X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopad należy do nas
Odpowiedz

Listopad należy do nas

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa trzymam kciuki za wizytę, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze!!

    Aneczka Twóje hasełka są genialne :)

    A ja jestem dzisiaj wkurzona ta moją tenmperaturą!! mam nadzieję, ze okres szybko się zjawi, żebym mogła zacząć nowy cykl. Owulacja wypadałaby mi wtedy jakoś w święta...chyba sobie odpuszczę wykres...

    aneczka85m lubi tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczynki u mnie nadal cisza... ale pewnie dziś się zjawi :( zmierzyłam rano temperaturkę w sumie nie wiem po co ale miałam 36.73 jak dzisiaj przez cały dzień się znowu nie pojawi to wracając z pracy zajadę do apteki i kupię test. Boli mnie prawy jajnik nie jest to taki typowy @ ból ale nie ma co się nakręcać bo u mnie zaczyna boleć i za ok godzinkę zaczyna ,,lecieć,, :) zobaczymy zupełnie się nie nastawiam na pozytyw :)

    Miłego dnia Kochane :*

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania póki @ nie ma cały czas jest nadzieja :) Mam nadzieję, że nie przyjdzie do Ciebie :)

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuś ja też mam nadzieję, że tym razem jednak CI się uda :) TRZymam kciuki:*

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia kurcze dziwne :( a zawsze miałaś normalna fazę lutealna z wyższymi tempkami?

    Aniu, to czyli już po terminie wiec koniecznie po test! :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, co u Ciebie? Nie masz udostępnionego wykresu i nie mogę podejrzeć :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka tak, zawsze miałam normalnie, nie wiem co jest grane.

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, hej, jak sie macie w ta grudniowa srode?

    Widze, ze wczoraj byla niezla burza mozgow :) Szczerze to wszystkie nazwy mi sie podobaja :) Trudno cos wybrac. Ale pomysle jeszcze w ciagu dnia :)

    Martika!!!!! Wow co za skok! :):)

    Morwa jak wrocisz od lekarza to daj znac jak poszlo.

    Cassie, Claudia ma racje, czas na zakupki :) Np takie mikolajkowe hehe.

    Nusia a bylas w tym cyklu u lekarza na monitoringu? Bo nie pamietam. A moze faktycznie skoro ten cykl jest inny to bedzie wyjatkowy :) Zaciskam kciuki!

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka u ciebie tez temp w gore! Dobry start :)

    Kotowa, Aneczka dzien dobry. Jak sie dzis czujecie? Jakie plany?

    aneczka85m lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam laski :)
    ledwo dziś wstałam a już mnie głowa boli.. nie lubię tego, bo cały dzień pojdzie na marne, znowu nic pożytecznego nie zrobię ;<

    Aneczka widzę, że się rozkręciłaś z tymi tytułami, trzeba wybrać jakiś bo już 3.12 :P

    Martika temp. super, trzymam kciuki !:)

    Morwa mam nadzieję, że u lekarza się dowiesz co to za dolegliwości i szybko Ci przejdzie !:)

    Aniu testuj szbko i dawaj znać, nie trzymaj nas w niepewnosci, trzymam kciuksy!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2014, 10:49

    aneczka85m lubi tę wiadomość

  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś nawet mnie nie ciągnie do tego testowania... myślę, że to po prostu takie małe opóźnienie. Troszkę dół brzucha mnie ćmi, więc pewnie kwestia czasu :) aż nadejdzie ten mocny ból @

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja trzymam kciuki żeby @ nie zawitała !:)

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testuj testuj Ania :)

    Nusia, mam nadzieje ze mimo tej temp cykl będzie szczęśliwy. A wybierasz się jakoś niedługo do gina?

    Agata, a u Ciebie co tam? :)

    A mnie gardło pobolewa juz trzeci dzień, nawet kurcze nie wiem co sobie zapodac poza tymi herbatki :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde a mi ten inofolic jeszcze nie przyszedł, mam nadzieję, że dziś w końcu dojdzie bo to już 3 dc !
    w ogóle nie umiem zaznaczyć na wykresie 1dc, i liczy mi temperaturę od dziś (że niby dziś jest 1dc.) da się to jakoś pozmieniać ? i czemu wy macie @ na czerwono i takie kolorowe wykresy ,a ja wszystko czarne ? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    kurde a mi ten inofolic jeszcze nie przyszedł, mam nadzieję, że dziś w końcu dojdzie bo to już 3 dc !
    w ogóle nie umiem zaznaczyć na wykresie 1dc, i liczy mi temperaturę od dziś (że niby dziś jest 1dc.) da się to jakoś pozmieniać ? i czemu wy macie @ na czerwono i takie kolorowe wykresy ,a ja wszystko czarne ? :D

    bo pewnie nie masz juz waznego abonamentu ;)

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny zaraz nadrobie i sie odezwe :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny ... Piszę do Was bo tak wczoraj dużo myślałam o Wrześniowych i Październikowych Staraczkach i przeczytałam wczoraj te wątki i kurde chciałabym wiedzieć co u Was słychać jak sobie radzicie ?? Wiele z Was przeszło na fioletową ale część została tak jak ja . Na tą chwilę nie jestem w stanie wszystkiego przeczytać co się u Was działo odkąd mnie tu nie ma , ale może znajdzie się dobra dusza która napisze jakiegoś skróta :)
    Pozdrawiam Was wszystkie i obiecuję że będę się tu u Was pojawiać dużo częściej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25startaczka25 ciezko strescic ostatnie dni ;)

    Ja skonczylam stroic okna, jak moj wroci z pracy to jeszcze wyjmnie mi karton z piwnicy a tam caly raj ozdob i lampek :D
    Okna od razu lepiej wygladaja.

    Ale poki co kierunek kuchnia - trzeba zagniesc ciacho na pizze ;) bo oczywiscie jak co srode od 16 czeka mnie wariackie popoludnie i wroce dopiero wieczorem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    25startaczka25 ciezko strescic ostatnie dni ;)

    Ja skonczylam stroic okna, jak moj wroci z pracy to jeszcze wyjmnie mi karton z piwnicy a tam caly raj ozdob i lampek :D
    Okna od razu lepiej wygladaja.

    Ale poki co kierunek kuchnia - trzeba zagniesc ciacho na pizze ;) bo oczywiscie jak co srode od 16 czeka mnie wariackie popoludnie i wroce dopiero wieczorem.
    domyślam się :P

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 3 grudnia 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, napisz co u Ciebie bo u nas to za dużo się dzieje :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ