Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2016, 14:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Tak niestety kiedyś działała selekcja naturalna. Przeżywały tylko najsilniejsze dzieci, słabsze umierały.
    Dzięki Bogu teraz cześć z tych dzieci się leczy i operuje i mogą żyć normalnie.

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • bertha Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2016, 16:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    mothylek wrote:
    Witam Panie:) Proszę o życzliwe przyjęcie do Waszego grona:) To mój pierwszy raz na ovu.. Starania o potomstwo rozpoczęłam około 24 mc temu... i tak jakoś to nie wychodzi... Mam endometrioze, usunięty lewy jajnik.. Dzisiaj mam 20dc a w 14 dc miałam podany pregnyl 1000 jm. Od dwóch dni mam bóle podbrzusza tj. jajnik dół brzucha i krzyż.. Testować mam około 24.11. Oczywiście jak większość kobitek jestem niecierpliwa i podejrzliwa.. a że jest to pierwszy cykl z Clo i pregnylem i duphastonem to wczoraj sprawdzałam testem czy pregnyl jeszcze się utrzymuje w organizmie.. Na teście wyszła taka blada druga kreska..jakby cień kreski.. Ciekawe jak to będzie.. Czy się w końcu doczekam upragnionej dzidzi..
    mothylek, ja mialam cień cienia na tescie do 11 dni po podaniu 10.000j pregnylu. takze pamietaj o tym, bo 24.11 bedziesz dopiero 9 dni po podaniu.. Powodzenia!!

https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Czarodziejka Ekspertka

Wysłany: 17 listopada 2016, 16:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Może będzie zagnieżdżenie? :D powodzenia!

To by było zbyt piękne aby było prawdziwe ;)

• bertha Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2016, 16:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha, ty weź sie nie obijaj i testuj!! masz super szanse!!! :):)

Wkleje wam moj dzisiejszy wpis w pamietniku, bo ciekawa historia...

Otóż Natura książek nie czyta... na pewno nie moja Natura.
    Wczoraj/dzisiaj termin @, myslalam ze juz sie zaczyna, bo pojawila sie dzisiaj krew i poszlam wiec na wizyte do gina, tak jak ją umówiłam.
    Szyjka pięknie na srodku - yuppi!! - macica, na srodku - yuppi!! - lekko w tyłozgięciu. Gin mowi, ze teraz odczucia podczas serduszek bede miala lepsze (prawda, wczoraj sprawdzone!).
    Szukalismy chwile lewego jajnika.. Odnalazł się. Jajnik lewy oszalał, chyba po tej laparoskopii i usunieciu torbieli, poczuł wiart w żaglach i produkuje jak narwaniec pecherzyki... Otóż okazuje się że własnie co mialam owu... Tak, kolejną!! Kolejną w tym cyklu (to juz bedzie trzecia), kolejną z lewego jajnika, kazda co 2 tygodnie..
    Drugą to rozumiem - mialam laparo, cale procesy zostaly zatrzymane i organizm uruchomil sie na nowo do produkcji. ale skąd ta trzecia? No i tak oto, drogie panie, dochodzi do przypadków zachodzenia w ciążę przed/w trakcie @. To najlepszy dowod na to, że jak to wlasnie mowi moj gin - Natura książek nie czyta - i wiele dziwnych rzeczy moze się dziać w naszych ciałkach.

Także mozliwe, ze moja @ sie nie rozwinie, bo na razie jest krew ze śluzem, co swiadczy że to bardziej owulacyjne. W zatoce douglasa duzo plynu. Endometrium - z tego się cieszę! - ma 10mm, wiec ladne - a 2 tyg temu, przy owu mialo 14,4 i gin powiedzial, ze brzydkie, za grube.

No i tak to.. stymulacji nie robimy, zeby organizmu nie rozregulować, niech się unormuje... trzeba przeczekac kolejny cykl az przyjdzie normalna @.. ale moze cos sie wykluje z niego.... za 8 dni kolejna wizyta, zobaczymy.

malka lubi tę wiadomość

Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2016, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Kaha, ty weź sie nie obijaj i testuj!! masz super szanse!!! :):)

Wkleje wam moj dzisiejszy wpis w pamietniku, bo ciekawa historia...

Otóż Natura książek nie czyta... na pewno nie moja Natura.
    Wczoraj/dzisiaj termin @, myslalam ze juz sie zaczyna, bo pojawila sie dzisiaj krew i poszlam wiec na wizyte do gina, tak jak ją umówiłam.
    Szyjka pięknie na srodku - yuppi!! - macica, na srodku - yuppi!! - lekko w tyłozgięciu. Gin mowi, ze teraz odczucia podczas serduszek bede miala lepsze (prawda, wczoraj sprawdzone!).
    Szukalismy chwile lewego jajnika.. Odnalazł się. Jajnik lewy oszalał, chyba po tej laparoskopii i usunieciu torbieli, poczuł wiart w żaglach i produkuje jak narwaniec pecherzyki... Otóż okazuje się że własnie co mialam owu... Tak, kolejną!! Kolejną w tym cyklu (to juz bedzie trzecia), kolejną z lewego jajnika, kazda co 2 tygodnie..
    Drugą to rozumiem - mialam laparo, cale procesy zostaly zatrzymane i organizm uruchomil sie na nowo do produkcji. ale skąd ta trzecia? No i tak oto, drogie panie, dochodzi do przypadków zachodzenia w ciążę przed/w trakcie @. To najlepszy dowod na to, że jak to wlasnie mowi moj gin - Natura książek nie czyta - i wiele dziwnych rzeczy moze się dziać w naszych ciałkach.

Także mozliwe, ze moja @ sie nie rozwinie, bo na razie jest krew ze śluzem, co swiadczy że to bardziej owulacyjne. W zatoce douglasa duzo plynu. Endometrium - z tego się cieszę! - ma 10mm, wiec ladne - a 2 tyg temu, przy owu mialo 14,4 i gin powiedzial, ze brzydkie, za grube.

No i tak to.. stymulacji nie robimy, zeby organizmu nie rozregulować, niech się unormuje... trzeba przeczekac kolejny cykl az przyjdzie normalna @.. ale moze cos sie wykluje z niego.... za 8 dni kolejna wizyta, zobaczymy.
    :D niesamowite <3

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mothylek Debiutantka

Wysłany: 17 listopada 2016, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    mothylek, ja mialam cień cienia na tescie do 11 dni po podaniu 10.000j pregnylu. takze pamietaj o tym, bo 24.11 bedziesz dopiero 9 dni po podaniu.. Powodzenia!!

bertha, tak bym chciała już mieć to wszystko z głowy...przestać o tym myśleć cały czas...mieć pewność w jedną albo drugą stronę..

mothylek
  • nick nieaktualny

Wysłany: 17 listopada 2016, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, no to w takim razie trzymam kciuki, żeby ta owulka okazała się szczęśliwą! Ja zatestowałam- nic z tego, a plamienie już mam takie, że w nocy pewnie @ się zacznie.

• MavisDracula Ekspertka

Wysłany: 17 listopada 2016, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha ja miałam tak dwa cykle temu jak jeszcze się nie starałam, że miałam owulację w terminie @. Mnie to już nic nie zdziwi:-)

Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

Mam Was- mam wszystko.

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 listopada 2016, 17:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja wita się wieczornie :) dzisiaj dzień bardzo męczący - 300 km w busie, pobudka o 3 w nocy, 6 godzinny egzami, aż wreszcie mogę chwile odpocząć, oczy mi juz leca na potęgę inajchetniej polozylabym się do łóżka. Dobrze, ze jeszcze jutro i pojutrze mam zajęcia, to mi zleci do testu niedzielnego:)
    Dzisiaj 7 dpo.

kaha lubi tę wiadomość

• Ewi28 Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2016, 17:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Bertha ja miałam tak dwa cykle temu jak jeszcze się nie starałam, że miałam owulację w terminie @. Mnie to już nic nie zdziwi:-)

a skąd o tym wiedzialas? :)

l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • MavisDracula Ekspertka

Wysłany: 17 listopada 2016, 17:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś już 10dpo ale testy negatywne. A właśnie jedna dziewczyna na grupie do której należę napisała że jest załamana bo zaszła w ciążę 5 miesięcy po porodzie... Zabezpieczali się. To jest tak jak mowi moja mama... Dziecko jsst dla tych co nie chcą:-p

bertha lubi tę wiadomość

Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

Mam Was- mam wszystko.

• bertha Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2016, 17:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Bertha, no to w takim razie trzymam kciuki, żeby ta owulka okazała się szczęśliwą! Ja zatestowałam- nic z tego, a plamienie już mam takie, że w nocy pewnie @ się zacznie.
    No u nas cieżko z szansami co do tej owulacji bo generalnie serduszko było wczoraj i 2 tygodnie temu poprzednie... wiec jesli owu była rano wczoraj albo przedwczoraj to nie ma fizycznie szans..
    Szkoda ze plamienia sie pojawiły u ciebie:(

2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2016, 18:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    A miałaś tez tak jak ja ze owu była w normalnym terminie a potem druga w terminie @? Czy po prostu sie owu przesunęła o 2 tyg i dopiero w przewidywanym terminie @ (wg średnich długości cyklu) sie pojawiła ?

2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • MavisDracula Ekspertka

Wysłany: 17 listopada 2016, 18:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    a skąd o tym wiedzialas? :)

Ból owulacyjny + monitor owulacji na ślinę. Po 14 dniach przyszla @.

Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

Mam Was- mam wszystko.

• MavisDracula Ekspertka

Wysłany: 17 listopada 2016, 18:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A miałaś tez tak jak ja ze owu była w normalnym terminie a potem druga w terminie @? Czy po prostu sie owu przesunęła o 2 tyg i dopiero w przewidywanym terminie @ (wg średnich długości cyklu) sie pojawiła ?

Miałam dwie owulacje albo jedno podejście do owulacji (plodny sluz plus pozytywny test na ślinę) i po 14 dniach owulację. Nie starałam się wtedy o dziecko bo nie miałam jeszcze zielonego światła po pierwszej ciąży.

Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

Mam Was- mam wszystko.

• nick nieaktualny

Wysłany: 17 listopada 2016, 18:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha to mam nadzieję, że grudzień jest nasz!! :) u mnie tempka spadła już do 36,8 w ciągu dnia, więc w nocy mnie zaleje. Nowy cykl, nowe wyzwanie :) powodzenia wszystkim testującym jeszcze w tym miesiącu! ;)

• Almanah Autorytet

Wysłany: 17 listopada 2016, 18:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ten czas się wlecze... a @ ani widu, ani słychu. Absolutnie żadnych objawów czegokolwiek. Tak to by mnie podbrzusze ciągnęła to bym chociaż wiedziała, że się @ dobija, a teraz to nie wiem nic. Nawet drażliwa nie jestem, nawet dobry humor mam, apetyt jak zwykle. Żadnych okresowych objawów...

Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • MavisDracula Ekspertka

Wysłany: 17 listopada 2016, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to ja mam mdłości od wczoraj plus stan podgoraczkowy... Chorobsko się jakieś dobija. Na dodatek brzuch ciągnie okresowo. Testy negatywne...

Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

Mam Was- mam wszystko.

• wiosnaachtoty Koleżanka

Wysłany: 17 listopada 2016, 19:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :) Ja trzymam kciuki za wszystkie, które jeszcze oczekują na 2 kreski - będę zaglądać i śledzić zmiany - oczywiście POZYTYWNE :D Niech końcówka roku będzie "no bogato" na święta :D

relg90bvs4p6hp5g.png
  • wiosnaachtoty Koleżanka

Wysłany: 17 listopada 2016, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dorwał ból gardła i chrypa - zarąbiście się zaczyna...

relg90bvs4p6hp5g.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego