X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję madzielek !

    Cześć laski, ale mnie dziś przymuliła ta pogoda...
    nie mam pomysłu na obiad, i chęci żeby robić cokolwiek, a za niedługo mąż wraca z pracy :> muszę coś szybko wykombinować..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 13:38

  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 18 listopada 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie jednak klapa. Jutro przybywa Ciocia Marry i zaczynamy od nowa.

    Cigaretta- myślę, że mąż, jak każdy mężczyzna zje co mu dasz, więc się nie przejmuj.

    Ja idę na rozmowy z inwestorem. Może chociaż w interesach się poukłada.

    Do wieczorka!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ziewam jak szalona i w dodatku bol glowy mnie dopadl...
    Odnosnie obiadu to ide na latwizne: ziemniaki z koperkiem, jajko sadzone i klopsy. Kto bedzie chcial to moze sobie dolozyc buraczki.
    Mialam inne plany ale moja glowa odmowila posluszenstwa...

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Ja mam lekarstwo na najblizszy miesiac ;) termometr schowany, testy owulacyjne schowane, fora ciazowe wylogowane ;)
    Cwiczenia (zaczelam wczoraj), dieta, duzo sexu (maz to najukochansza osoba a nie reproduktor), duzo usmiechu i pelen luzik ;)
    Wkoncu kiedys sie uda, nie bede w tym cyklu wogule! marudzic, doszukiwac sie i zameczac wszystkich dookola.

    Moj maz mial wczoraj az tak kiepski nastroj, ze poczul sie wlasnie jak reproduktor :( I zamiast pocieszenia go, uzyskalam przeciwny efekt... :(

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sóweczka przytulam i trzymam kciuki za kolejny miesiąc.

    Co do obiadu to ja też idę dziś na łatwiznę :) wyjęłam kitki i zrobię w rękawie, a mąż kupi frytki :)

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 18 listopada 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soweczka nie zalamuj sie! Glowa do ggory. Nowy cykl nowa szansa.

    Ja mam lenia niesamowitego. Zaspalam z dziecmi do szkoly. Ale udalo sie wyrobic. Wrocilam. Wypilam kawe i zasnęłam. Przed chwila M mnie obudził bo niedlugo idzie do pray a ja mu musze jakis obiadek naszykowac. Chociaz nie powiem pospalabym jeszcze. Tylko niekoniecznie to objaw ciazowy. Zdarzaja mi sie takie dni!

    Cassie trzymam kciuki za egzamin!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 18 listopada 2014, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sóweczka, jak to?

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziulek wrote:
    Dziewczyny, polecam Wam Inofolic :)

    Madziulek gratulacje! A jak długo Ty piłaś inofolic???

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soweczka tule mocno i trzymam kciuki za kolejny cykl - swiateczny.



    A ja robie pomidorowke z ryzem. Wstyd sie przyznac, ale nigdy jej jeszcze nie robilam :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w końcu zrobiłam spaghetti, już mi bokiem wychodzi ale mąż po przyjeździe z pracy sobie zażyczyl i w 30 min obiad gotowy :D

    Za 3 godz wizyta u gin..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 16:13

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Madziulek gratulacje! A jak długo Ty piłaś inofolic???
    Od tego cyklu, od 12 dnia pije :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nieidealna Przyjaciółka
    Postów: 133 46

    Wysłany: 18 listopada 2014, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pije inofolicod 12 października i na razie nic. Jedynie zęby mi się zaczęły psuć.

    Nieidealna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agata83 dlatego wrzucam na luz ;) Czym bardziej czegos chcemy tym bardziej sie od Nas oddala. Najchetniej usunelabym konto z OF zeby mnie te wszystkie cyrki pomiarowe nie kusily ale zal mi abonamentu bo mam do konca kwietnia :p

    soweczka przytulam :*

    Lenia to ja tez dzisiaj mam i to wielkiego, wszystkiemu winna pogoda... ciagle leje... pochmurno...

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta trzymam kciuki.
    Cassie nie opuszczaj nas.
    Sóweczka to już pewne? :( widzę że @ jeszcze nie ma.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 17:46

    Cassie lubi tę wiadomość

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane ja nie potrafię Was opuścić ;) nie mierze temperatury i nie robie testów ale nie da się do końca wyluzować i nie myśleć o tym jak człowiek czegoś chce i się o coś stara

    Cassie lubi tę wiadomość

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny i mnie dziś zmuliło, spałam z synkiem 4 godziny:) co do obiadu to u nas jest na wieczór bo tak mąż wraca z pracy:P dziś robiłam kotlety z piersi (testowałam nowy przepis na marynatę:)) z ziemniaczkami z koperkiem i rzodkiewka ze śmietana i szczypiorkiem:) 40 min i obiad gotowy:)



    Cigaretta daj znać jak po wizycie, mam nadziję że będzie dobrze:)

    madziulek GRATULACJE :)

    Umnie temperatura jakaś słaba od wczoraj i nie wiem czy coś z tego wyjdzie:( Może i ja ten Infolic zacznę pić chociaż miałam zacząć zioła Ojca Sroki ehhh juz nie wiem czego się czepić

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eM wrote:
    Nie nastawiajcie się za bardzo na to bo z tego co wiem to już nie aktualne. Zarabiało się na tym że dziewczyny w ciąży zakładały firmy, płaciły sobie bardzo wysokie składki przez 2m-ce a potem szły na l4 i wypłacali im l4 wg tych 2 składek. Teraz w takiej sytuacji biorą 2m-ce wysokich składek i 10m-cy najniższych, bo tak większość ludzi prowadzących firmę płaci. Jest to uczciwe, bo każdej z nas liczą z 12m-cy... i jeżeli dostaniemy podwyżkę w pracy 2 miesiące przed ciążą to też nam policzą 10 miesięcy z niższą stawką...

    Co do siemia lnianego :D jak wy to robicie??? Fuuuuj! Nie dałabym rady :P Za to wino owszem, wino super! Mmm uwielbiam czerwone wino, jeżeli się nie udało w tym cyklu to trudno, jeszcze cała butelka wina czeka :D


    Kochana z tego co wiem to jest to jeszcze aktualne, pytałam z ciekawości księgowej męża i powiedziała że przepis się jeszcze nie zmienił, owszem ma się zmienić po nowym roku ale nie wiadomo kiedy:)

    pepitka lubi tę wiadomość

  • sóweczka Przyjaciółka
    Postów: 83 53

    Wysłany: 18 listopada 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! U mnie już pewne, czekam na ciotunię. Za to w interesach się układa, wiec wyrównało się.
    Przepisy ZUSowe mają się zmienić od stycznia, ale nie ogłoszono jeszcze konkretnie co i jak, więc pewnie się przedłuży. Ja na razie uciekam, może pojawię się z życzeniami na noc...

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 18 listopada 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Sóweczka, zaciskam kciuki jeszcze bardziej, mam nadzieję,że nic się nie rozwinie z tego śluzu.

    Juwelka leniuchuj ile możesz ;)

    Madlene, jasne, że się uda, przecież Ty już jesteś w ciąży, zapomniałaś ? ;) <3

    eM głowa do góry, pozytywne nastawienie to połowa sukcesu.

    Zetka, przeganiaj tą @, co ona się tak rozszalała..?

    Ja zmykam dziewczynki, będę wieczorem :)


    No mam nadzieje, ze szybko pójdzie :) Duży mi się strasznie bo właściwie czekam już wcześniej niż od ostatniej owulacji na nowy cykl :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 19:36

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przenosimy sie na grudniowki? Bo widze ze powstal nowy post. Ja Was nie opuscze tylko wrzucam na luz ;)

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ