X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 30 października 2016, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    toto wrote:
    O matko dziewczyny jak tak czytam co piszecie, to jakbym siebie widziała...!! Dom kupiliśmy 30-letni - do remontu, to a dlaczego stary, to bez sensu, bla bla bla... ale, że okolica super i my tak chcieliśmy TO NIEWAŻNE.

    Teraz myślimy o psie - to A DLACZEGO NIE DZIECKO?

    No co za durne pytania... Ale ja je jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam ;)


    Właśnie, Inna, where are youuu? :) Bo my tu sie zbiorowo chyba martwić zaczynamy!

    Z domem zrobiliśmy tak samo, świetna okolica, blisko do centrum a ogrom zieleni wokół, duży ogród więc dla mnie to było lepszym rozwiązaniem niż nowy ale pod miastem i dojazdy zajmują 2-3 godziny w ciągu dnia, a zasadniczo to uważam, że każdy ma inne potrzeby i mieszka tam gdzie jemu to odpowiada.

    A w już innym temacie, utrzymuje mi się od owulacji (przynajmniej tak myślę, że ona wtedy była i of też mi ją zaznaczył w tym czasie) podwyższona temperatura. Ile przed okresem temperatura zaczyna spadać?

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 30 października 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna Ty również odpoczywaj i zbieraj siły na działania w kolejnym cyklu!! Ja w sumie bez konkretnych powodów ale mam przeczucie,ze to jednak tez nie byl ten cykl...no ale zobaczymy...

    Ptysia jak imprezka się udała?

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Rozpoczynamy wątek testów listopadowych!

    Planowane testowanie:
    1.11 - czeresniowaMama, Ruda paskuda, Agniechaaa, Dooti, Ewi28
    2.11 - Ewcia88, Szyszuunia
    4.11 - toto, Basik83
    5.11 - Ptysia, agatas
    6.11 - innamorata, jolaniunia, MalaMi*
    8.11 - Kuchcinka, A moze by...
    9.11 - bulkaasia, Oluchna
    11.11 - labamba
    12.11 - summer86
    14.11 - Mania25
    16.11 - Malka, Natka, nowa.mysza
    17.11 - bebel_2016
    18.11 - Izolda90 beta?
    20.11 - MavisDracula
    21.11 - Izolda90
    24.11 - zubii, emi2016
    25.11 - elinkagd
    ? - Australijka


    Proszę o wpisanie na 24.11 :)

  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 30 października 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    A w już innym temacie, utrzymuje mi się od owulacji (przynajmniej tak myślę, że ona wtedy była i of też mi ją zaznaczył w tym czasie) podwyższona temperatura. Ile przed okresem temperatura zaczyna spadać?
    Też jestem ciekawa;)

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Z domem zrobiliśmy tak samo, świetna okolica, blisko do centrum a ogrom zieleni wokół, duży ogród więc dla mnie to było lepszym rozwiązaniem niż nowy ale pod miastem i dojazdy zajmują 2-3 godziny w ciągu dnia, a zasadniczo to uważam, że każdy ma inne potrzeby i mieszka tam gdzie jemu to odpowiada.

    A w już innym temacie, utrzymuje mi się od owulacji (przynajmniej tak myślę, że ona wtedy była i of też mi ją zaznaczył w tym czasie) podwyższona temperatura. Ile przed okresem temperatura zaczyna spadać?


    Różnie, u każdego inaczej u mnie w zeszłym cyklu zaczęła spadać 3 dni przed okresem, a w innym dzień przed okresem, więc tu nie ma reguły. Może też spaść Ci w dzień okresu.

    A może by... lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 30 października 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa testujesz jutro? J pokuszę się o test jak tempka odbijew innym razie daję sobie spokój.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 30 października 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja testowałam dzisiaj, 10 dpo, negatywnie.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 października 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Różnie, u każdego inaczej u mnie w zeszłym cyklu zaczęła spadać 3 dni przed okresem, a w innym dzień przed okresem, więc tu nie ma reguły. Może też spaść Ci w dzień okresu.

    Izape ma racje, trzeba poznać swoje cykle, u każdego inaczej to wygląda.
    U mnie różnie bywa, spada dzień przed lub w dniu okresu, ale zdarzyło się, że spadła dopiero na drugi dzień po przyjściu @.

    Inna, w takim razie trzymam kciuki za odbicie :)
    Nie załamuj się, Twój nowy lekarz ma określony plan i myślę, że realizujesz jego założenia. Zobacz jak szybko zrzuciłaś kilogramy. Przygotowujesz się do IUI za kilka cykli, dobrze pamiętam?

    U mnie ten raczej stracony, sama nie wiem kiedy ovu była, bo OF zmieniał termin 3 razy, najpierw 9 dc, później 10 dc a dziś przesunął na 12 dc. Swoją drogą strasznie to wkurzające. Ufam chyba USG z 10 dc, bo lekarz mówił, że lada chwila pęknie (24x26 mm), był śluz i ból jajnika, a na drugi dzień już śluz gęsty i kremowy. Starania były raz, więc szanse na granicy wygrania w toto lotka :) W przyszłym cyklu HSG (wymazy wyszły na szczęście ok), więc kolejne starania dopiero w grudniu.

    A może by... lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 października 2016, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    Ja testowałam dzisiaj, 10 dpo, negatywnie.

    10 dpo to bardzo wcześnie, nie traciłabym jeszcze nadziei.

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 30 października 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imprezka jak najbardziej udana, dzieki za pamięć:) kochane a czy to hsg to robią na znieczuleniu czy w jakiś inny sposób czy hardcor na żywca? Tak samo jak jest z drożnością jajowodów? Usypiają, znieczulają czy cos? Jakie wrażenia po tych badaniach macie, bolesne czy cos w tym stylu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2016, 12:38

  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 30 października 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    Różnie, u każdego inaczej u mnie w zeszłym cyklu zaczęła spadać 3 dni przed okresem, a w innym dzień przed okresem, więc tu nie ma reguły. Może też spaść Ci w dzień okresu.

    Dzięki wielkie za odpowiedź. Zostaje dalej cierpliwie czekać. Straszne jest to, że po zeszłym miesiącu obiecywałam sobie się nie nakręcać i staram się dotrzymywać swojego postanowienia, jednak gdzieś tak na tyle głowy szukam potwierdzenia. Znajomi już nas pytają co z sylwestrem, czy gdzieś idziemy itd. a ja jednak tą decyzję uzależniam mocno od tego czy się uda czy nie w tym cyklu. Jeśli byłby zwieńczony sukcesem to chyba bym chciała spędzić tego sylwestra pierwszy (i ostatni pewnie) raz tylko z mężem. A jak nie to mogę iść na bal.

    Poczyniłyście już jakieś wstępne plany na sylwestra? Coś myślałyście o tym czasie, skoro kwestia świąt już też w ruchu ;)?

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 30 października 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podobnie staram się nie nakręcać i nie uzależniać wszystkich decyzji od ciąży, nie testować wcześnie, ale im dłużej siedzę na forach i czytam te wszystkie historie, tym bardziej moja podświadomość walczy ze zdrowym rozsądkiem. ;-)
    Co do sylwestra, mi się w ogóle nie chce nigdzie wychodzić, ale pewnie im bliżej będzie końca roku, tym intensywniej będziemy się zastanawiać.

    A może by... lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 30 października 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna sprawa, że jestem w chwili obecnej na takim etapie, że przebywanie z ludźmi mnie męczy, nie wspominając już o znajomych, które są w ciąży bądź mają małe dzieci.
    Moja przyjaciółka, z kilkumiesięcznym dzieckiem, zaprosiła mnie ostatnio na urodziny. Odmówiłam, bo po prostu nie dałabym rady cieszyć się z nią jej szczęściem. Powiedziałam jej co jest przyczyną mojej nieobecności i ona zrozumiała (zaproponowała nawet, że po prostu spotkamy się we dwie na kawę), ale nie chce taka być, nie chce tak się zachowywać.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 30 października 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Imprezka jak najbardziej udana, dzieki za pamięć:) kochane a czy to hsg to robią na znieczuleniu czy w jakiś inny sposób czy hardcor na żywca? Tak samo jak jest z drożnością jajowodów? Usypiają, znieczulają czy cos? Jakie wrażenia po tych badaniach macie, bolesne czy cos w tym stylu?

    Moje badanie drożności jajowodów wyglądało tak, że rano zjawiłam się w placówce, zostałam przyjęta na oddział, zrobiono mi podstawowe badania, podano środek znieczulający i miałam się położyć. Po chwili odpłynęłam, pielęgniarka wzięła mnie na badanie i miałam taką petardę, że zaczęłam po drodze się rozbierać :P badanie nie było przyjemne, ja odczuwałam ból. Po wszystkim zostawili mnie na oddziale bym wyspała się - swoją drogą nigdy tak nie wypoczęłam ;-) później przyszedł Mąż, obudził mnie i zabrał do domu.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczęta, czy można do Was dołączyć? Z Wami będzie mi raźniej, bo sama nie daję sobie już rady, a przyjaciółki, choćby najwspanialsze, to mając już dzieci nie są w stanie do końca mnie zrozumieć, a i ja niestety zaczynam się czuć niekomfortowo w ich towarzystwie.
    Również testuję w listopadzie, 05.11. Podobnie jak Wy żyję co miesiąc nadzieją, że w tym cyklu w końcu się uda. Fakt, że jest nas więcej bardzo podnosi na duchu. Od 8 miesięcy doszukuję się objawów ciąży, za każdym razem jestem niemalże pewna, że to "to", a później nadchodzi niechciana @.Wraca rozczarowanie, płacz, łapię się na tym, że przełączam kanały tv ilekroć nadają reklamę z dziećmi, odmawiam spotkań z koleżankami, które mają już swoje pociechy. I tak co cykl. Jeżeli w tym cyklu się nie uda, zdecydowałam się na hsg w listopadzie tuż po okresie. Obawiam się niedrożności lewego jajowodu, co przy owulacjach wyłącznie z lewego jajnika pozbawi mnie już chyba wszelkich nadziei. Wierzyłam, że może mnie to ominie, ale od trzech dni czuję znów objawy PMS, to napięcie w brzuchu, lekkie pobolewanie...dokładnie to samo. Przez to chodzę i płaczę od 3 dni, już nie wiem jak sobie z tym radzić. Jednak co chwila "doprowadzam się" do porządku i próbuję sobie przetłumaczyć, że dopóki nie wykonam testu, nic nie jest stracone.

    O sylwestrze i świętach ciężko mi nawet myśleć, bo na początku tego roku planowałam, że wtedy właśnie będę opiekować się już dzidziusiem...którego wciąż nie ma. Wiem, że tak nie można, ale to jest silniejsze.

    Trzymam kciuki za Was wszystkie!:)

    Klara Wysocka, A może by... lubią tę wiadomość

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 30 października 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Magoffi :-)
    Z Twojego postu wynika, że znalazłaś się w odpowiednim miejscu ;-)

    Magoffi lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 30 października 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jakas rewolucja w brzuchu, Młody w nocy wymioty non stop :( Czyżby jakiś wirus?

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • A może by... Autorytet
    Postów: 1101 781

    Wysłany: 30 października 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja witam magooffi :) Też myślę, że jesteś w dobrym miejscu. Mnie obecność tutaj poprawia samopoczucie jak myślę, że zaczynam wariować ;)

    Klara, jeśli chodzi o przebywanie ze znajomymi to jeszcze całe szczęście tak nie mam bo nie wszyscy jeszcze mają dzieci, chociaż odnoszę wrażenie, że już ich jednak więcej niż mniej. Naprawdę dobra koleżanka, że wykazała wyrozumiałość i nie oceniała. Ja staram się myśleć o tym, że kiedy znajomi już będą mieli roczne dwuletnie maluchy to ja będę cieszyć się swoim nowo narodzonym słodkim, ślicznie pachnącym bobasem. :) trochę to pomaga, ale wiem, że nie przeszłam jeszcze tyle co Wy to i myślenie pozytywne jest łatwiejsze.

    Klara Wysocka, Magoffi lubią tę wiadomość

    50c1a0bd9a.png
    34bw43r83m4ak79s.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 30 października 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Imprezka jak najbardziej udana, dzieki za pamięć:) kochane a czy to hsg to robią na znieczuleniu czy w jakiś inny sposób czy hardcor na żywca? Tak samo jak jest z drożnością jajowodów? Usypiają, znieczulają czy cos? Jakie wrażenia po tych badaniach macie, bolesne czy cos w tym stylu?

    Ptysia, ja mam mieć HSG w listopadzie, to dam znać po. W klinice podobno podają środek znieczulający i antybiotyk zapobiegający infekcjom po badaniu.W tym cyklu przed badaniem robiłam biocenozę i wymaz na chlamydię, mycoplasmę i ureaplasmę. U mnie tego wymagają, ale czytałam, że nie wszędzie.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 30 października 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Trochę mnie nie było, bo byłam na kilka dni z mężem nad morzem :) a poza tym miałam postanowienie ze w tym cyklu aż tak nie będę się wszystkim przejmowac. Ale jak to zwykle bywa, owu tuż za pasem więc natężenie moich myśli wzrosło i zaczelam zaglądać na forum ;)
    Witam wszystkie nowe kolezanki. Dużo nas w tym miesiącu, ekstra!

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ