X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Listopadowe testowanie :)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 17 października 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Agniechaaa, dziękuję, ale jakoś mi zapał opadł, więc będę Wam mocno kibicować :)
    Raczej zaczynam podchodzić do tego jak do walki, tj. myślę co muszę zrobić, żeby się udało. Plan na najbliższe 2 cykle to HSG, w tym cyklu badania przed HSG, jeśli wyjdą ok to w kolejnym HSG. W cyklu z HSG pewnie starań nie będzie, więc witam się z grudniem ;) W tym chciałabym też zrobić monitoring, ale nie wiem czy uda mi się zgrać z datami, bo znów mi się delegacje szykują. Naprawdę będę szczęśliwa jeśli uda mi się zajść do marca 2017, chciałabym po prostu urodzić w przyszłym roku :) Także pcham to błotko do przodu!
    Czemu cykl z HSG bez starań?

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 października 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka, ja mam dość szybko owulację, więc zabieg wypadnie pewnie tuż przed. Poza tym u mnie jest tylko HSG z rtg, a nie sonoHSG i są różne opinie nt. promieniowania. Na stronie kliniki jest info, że nie ma przeciwwskazań, ale znająć mnie schizowałabym strasznie. Póki co się nie nastawiam,bo najpierw muszę zrobić wymazy i wynik musi być ok.

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 17 października 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez miałam HSG z rtg i starań nie zaprzestalam ;) nawet w szpitalu mi powiedziało zeby teraz korzystać bo podobno łatwiej w cyklu po HSG bo "rury przepchali" :P w moim przypadku akurat sie nie udało, ale kto wie moze Tobie sie uda ;) pytanie tylko jak sie będziesz czuła po badaniu bo ja umierałam i fiknie caly cykl sie słabo czułam. A co do owu mi sie przez HSG owu opóźniła o 4 dni.

    summer86 lubi tę wiadomość

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 17 października 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuchcinka, zobaczymy jak to będzie :) ale też się szykuję na kilka dni dochodzenia do siebie - jeśli się uda z badaniami, HSG wypadnie tuż przed lub tuż po moich 30stych urodzinkach - niezły prezent ;)
    Kiedy zaczynasz przygotowania do IUI? :)

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 17 października 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kuchcinka, zobaczymy jak to będzie :) ale też się szykuję na kilka dni dochodzenia do siebie - jeśli się uda z badaniami, HSG wypadnie tuż przed lub tuż po moich 30stych urodzinkach - niezły prezent ;)
    Kiedy zaczynasz przygotowania do IUI? :)
    W piątek ide na pierwszy monitoring w 11dc wiec IUI bedzie pewnie na początku przyszłego tyg :)

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 17 października 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Kuchcinka, zobaczymy jak to będzie :) ale też się szykuję na kilka dni dochodzenia do siebie - jeśli się uda z badaniami, HSG wypadnie tuż przed lub tuż po moich 30stych urodzinkach - niezły prezent ;)
    Kiedy zaczynasz przygotowania do IUI? :)
    No idealny prezent :D ja mam urodziny pod koniec października wiec na testowanie bedzie za wcześnie, za to rocznice związku mamy 8.11 wiec moze akurat będzie prezent na rocznice dla męża ;) pożyjemy zobaczymy :D

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
  • Anet85 Autorytet
    Postów: 1036 1081

    Wysłany: 17 października 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę,że zaczęłyście pisać o rocznicach. Mam ogromną nadzieję, że grudzień będzie sprzyjał ;-). U nas obfituje w rocznice -01.12 moje urodzinki, 30.12 mojego męża, a 24 stycznia mojej córci ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2016, 21:42

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    Córcia - 24.01.2012 r.
    Aniołek mój kochany- 19.02.2018 r (6tc/10tc)
    atdci09kpnkcut41.png
    Przebyty zespół HELLP, PCOS,późna owulacja mutacja: MTHFR_677C-T -heterozygota, PAI-1 4G - homozygota
    ANA3 dsDNA(+)graniczny

  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 17 października 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 24.11 rocznice ślubu, więc też by się przydał prezent :)

    Wojcinka lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 17 października 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa. Staramy sie juz prawie 10 miesięcy, narazie bez skutku. Było juz pełno płaczu i szlochanie, , ale co to da. Trzeba brać sie w garść. Ja niestety mam za wysoką prolaktynę, a do tego okazało sie, ze moj mąż ma problemy z nasieniem, więc narazie ja walczę z prolaktyną, a on wspomaga sie suplementami, bo narazie trzeba tego spróbować. Ogólnie nie ma tragedii z nasieniem, ale szału też nie ma. Aktualnie trwa @, narazie nie podaje kiedy testujemy. Czy któraś ma podobne problemy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć w tym wielkim dla mnie dniu ;D hihihi dzis ovitralle wiec działamy na maxa trzymajcie kciuki ;p

    bertha, summer86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa trzymam kciuki:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A taki miałam booooski sen aż budzić sie nie chciało :) urodziłam chłopca taki był malutki a taki śliczny ah ah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A taki miałam booooski sen aż budzić sie nie chciało :) urodziłam chłopca taki był malutki a taki śliczny ah ah
    To proroczy sen :-) trzymam kciuki by sie spełnił

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    To proroczy sen :-) trzymam kciuki by sie spełnił


    Było by cudnie :p ale przecież ja ten cykl spisałem na straty ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Było by cudnie :p ale przecież ja ten cykl spisałem na straty ;)
    Ja tez przeciez mowilam ze w tym sie nie uda a to niespodzianka dwie kreski na tescie..wiec moze w twoim przypadku tez bedzie tak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2016, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    balladyna26 wrote:
    Ja tez przeciez mowilam ze w tym sie nie uda a to niespodzianka dwie kreski na tescie..wiec moze w twoim przypadku tez bedzie tak


    Raz juz tak u mnie było wiec to by było za piękne zeby sie powtorzylo

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 18 października 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie, ja od rana jakiś pech. Jak nie debile kierowcy, to potem korki, pociąg opóźnienie a na stacji drzwi zablokowane więc 4 wagony trzeba było przejść do wyjścia, ehhh. Jestem spóźniona do pracy!!!

    Agniechaaa sen piękny i oby proroczy:)
    Ptysia Witaj !!!

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 18 października 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A taki miałam booooski sen aż budzić sie nie chciało :) urodziłam chłopca taki był malutki a taki śliczny ah ah
    Piękny sen, oby proroczy. :)

    A mi ten mój cykl śmierdzi bezowu :(

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 18 października 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do mnie w końcu @ zawitała, więc wpiszcie mnie proszę na 16.11 na testowanie.

    bertha lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Wojcinka Autorytet
    Postów: 1155 1849

    Wysłany: 18 października 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malka wrote:
    A do mnie w końcu @ zawitała, więc wpiszcie mnie proszę na 16.11 na testowanie.
    Listopad bedzie nasz! :D
    Jeśli zaczęłaś kolejny wykres to pamiętaj zeby go udostępnić :) ja ostatnio zapomniałam :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2016, 12:14

    Ona 32l 👩‍❤️‍👨 29l On
    Życie na pustyni📍Abu Dhabi

    QsZNp4.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ