X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika1991 wrote:
    Jutro rano mam wizytę u lekarza, zobaczymy czy wszystko w porządku :)
    Trzymam kciuki :) tez mam endometrioze ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    U mnie dziś spadek tempki, więc testu nawet nie robię. Jutro powinna być @. Mam nadzieję, że następnym razem w końcu się uda. Dziewczyny powodzenia w następnym cyklu <3
    Kaha, patrzylam na twoj wykres - taki spadek, to nie spadek.. tym bardziej, ze chyba napisalas ze mierzylas 2h wczesniej? czyli jeszcze mogla sie do godziny ZERO podniesc temp.. testowalas dzisiaj, albo jutro bedziesz?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 15 listopada 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję kolejnej listopadowej ciężarnej! U mnie podobnie jak u Ciebie, jedno serduchowanie bo mąż bardzo chory. Dziś mi się przyśnił pozytywny test więc rano dostałam zaćmienia umysłu i zrobiłam test :P wynik rzecz jasna wiadomy jak na 8dpo- vizir ma na noc przy bieli tego testu :-P

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • monika1991 Znajoma
    Postów: 27 35

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Gratuluję kolejnej listopadowej ciężarnej! U mnie podobnie jak u Ciebie, jedno serduchowanie bo mąż bardzo chory. Dziś mi się przyśnił pozytywny test więc rano dostałam zaćmienia umysłu i zrobiłam test :P wynik rzecz jasna wiadomy jak na 8dpo- vizir ma na noc przy bieli tego testu :-P

    u mnie dzisiaj około 20/21 dpo :) także u Ciebie jeszcze nic straconego i dużo czasu na testowanie, trzymam mocno kciuki za II kreski przy następnym teście! :) Ja jeszcze nie mogę w to uwierzyć i gapię się na test :P oby jutro się okazało, że wszystko jest dobrze :)

    Monika
    4cs - podobno bezowulacyjny jednak okazał się szczęśliwy!!
    15.11.2016 - 34 dc - test pozytywny w dniu 30 urodzin mojego Męża!! :) <3
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika1991 wrote:
    u mnie dzisiaj około 20/21 dpo :) także u Ciebie jeszcze nic straconego i dużo czasu na testowanie, trzymam mocno kciuki za II kreski przy następnym teście! :) Ja jeszcze nie mogę w to uwierzyć i gapię się na test :P oby jutro się okazało, że wszystko jest dobrze :)

    Wszystko będzie dobrze:-)
    Ja wiem że negatyw w 8dpo to nic straconego, tym bardziej że np. Mojej kuzynce testy bardzo długo nie wychodziły pozytywne. Nie nastawiam się bo to byłby naprawdę cud, ale jak wszyscy dobrze wiemy... Cuda się zdarzają:-)

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Kaha, patrzylam na twoj wykres - taki spadek, to nie spadek.. tym bardziej, ze chyba napisalas ze mierzylas 2h wczesniej? czyli jeszcze mogla sie do godziny ZERO podniesc temp.. testowalas dzisiaj, albo jutro bedziesz?
    Bertha nie testowałam od soboty i testować już nie będę. Zaczęłam plamić, czyli totalnie wszystko wskazuje na @.

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczyny :)

    gratulacje tym co się udało :) ja dopiero 28 testuje, kawał czasu ale już wyluzowałam...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie testy są według was najlepsze? Najmniej zawodne? Ja do tej pory kupowałam na chybił trafił, też miałam zapas ciążowych testów z allegro (do tej pory mam całą masę owutestów :P). Ale okazało się, że tanio nie znaczy dobrze jednak w tej kwestii. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Jakie testy są według was najlepsze? Najmniej zawodne? Ja do tej pory kupowałam na chybił trafił, też miałam zapas ciążowych testów z allegro (do tej pory mam całą masę owutestów :P). Ale okazało się, że tanio nie znaczy dobrze jednak w tej kwestii. :P

    ja w pierwszej ciązy kupiłam jeden byle jaki, nie pamietam nazwy i od razu 2 kreski pokazał. Teraz z pinki te czułe kupuje

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Jakie testy są według was najlepsze? Najmniej zawodne? Ja do tej pory kupowałam na chybił trafił, też miałam zapas ciążowych testów z allegro (do tej pory mam całą masę owutestów :P). Ale okazało się, że tanio nie znaczy dobrze jednak w tej kwestii. :P
    Najszybciej mi wychodzą pinki i bobotesty plytkowe :) najbardziej je lubię. Są dużo czulsze niż te z Allegro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2016, 16:46

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    ja w pierwszej ciązy kupiłam jeden byle jaki, nie pamietam nazwy i od razu 2 kreski pokazał. Teraz z pinki te czułe kupuje

    One mają czułość 10? Gdzie je można dostać?

    Co w ogóle myślicie o strumieniowych? Bo to łapanie moczu w pojemniczek (gdzie 8 na 10 razy obsikuję sobie rękę, za przeproszeniem) upierdliwe się robi powoli. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    One mają czułość 10? Gdzie je można dostać?

    Co w ogóle myślicie o strumieniowych? Bo to łapanie moczu w pojemniczek (gdzie 8 na 10 razy obsikuję sobie rękę, za przeproszeniem) upierdliwe się robi powoli. :P

    tak mają czułość 10. ja mam ten pojemnik co mocz się oddaje do analizy i jakoś trafiam :D i kupisz je w kazdej aptece bo są popularne

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 15 listopada 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    One mają czułość 10? Gdzie je można dostać?

    Co w ogóle myślicie o strumieniowych? Bo to łapanie moczu w pojemniczek (gdzie 8 na 10 razy obsikuję sobie rękę, za przeproszeniem) upierdliwe się robi powoli. :P
    Nie patrz na te czułości. Bobotesty plutkowe są niby 25 a szybciej pokazują kreski niż te strumieniowe 10tki.
    A strumieniowe szczerze mówiąc normalnie wkładam do pojemniczka z moczem. Zawsze się boje ze nie trafię nim w strumień moczu, że go za mocno zasikam albo że będę miała za mało siuskow żeby utrzymać strumień przez wymagany czas.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się bałam, że nie dam rady na ten strumieniowy siusiać tyle ile oni wymagają :p

    Co do testów to ostatnio sprzedali mi w aptece płytkowy Quixx i w 14 dpo pokazały się w miarę wyraźne 2 kreski, więc chyba są spoko :) i do tego całkiem ładnie się prezentują z różowymi elementami :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tym pojemniku z apteki nie pomyślałam. :D Zawsze do kieliszka robiłam. :D Jednak warto odświeżać informacje, nawet jak się stara już jakiś czas. :D

    To sobie kupię bobotest na następne testowanie. ;)

    Ewi28, *Natka* lubią tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Też się bałam, że nie dam rady na ten strumieniowy siusiać tyle ile oni wymagają :p

    Co do testów to ostatnio sprzedali mi w aptece płytkowy Quixx i w 14 dpo pokazały się w miarę wyraźne 2 kreski, więc chyba są spoko :) i do tego całkiem ładnie się prezentują z różowymi elementami :p

    O, to chyba w takim razie kupię Quixx, jak się na nim wyraźne kreski pokazują, haha. :D

    Co do prezentowania się, ciekawe czy są jakieś dizajnerskie testy "pamiątkowe", jakieś z retro grafiką, czy czymś. :P Albo nie wiem, jakieś z Justinem Bieberem, czy jakimś innym gwiazdorem. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika gratuluję! Wspaniała historia :) daj znać jak Twój mąż zareagował na taki rozwój wypadków :)

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • monika1991 Znajoma
    Postów: 27 35

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania25 wrote:
    Monika gratuluję! Wspaniała historia :) daj znać jak Twój mąż zareagował na taki rozwój wypadków :)

    Mój Mąż wiedział że @ się spóźnia więc rano wstałam i po prostu mu powiedziałam, że idę zrobić test bo coś mi tu nie gra :P jak wróciłam za chwilę do sypialni ze łzami w oczach to już wiedział, że jest pozytyw :) oczywiście jest w takim samym pozytywnym szoku jak ja :D

    Ewi28 lubi tę wiadomość

    Monika
    4cs - podobno bezowulacyjny jednak okazał się szczęśliwy!!
    15.11.2016 - 34 dc - test pozytywny w dniu 30 urodzin mojego Męża!! :) <3
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Monika. Dbaj o siebie!

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Co do prezentowania się, ciekawe czy są jakieś dizajnerskie testy "pamiątkowe", jakieś z retro grafiką, czy czymś. :P Albo nie wiem, jakieś z Justinem Bieberem, czy jakimś innym gwiazdorem. :D

    Hmm, może to jest pomysł na niezły biznes :p niestety kreski na teście trochę blade się robią po jakimś czasie, więc na pamiątkę zostaje fotka :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ