X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napijcie sie dziewczyny i za mnie! Ja juz odliczam do poniedzialku, wtedy wszystko sie wyjasni, no chyba ze wczesniej :P

    Ja zjadlam wlasnie zielona fasolke, gazy i tak mam niesamowite wiec juz nic mi nie zaszkodzi :P

    Wpakuje dzieciaki do lozka i ogarne druga porcje :D

    Na szczescie bol glowy minal, wiec i humor mi sie poprawil.

    Cigaretta wiec kciuki zaciskam z calych sil!

    martika co za herbate pijesz? u nas ostatnio kroluje mieta z pomarancza i melisa z pomarancza.

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję laseczki :) !

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)
    Ja dopiero niedawno z uczelni wróciłam.. jak ja nie cierpię wtorków!
    Ja też zostaje tutaj, w końcu starać się będę jeszcze w listopadzie a dopiero testować w grudniu :)Oczywiście lampka winka jest i jeszcze dzisiaj zakupiłam orzechy brazylijskie i już z mężem po porcji zjedliśmy :) Oczywiście stwierdził, że chyba już zwariowałam z tymi wszytskimi "suplementami" :D

    Madziulek gratulacje !

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, super, teraz tylko czekac na pozytywny tescik :D



    Moze ja styczniowy watek 2016 zaloze ;) Tez tu zostaje do konca listopada, bo staranka sa listopadowe!


    Stukam sie octem jablkowym i zaraz lampeczka winka. Jedzenie i picie tych specyfikow zajmuje ogromnie duzo czasu ;)

    Cigaretta, martika, Zetka lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już winka nie pije, teraz dmucham na zimne :p
    wczoraj teściowa zrobiła mi i mężowi wykład, że za dużo pijemy i same butelki po winie wynosimy z pokoju... se myślę, co ją to obchodzi? :D yhhh jeszcze trochę się z nią pomeczymy i wyprowadzka <olaboga>

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata, coś mnie tam dzisiaj ćmi jajnik, ale owu u mnie zazwyczaj 18 dc.

    Madlene, strasznie zmarzłam i zrobiłam sobie zwykłą czarną z cytryną i cukrem. Miałam dodać imbir, ale zapomniałam :p Oby poniedziałek był dla Ciebie szczęśliwy ;)

    She, dobra, to ja się przeniosę z Tobą na ten styczniowy, ponoć kobieta jest najbardziej płodna w miesiącu swoich urodzin, to akurat dla mnie będzie :D

    Cigaretta, to teraz jak zobaczy, że nie pijecie, to pomyśli, że się jej posłuchaliście :p

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika ja tak ironicznie powiedzialam ze zaloze na 2016 rok ;)
    A do urodzin nie czekam! To by bylo dopiero w maju :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 18 listopada 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wiem, że ironicznie :P

    Dziewczyny, u mnie chyba była nieudana próba owu, bo jajniki lekko ćmią mnie trzeci dzień, śluz był lepszy wczoraj niż dzisiaj, teraz już go praktycznie nie ma, badałam szyjkę wczoraj i przedwczoraj była bardziej miękka i otwarta, dzisiaj jest twarda i zamknięta.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 18 listopada 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :)

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 18 listopada 2014, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika zebym to ja sie znala.... tak czy siak wierze i trzymam kciuki ze owulka przed Toba, grzecznie przyjdzie i zaoowcuje :)

    dobranoc!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) milego dnia :)

    Ja dzisiaj wstalam z katarem do pasa... bylo logiczne ze jak wszycy w domu choruja to ja tez wkoncu to zlapie no i zlapalam...

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 19 listopada 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu nie fajnie Cassie :( u mnie mąż choruje, mam nadzieje że mnie nie zarazi...

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chorujcie dziewczyny. U mnie ja z mężem już po chorobie chociaż nawet nie do końca przeszło... Dziś łapie mnie jakiś dołek,mąż pojechał do pracy a ja sama.

  • eM Autorytet
    Postów: 1567 1531

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malagosia (przytulam)! Mój ma robić cały weekend!

    Aniołek 12tc -18.04.2014 [*]
    Aniołek 8tc -25.08.2014 [*]
    Maks - ur 08.09.2015
    Nataniel 18tc - 20.12.2017 [*]
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 19 listopada 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój pracuje od pon-piątku a co drugi weekend jest na uczelni, a ja skonczyłam w czerwcu studia i nie znalazłam pracy. Przez lato pracwałam na gospodarce bo uprawiamy warzywa, a teraz nie mam nic, Zima będzie dla mnie ciężka

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 19 listopada 2014, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny w nowym dniu!

    Cassie to lap sie za goraca herbatke i pod kocyk. Ja mam zamiar tez tak zrobic :) choc ogolnie juz mi jest lepiej.

    Martika to jak owu masz ok 18dc to moze jeszcze bedzie?? A tymczasem testuj dalej, a co najwazniejsze - do dziela :) U mnie w zeszlym miesiacu testy pokazywaly co innego niz bylo w rzeczywistosci, wiec podeszlam do tego troche z dystansem. No ale w tym miesiacu z kolei wszystko sie zgadzalo z testami, wiec nie wiem od czego to zalezy. Dodam tylko, ze teraz kupilam test wykrywajacy estrogen i LH to moze temu wyszlo inaczej???A test elektroniczny, zebym nie musiala sie zastanawiac czy kreska za jasna czy w sam raz :)

    Cassie lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 19 listopada 2014, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja jestem tak zmęczona, a zaraz trzeba wychodzić z domu :(

    Madlene, mam nadzieje, że nie zrobi mnie w konia i się pojawi:p

    Cassie kuruj się! :) Ja obudziłam się z bólem gardła, mam nadzieje, że przejdzie jak się rozkręcę.

    Małgosia, nie myśl, że będzie ciężka, tylko wykorzystaj to, że będziesz miała tyle czasu, wciągnij się w czytanie książek, znajdź jakiś nowy, fajny serial d oglądania, gotuj pyszne obiadki, piecz ciasteczka, żeby w domu pachniało, naucz się czegoś nowego, coś szyć, dziergać. To może być świetny czas!

    Agata, mam nadzieję, że będzie, dzisiaj szyjka znowu bardziej rozpulchniona, ale zawsze sprawdzam ją wieczorem więc, to nie miarodajne, śluzu narazie brak.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2014, 09:17

    Cassie lubi tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 19 listopada 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w ten ponury dzień. Pogoda okropna szaro ponuro spać się chce :(
    Ja właśnie zapisałam się do ginekologa na jutro :) dzisiaj jakoś dziwnie bo w poprzednich cyklach czułam jakby ból owulacyjny a dzisiaj nic :( oby się nie okazało że może ten cykl jest bezowulacyjny bo bym chyba się załamała do reszty :( czekam na wizytę jutro zobaczymy co lekarz powie...

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 19 listopada 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z Wami dziewczyny u zycze milego dnia.

    Cassie kuruj sie!

    Martika bedzie dobrze - przyjdzie na pewno. Dzialajcie zeby nie przegapic!

    Ja.o 12 mam spotkanie w agencji pracy ale zaliczam dla świętego spokoju bo na dobra prace od nich raczej nie ma co liczyc.

    Malgosia dokladnie.to dobry czas na robienie czegos na co nie bylo czasu wczesniej. Szczegolnie jesli Cie stac na ten wolny czas.

    U mnie tempka w goooore... za chwile zacznie mnie korcic żeby testowac... ;)

    Cassie lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glupie pytanie ale jesli jutro mam ginekologa to <3 raczej dzisiaj nie sa wskazane?

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ