X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesniej to chyba bez sensu. Mi przy becie powyżej 300 jakies 4 dni po spodziewanej @ nie wyszedł.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki!!! Musi zakończyć sie kropkiem :)

    Dziewczyny popołudniu pojawiło sie u mnie mnustwo kremowego śluzu. We wtorek miałam podany ovitralle wiec juz prawie tydzień, miała tak któraś??

    zubii lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 października 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, kremowy to chyba dobra oznaka po owu :) przynajmniej z tego co czytałam

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 24 października 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa ją taki śluz miałam po zagniezdzeniu

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Tyska2 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 24 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam a ja kremowy mam praktycznie caly czas

    Tyska2
  • Tyska2 Koleżanka
    Postów: 35 8

    Wysłany: 24 października 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nawet w dni plodne nie zauwazam innego

    Tyska2
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa, kremowy to chyba dobra oznaka po owu :) przynajmniej z tego co czytałam

    A to ciekawe... ja też dziwnie po owulacji mnóstwo śluzu jak nigdy. Ciekawe Summer czy twoje slowa okażą się prorocze chociaż dzisiaj doszłam do wniosku, że jak teraz zajdę w ciążę, to tak troche ni pies ni wydra. Bo do ślubu będę już miała bebech i jak ja w sukienkę wejdę?

  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 października 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Trzymam kciuki!!! Musi zakończyć sie kropkiem :)

    Dziewczyny popołudniu pojawiło sie u mnie mnustwo kremowego śluzu. We wtorek miałam podany ovitralle wiec juz prawie tydzień, miała tak któraś??
    Ja kremowy mam zawsze po owu :)
    Ja z kolei w tym cyklu prawie w ogóle. Ie mam śluzu u mnie to wkurza, bo zawsze mam go bardzo duzo a teraz prawie nic :/

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 października 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    A to ciekawe... ja też dziwnie po owulacji mnóstwo śluzu jak nigdy. Ciekawe Summer czy twoje slowa okażą się prorocze chociaż dzisiaj doszłam do wniosku, że jak teraz zajdę w ciążę, to tak troche ni pies ni wydra. Bo do ślubu będę już miała bebech i jak ja w sukienkę wejdę?
    Kiedy ślub? :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zubii wrote:
    Agniechaaa ją taki śluz miałam po zagniezdzeniu


    Oby Twoje słowa były prorocze :D chyba bym z radości krzyczała na całe miasto

  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 24 października 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda, a jeśli teraz byś zaskoczyła, to w którym miesiącu byłabyś z brzuszkiem na ślubie?
    Miałam znajomych, którzy długo przed ślubem zaczęli starania i zaszli dopiero po roku... także chyba jednak lepiej wcześniej niż później, wiemy wszystkie jak to jest.. ;-)

    A ze śluzem to myślę, że każda moze miec inaczej... i chyba właśnie dlatego tak ważne jest poznanie własnego ciała wczesniej...żeby potem zauważyć, że jesteśmy w odmiennym stanie :)

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuteczka1337 wrote:
    Cześć , kiedy najlepiej zrobić test ciążowy ale ten super czuły ? Czy na prawdę w dniu spodziewanej miesiączki czy wyszedł komuś pozytywnie wcześniej ??
    Z tym to roznie..w moim przypadku 12dpo wyszedl juz pozytywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ślub koniec marca, więc pewnie byłoby już coś widać.

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 24 października 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie test owyulacyjny znów negatywny choć boli strasznie wszystko jak na ovu. Od dwóch dni pokazuje się druga kreska ale jest jasniejsza. Dziś 16 dc i co? Cykl bezowulacyjny??? :(:(:)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 października 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia, z jakich testów korzystasz? W poprzednich cyklach robiłaś te same i wychodziły pozytywy?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 24 października 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    U mnie test owyulacyjny znów negatywny choć boli strasznie wszystko jak na ovu. Od dwóch dni pokazuje się druga kreska ale jest jasniejsza. Dziś 16 dc i co? Cykl bezowulacyjny??? :(:(:)


    Ból nie musi się pokrywać z owulka może być przed albo po.

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 24 października 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    U mnie test owyulacyjny znów negatywny choć boli strasznie wszystko jak na ovu. Od dwóch dni pokazuje się druga kreska ale jest jasniejsza. Dziś 16 dc i co? Cykl bezowulacyjny??? :(:(:)
    Ja niestety tez tak mam w tym cyklu. Z monitoringu wyszło że jest brak pęcherzyka. Bolały mnie jajniki zrobiłam wczoraj test ovu - druga kreska jest bardzo jasna - wg. producenta test należy uznac za negatywny.

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć i mamy wtorek :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi ovu pokazało owulację i to pewną w tym cyklu a jajka prawie mnie nie bolały (oprócz lekkiego kłucia dzień przed), gdzie ogólnie 2-3 dni przy owu rwą mnie strasznie. Więc nie wiem jak to jest.

    I dzień doberek :). Zabieram dzisiaj mojego na suknie, niech wybierze tę z tych co mu się nie podobają, która nie podoba mu się najmniej.

    bertha lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie chwale ;D odkrylam szyjke :p na dzien dzisiejszy (tydzien po ovutralle) twarda i zamknieta :p

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ