X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 19 listopada 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania25 wrote:
    MavisDracula przykro mi! Ale w grudniu moze Wam sie uda i dostaniecie prezent swiezo na Wigilię! Powodzenia!!!

    Dwa lata temu dostałam taki prezent świąteczny to i może w tym roku dostane:-)

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 19 listopada 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Dwa lata temu dostałam taki prezent świąteczny to i może w tym roku dostane:-)
    No to tylko trzymac kciuki za super prezent świąteczny

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania25 wrote:
    To zależy chyba od norm laboratorium, od sprzetu, odczynników, jakich używają.
    Wg mojego w f. lutealnej norma jest do 25,56, więc wg tego by był zbyt wysoki.
    Z tego co mowią lekarze, nie ma czegoś takiego jak za wysoki progrsteron :) ja też miałam wynik powyzej normy i moja gin powiedziala, ze to piekny wynik i owulacja byla konkretna. W kazdym razie jak jest powyzej 15 to wynik jest zadowalajacy.

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiosnaachtoty wrote:
    Ja tez mam wizytę w czwartek :) Dziewczyny mnie pomaga ten prenalen - już dziś w nocy było lepiej - więc powoli pozbywam się kaszlu - syrop z cebuli odpada ze względu na pracę :D

    Almanah ile już czekasz na okres?? Może późno było zagnieżdżenie i jeszcze test nie wychodzi ;)

    Ja mam nieregularne cykle i bez mierzenia tempki ciężko mi powiedzieć kiedy była owulacja. Więc mogę sobie tak czekać i czekać. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melduje z rana negatywa w 10 dpo. Czekam do czwartku na @, ale złudzeń nie mam:( chyba ide kupić królika!

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 20 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    melduje z rana negatywa w 10 dpo. Czekam do czwartku na @, ale złudzeń nie mam:( chyba ide kupić królika!


    czemu wy tak wcześnie testujecie? przecież do 12 dni może wystąpić zagnieżdzenie. ja to czekam do 12 dni od owu i dopiero coś zrobię, jeśli wczesniej okres nie przyjdzie.

    Almanah, wiosnaachtoty, Czarodziejka lubią tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo juz nie mogłam wytrzymać ;p myślałam ze się udało i juz coś wyjdzie. Ale w sumie to testy z allegro i chyba im to nie ma co wierzyć. Testy owu z allegro jak mialam pozytywa z aptecznych to pokazywały lekka kreskę, wiec być moze tak jest też w tym przypadku chociaz niby czułość 10 maja. Mam facelle jeszcze, ale ten kaliber dobiero w czwartek jak mnie okres nie odwiedzi, albo zupełnie wstrzymam się do za tydzień.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekajcie dziewczyny do dnia @ - jak macie być w ciąży to i tak będziecie. Wiem, że ciężko i ciekawość zżera, ale przynajmniej nie trzeba później rozmyślać czy nie za wcześnie się ten test zrobiło.

    U mnie w 14 dpo wyszła ta druga kreska, ale jakiegoś szału nie było. Pewnie w 10-11 dpo wcale by jej nie było widać.

    Izape91 - głowa do góry, jeszcze nie wszystko stracone :) Cierpliwości dużo Ci życzę i żeby jednak ta druga kreseczka się pojawiła :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się ma krótką fazę to 10 dpo nie jest za szybko...ją mam 11 dniowa fazę wiem, że w pierwszej ciąży zagniezdzanie miało miejsce od 6 a 9 dpo byl wyraźny cień na tescie.

    Do puki nie ma @ wszystko może się wydarzyć !

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Zdesperowana85 Koleżanka
    Postów: 46 7

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytajas Was dziewczyny złudzen już nie mam ..testowałam w @ dniu spodziewanej miesiączki test negatywny najprawdopodobniej 17 dni po owu, pewnie na złość @ sie spózni jakieś 1-2 dni dla dodania więcej bólu...niby normy przeczyłam i w 3-4 tyg hcg moze być od 5 mIU/ml a testy domowe mają 10 mIU/ml wiec sie zastanawialam jeszcze czy aby może,, ale jednak nie ma sie co łudzić kolejna porażka

    1. 19.02.2017 IUI :(
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdesperowana85 wrote:
    Czytajas Was dziewczyny złudzen już nie mam ..testowałam w @ dniu spodziewanej miesiączki test negatywny najprawdopodobniej 17 dni po owu, pewnie na złość @ sie spózni jakieś 1-2 dni dla dodania więcej bólu...niby normy przeczyłam i w 3-4 tyg hcg moze być od 5 mIU/ml a testy domowe mają 10 mIU/ml wiec sie zastanawialam jeszcze czy aby może,, ale jednak nie ma sie co łudzić kolejna porażka

    Może idź na betę? Jak już 17 dpo, to chyba dobrze byłoby iść do lekarza jak nie ma ciąży.

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • kathuz Koleżanka
    Postów: 45 45

    Wysłany: 20 listopada 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj 12 dpo i zamiast się uczyć poszłam zrobić test i teraz już nie będę mogła się skupić bo wyszła blada druga kreska :) Jutro z rana zrobię i zobaczymy czy się potwierdzi :)

    zubii, wiosnaachtoty, i-feel-you, emi2016, bertha, bulkaasia lubią tę wiadomość

    km5sf71x5qx0ypfi.png
  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kathuz wrote:
    Ja dzisiaj 12 dpo i zamiast się uczyć poszłam zrobić test i teraz już nie będę mogła się skupić bo wyszła blada druga kreska :) Jutro z rana zrobię i zobaczymy czy się potwierdzi :)


    oby było to co oczekujesz kochana :)

    kathuz lubi tę wiadomość

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • wiosnaachtoty Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kathuz wrote:
    Ja dzisiaj 12 dpo i zamiast się uczyć poszłam zrobić test i teraz już nie będę mogła się skupić bo wyszła blada druga kreska :) Jutro z rana zrobię i zobaczymy czy się potwierdzi :)


    To pięknie - trzymam kciuki :)

    kathuz lubi tę wiadomość

    relg90bvs4p6hp5g.png
  • elinkagd Autorytet
    Postów: 1912 1536

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz dawno nie pisałam na forum, ale ciągle prawie codziennie je czytam.
    U mnie dziś 10dpo. Mam wrażenie ze ten cykl idzie na stracenie ale cały czas jak ta głupia się doszukuje objawów ciąży i cały czas mam nadzieje.
    Najpierw mi wyszło ze owulacyjny była wcześnie chyba 11 dc wiec Odpuscilam starania później wyszło ze jednak 14 dc była owulacja wg ovufriend.pl ale już było za późno żeby się starać. W tez wogole w tym mcu mi się nie chciało starać. Jakoś niby sobie Odpuscilam chcąc oczywiście żeby się udało.
    W tym tygodniu zaobserwowałam (chociaż nie wiem czy faktycznie) ze tj jedna pierś trochę mi się powiększyla a moze to złudzenie i trochę piersi bolą, że nawet się kladlam do łóżka to czułam ten mały ból nie wiedząc jak się ułożyć.
    Niby wydaje mi się ze się nie udało ale ciągle dopasuje się objawów.

    d53de7841f.png

    7f0b268dce.png

    III. 2016r - początek starań
    VI.2017r. - Gameta Gdynia
    Jajowody drożne
    Niepłodność idiopatyczna
    08.01.2018 - cb :(
    09-12.2018 3podejscia IUI :(
    04.2019 - start IVF długi protokół - nieudany
    17.07.2019 - start IVF krótki protokół
    29.07.2019 - PUNKCJA, mamy 4❄️ blastki
    VII. 2019 - VI. 2020 4 transfery - 1 cb
    V-VII. 2021 - 2 podejście do IVF - 6 mrozaczkow (3x4.1.1, 1x4.1.2, 1x3.1.1, 1x3.2.2)
    14.02.2022 -5 FET-10dpt-262,5 U/I, 12 dpt-603 U/I, 16 dpt-3162,9 U/I, 22 dpt-24847,9 U/I, 26dpt-55594,4 U/I
    22.03.2022 jest ❤️ CRL 1,63cm
    11.04.2922 CRL 4,2cm
    23.06.2022 USG połówkowe - wszystko ok - chłopiec 452gr.
  • orzeszki Ekspertka
    Postów: 150 154

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki :) staramy się już piąty cykl i zawsze jedna krecha.. dzisiaj powinna nadejść @ ale zamiast tego ciągłe zmęczenie, ból brzucha i dziwne smaki. a do tego od rana straszny ślinotok. az się boję robić test , zeby kolejnego roczarowania nie było... ale może któraś z Was też tak miała?

    Termin na kwiecień 2019! Czekamy Kochanie!
    [*]26.05.2018 5tc <3
    [*]28.11.2017 11tc Leonek <3
    "Tyle zmienił mały człowiek niemal lżejszy od powietrza."
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciągłe zmęczenie... O tak, miałam tak przy pierwszej ciąży. Zmęczenie, nieustanna senność... Trzymam kciuki! :) Rób jutro test!

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • orzeszki Ekspertka
    Postów: 150 154

    Wysłany: 20 listopada 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a smaki mam niemiłosierne. na śniadanie zjadłam kaszanke, której nienawidze. potem sernik i nakapka z pastą rybną. Na obiad naszykowałam zapiekanke ziemniaczaną, ale własnie zamówiliśmy pizze. oszaleje chyba..

    Termin na kwiecień 2019! Czekamy Kochanie!
    [*]26.05.2018 5tc <3
    [*]28.11.2017 11tc Leonek <3
    "Tyle zmienił mały człowiek niemal lżejszy od powietrza."
  • Czarodziejka Ekspertka
    Postów: 154 124

    Wysłany: 20 listopada 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    orzeszki wrote:
    a smaki mam niemiłosierne. na śniadanie zjadłam kaszanke, której nienawidze. potem sernik i nakapka z pastą rybną. Na obiad naszykowałam zapiekanke ziemniaczaną, ale własnie zamówiliśmy pizze. oszaleje chyba..
    Zrób test to najszybsze potwierdzenie, albo beta :) pamietam jak ja na początku sie sama nakręcalam i odczuwałam wszystkie symptomy. Dzis podchodzę do tego na spokojniej :) powodzenia !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 listopada 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Izape91 - głowa do góry, jeszcze nie wszystko stracone :) Cierpliwości dużo Ci życzę i żeby jednak ta druga kreseczka się pojawiła :)
    dziękuję, ale juz mi się kończy właśnie:p bo pokładam duże nadzieje w tym cyklu. Od kilku dni czuje zmęczenie, oczy pieką juz o 17. wczoraj na zajęciach mialam mala wirowke w głowie takie uczucie jakbym miała zemdleć. Piersi bola po bokach nie jakoś bardzo, ale jak dotykam,jajników nie czuje w ogóle, ale za to mialam kilka razy taki dziwny przeszywający bol jakby w pochwie. Spore ilości białego sluzu. No i można sobie wkręcić :p to bedzie wyzwanie czekać do czwartku, moze dam rade.

‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ