X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 15 października 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna, patrzę na twoj wykres i sie zastanawiam czy ty nie jesteś przypadkiem w ciąży..? Wysoka i stabilna temperatura ci sie utrzymuje, @ słaba była...

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • toto Ekspertka
    Postów: 213 67

    Wysłany: 15 października 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wczoraj 10dc endo 6,5mm z 3pecherzyki 9,10,11mm dostałam zastrzyki na wzrost pęcherzyków. We wtorek ovitralle i mamy działać potem lutka dopochwowa ale jakos nie wiedzę nadzieji słabo to wyglada jak dla mnie ;(

    Agniecha, to całkiem dobre wyniki, nawet jak na 10dc! :) Ja ostatnio 9dc miałam troszkę większy pęcherzyk dominujący ale i endometrium słabe, bo 5 mm.. coś jakby u mnie za szybko dojrzewały i pękały pęcherzyki i endo nie nadąża. W czwartek mam wizytę z USG, to będzie dość późno bo 11 dc ale owu mam najwcześniej 13 dc, więc coś pewnie będzie widać. Jakoś chciałabym, aby ta moja owulka była troszkę wcześniej, bo od jakiegoś czasu zamiast 28-30 dni cykli, mam takie po ok 26 dni - a nawet mniej. No zobaczymy - może jakoś te nowe leki podziałają :)
    A! Mam wrażenie, ze od kiedy biorę Norprolac jestem.. spokojniejsza. Może sobie to uroiłam - ale naprawdę jakaś mniej nerwowa i krzykliwa jestem. Choć dopiero po owulacji okaże się, czy to zasługa leku,bo w drugiej fazie jestem całkowicie okropna :D

    Starania od 2016
    3x IUI
    2x biochemiczna
    -
    ____________________
    ICSI Novum 06/2018 -> 3 zarodki 2-dniowe
    - świeży transfer - mamy synka!
    Powrót do tematu wrzesień 2020
    FET 09/2020 :(
    FET 10/2020 :(
    Maj 2021 odmrazamy komórki -> mamy 2 zarodki 3 dniowe
    ET 05/2021 :( słabe przyrosty bhcg, poronienie zatrzymane 7tc
    FET 09/2021 :(
    końcówka 2021 -> zmiana kliniki. Oviklinika? Gameta?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwki dziewczyny za słowa otuchy!!!! Jesteście cudowne <3

    Toto prolaktyna to tak zwany hormon stresu ;) wzrasta przy nerwach i daje odczucie niepokoju wiec to możliwe ;)

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 października 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, powodzenia na zajęciach!

    Ja oficjalnie witam się z listopadem, @ przyszła.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa, powodzenia na zajęciach!

    Ja oficjalnie witam się z listopadem, @ przyszła.


    Ni to moze akurat listopad bedzie tym szczęśliwym :) trzymam kciuki

    summer86 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 października 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa, dziękuję, ale jakoś mi zapał opadł, więc będę Wam mocno kibicować :)
    Raczej zaczynam podchodzić do tego jak do walki, tj. myślę co muszę zrobić, żeby się udało. Plan na najbliższe 2 cykle to HSG, w tym cyklu badania przed HSG, jeśli wyjdą ok to w kolejnym HSG. W cyklu z HSG pewnie starań nie będzie, więc witam się z grudniem ;) W tym chciałabym też zrobić monitoring, ale nie wiem czy uda mi się zgrać z datami, bo znów mi się delegacje szykują. Naprawdę będę szczęśliwa jeśli uda mi się zajść do marca 2017, chciałabym po prostu urodzić w przyszłym roku :) Także pcham to błotko do przodu!

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa, dziękuję, ale jakoś mi zapał opadł, więc będę Wam mocno kibicować :)
    Raczej zaczynam podchodzić do tego jak do walki, tj. myślę co muszę zrobić, żeby się udało. Plan na najbliższe 2 cykle to HSG, w tym cyklu badania przed HSG, jeśli wyjdą ok to w kolejnym HSG. W cyklu z HSG pewnie starań nie będzie, więc witam się z grudniem ;) W tym chciałabym też zrobić monitoring, ale nie wiem czy uda mi się zgrać z datami, bo znów mi się delegacje szykują. Naprawdę będę szczęśliwa jeśli uda mi się zajść do marca 2017, chciałabym po prostu urodzić w przyszłym roku :) Także pcham to błotko do przodu!

    Ja tez jakos bardziej witam sie z grudniem bo pewno tak mi wypadnie testowano :) tak jak mówiłam ze cykl dla mnie jakos nie pokazuje sie optymistycznie ;) ale mam nadzieje ze wszystkie urodziny w 2017!!

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 16 października 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No co wy dziewczyny, jeszcze listopad przed nami a wy już na grudzień chcecie się wpisywać??? ;););?

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    No co wy dziewczyny, jeszcze listopad przed nami a wy już na grudzień chcecie się wpisywać??? ;););?


    No tak to nieraz wychodzi :/

  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 16 października 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, właśnie :) jeszcze przecież cały listopad! U mnie dzisiaj drugi dzień okresu, bolący brzuch i gardło... Także same przyjemności ;-) i jeszcze zjadłam prawie sama pół brytfanki ciasta drożdżowego ze śwlikami.. ehhh..

    A tak poza tym dopiero w tym tygodniu przyłączyłam się w pracy do dodatkowego grupowego ubezpieczenia,w którym w razie pobytu w szpitalu, urodzenia dziecka etc ubezpieczyciel wypłaca jakieś środki. Macie taką możliwość u siebie, ubezpieczałyście się jakoś dodatkowo?

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 października 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    No co wy dziewczyny, jeszcze listopad przed nami a wy już na grudzień chcecie się wpisywać??? ;););?

    bulkaaasia, u mnie 9 cykli nic nie zaskoczyło, a hormony w normie i nasienie męża też ok., więc coś ewidentnie nie działa i trzeba znaleźć co to. Ten cykl jeszcze normalne staranka będą, ale raczej na luzie, a w następnym chcę HSG zrobić, więc dla bezpieczeństwa ten cykl odpuszczę ze względu na kontrast i promienie rtg.
    Nie oznacza to, że odpuszczam ani nic, raczej staram się nie nakręcać, żeby się nie rozczarować :) Dziś odebrałam z apteki arsenał supli na kolejny cykl (ovarin, wiesiołek, siemię lniane i dodaję jeszcze Provag, na poprawę ph).

    Agniechaaa, podziwiam za łączenie pracy i studiów. Jak sobie przypomnę robienie podyplomówki i zwlekanie się w poniedziałki po zjazdach do pracy, to lekko nie było. Aczkolwiek jak nie zostanę mamusią to w 2017 pewnie wybiorę się na kolejną podyplomówkę.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 października 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    labamba wrote:
    Właśnie, właśnie :) jeszcze przecież cały listopad! U mnie dzisiaj drugi dzień okresu, bolący brzuch i gardło... Także same przyjemności ;-) i jeszcze zjadłam prawie sama pół brytfanki ciasta drożdżowego ze śwlikami.. ehhh..

    A tak poza tym dopiero w tym tygodniu przyłączyłam się w pracy do dodatkowego grupowego ubezpieczenia,w którym w razie pobytu w szpitalu, urodzenia dziecka etc ubezpieczyciel wypłaca jakieś środki. Macie taką możliwość u siebie, ubezpieczałyście się jakoś dodatkowo?

    labamba, ja jestem ubezpieczona, ale nawet nie myślę o tym po tylu miesiącach starań, sądzę, że łącznie więcej kasy pójdzie na starania niż wypłacą mi z ubezpieczenia. Ale nie to jest najważniejsze :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    bulkaaasia, u mnie 9 cykli nic nie zaskoczyło, a hormony w normie i nasienie męża też ok., więc coś ewidentnie nie działa i trzeba znaleźć co to. Ten cykl jeszcze normalne staranka będą, ale raczej na luzie, a w następnym chcę HSG zrobić, więc dla bezpieczeństwa ten cykl odpuszczę ze względu na kontrast i promienie rtg.
    Nie oznacza to, że odpuszczam ani nic, raczej staram się nie nakręcać, żeby się nie rozczarować :) Dziś odebrałam z apteki arsenał supli na kolejny cykl (ovarin, wiesiołek, siemię lniane i dodaję jeszcze Provag, na poprawę ph).

    Agniechaaa, podziwiam za łączenie pracy i studiów. Jak sobie przypomnę robienie podyplomówki i zwlekanie się w poniedziałki po zjazdach do pracy, to lekko nie było. Aczkolwiek jak nie zostanę mamusią to w 2017 pewnie wybiorę się na kolejną podyplomówkę.


    Dzieki :) jakos ogarniam mam mniej czasu na myślenie wiec nawet mnie to cieszy :)

    summer86 lubi tę wiadomość

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 16 października 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze jedno, skoro @ już jest to mogę podać wstępnie termin testowania - wpiszcie mnie proszę na 12 listopada :) Zakładam, że znów cykl będzie dłuższy o te 2 dni jak ostatni.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 16 października 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summer U nas też wszystko ok, badania w normie, dwoje dzieci, dwie ciążę w tym roku ale niestety stracone i przyczyna nieznana. Także cały czas wierzyć trzeba, że w końcu się uda!!!

    Spokojniej nocy i kolorowych snów...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 17 października 2016, 02:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Wczoraj 10dc endo 6,5mm z 3pecherzyki 9,10,11mm dostałam zastrzyki na wzrost pęcherzyków. We wtorek ovitralle i mamy działać potem lutka dopochwowa ale jakos nie wiedzę nadzieji słabo to wyglada jak dla mnie ;(
    Ja tez uważam ze wszystko jest ok. Ja w poprzednim cyklu w 11dc miałam tylko jeden pęcherzyk w prawym jajniku 11mm, a juz 2 dni pozniej w lewym pojawił sie 15mm pęcherzyk a ten w prawym urósł do 14,8. Ostatecznie owu miałam 5dni pozniej z pęcherzyka w prawym jajniku 21-23mm :) owu była po prostu 2-3 dni oozniej niż zwykle :) endo tez jest ok :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka wrote:
    Ja tez uważam ze wszystko jest ok. Ja w poprzednim cyklu w 11dc miałam tylko jeden pęcherzyk w prawym jajniku 11mm, a juz 2 dni pozniej w lewym pojawił sie 15mm pęcherzyk a ten w prawym urósł do 14,8. Ostatecznie owu miałam 5dni pozniej z pęcherzyka w prawym jajniku 21-23mm :) owu była po prostu 2-3 dni oozniej niż zwykle :) endo tez jest ok :)


    Dzieki !!! :) moze macie racje i trochę panikuje na przód ale przynajmniej nie bede miec smutków jak okres dostanę :D

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 października 2016, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny w ten kolejny deszczowy poniedziałek. Zyczę Wam udanego tygodnia i owocnych starań :)

    Ja póki co 2 dzień @, czyli u mnie najgorszy.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,i mamy początek kolejnego tygdodnia oby szybko zlecialo to. Milego dnia kochane;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 19 do gina, podglądać czy coś się dzieje. Miłego dnia dziewczynki :)

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ