X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 17 listopada 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też celowalismy w córkę i z założenia staraliśmy się 4,3 i 2 dni przed owulacja. A tu owulacja przyszła dzień wcześniej i wychodzi 3,2 i 1 dzień. No i się zobaczy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 07:43

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy chłopak czy dziewczynka- będziecie kochać nad życie. Żeby dzidzia była zdrowa, to się liczy :)

    Mania25 lubi tę wiadomość

  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 17 listopada 2016, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaha pewnie ze tak :) jak tylko się dowiedziałam ze się ze zaszlam w ciaze to od tego momentu zależy mi tylko na tym by wszystko się udało .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2016, 07:55

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 17 listopada 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatyw takze koniec zludzen :( Tylko czemu @ tyle sie spoznia-8 dni, juz powinno byc po i mozna by zaczac starania od nowa, a tak....

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga a nie masz żadnych problemów z hormonami? Może się denerwowałaś za dużo? Pozostałe cykle miałaś regularne?

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ataga12 wrote:
    U mnie negatyw takze koniec zludzen :( Tylko czemu @ tyle sie spoznia-8 dni, juz powinno byc po i mozna by zaczac starania od nowa, a tak....

    Idź do gina i sprawdź czy torbieli nie masz. U mnie było tak, że okres spóźnił się po 10 dni przez 2 miesiące z rzędu i w rezultacie okazało się, że mam torbiele na jajnikach. A wcześniej już podejrzewałam ciążę, bo brzuch pobolewał, jajniki ciągnęły..

    Trzeba sprawdzić :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zawsze mialam regularne. Usg mialam robione miesiac temu po ciazy biochemicznej i gin mowila ze wszystko ok.
    Moze przez to sie tez rozregulowalo...

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak po ciąży niezależnie jakiej organizm musi dojść do siebie. Widać Twój potrzebuje jeszcze czasu. Ale mimo wszystko warto by było skonsultować się z lekarzem..

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 listopada 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to może dlatego takie opóźnienie! Czyli trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo pewnie hormony jeszcze dochodzą do siebie :)

    Mnie to życie już tak wyćwiczyło z tą cierpliwością, że masakra. Ponad rok czasu miałam w głowie myśl, że przez głupią endometriozę mogę nie zajść w ciążę. Ale robiłam co mi kazali i po 10 miesiącach od laparoskopii udało się zajść w ciążę :)

    Ale tu znowu cierpliwość się kłania, bo czekam na serduszko :p w 6t3d go jeszcze nie było a następna wizyta dopiero 21.11. Zwariować można ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A to może dlatego takie opóźnienie! Czyli trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo pewnie hormony jeszcze dochodzą do siebie :)

    Mnie to życie już tak wyćwiczyło z tą cierpliwością, że masakra. Ponad rok czasu miałam w głowie myśl, że przez głupią endometriozę mogę nie zajść w ciążę. Ale robiłam co mi kazali i po 10 miesiącach od laparoskopii udało się zajść w ciążę :)

    Ale tu znowu cierpliwość się kłania, bo czekam na serduszko :p w 6t3d go jeszcze nie było a następna wizyta dopiero 21.11. Zwariować można ;)

    To czekam :)

    Jejuu no pewnie czas ci sie dluzy jak nigdy ale juz za pare dni uslyszysz serduszko :) wspaniale!

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dłuży się baaaardzo.. I od razu miliony myśli w głowie :p
    Mama stwierdziła, że kiedyś było o tyle lepiej, że człowiek najczęściej dowiadywał się o ciąży po 2 miesiącu jak już wszystko bo oczywiste i nikt się nie stresował ;) badań USG nie robili. Dopiero jak się dziecko urodziło to sprawdzali czy wszystko z nim ok :p

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Ataga12 Przyjaciółka
    Postów: 64 50

    Wysłany: 17 listopada 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie, ten stres najgorszy :/ a wiadomo ze on wcale nie pomaga, ale no latwo mowic komus zeby sie nie stresowal jak sie nie bylo w takiej sytuacji.
    Do poniedzialku ci zleci i bedzie ten wyjatkowy moment:)

    Termin porodu - 28 wrzesnia 2017r. :)
    4cs = pozytywny test :)
    1cs- ciąźa biochemiczna
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 17 listopada 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby, oby :) ale i tak lubię śledzić Wasze poczynania i trzymam za Was wszystkie kciuki :)

    Tak sobie analizuję co ja robiłam i w sumie to trochę tego wyszło :p zaczęłam łykać Wiesiołek w kapsułkach, brałam wit. D3 ale nie w tabletkach tylko w sprayu pod język. Mierzyłam temp. i zrobiłam może ze 2 testy owu ;)

    A najlepsze, że po pozytywnym teście owu nie zaciągnęłam męża do łóżka, bo jakiś podminowany chodził i stwierdziłam, że musi wystarczyć seks z dnia poprzedniego, który był totalnie na spontanie ;)

    Więc dziewczynki bez spiny - spontany są najskuteczniejsze ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 17 listopada 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Kaczorka też tak było. Seks dwa dni przed owu, po południu na totalnym spontanie. Mąż był chory więc nie chciałam go męczyć, sam przyszedł:-P u mnie dziś 10dpo ale testy dalej negatywne. Brzuch pobolewa jak przed @, śluz jak przed @, czyli za 4-5 dni będzie@ . juz nie ma co się łudzić.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 17 listopada 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula w 3 cs nam się uda jak nic ;) bo ja od 2 listopada bede 3 zaczynac... prezent świąteczny...

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • mothylek Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 17 listopada 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Dłuży się baaaardzo.. I od razu miliony myśli w głowie :p
    Mama stwierdziła, że kiedyś było o tyle lepiej, że człowiek najczęściej dowiadywał się o ciąży po 2 miesiącu jak już wszystko bo oczywiste i nikt się nie stresował ;) badań USG nie robili. Dopiero jak się dziecko urodziło to sprawdzali czy wszystko z nim ok :p


    Dokładnie, tak byłoby najlepiej. Bo cały ten postęp i czekanie to tylko w chorobę psychiczną człowieka wpędzi ;-P

    mothylek
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 17 listopada 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi od wczoraj jakis lekko zabarwiony śluz się pojawił, bezzapachowy z lekka beżowy... do testowania Ok 10 dni :)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko z drugiej strony teraz kobieta ma możliwość i czas żeby się oswoić z myślą o chorym dziecku. Wiele chorób jest operowanych w łonie matki. Kiedyś większość tych dzieci by się urodziła i umarla.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może będzie zagnieżdżenie? :D powodzenia!

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 17 listopada 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Tylko z drugiej strony teraz kobieta ma możliwość i czas żeby się oswoić z myślą o chorym dziecku. Wiele chorób jest operowanych w łonie matki. Kiedyś większość tych dzieci by się urodziła i umarla.

    Tak niestety kiedyś działała selekcja naturalna. Przeżywały tylko najsilniejsze dzieci, słabsze umierały.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ