X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 października 2016, 06:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po weekendziku :( Witam wszystkich w kolejny deszczowy poniedziałek..

    Ptysia, rzeczywiście mierzenie temperatury wprowadza trochę napięcia, ale też pozwala dobrze poznać swój cykl. Ja te trochę już zmęczona jestem tym mierzeniem, w następnym cyklu odpocznę trochę, bo będzie bez starań.

    zubii lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ump mnie dzis ciezki dzien e pracy, dostalam wiecej roboty ;/ ciekawe o ktorej skoncze. A planowalam ze sie zbiore i odespie popoludniu

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 24 października 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Ja już na nogach od 6 a poszła spać po 2. Nie mogłam zasnąć, jakaś myśląca mi się włączyła. W sobotę kuzyna żona urodziła córkę i taka mała zazdrość wkradła się do mojego serca :( Czy to źle? :(
    Mój brat dziś ma urodziny, 36 lat a nie dawno byliśmy tacy mali...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :)

    Odnośnie toxo, to ja wam powiem, że jestem kociara straszna, a nie miałam zupełnie styczności z toxo. Przy pierwszej ciąży robiłam badania na własne życzenie, ale mój gin stwierdził, że jeśli moje koty nie wychodzą to ryzyko toxo jest praktycznie żadne, jako że żywicielem pośrednim toxoplazmozy są myszy i szczury, a jeśli kot ich nie pożre to się nie zarazi. To raz. Dwa to to, że oocysty wydalane z kałem kota stają się zakaźne dopiero po 36-72 h, więc tak naprawde nikt, kto ma w domu kota nie trzyma brudnej kuwety przez dwie doby, więc ryzyko zarażenia od kota jest niemal żadne. 90% zakażeń toxo powstaje podczas zjedzenia niedogotowanego mięsa. To tak odnośnie tych złych kotów roznoszących toxoplazmozę ;).

    A mi ovu pokazała owulację w 13 dniu, ale dziwne bardzo bo miałam zero objawów. Jak z reguły podczas owulacji jajka rwą mnie tragicznie tak teraz cisza. Zakuły raz czy dwa, ale zero bólu itp więc zastanawiam się czy ta owu w ogóle była.

    Wojcinka, Izolda90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Dzień doberek :)

    Odnośnie toxo, to ja wam powiem, że jestem kociara straszna, a nie miałam zupełnie styczności z toxo. Przy pierwszej ciąży robiłam badania na własne życzenie, ale mój gin stwierdził, że jeśli moje koty nie wychodzą to ryzyko toxo jest praktycznie żadne, jako że żywicielem pośrednim toxoplazmozy są myszy i szczury, a jeśli kot ich nie pożre to się nie zarazi. To raz. Dwa to to, że oocysty wydalane z kałem kota stają się zakaźne dopiero po 36-72 h, więc tak naprawde nikt, kto ma w domu kota nie trzyma brudnej kuwety przez dwie doby, więc ryzyko zarażenia od kota jest niemal żadne. 90% zakażeń toxo powstaje podczas zjedzenia niedogotowanego mięsa. To tak odnośnie tych złych kotów roznoszących toxoplazmozę ;).

    A mi ovu pokazała owulację w 13 dniu, ale dziwne bardzo bo miałam zero objawów. Jak z reguły podczas owulacji jajka rwą mnie tragicznie tak teraz cisza. Zakuły raz czy dwa, ale zero bólu itp więc zastanawiam się czy ta owu w ogóle była.

    Tez od malutkiego mam koty z tym ze moje wychodza wolno i sa lowne wiec ryzyko wystepuhecale i rak kocham nad zycie to mruczenia i nawet toxo mnie nie zniecheci

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 24 października 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś idę po skierowanie na zbadanie progesteronu i tsh. Mam nadzieję, że mi da lekarz ;)

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 24 października 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ump mnie dzis ciezki dzien e pracy, dostalam wiecej roboty ;/ ciekawe o ktorej skoncze. A planowalam ze sie zbiore i odespie popoludniu

    U mnie natomiast luzy bo od rana nie działa internet a wszystkie nasze programy go potrzebują. Tak więc siedzę już piątą godzinę bezczynnie, a zaraz po pracy biegnę do dentysty ☺

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 października 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane melduje ze jutro podchodzę do inseminacji :) dzisiaj pęcherzyk miał 21mm i juz zrobiłam sobie zastrzyk na jego pęknięcie , trzymajcie kciuki ;*

    zubii, malka, bertha, Izolda90 lubią tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • zubii Autorytet
    Postów: 1736 1645

    Wysłany: 24 października 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Kochane melduje ze jutro podchodzę do inseminacji :) dzisiaj pęcherzyk miał 21mm i juz zrobiłam sobie zastrzyk na jego pęknięcie , trzymajcie kciuki ;*

    Ogromne kciuki ! Musi się zakończyć piękna Zielona kropka :*

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    wniddf9hp6rxkcqu.png
    n59yi09ken86ewr0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka trzymam kciuki :)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 24 października 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Kochane melduje ze jutro podchodzę do inseminacji :) dzisiaj pęcherzyk miał 21mm i juz zrobiłam sobie zastrzyk na jego pęknięcie , trzymajcie kciuki ;*

    Trzymam Kochana mocno !!! :D
    picgifs-good-luck-173168.gif

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 24 października 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziękuje dziewczyny ;) musi sie udać! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2016, 14:44

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 października 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka, trzymam mocno kciuki! Zieloności :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 24 października 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka, ja tez trzymam kciukasy:) jeszcze Ci wszystkie bedziemy zazdrościć:) zobaczysz!

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 24 października 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Kochane melduje ze jutro podchodzę do inseminacji :) dzisiaj pęcherzyk miał 21mm i juz zrobiłam sobie zastrzyk na jego pęknięcie , trzymajcie kciuki ;*

    No to musi się udać! Też trzymam kciuki!

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Kochane melduje ze jutro podchodzę do inseminacji :) dzisiaj pęcherzyk miał 21mm i juz zrobiłam sobie zastrzyk na jego pęknięcie , trzymajcie kciuki ;*
    Trzymam kciuki:-)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 24 października 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka, TRZYMAM MOCNO KCIUKI! <3

    U mnie już na pewno po owulacji. Dziwna sprawa, albo mam jakieś zmutowane szybkorosnące pęcherzyki, albo pękają za małe, albo gin źle widział na USG. Bo w dniu usg przy pęcherzykach 15 mm pozytywny test owu.

    Ja dziś taka śpiąca i bez motywacji, wstać zupełnie nie mogłam i nie zrobiłam rano nic pożytecznego a teraz praca... własna działalność, choć nie zamieniłabym jej na nic innego, ma tą wadę - że przy braku motywacji ciężko ruszyć tyłek i działać, skoro nikt nade mną nie stoi z batem i nie wymaga. A bez pracy nie będzie efektów, wiadomo :)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 24 października 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto, mój mąż ma podbny tryb pracy i właśnie podziwiam go za umiejętność zmobilizowania się. Mnie ostatnio, głupio przyznać, ale jedyne co motywuje do pracy, to fakt, że na badania i leczenie trochę kasy idzie, więc trzeba ją gdzieś zarobić..

    Ptysia lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Nuteczka1337 Koleżanka
    Postów: 80 2

    Wysłany: 24 października 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć , kiedy najlepiej zrobić test ciążowy ale ten super czuły ? Czy na prawdę w dniu spodziewanej miesiączki czy wyszedł komuś pozytywnie wcześniej ??

  • Dooti Autorytet
    Postów: 1331 1435

    Wysłany: 24 października 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a ja dziś byłam dla odmiany u dentysty. Miało szybko i bezboleśnie (tak usłyszałam na ostatniej wizycie), a zamiast tego założono mi lekarstwo i dostałam skierowanie na pantomogram. I teraz siedzę i myślę co tu zrobić. Kolejną wizytę u stomatologa mam 14 listopada i muszę przyjść ze zdjęciem, testowanie wypada na mi na 1 więc raczej będzie już wszystko jasne do 14. Powinno się obyć bez leczenia kanałowego ale dentystka i tak kazała mi zrobić bo stwierdziła że lepiej teraz póki nie jestem w ciąży...no właśnie...wzięłam to skierowanie bo nie chciało mi się już jej tłumaczyć że nie wiem czy nie jestem, że się staramy i ze ogólnie ciężko w tym temacie.
    Najwyżej po prostu go nie zrobię :)

    Nasz cud ANTOŚ <3 24.06.2018 (33tc +2) 52cm, 2200g
    atdcanliaa6igbwu.png
    trombofilia-niedobór białka S, dodatnie ANA
    Aniołki 06.2016 9tc, 12.2016 9tc , 03.2017 9tc
    "Dla Boga bowiem nie ma nic niemożliwego" ŁK 1,37
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ