X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Nusia, jakie ziółka, te co piję? W pierwszym cyklu picia nie wpłynęły na nią.

    NO tak, te co pijesz. Ale wydaje mi się, że powinnaś się przy nich bardziej obserwować bo w jakimś tam stopniu na pewno wpłyną na cykl, oby pozytywnie :)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Zetka szczerze mówiąc ja nie wiem kiedy mogła być, jest póki co linia przerywana, więc to nie jest pewne, tak czy tak nie sądzę, że ten antybiotyk na tym etapie mógłby jakoś źle zadziałać na fasolkę

    Mam ogromną nadzieję że w razie czego antybiotyk nic złego nie zrobi. Lekarka mi tak mówiła, ale i tak się boje o różne wady itp.. Tfu tfu tfu. Wiecie jak jest.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, szyjka póki co się nie sugeruj. Siknij jutro, mam nadzieję że @ nie przyjdzie. Trzymam kciuki.

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, już nic nie sikam, wszystko wskazuje na @ i mam nadzieję szybko się jej doczekać. Idę zrobić kawę i zapalić czarne she, po długim niepaleniu.

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Dziewczyny wszystko u mnie takie książkowe ale pewnie i tak nic z tego nie będzie :(

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika tak w ogóle to na co pijes zte ziółka????
    Ja w poprzednim cyklu piłam, ale na zrosty i powiem Ci, że potem do samego @ miałam dziwne kłucia, pobolewania, jajniki mnie bolały i wszystko było jakoś inaczej.

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia te zioła są ogólnie na płodność, na owulację. Mnie właśnie po ziołach nie bolały jajniki, bo bez nich bolały mnie od owulacji do okresu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo no to dobrze, to znaczy że dobrze na Ciebie działają :)
    Martika dopóki nie dostaniesz @ to my trzymamy nadal mocno kcuki, bo różnie to bywa i może akurat będzie zielono :)

  • Doris Znajoma
    Postów: 19 19

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to po ptakach... przyszła @:( walczę w listopadzie.

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris wrote:
    no to po ptakach... przyszła @:( walczę w listopadzie.
    Nowy cykl, nowe nadzieje, głowa do góry :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris powodzenia w listopadzie :)

    Zetka wg mnie 15dc owulka bo i tempka odbiła w górę i testy owu pozytywne.

    a ja też zgłupiałam w tym cyklu, testy pokazały mi pik w sobote rano czyli teoretycznie w niedzielę powinnam mieć owulkę. Bardzo wczesnie bo normalnie 14-15-16dc. Tempka dziś jeszcze mocno w dole. Sluz niby jeszcze rozciągliwy trochę, ale bardziej wodnisty. Poplątanie z pomieszaniem.

    Zetka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny! Oby te które jeszcze @ nie dostały zobaczyły 2 kreski na teście!
    Martika, ja wciąż trzymam kciuki za Ciebie! :-)

    Ja sama nie wiem jak wytrzymam ten tydzień, bo już bym najchętniej test zrobiła. Nie lubię czekać i nie lubię żyć w niepewności :-/

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris wiem, że Tobie przykro i współczuję, że się nie udało, ale przynajmniej możesz już zacząć od nowa, głowa do góry :)

    Storczyk, co tam u Ciebie?

    Triss może owulka dopiero będzie, a testy pokazały wcześniej, bo były jakieś przymiarki.

    Chica dzięki, ale tak jak pisałam, czekam na tą @ wredną i niech szybko przychodzi.

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny! Oby te które jeszcze @ nie dostały zobaczyły 2 kreski na teście!
    Martika, ja wciąż trzymam kciuki za Ciebie! :-)

    Ja sama nie wiem jak wytrzymam ten tydzień, bo już bym najchętniej test zrobiła. Nie lubię czekać i nie lubię żyć w niepewności :-/
    Chica Mala u mnie też jeszcze 6 dni do testowania i też się zastanawiam jak to przeżyję :(

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris przykro mi, ale tak jak piszą dziewczyny: nowy cykl, nowe nadzieje :)
    Niech listopad będzie dla Ciebie szczęśliwy :)

    małaMyszka lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:40

  • Storczyk3 Przyjaciółka
    Postów: 194 43

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martika wrote:
    Doris wiem, że Tobie przykro i współczuję, że się nie udało, ale przynajmniej możesz już zacząć od nowa, głowa do góry :)

    Storczyk, co tam u Ciebie?

    Triss może owulka dopiero będzie, a testy pokazały wcześniej, bo były jakieś przymiarki.

    Chica dzięki, ale tak jak pisałam, czekam na tą @ wredną i niech szybko przychodzi.
    Martika, u mnie nowy cykl innaczej byc nie mogło... Jak do końca tego roku nie zajdę w ciąże to będę miała laparoskopie

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 23:40

    Zetka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania24 wrote:
    Chica Mala u mnie też jeszcze 6 dni do testowania i też się zastanawiam jak to przeżyję :(

    Damy radę! Ja powinnam testować 12-go, ale ze względu na weekednowy wyjazd chcę spróbować tym mocniejszym testem... jak będzie negatyw to poczekam i zrobię w odpowiednim terminie :-)

  • małaMyszka Autorytet
    Postów: 8937 17375

    Wysłany: 3 listopada 2014, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba jutro testuję i będzie wszystko jasne. Boli mnie lewy jajnik. Nawet na wykresie zaznaczyłam ból owulacyjny, bo tak mnie właśnie boli. Ehhhhh wiem, że będzie jedna krecha, ale żeby już się przez przypadek nie nakręcać i nie łudzić... zrobię ...

    Alexander
    6 czerwca 2017, 3320, 55 cm, 10 pkt
    47d8cd3eb4.png
    Sebastian
    11 sierpnia 2015, 3370, 55 cm, 10 pkt
    967b64d0e6.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ