X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Tak niestety kiedyś działała selekcja naturalna. Przeżywały tylko najsilniejsze dzieci, słabsze umierały.
    Dzięki Bogu teraz cześć z tych dzieci się leczy i operuje i mogą żyć normalnie.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mothylek wrote:
    Witam Panie:) Proszę o życzliwe przyjęcie do Waszego grona:) To mój pierwszy raz na ovu.. Starania o potomstwo rozpoczęłam około 24 mc temu... i tak jakoś to nie wychodzi... Mam endometrioze, usunięty lewy jajnik.. Dzisiaj mam 20dc a w 14 dc miałam podany pregnyl 1000 jm. Od dwóch dni mam bóle podbrzusza tj. jajnik dół brzucha i krzyż.. Testować mam około 24.11. Oczywiście jak większość kobitek jestem niecierpliwa i podejrzliwa.. a że jest to pierwszy cykl z Clo i pregnylem i duphastonem to wczoraj sprawdzałam testem czy pregnyl jeszcze się utrzymuje w organizmie.. Na teście wyszła taka blada druga kreska..jakby cień kreski.. Ciekawe jak to będzie.. Czy się w końcu doczekam upragnionej dzidzi..
    mothylek, ja mialam cień cienia na tescie do 11 dni po podaniu 10.000j pregnylu. takze pamietaj o tym, bo 24.11 bedziesz dopiero 9 dni po podaniu.. Powodzenia!!

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Może będzie zagnieżdżenie? :D powodzenia!

    To by było zbyt piękne aby było prawdziwe ;)

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha, ty weź sie nie obijaj i testuj!! masz super szanse!!! :):)

    Wkleje wam moj dzisiejszy wpis w pamietniku, bo ciekawa historia...

    Otóż Natura książek nie czyta... na pewno nie moja Natura.
    Wczoraj/dzisiaj termin @, myslalam ze juz sie zaczyna, bo pojawila sie dzisiaj krew i poszlam wiec na wizyte do gina, tak jak ją umówiłam.
    Szyjka pięknie na srodku - yuppi!! - macica, na srodku - yuppi!! - lekko w tyłozgięciu. Gin mowi, ze teraz odczucia podczas serduszek bede miala lepsze (prawda, wczoraj sprawdzone!).
    Szukalismy chwile lewego jajnika.. Odnalazł się. Jajnik lewy oszalał, chyba po tej laparoskopii i usunieciu torbieli, poczuł wiart w żaglach i produkuje jak narwaniec pecherzyki... Otóż okazuje się że własnie co mialam owu... Tak, kolejną!! Kolejną w tym cyklu (to juz bedzie trzecia), kolejną z lewego jajnika, kazda co 2 tygodnie..
    Drugą to rozumiem - mialam laparo, cale procesy zostaly zatrzymane i organizm uruchomil sie na nowo do produkcji. ale skąd ta trzecia? No i tak oto, drogie panie, dochodzi do przypadków zachodzenia w ciążę przed/w trakcie @. To najlepszy dowod na to, że jak to wlasnie mowi moj gin - Natura książek nie czyta - i wiele dziwnych rzeczy moze się dziać w naszych ciałkach.

    Także mozliwe, ze moja @ sie nie rozwinie, bo na razie jest krew ze śluzem, co swiadczy że to bardziej owulacyjne. W zatoce douglasa duzo plynu. Endometrium - z tego się cieszę! - ma 10mm, wiec ladne - a 2 tyg temu, przy owu mialo 14,4 i gin powiedzial, ze brzydkie, za grube.

    No i tak to.. stymulacji nie robimy, zeby organizmu nie rozregulować, niech się unormuje... trzeba przeczekac kolejny cykl az przyjdzie normalna @.. ale moze cos sie wykluje z niego.... za 8 dni kolejna wizyta, zobaczymy.


    malka lubi tę wiadomość

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Kaha, ty weź sie nie obijaj i testuj!! masz super szanse!!! :):)

    Wkleje wam moj dzisiejszy wpis w pamietniku, bo ciekawa historia...

    Otóż Natura książek nie czyta... na pewno nie moja Natura.
    Wczoraj/dzisiaj termin @, myslalam ze juz sie zaczyna, bo pojawila sie dzisiaj krew i poszlam wiec na wizyte do gina, tak jak ją umówiłam.
    Szyjka pięknie na srodku - yuppi!! - macica, na srodku - yuppi!! - lekko w tyłozgięciu. Gin mowi, ze teraz odczucia podczas serduszek bede miala lepsze (prawda, wczoraj sprawdzone!).
    Szukalismy chwile lewego jajnika.. Odnalazł się. Jajnik lewy oszalał, chyba po tej laparoskopii i usunieciu torbieli, poczuł wiart w żaglach i produkuje jak narwaniec pecherzyki... Otóż okazuje się że własnie co mialam owu... Tak, kolejną!! Kolejną w tym cyklu (to juz bedzie trzecia), kolejną z lewego jajnika, kazda co 2 tygodnie..
    Drugą to rozumiem - mialam laparo, cale procesy zostaly zatrzymane i organizm uruchomil sie na nowo do produkcji. ale skąd ta trzecia? No i tak oto, drogie panie, dochodzi do przypadków zachodzenia w ciążę przed/w trakcie @. To najlepszy dowod na to, że jak to wlasnie mowi moj gin - Natura książek nie czyta - i wiele dziwnych rzeczy moze się dziać w naszych ciałkach.

    Także mozliwe, ze moja @ sie nie rozwinie, bo na razie jest krew ze śluzem, co swiadczy że to bardziej owulacyjne. W zatoce douglasa duzo plynu. Endometrium - z tego się cieszę! - ma 10mm, wiec ladne - a 2 tyg temu, przy owu mialo 14,4 i gin powiedzial, ze brzydkie, za grube.

    No i tak to.. stymulacji nie robimy, zeby organizmu nie rozregulować, niech się unormuje... trzeba przeczekac kolejny cykl az przyjdzie normalna @.. ale moze cos sie wykluje z niego.... za 8 dni kolejna wizyta, zobaczymy.
    :D niesamowite <3

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • mothylek Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    mothylek, ja mialam cień cienia na tescie do 11 dni po podaniu 10.000j pregnylu. takze pamietaj o tym, bo 24.11 bedziesz dopiero 9 dni po podaniu.. Powodzenia!!

    bertha, tak bym chciała już mieć to wszystko z głowy...przestać o tym myśleć cały czas...mieć pewność w jedną albo drugą stronę..

    mothylek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha, no to w takim razie trzymam kciuki, żeby ta owulka okazała się szczęśliwą! Ja zatestowałam- nic z tego, a plamienie już mam takie, że w nocy pewnie @ się zacznie.

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha ja miałam tak dwa cykle temu jak jeszcze się nie starałam, że miałam owulację w terminie @. Mnie to już nic nie zdziwi:-)

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja wita się wieczornie :) dzisiaj dzień bardzo męczący - 300 km w busie, pobudka o 3 w nocy, 6 godzinny egzami, aż wreszcie mogę chwile odpocząć, oczy mi juz leca na potęgę inajchetniej polozylabym się do łóżka. Dobrze, ze jeszcze jutro i pojutrze mam zajęcia, to mi zleci do testu niedzielnego:)
    Dzisiaj 7 dpo.

    kaha lubi tę wiadomość

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Bertha ja miałam tak dwa cykle temu jak jeszcze się nie starałam, że miałam owulację w terminie @. Mnie to już nic nie zdziwi:-)

    a skąd o tym wiedzialas? :)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś już 10dpo ale testy negatywne. A właśnie jedna dziewczyna na grupie do której należę napisała że jest załamana bo zaszła w ciążę 5 miesięcy po porodzie... Zabezpieczali się. To jest tak jak mowi moja mama... Dziecko jsst dla tych co nie chcą:-p

    bertha lubi tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 listopada 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaha wrote:
    Bertha, no to w takim razie trzymam kciuki, żeby ta owulka okazała się szczęśliwą! Ja zatestowałam- nic z tego, a plamienie już mam takie, że w nocy pewnie @ się zacznie.
    No u nas cieżko z szansami co do tej owulacji bo generalnie serduszko było wczoraj i 2 tygodnie temu poprzednie... wiec jesli owu była rano wczoraj albo przedwczoraj to nie ma fizycznie szans..
    Szkoda ze plamienia sie pojawiły u ciebie:(

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Bertha ja miałam tak dwa cykle temu jak jeszcze się nie starałam, że miałam owulację w terminie @. Mnie to już nic nie zdziwi:-)
    A miałaś tez tak jak ja ze owu była w normalnym terminie a potem druga w terminie @? Czy po prostu sie owu przesunęła o 2 tyg i dopiero w przewidywanym terminie @ (wg średnich długości cyklu) sie pojawiła ?

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewi28 wrote:
    a skąd o tym wiedzialas? :)

    Ból owulacyjny + monitor owulacji na ślinę. Po 14 dniach przyszla @.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    A miałaś tez tak jak ja ze owu była w normalnym terminie a potem druga w terminie @? Czy po prostu sie owu przesunęła o 2 tyg i dopiero w przewidywanym terminie @ (wg średnich długości cyklu) sie pojawiła ?

    Miałam dwie owulacje albo jedno podejście do owulacji (plodny sluz plus pozytywny test na ślinę) i po 14 dniach owulację. Nie starałam się wtedy o dziecko bo nie miałam jeszcze zielonego światła po pierwszej ciąży.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bertha to mam nadzieję, że grudzień jest nasz!! :) u mnie tempka spadła już do 36,8 w ciągu dnia, więc w nocy mnie zaleje. Nowy cykl, nowe wyzwanie :) powodzenia wszystkim testującym jeszcze w tym miesiącu! ;)

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ten czas się wlecze... a @ ani widu, ani słychu. Absolutnie żadnych objawów czegokolwiek. Tak to by mnie podbrzusze ciągnęła to bym chociaż wiedziała, że się @ dobija, a teraz to nie wiem nic. Nawet drażliwa nie jestem, nawet dobry humor mam, apetyt jak zwykle. Żadnych okresowych objawów...

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 17 listopada 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to ja mam mdłości od wczoraj plus stan podgoraczkowy... Chorobsko się jakieś dobija. Na dodatek brzuch ciągnie okresowo. Testy negatywne...

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • wiosnaachtoty Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :) Ja trzymam kciuki za wszystkie, które jeszcze oczekują na 2 kreski - będę zaglądać i śledzić zmiany - oczywiście POZYTYWNE :D Niech końcówka roku będzie "no bogato" na święta :D

    relg90bvs4p6hp5g.png
  • wiosnaachtoty Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie dorwał ból gardła i chrypa - zarąbiście się zaczyna...

    relg90bvs4p6hp5g.png
‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ