X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 18 listopada 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A syrop z cebuli? Wybacz ale nie mam nawet kiedy wziąć się za lekturę :)

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 18 listopada 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiosnaachtoty wrote:
    hehe z kaszlem radzę sobie średnio - tylko prenalen, sok z malin do napojów. Koleżanka doradzała mi kisiel, aby nawilżyć gardło - jutro kupię. Najgorzej jest w nocy :( Męczy strasznie

    Zrób sobie sama kisiel:-) lyzka maki ziemniaczanej, dwie szklanki wody, mieszasz, zagotowujesz (zrobi sie przezroczysty) dolewasz soku z malin i pyszny zdrowy domowy kisiel gotowy:-)
    Jak wolisz rzadszy to wiecej wody lub mniej maki:-)

    bertha, wiosnaachtoty lubią tę wiadomość

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 19 listopada 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z rana.
    Nie mam ostatnio czasu na wchodzenie i udzelanie sie na forum. Łapie każdą fuchę jaka sie przytrafia przed swietami. Do tego gardlo boli i głowa.
    Dzisiaj okolo 9dpo. Zrobilam test.niby cos tam ledwo,ledwo widać,poczekam jeszcze ze 2-3 dni.

    Miłego weekendu

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 19 listopada 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Witam sie z rana.
    Nie mam ostatnio czasu na wchodzenie i udzelanie sie na forum. Łapie każdą fuchę jaka sie przytrafia przed swietami. Do tego gardlo boli i głowa.
    Dzisiaj okolo 9dpo. Zrobilam test.niby cos tam ledwo,ledwo widać,poczekam jeszcze ze 2-3 dni.

    Trzymam kciuki żeby cień stał się mocną kreseczka i żeby infekcja się nie rozwinęła.

    Miłego weekendu

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 19 listopada 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    channah wrote:
    Witam sie z rana.
    Nie mam ostatnio czasu na wchodzenie i udzelanie sie na forum. Łapie każdą fuchę jaka sie przytrafia przed swietami. Do tego gardlo boli i głowa.
    Dzisiaj okolo 9dpo. Zrobilam test.niby cos tam ledwo,ledwo widać,poczekam jeszcze ze 2-3 dni.

    Miłego weekendu

    Jesli masz testy owulacyjne to zrob sobie. Wykaze ciaze.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • Katja11 Przyjaciółka
    Postów: 122 46

    Wysłany: 19 listopada 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja na szybko sie witam. Dawno mnie nie bylo, zamierzam przeszuka watek kto doszedl do listy zaciazonych :) i juz tu takowym gratuluje mam nadzieje ze po mnie byl wyysyp :) u mnie ok, powoli oswajam sie z mysla o ciazy. W czwartek ide do gina na badania. Czuje sie dobrze, biore luteine. Sciskam !

    f2w33e3k0yyvbxsq.png
  • channah Autorytet
    Postów: 866 229

    Wysłany: 19 listopada 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula wrote:
    Jesli masz testy owulacyjne to zrob sobie. Wykaze ciaze.
    Niestety nie mam. Odpuściłam totalnie i wszystkiego sie pozbyłam :D

    f2w3rjjg58quuhcd.png
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 19 listopada 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ja kupilam dzisiaj dwa testy i jutro jeden użyje. Jeśli mam rację, to jutro będzie 12 dpo, a zazwyczaj fazę lutealna mam 11 dniową. Drugi awaryjnie jakbym jednak nie miała racji co do mojej owulki na bliżej nieokreślona przyszłość. Posłuchałam was i kupiłam bobo test i Pink. :D

    I jak? :)

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 19 listopada 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak już czuje się przed okresowo :/ znów krótki cykl bede miała

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 19 listopada 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatyw kolejny, ale okresu dalej nie ma... No nic, pozostaje czekać. :P

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 19 listopada 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Proszę mnie dopisać na testowanie 26.11.
    Dzisiaj 8 dpo. Mam nieregularne cykle od 30 do 34 dni. Staramy się już jakiś czas, a to 2 miesiąc starań na maksa, z mierzeniem temperatury itd.
    2 dpo zaczęły mnie boleć piersi, były bardzo wrażliwe i jakby napompowane ;)
    3 dpo miałam małe plamienie.
    Wczoraj byłam na badaniach krwi, (kilka dni temu miałam usg tarczycy i wszystko ok) i TSH wyszło równe 3...
    I mam wrażenie, że wszystkie objawy ustały po odebraniu wyników. Tzn piersi są duże i ciężkie, ale już tak nie bolą.
    Sama nie wiem co mam myśleć.
    Pomożecie?

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • wiosnaachtoty Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 19 listopada 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katja11 wrote:
    Hej dziewczyny ja na szybko sie witam. Dawno mnie nie bylo, zamierzam przeszuka watek kto doszedl do listy zaciazonych :) i juz tu takowym gratuluje mam nadzieje ze po mnie byl wyysyp :) u mnie ok, powoli oswajam sie z mysla o ciazy. W czwartek ide do gina na badania. Czuje sie dobrze, biore luteine. Sciskam !

    Ja tez mam wizytę w czwartek :) Dziewczyny mnie pomaga ten prenalen - już dziś w nocy było lepiej - więc powoli pozbywam się kaszlu - syrop z cebuli odpada ze względu na pracę :D

    Almanah ile już czekasz na okres?? Może późno było zagnieżdżenie i jeszcze test nie wychodzi ;)

    relg90bvs4p6hp5g.png
  • wiosnaachtoty Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mada92 wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Proszę mnie dopisać na testowanie 26.11.
    Dzisiaj 8 dpo. Mam nieregularne cykle od 30 do 34 dni. Staramy się już jakiś czas, a to 2 miesiąc starań na maksa, z mierzeniem temperatury itd.
    2 dpo zaczęły mnie boleć piersi, były bardzo wrażliwe i jakby napompowane ;)
    3 dpo miałam małe plamienie.
    Wczoraj byłam na badaniach krwi, (kilka dni temu miałam usg tarczycy i wszystko ok) i TSH wyszło równe 3...
    I mam wrażenie, że wszystkie objawy ustały po odebraniu wyników. Tzn piersi są duże i ciężkie, ale już tak nie bolą.
    Sama nie wiem co mam myśleć.
    Pomożecie?


    Za wcześnie, aby cokolwiek powiedzieć - teraz zarodek może się dopiero zagnieżdżać. Objawy ciązy pojawiają się zazwyczaj najwcześniej w okolicach okresu - test też robi się najwcześniej w dniu jego terminu. Ja na przykład nie miałam żadnych oprócz przeczucia, ze mogło się udać bo mam dość regularne cykle ;)

    relg90bvs4p6hp5g.png
  • Tusiek86 Przyjaciółka
    Postów: 85 29

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Jestem tutaj nowa . Test owulacyjny pozytywny 13stego w niedziele
    starania były no i pozostaje czekać na testowanie lub okres.
    Nie chciałam robić testu za wcześniej ale korci mnie żeby sprawdzić za jakiś czas. Jak myślicie kiedy można zrobić test o czułości 10 ?

  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wcześniej niż 9-10 dzień po owulacji :)

    Tusiek86 lubi tę wiadomość

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testuję teoretycznie jutro, właściwie powinnam 21 bo wtedy 14dpo i okres. Ale chyba szkoda testów, od wczoraj mam bardzo silne bóle brzucha, @ już puka do drzwi... Spodziewałam się że ten cykl będzie stracony, mąż tak bardzo chorował...
    No trudno, powoli się zadomawiam na watku grudniowym.

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • MavisDracula Ekspertka
    Postów: 225 98

    Wysłany: 19 listopada 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i nie testuję jutro, bo dziś 2 dni przed terminem przyszła @. Boli jak...

    Piotr 29.08.2015r.
    Dominika 31.08.2017r.

    Mam Was- mam wszystko.

  • 88 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 19 listopada 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, Dziewczyny bardzo proszę poradźcie mi, wyniki progesteronu w 17 dniu cyklu 29. To dobrze? Owulacja była w 14 dniu cyklu. Tsh 1,4 to orientuje się że dobry wynik

  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 19 listopada 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MavisDracula przykro mi! Ale w grudniu moze Wam sie uda i dostaniecie prezent swiezo na Wigilię! Powodzenia!!!

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 19 listopada 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    88 wrote:
    Witam, Dziewczyny bardzo proszę poradźcie mi, wyniki progesteronu w 17 dniu cyklu 29. To dobrze? Owulacja była w 14 dniu cyklu. Tsh 1,4 to orientuje się że dobry wynik

    To zależy chyba od norm laboratorium, od sprzetu, odczynników, jakich używają.
    Wg mojego w f. lutealnej norma jest do 25,56, więc wg tego by był zbyt wysoki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 16:34

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ