X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też wszędzie w koło widzę. Tak to już jest, jak się coś chce- okazuje się, że wszyscy w koło to mają, a Ty nie możesz :(
    Przestaje swirowac- wrocilo plamienie i pobolewanie przed @, tylko czemu franca mi sie nie moze juz wyregulowac :(

  • lilka1984 Autorytet
    Postów: 367 265

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie dziś 25 dzień cyklu i jak zwykle o tej porze doszukuję się objawów ciąży. Za każdym razem były takie same jak objawy zbliżającej się @, więc pewnie i tym razem jest tak samo. Jedyna nowość jaka pojawiła się wczoraj, to przy porannej toalecie zauważyłam różowy śluz, utrzymywał się do popołudnia a wieczorem nie było już śladu, dziś śluzu brak. W południe kręciło mi się w głowie i miałam taki moment, ze mysałam ze zemdleje, na szczęscie nie doszło do tego. Piersi bolą jak na @, tak samo jajniki. Dziś rano test negatywny.

    Czekamy na Stasia!!!
    ponad 2 lata starań, szczęśliwa 2 IUI, ciąża zawierzona Maryi
    p19u9n73sbrglaq2.png

    f2w3yx8duzgrf5y5.png
  • izabelkamodo Koleżanka
    Postów: 82 15

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, my z mężem staramy się o dzidzię ok 3 lat w tym 18 miesięcy pod stałą kontrolą lekarz. Zaczęłam pierwszy cykl z Clo, ale dziś robiłam test i jak zwykle to samo-jedna kreska:( przed nami jeszcze 5 prób i wizyta u androloga. Czasami to mam już tego wszystkiego dość-tak jak dziś:(

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie musiałam czekać do wieczora. @ przyszła zgodnie z planem :/ trudno. Zaczynam nowy cykl!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 13:21

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A ja nie musiałam czekać do wieczora. @ przyszła zgodnie z planem :/ trudno. Zaczynam nowy cykl!
    :( trzymaj się! Grudzień będzie nasz!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozporządzamy grudzień miesiącem dwóch kreseczek na testach! <3 Amen! :)

    _Hope_, malka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelkamodo wrote:
    Cześć dziewczyny, my z mężem staramy się o dzidzię ok 3 lat w tym 18 miesięcy pod stałą kontrolą lekarz. Zaczęłam pierwszy cykl z Clo, ale dziś robiłam test i jak zwykle to samo-jedna kreska:( przed nami jeszcze 5 prób i wizyta u androloga. Czasami to mam już tego wszystkiego dość-tak jak dziś:(
    Iza moja siostra starała się 3,5 roku. Też nachodzili się do lekarzy, były mega małe szanse na ciążę, ale się udało! I to w czasie kiedy jej przepowiedziałyśmy z mamą, zaraz po przeprowadzce, nie miała czasu myśleć nawet o tym i zaskoczyło. Im bardziej nam nie wychodzi tym bardziej chcemy, a nasz organizm nie lubi spiny- niestety. Życzę Ci powodzenia i oby jak najszybciej test pokazał Ci dwie upragnione kreseczki!

  • monika1991 Znajoma
    Postów: 27 35

    Wysłany: 16 listopada 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! :-) jestem po wizycie u lekarza, jest widoczny pęcherzyk ciążowy w macicy także umiejscowił się dobrze, oby tylko niedługo pojawił się zarodek a później rósł zdrowo :-) byłam pierwszy raz u nowej lekarki i jestem zawiedziona wizytą. Nie miała dla mnie czasu, wszystko w biegu, nic ją nie interesowało a na moje pytania nie miała za bardzo ochoty i czasu odpowiadać :-/ czas znaleźć dobrego lekarza a to będzie trudne... Przykro mi dziewczyny ze wasze testy negatywne :-( oby grudzień okazał się dla Was szczęśliwy i żebyście dostały najpiękniejszy prezent na święta! <3

    emi2016 lubi tę wiadomość

    Monika
    4cs - podobno bezowulacyjny jednak okazał się szczęśliwy!!
    15.11.2016 - 34 dc - test pozytywny w dniu 30 urodzin mojego Męża!! :) <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monika1991 wrote:
    Hej! :-) jestem po wizycie u lekarza, jest widoczny pęcherzyk ciążowy w macicy także umiejscowił się dobrze, oby tylko niedługo pojawił się zarodek a później rósł zdrowo :-) byłam pierwszy raz u nowej lekarki i jestem zawiedziona wizytą. Nie miała dla mnie czasu, wszystko w biegu, nic ją nie interesowało a na moje pytania nie miała za bardzo ochoty i czasu odpowiadać :-/ czas znaleźć dobrego lekarza a to będzie trudne... Przykro mi dziewczyny ze wasze testy negatywne :-( oby grudzień okazał się dla Was szczęśliwy i żebyście dostały najpiękniejszy prezent na święta! <3
    Gratuluję!!! A lekarza szukaj bo będziesz go teraz baaardzo często odwiedzać :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jak jakiś głupek zrobiłam sobie test owulacyjny... Oczywiście negatywny:-( wiem że testy owulacyjne do owulacji, ciążowe do ciąży, ale tyle się naczytałam że owulacyjne szybciej wykryją ciążę że zrobiłam... No i mam doła w gratisie:-/

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Agafia83 Ekspertka
    Postów: 161 101

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiosnaachtoty wrote:
    Dziewczyny udało się - zobaczyłam 2 krechy i jestem przeszczęśliwa :D Test zrobiłam o 4 rano bo zachciało mi się sikać :D
    Wiosna cieszę się i życzę spokojnych 9 miesięcy :-)ja w pracy nie mogę usiedzieć, ale zapisałam się do swojej pani gin za 3 tygodnie dopiero...
    To nic najważniejsze że mamy już Prezent dla rodziny :-P

    30.11.2016 Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia
    na świat
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jakoś w to nie wierze że testy owu wykrywają ciąże :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Agafia83 Ekspertka
    Postów: 161 101

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    A ja jak jakiś głupek zrobiłam sobie test owulacyjny... Oczywiście negatywny:-( wiem że testy owulacyjne do owulacji, ciążowe do ciąży, ale tyle się naczytałam że owulacyjne szybciej wykryją ciążę że zrobiłam... No i mam doła w gratisie:-/
    Mavis spokojnie może za szybko zrobiłaś

    30.11.2016 Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia
    na świat
  • Agafia83 Ekspertka
    Postów: 161 101

    Wysłany: 16 listopada 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Wiosna gratulacje!!! <3
    Ja jednak kupiłam test... boje sie robic
    Też się bałam... Najbardziej rozczarowania....

    30.11.2016 Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia
    na świat
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    ja jakoś w to nie wierze że testy owu wykrywają ciąże :)

    Ponoć wykrywają, nawet na OF jest taki wątek. Zdarzają się przypadki że nie wykrywają ale rzadko. Ja raczej nie będę tym wyjątkiem:-p
    20 oficjalne testowanie.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Agafia83 Ekspertka
    Postów: 161 101

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    izabelkamodo wrote:
    Cześć dziewczyny, my z mężem staramy się o dzidzię ok 3 lat w tym 18 miesięcy pod stałą kontrolą lekarz. Zaczęłam pierwszy cykl z Clo, ale dziś robiłam test i jak zwykle to samo-jedna kreska:( przed nami jeszcze 5 prób i wizyta u androloga. Czasami to mam już tego wszystkiego dość-tak jak dziś:(
    Iza my staraliśmy się prawie cztery, wiem co czujesz, ulto że się udało naturalnie odbieram w kategorii cudu, bo lekarze dawali 5 %. Na prawdę nie wiem od czego zależy zajście...

    30.11.2016 Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia
    na świat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem tak- albo @ się zacznie, albo mnie piorun trzaśnie! Poplamiłam odrobinę przestałam. Tempka nadal podwyższona (taka jak na poziomie z ostatnich dni). I przez to ociąganie się @ mam złudne nadzieje :(

  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja a może się nie zacznie :)

    Agafi co Ci dolega?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2016, 15:29

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha a bete robilas?

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 16 listopada 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Powiem tak- albo @ się zacznie, albo mnie piorun trzaśnie! Poplamiłam odrobinę przestałam. Tempka nadal podwyższona (taka jak na poziomie z ostatnich dni). I przez to ociąganie się @ mam złudne nadzieje :(
    Ty jutro zatestuj jakimś wypasionym testem ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ