Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • CzeresniowaMama Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesniej to chyba bez sensu. Mi przy becie powyżej 300 jakies 4 dni po spodziewanej @ nie wyszedł.

Córcia 05.11.2012! :) Naturals
    33 l.👩
    AMH 3.99
    Tsh 1.4
    IO
    36 l.🧔
    Morfologia 2%
    SCD 10%
    Kariotypy prawidłowe.
    Mamy ❄❄❄🙏
    Transfer kwiecień.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2016, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki!!! Musi zakończyć sie kropkiem :)

Dziewczyny popołudniu pojawiło sie u mnie mnustwo kremowego śluzu. We wtorek miałam podany ovitralle wiec juz prawie tydzień, miała tak któraś??

zubii lubi tę wiadomość

• summer86 Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 19:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, kremowy to chyba dobra oznaka po owu :) przynajmniej z tego co czytałam

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • zubii Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 19:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa ją taki śluz miałam po zagniezdzeniu

wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Tyska2 Koleżanka

Wysłany: 24 października 2016, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam a ja kremowy mam praktycznie caly czas

Tyska2
  • Tyska2 Koleżanka

Wysłany: 24 października 2016, 19:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nawet w dni plodne nie zauwazam innego

Tyska2
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2016, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa, kremowy to chyba dobra oznaka po owu :) przynajmniej z tego co czytałam

A to ciekawe... ja też dziwnie po owulacji mnóstwo śluzu jak nigdy. Ciekawe Summer czy twoje slowa okażą się prorocze chociaż dzisiaj doszłam do wniosku, że jak teraz zajdę w ciążę, to tak troche ni pies ni wydra. Bo do ślubu będę już miała bebech i jak ja w sukienkę wejdę?

• Wojcinka Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 19:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Trzymam kciuki!!! Musi zakończyć sie kropkiem :)

Dziewczyny popołudniu pojawiło sie u mnie mnustwo kremowego śluzu. We wtorek miałam podany ovitralle wiec juz prawie tydzień, miała tak któraś??
    Ja kremowy mam zawsze po owu :)
    Ja z kolei w tym cyklu prawie w ogóle. Ie mam śluzu u mnie to wkurza, bo zawsze mam go bardzo duzo a teraz prawie nic :/

K 30l + O 27l

3,5 roku razem, 0,5 roku po ślubie

Starania bez starań , będzie co będzie, a jak nie będzie nic to i tak mamy wszystko bo mamy siebie
  • Wojcinka Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 19:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    A to ciekawe... ja też dziwnie po owulacji mnóstwo śluzu jak nigdy. Ciekawe Summer czy twoje slowa okażą się prorocze chociaż dzisiaj doszłam do wniosku, że jak teraz zajdę w ciążę, to tak troche ni pies ni wydra. Bo do ślubu będę już miała bebech i jak ja w sukienkę wejdę?
    Kiedy ślub? :)

K 30l + O 27l

3,5 roku razem, 0,5 roku po ślubie

Starania bez starań , będzie co będzie, a jak nie będzie nic to i tak mamy wszystko bo mamy siebie
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2016, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Agniechaaa ją taki śluz miałam po zagniezdzeniu

Oby Twoje słowa były prorocze :D chyba bym z radości krzyczała na całe miasto

• labamba Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 20:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda, a jeśli teraz byś zaskoczyła, to w którym miesiącu byłabyś z brzuszkiem na ślubie?
    Miałam znajomych, którzy długo przed ślubem zaczęli starania i zaszli dopiero po roku... także chyba jednak lepiej wcześniej niż później, wiemy wszystkie jak to jest.. ;-)

A ze śluzem to myślę, że każda moze miec inaczej... i chyba właśnie dlatego tak ważne jest poznanie własnego ciała wczesniej...żeby potem zauważyć, że jesteśmy w odmiennym stanie :)

zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2016, 21:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuteczka1337 wrote:
    Cześć , kiedy najlepiej zrobić test ciążowy ale ten super czuły ? Czy na prawdę w dniu spodziewanej miesiączki czy wyszedł komuś pozytywnie wcześniej ??
    Z tym to roznie..w moim przypadku 12dpo wyszedl juz pozytywny

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 października 2016, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ślub koniec marca, więc pewnie byłoby już coś widać.

• bulkaasia Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test owyulacyjny znów negatywny choć boli strasznie wszystko jak na ovu. Od dwóch dni pokazuje się druga kreska ale jest jasniejsza. Dziś 16 dc i co? Cykl bezowulacyjny??? :(:(:)

J5KMp1.png
    wlknlir.png

neh5snh.png
  • summer86 Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 21:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia, z jakich testów korzystasz? W poprzednich cyklach robiłaś te same i wychodziły pozytywy?

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • zubii Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 22:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    U mnie test owyulacyjny znów negatywny choć boli strasznie wszystko jak na ovu. Od dwóch dni pokazuje się druga kreska ale jest jasniejsza. Dziś 16 dc i co? Cykl bezowulacyjny??? :(:(:)

Ból nie musi się pokrywać z owulka może być przed albo po.

wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Anet85 Autorytet

Wysłany: 24 października 2016, 22:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Ja niestety tez tak mam w tym cyklu. Z monitoringu wyszło że jest brak pęcherzyka. Bolały mnie jajniki zrobiłam wczoraj test ovu - druga kreska jest bardzo jasna - wg. producenta test należy uznac za negatywny.

Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2016, 06:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i mamy wtorek :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2016, 08:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi ovu pokazało owulację i to pewną w tym cyklu a jajka prawie mnie nie bolały (oprócz lekkiego kłucia dzień przed), gdzie ogólnie 2-3 dni przy owu rwą mnie strasznie. Więc nie wiem jak to jest.

I dzień doberek :). Zabieram dzisiaj mojego na suknie, niech wybierze tę z tych co mu się nie podobają, która nie podoba mu się najmniej.

bertha lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 25 października 2016, 08:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie chwale ;D odkrylam szyjke :p na dzien dzisiejszy (tydzien po ovutralle) twarda i zamknieta :p

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego