszeniem) bezdzietna i wielki znawca jak byśmy jako kobiety miały na to wpływ) Nosz szlak mnie chce trafić :( pouczali sie (chociaż wiem ze nic na to zeobic nie mogłam) jął bym zrobiła cos źle, zwyczajnie mi smutno

Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2017, 11:30

• gg88 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wiecie co ludzie w zeszłym Tyg byli tak z szokowa i moim powrotem ze naprawdę nikt bić nie komentował.. a teraz od wczoraj świra dostanę!!! Co chwile jakieś głupie pytania :/ Ci którzy nie mają pojecia o ciazy to pytają czy bedzie dzidzia, stanowczo zaprzeczam i automatycznie zmieniam temat zeby nie drążyli dalej. Ale gorzej z tymi którzy wiedza, nie chciałam wczoraj Wam smęcić ale boli mnie to do tej pory... koleżanka z firmy zaczęła mi jojciec co to trzeba robić zeby ciaza sie rozwijała i wogole (ku*wa pizda (za przeproszeniem) bezdzietna i wielki znawca jak byśmy jako kobiety miały na to wpływ) Nosz szlak mnie chce trafić :( pouczali sie (chociaż wiem ze nic na to zeobic nie mogłam) jął bym zrobiła cos źle, zwyczajnie mi smutno
    Agniecha trzymaj się jakoś, pomyśl że za niedługo nie będziesz ich oglądać bo Snieżynka będzie się pięknie rozwijała :) ja już olewam docinki, po prostu mówię wprost że mam problem i kopara im opada i cisza nastaje- mam już dość ukrywania że wszystko wporządku.

W weekend przyjeżdżają znajomi to się trochę wygadam i rozerwę :)

Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

Tomasz 09.2018 :)
    MTHFR A1298C-hetero, PAI-1 4G -hetero, IO
    Morfologia nasienia 2%
  • gg88 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a pytanie do Bajki i Meśki jaką restaurację polecacie żeby wybrać się ze znajomymi na Obiad w Olkuszu :)i gdzie warto ich zabrać :)

Morfologia nasienia 2%
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    Agniecha trzymaj się jakoś, pomyśl że za niedługo nie będziesz ich oglądać bo Snieżynka będzie się pięknie rozwijała :) ja już olewam docinki, po prostu mówię wprost że mam problem i kopara im opada i cisza nastaje- mam już dość ukrywania że wszystko wporządku.

W weekend przyjeżdżają znajomi to się trochę wygadam i rozerwę :)

Ja tez chetnie bym powiedziała wszystkim do okola ale mój M by tego nie dźwignął on jako samiec Alfą woli trzymać do ludzi kamienna twarz

• gg88 Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ja tez chetnie bym powiedziała wszystkim do okola ale mój M by tego nie dźwignął on jako samiec Alfą woli trzymać do ludzi kamienna twarz
    mój powoli już odpuszcza nawet wczoraj jak rozmawiał ze znajomym to mówi że nie udaje się i idzie na badania dzisiaj więc może twój też potrzebuje czasu...

Morfologia nasienia 2%
  • Ptysia Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja bym jej sie zapytała skad taki znwaca jak sama jeszcze w ciąży nie była i nie wie czy jak będzie to tak ją pięknie utrzyma.. jak mnie wk.... tacy ludzie... az mi się cisnienie podniosło jak to przeczytałam;/

• Ptysia Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gg88 wrote:
    a pytanie do Bajki i Meśki jaką restaurację polecacie żeby wybrać się ze znajomymi na Obiad w Olkuszu :)i gdzie warto ich zabrać :)
    Ja Ci mogę polecić świetną knajpę, ale w Trzebini, to nie jest daleko od Olkusza (około 15-20 minut autem), a jedzenie pyszne, knajpa meksykańska.
    A bajka i meśka też z olkusza?

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gg watpie teściowie z małej wsi wiedza o problemach ale o in vitro nigdy w życiu M im nie powie... oni tez do ludzi temat zaslaniaja moimi studiami :/ No coz zobaczymy jak to bd

Ptysia ta baba wazy ponad 100kg i ma ok40 lat woec pewnie juz w ciazy nie bedzie...

• Ptysia Autorytet

Wysłany: 4 lipca 2017, 12:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Gg watpie teściowie z małej wsi wiedza o problemach ale o in vitro nigdy w życiu M im nie powie... oni tez do ludzi temat zaslaniaja moimi studiami :/ No coz zobaczymy jak to bd

Ptysia ta baba wazy ponad 100kg i ma ok40 lat woec pewnie juz w ciazy nie bedzie...
    Znając życie sama ma problemy i jej ulży jak dogada komuś innemu...

‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego