X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 29 października 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj 18dc i kurczę tak mnie jakos brzuch boli nisko:( pewnie juz tak wczas sie @ zapowiada:( w przyszłym tygodniu moje urodziny to pewnie prxylezie, żebym wiedziała ze żyje!:p

  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 29 października 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od rana stoję w kuchni i przygotowuje rzeczy na imprezę:) ale co jakiś czas schodzę zobaczyć co u Was slychac:)

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 29 października 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Raczej brak perspektyw, jedyną opcją jest in vitro. A na to nas nie stać.

    Trzymam kciuki za to, byś nie traciła nadziei, byś uwierzyła w powodzenie i sukces!

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • agatas Autorytet
    Postów: 301 458

    Wysłany: 29 października 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Rozpoczynamy wątek testów listopadowych!

    Planowane testowanie:
    1.11 - czeresniowaMama, Ruda paskuda, Agniechaaa, Dooti
    2.11 - Ewcia88, Szyszuunia
    4.11 - toto, Basik83
    5.11 - Ptysia
    6.11 - innamorata, jolaniunia, MalaMi*
    8.11 - Kuchcinka, A moze by...
    9.11 - bulkaasia, Oluchna
    11.11 - labamba
    12.11 - summer86
    14.11 - Mania25
    16.11 - Malka, Natka, nowa.mysza
    17.11 - bebel_2016
    18.11 - Izolda90 beta?
    20.11 - MavisDracula
    21.11 - Izolda90
    24.11 - zubii, emi2016
    25.11 - elinkagd
    ? - Australijka

    Proszę o dopisanie mnie na 05.11. :)
    Przy okazji witam się z Wami.
    Dawno tu nie zaglądam, ale wkręciłam się już w starania na maxa.
    Mamy już z mężem córeczkę (04.11. kończy 2 latka), a od kilku miesięcy się niezabezpieczamy. Do niedawna miało być na zasadzie spontanu, ale coś nie wychodzi :/
    Mam nadzieję, że listopad będzie dla wszystkich szczęśliwy :) Trzymam kciuki

    f2w3ugpj1bhxt82e.png
    klz9gu1ribjd2pf0.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 29 października 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może by... wrote:
    Nooo to my jak kupiliśmy dom z rynku wtórnego w naprawdę okazyjnej cenie to pytali czemu nie nowy... Hmmm...Jak myślicie ;D Czemu nie nowy! Bo niestety po dziś dzień nie wygrałam w lotka ;D A chciałabym. Strasznie przykro było, bo my się niesamowicie cieszyliśmy z naszego staruszka. Dom w mieście w naprawdę fantastycznej dzielnicy - spełnienie naszych marzeń, bo jak jeszcze zaczynaliśmy być ze sobą to chodząc na spacery mówiliśmy, że taki to już by nam wystarczył.. że taka mała chałupka to by było idealnie. My się poszliśmy dzielić radosną nowiną a tu tak obuchem po głowie. Ja z łzami w oczach wracałam i mój mąż jak to facet trochę lepiej, ale też przygasł ;/

    Zubii z tym, że ludzie zawsze będą gadać to masz 100% rację. Jak już wszystko Ci się poukłada, to zaczną obmawiać skąd tyle pieniędzy, lub coś innego. Ludzie zawsze coś wymyślą. Szkoda tylko, że nie chodzi wyłącznie o obcych, a również rodzina potrafi dołować.

    Niedawno moja koleżanka, która jest już po ślubie kilka lat, ale jeszcze nie chcą mieć dzieci, kupiła sobie psa. Pytanie rodziny: ale po co psa? Lepiej się o dziecko postarajcie.
    Inna, która urodziła drugą córkę słyszy na każdym kroku: oooo, szkoda, że nie chłopiec. Serio? :P
    Ja niedawno, jak kupiłam sobie trochę droższą torebkę i buty na jesień, usłyszałam, że mi się w du#pie poprzewracało, bo powinnam (POWINNAM) kupić sobie coś tańszego i odkładać pieniądze, skoro staramy się o dziecko.
    No fuck.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludzi juz poje*alo do końca! Fakt czas sie zbuntować i powiedzieć im do slychu!!

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 29 października 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to da, jak głupi i tak nie zrozumie.

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    Co to da, jak głupi i tak nie zrozumie.


    Tez prawda

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

  • Ewi28 Autorytet
    Postów: 4140 1601

    Wysłany: 29 października 2016, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie proszę dopisać na 1-2 listopad ;)

    l22nt5odvbtc685m.png
    qb3ckqi1trijedhi.png
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 października 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas najbardziej wscibscy są sąsiedzi. Nosz cholera, niech patrzą na siebie. Już mi to lata, ale wiem że gdybym była inna to pewnie mega bym się przyjmowała. A mój mąż przy każdym głupim komentarzu też rzuca jakiś jeszcze głupszy. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2016, 16:06

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 29 października 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluchna wrote:
    U nas najbardziej wscibscy są sąsiedzi. Nosz cholera, niech patrzą na siebie. Już mi to lata, ale wiem że gdybym była inna to pewnie mega bym się przyjmowała. A mój mąż przy każdym głupim komentarzu też rzuca jakiś jeszcze głupszy. :)

    Sąsiadka kiedyś zapytała się nas, czy staramy się o dziecko. Byliśmy akurat w trakcie robienia badań, ale już wiedzieliśmy, że mamy problemy - byłam bardzo zła i sfrustrowana. Ja nic nie odpowiedziałam, a mój Mąż zapytał się jej, czy na problemy z hemoroidami i czy już jej wystają polipy z odbytu? Na jej zdziwione spojrzenie powiedział: pytanie na takim samym poziomie. I poszliśmy.
    Teraz mam w nosie co kto mówi, o co kto pyta, jak chcę, to odpowiem, jak nie, to w ogóle się nie odzywam.

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • Oluchna Autorytet
    Postów: 504 244

    Wysłany: 29 października 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klara Wysocka wrote:
    Sąsiadka kiedyś zapytała się nas, czy staramy się o dziecko. Byliśmy akurat w trakcie robienia badań, ale już wiedzieliśmy, że mamy problemy - byłam bardzo zła i sfrustrowana. Ja nic nie odpowiedziałam, a mój Mąż zapytał się jej, czy na problemy z hemoroidami i czy już jej wystają polipy z odbytu? Na jej zdziwione spojrzenie powiedział: pytanie na takim samym poziomie. I poszliśmy.
    Teraz mam w nosie co kto mówi, o co kto pyta, jak chcę, to odpowiem, jak nie, to w ogóle się nie odzywam.

    Kocham sąsiadów :)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    5 cykl starań w oczekiwaniu na małego Tic-Tac'ka :)

    629a9f03b8017f7d26ef25c33863a9f1.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 29 października 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadanie ludzi jest straszne. Też mam kryzys w związku z nadchodzącymi świętami, nawet z mężem zacżęliśmy kombinować, żeby po prostu pojechać gdzieś do jakiegoś spa, jak to niektórzy robią. Ale jednak nie wyobrażam sobie świąt bez rodziny, nawet jeśli będzie gadanie o dzieciach. U nas nikt nie wie, że mamy problemy - raczej stawiają, że ja chcę robić karierę i dlatego jeszcze dziecka nie ma. Były ostre kłotnie 2 lata po ślubie, głównie z moją mamą, wtedy się jeszcze nie staraliśmy ale zrozumiała po miesiąc nieodzywania się, że ma nie wtrącać się w te sprawy.


    A tak zapytam, gdzie nam się podziała innamorata?
    Wszystko ok?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2016, 19:54

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 29 października 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Święta... Nawet nie chce mi się tego przechodzić.
    My chcieliśmy polecieć przed Świętami (i wrócić po Nowym Roku) w jakieś ciepłe miejsce, gdzie będziemy mogli spędzić wigilię na plaży z drinkami ;-) ale zrezygnowaliśmy z tych samych powodów co Wy.

    summer86 lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 29 października 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko dziewczyny jak tak czytam co piszecie, to jakbym siebie widziała...!! Dom kupiliśmy 30-letni - do remontu, to a dlaczego stary, to bez sensu, bla bla bla... ale, że okolica super i my tak chcieliśmy TO NIEWAŻNE.

    Teraz myślimy o psie - to A DLACZEGO NIE DZIECKO?

    No co za durne pytania... Ale ja je jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam ;)


    Właśnie, Inna, where are youuu? :) Bo my tu sie zbiorowo chyba martwić zaczynamy!

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 30 października 2016, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny ludzie zawsze bedą gadać, taka natura :/ u nas na szczęście moja rodzina nic głupio nie komentuje , część wie ze mamy problemy a Ci co nie wiedzą i tak uważają ze nie mamy sie co spieszyć bo "za młodzi" jesteśmy - 26 i 29 lat :P
    Rodzina męża , zwłaszcza teść kiedyś gadał, ale ok kiedy poroniłam zamkneli sie raz na zawsze i tematu w ogóle juz nie poruszają. A jak ktoś spoza rodziny pyta to mowię "jak bedzie to bedzie" i koniec tematu :)

    Co do mieszkania to tez tak mieliśmy - kupiliśmy mieszkanie , nowe, deweloperskie z ogródkiem itd to oczywiście pytania "czemu parter, przecież to niebezpieczne, piętro lepsze" itd nie miałam najmniejszych skrupułów i mówiłam ze trzeba było nam dorzucić jakies 30kola to byłoby piętro :) i wiecej komentarzy juz nie było ;)

    Klara Wysocka lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 30 października 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Gadanie ludzi jest straszne. Też mam kryzys w związku z nadchodzącymi świętami, nawet z mężem zacżęliśmy kombinować, żeby po prostu pojechać gdzieś do jakiegoś spa, jak to niektórzy robią. Ale jednak nie wyobrażam sobie świąt bez rodziny, nawet jeśli będzie gadanie o dzieciach. U nas nikt nie wie, że mamy problemy - raczej stawiają, że ja chcę robić karierę i dlatego jeszcze dziecka nie ma. Były ostre kłotnie 2 lata po ślubie, głównie z moją mamą, wtedy się jeszcze nie staraliśmy ale zrozumiała po miesiąc nieodzywania się, że ma nie wtrącać się w te sprawy.


    A tak zapytam, gdzie nam się podziała innamorata?
    Wszystko ok?


    Hej Kochana. Poczytuję Was tutaj, ale jestem w tak beznadziejnym nastroju, że szkoda gadać. Dopadła mnie totalna niemoc twórcza. A jutrzejsze testowanie też chyba sobie odpuszczę. Tempka beznadziejna, objawów brak - witam się po mału z 11 cyklem.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • AnnaManna Ekspertka
    Postów: 247 218

    Wysłany: 30 października 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ponownie!

    Wczoraj przyszła wredna, ohydna, niezrównoważona małpa - nienawidzę s*ki!!
    Cykl stracony, czekam, znowu.
    W sumie, to ponowne testowanie będzie dopiero w grudniu, bo cykle długie, jak zima w Rosji :-)
    Życzę Wam dobrej niedzieli. Odpoczywajcie dużo ;-)

    ijpbio4pgzuzz66o.png
  • Klara Wysocka Autorytet
    Postów: 1010 561

    Wysłany: 30 października 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaManna
    :-* :-* :-*

    AnnaManna lubi tę wiadomość

    IVF - I transfer 19.11.2018 - > 20.12. jest <3
    mam Córeczkę <3
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 30 października 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja w ten niedzielny ranek :)
    Kawa, tv i relax tego mi trzeba.
    animaatjes-sunday-8914175.gif[

    Klara Wysocka, innamorata88 lubią tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ