X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Agafia83 Ekspertka
    Postów: 161 101

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ale całkiem nas sporo zielonokropkowców:) trzymam kciuki za pozostałe :)

    30.11.2016 Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia
    na świat
  • monika1991 Znajoma
    Postów: 27 35

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafia83 wrote:
    Witajcie dziewczyny:)
    Kiedyś kilka lat temu (dokładniej jakieś 3) rozpoczęłam przygodę z OVU, Po roku skończyłam rozczarowana...Nadzieje na dziecko trwały 4 lata w tym czasie zdiagnozowano Przedwczesne wygasanie jajników, niewielkie szanse na zapłodnienie naturalne (mniej niż 5%), namawiano na IN VITRO, a ja jakoś nie mogłam się przekonać..

    Aż dziś pojawiła się druga kreseczka...
    Nawet nie wiecie ile we mnie radości i nadziei którą pragnę się z Wami podzielić i tego szczęścia którego Wam również życzę:)

    Gratulacje!! <3 wspaniała wiadomość! Dużo zdrówka dla Was :) i spokojnej ciąży :)

    Monika
    4cs - podobno bezowulacyjny jednak okazał się szczęśliwy!!
    15.11.2016 - 34 dc - test pozytywny w dniu 30 urodzin mojego Męża!! :) <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiosnaachtoty wrote:
    Izape91 po tylu miesiącach i kilku negatywnych testach nauczyłam się cierpliwości. U mnie zazwyczaj ok 14 dni +/- 2 dni fazy lutealnej, ale czasem mam problem z wyraźnym skokiem temperatury. Niestety nie jestem w stanie zawsze mierzyć temperatury o tej samej godzinie i negatywie to wpływa na interpretację wykresu :(

    Ale się uśmiałam czytając forum - test z melodyjką i sikanie do korka :D a ja myślałam, że tylko ja sikam do korka z odżywki do włosów :D :D


    U mnie w tym cyklu jakiś śmieszny skok temperatur, że to prawie nie skok, ale test owu wyszedł mi dodatni, i od tamtej pory tempka w górze, więc musiała być.

    No to przyznam się Wam do najgorszej rzeczy jaką zrobiłam w pracy. Bardzo miałam ciśnienie, żeby zrobić test owu, ale nie bardzo miałam pomysł w co by tu nasiusiać... Patrzę do szafki z przyborami co ja tam mam: zszywacz, dłuposuy, karteczki samoprzylepne, nożyczki..., diurkacz, KLEJ z nakrętką ! wuala! nakrętka od kleju w kieszeń i pędze do łazienki haha :P od.... mi totalnie. Nakrętka chyba do dzisiaj została w łazience, o ile jej nikt nie sprzątnął :P Nie wiem bo urlopuje. Baby są dziwne.

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to mówią - potrzeba matką wynalazku. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle to jestem przerażona... początkiem września byliśmy u kolegi męża na ślubie cywilnym. Dzisiaj kolega dzwoni, że chciałby się z nim spotkać, bo intensywnie rozważa rozwód. Powód? Żoneczka twierdzi, że mąż powienien ciężko pracować fizycznie, a nie pracować w biurze. Serio? Ona od początku wydawała mi się dziwna...

  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    Cena w ALABIE jest zależna od punktu pobrań który się wybierze na stronie. Warszawa może mieć te same ceny, ale inne miasta już będą miały inne.

    Już wiem czemu mamy zupełnie inne doświadczenia :) Ja robiłam zakupy na stronie badamysie.pl a nie bezpośrednio na stronie ALABu :) A tam najpierw wybiera się badanie, wyskakuje cena i dopiero potem punkt pobrań i dla każdego punktu jest ta sama cena :) Ale teraz widzę na stronie ALABu jest promocja i teraz beta kosztuje 31,50 zł :) Także na jutro kupię tu :)

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ona nie wiedziała gdzie on pracuje zanim wzięli ślub? Jezu, ludzie mają problemy... Ją to bym chciała, żeby mój M pracował w biurze, a nie zapieprzal 10-12 godzin dziennie.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania25 wrote:
    Już wiem czemu mamy zupełnie inne doświadczenia :) Ja robiłam zakupy na stronie badamysie.pl a nie bezpośrednio na stronie ALABu :) A tam najpierw wybiera się badanie, wyskakuje cena i dopiero potem punkt pobrań i dla każdego punktu jest ta sama cena :) Ale teraz widzę na stronie ALABu jest promocja i teraz beta kosztuje 31,50 zł :) Także na jutro kupię tu :)

    Badamysie.pl ma poprostu umowę z Alabem na badania. Jak u nich na stronie jest to nie wiem, bo tam nie zaglądam ;)

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj jakiegoś doła. Jutro/pojutrzre termin @ i coś czuję że się zbliża :/

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A ja mam dzisiaj jakiegoś doła. Jutro/pojutrzre termin @ i coś czuję że się zbliża :/

    Nie mysl o tym. Poki nie ma jest nadzieja :)
    U mnie dalej cisza, dzis czulam klucie jakby w lewym jajniku, czasem tez zacmi brzuch i wydaje mi sie ze zaraz nadejdzie ale nie ma. Hmmm nie wiem juz co myslec :/ boje sie zrobic test bo nie dosc ze pewnie 1 kreska to bede sie dodatkowo martwila czemu nie nadchodzi @ :/

    malka lubi tę wiadomość

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 15 listopada 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agafia, mega gratulacje!!! Trzymam mocno kciuki żeby ciąża się dobrze rozwijała. Jesteś żywym dowodem na to, że cuda się zdarzają i trzeba wierzyć do końca.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malka i Ataga- ja tak ostatnie 2 cykle miałam, tyle myślalam o ciąży i objawach, że zaczęłam świrować. @ się spóźniała chyba właśnie przez to ciągłe myślenie i schizowanie się... ale liczę, że się Wam uda, mimo wszystko! ;) ja też jutro @, wiem, że się zbliża- tempka, plamienie i lekki ból mnie o tym przekonują. Choć też mi się coś zdaje, że się przesunie o 1-2 dni. Oby jeszcze listopad był dla wielu z nas łaskawy :)

  • Agafia83 Ekspertka
    Postów: 161 101

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, ja cały czas w pozytywnym szoku i na rauszu;-)emocjonalnym.

    30.11.2016 Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia
    na świat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie, bo totalnie się na tym nie znam. Jestem dzień przed @, a szyjkę mam śresnio wysoko raczej twardą i zamkniętą. Czy dopiero w dniu @ się otwiera czy już powinna być otwarta? Kilka dni temu jak sprawdzałam była delikatna i niedomknięta..

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Dziewczyny pomóżcie, bo totalnie się na tym nie znam. Jestem dzień przed @, a szyjkę mam śresnio wysoko raczej twardą i zamkniętą. Czy dopiero w dniu @ się otwiera czy już powinna być otwarta? Kilka dni temu jak sprawdzałam była delikatna i niedomknięta..

    Ja niestety nie mam pojęcia, bo nie sprawdzam szyjki.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, jeśli chodzi o pojemniki na siusiu to ja sikam do... Torebki po teście:-D raz jak robiłam test to zapomniałam zabrać pijemniczka na mocz, wiec rozszerzylam to opakowanie foliowe w ktorym jest test, nalalam do niego, nabralam siuski do pipety i voila! Od tego momentu już nie używam niczego innego:-D

    kaha, *Natka* lubią tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 listopada 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie, drugi raz sprawdziłam w życiu i w porównaniu z ostatnim razem teraz wyczułam, że jest zamknięta i twarda, ale co w związku z tym to nie wiem. Strasznie nie chcę się nakręcać na myśl, że @ może nie przyjść... plamienie jest jakieś wątłe, tempkę w ciągu dni mam podwyższoną tak jak w ostatnich dniach, nie mam napiętego brzucha jak zwykle przed @... chciałabym, żeby @ się nie pojawiła, ale mam przeczucie, że co najwyżej się przesunie o kilka dni :(

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 16 listopada 2016, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dzisiaj tempka w dół, test negatywny więc dziś wieczorem albo jutro bedzie @. Więc powoli spadam na grudzień.

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    To ona nie wiedziała gdzie on pracuje zanim wzięli ślub? Jezu, ludzie mają problemy... Ją to bym chciała, żeby mój M pracował w biurze, a nie zapieprzal 10-12 godzin dziennie.

    ja tez bym chyba wszystko oddałą że mój mąż normalnie 8 godzin przepracował a nie zapitalać po bagnach, lasach 12 godz i to gdzie przez miesiać dwa wogóle w domu go nie ma.

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 16 listopada 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się z rana na urlopie zaległym i leżymy z synciem w łóżku :)

    malka nie martw się ja z wami bedę z miesiąca na miesiać ;) aby forum bedziemy przeskakiwać, szkoda że to nie jest listopad grudzień :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ